Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
4. apr 2011

@monline myslim na vas

ericica
4. apr 2011

dorbe ranko sa zela....taaakze my sme po svadbe bolo supeeeeeeeer.,,,mala si to so mnou uzivala az do pol druhej 😲 ....edina ta bola s babkou sice ma nespave obdobie ale dala som jej cipok aby bola dobrucka a nebola hore len raz aj to ju babka oklamala vodickou 😀
co to tu citam @mirka285 ze obrucky hadam len nieeeee 😲 😵 😵 😵 sa moc moc tesim...
inac minule som bola v Sali malej pre saty a videla som Lujzu boooze ako uz narastla uplne je na otca 🙂 idem sa rychle prichystat na stretko lebo este musim ist zobrat naspet saty do pozicovne aby som to stihala a budem sa modlit aby mala dnes edina svoj lepsi den 😀
@jaruska8 mohla si ist s nami,mm isiel teraz do nz mohol ta doniest aj s malou....sice bolo na male ze nepojdem ani ja lebo mm mal ist vcera vecer do nemecka ale na poslednu chvilu mu to zrusili.....inac nepojde ani drievko lebo malinka ma horucky ☹

strasska
4. apr 2011

ahojte baby, tak my sa tiez pridavame do klubu nespavcov, polhodinove spanky su zarucene a ked potiahne dlhsie, tak si gratulujem, aj noci mame zial este stale o nicom 😖
siesta choroba sa u Julky potvrdila, tak som sa tesila, ze uz budeme chodit vonku a jak na potvoru zacal teplotovat Misko, lenze on uz 6 mal, tak som zvedava, co sa z toho vykluje 😨

strasska
4. apr 2011

@monline drzime palce

gabika41
4. apr 2011

pekna den sa praje babule.....tak ja som ako vcielka od rana....periny mam prezlecene,okna umyte,zaclony sa budu prat.....vydrhla som kocik po zime.....a dufam,ze do vecera ma caka uz iba dlha prechadzak s malou.... 🙂

@meruska.....to je dobry typ,ale to nepoznac nasu hadimrsku.....ta by z toho kocika vyskocila....inak mi obcas zaspi,ale to musi mat kratsi poobedny spanok.....

@monline...drzim palce,aby to dobre dopadlo....

@tinaki1275.....no musim Ti povedat,ze ta teoria o tom spanku v ravidelnych casoch funguje......testujem uz tyzden a zda a mi jednak ze mala rychlejsie zaspava a napr.vcera mi spala od 9:30 do 11:40 co nerobieva,ale poobede som ju aj tak ulozila o 14:00 zaspala siceiba na 40 minut,ale zaspala aj teraz mi uz spi od 9:30....

bambola
4. apr 2011

Ahojte 🙂
tak ja uz mam vydrhnutu kuchynu vratane sporaka a chladnicky, uz som sa dlho na to chystala ale nie a nie sa k tomu dokopat. mala spi 😕 som zvedava ako dlho ale som rada, ze sa jej podarilo.
@mirka285 ja tiez rozmyslam, ze dnes pojdeme, oplati sa tam este nieco cez baby days okrem hippiek? tych sme si teraz dost nakupili v Prahe a kedze ja to pouzivam len prilezitostne tak zatial nie je treba. jaj a ci sa mi tam vobec oplati ist o piatej poobede, ci to uz bude vsetko vyrabovane 🙄
@monline drzim palce, som vcera ani nestihla napisat ked som uz utekala k malej

luludi
4. apr 2011

ahojte zlatinka 🙂 ,

dakujeme za gratulky a pekne komenty k fotkam zo stretka 😵

vcera sme oslavovali bubove prve meniny a mm blizke narodeniny, aj torticka bola, vyletovali sme na zeleznej studnicke. Bubo ma teraz nejake nervne obdobie, ale mam pocit, ze sa nam ako tak ukazuje novy rezim, aspon co sa spanku tyka. Doobedu spi od cca 10.00 do 11.30 a poobede cca od 14:30 do 16.00, podvecerny spanok uplne vynechava, takze sme opat zaviedli 3 prechadzky denne, poslednu miesto podvecerneho spanku, potom sa pekne naveceriame, okupeme a ukladame cca 45 minut skor ako predtym. Tiez sa mi pred spankom nevie ulozit a ukludnit, preto ho vzdy beriem vonku, niekedy na pol hodku, niekedy na hodku, tam sa ukludni a potom lahsie zaspi. Cez den byva bud uplne ze dobry, alebo uplne ze place, tak neviem ci zuby, ci separacna uzkost, ci bolave brusko... treba asi len vydrzat.
Upratane mame, este musim varit a vecer pripravit pre mm slane strudle na tie jeho narodeniny do prace. Teraz opat zvyknem varit na 3 - 4 dni vkuse, lebo bubo ma teraz pomenej trpezlivosti. 🙂

Prajeme fajny den, nech mate na tvari usmev len 🙂

mirka285
4. apr 2011

tak a ja mam hotovo 🙂 upratane,dlazky vytrete,na obed som spravila zeleninove rizoto...
@luludi Luci moj Tomas by ti teda nejedol jedlo dvojdnove,nie to strvordnove ☹ ale jeho otec je kuchar,tak to asi z toho ta vyberavost v jedlach,on musi mat vsetko cerstve,z predosleho dna mi zje iba cestoviny,inac nic 😠
@bambola ja neviem presne co budu mat v zlave,ale predpokladam ze vsetko jedlo,kase caje....no a ci este nieco vecer budu mat to tiez neviem,takze ja idem teraz nakrmit malu a idem..

luludi
4. apr 2011

@mirka285 nie som z toho nadsena ani ja, mne nieco viac ako 2 dni po sebe nechuti tiez, ale skusim tento tyzden nejako prezit, potrebujem si vydychnut trosku, budem robit nieco na sposob segedinskeho, masko s kyslou kapustou, ked postoji 3 dni, tak chuti stale dobre. Inak aj mm ma hotelovku, vie dobre varit a najviac lubi 2x denne cerstve teple jedlo 😀

tinaki1275
4. apr 2011

@mirka285 daj potom vediet ako to tam vyzeralo ..chcem poslat buduci mesiac kamosku nech mi nakupi a posle balik ..a ci staci obycajna bipa karta..na stranke bipa bolo ze treba baby club kartu ...

luludi
4. apr 2011

@monline: zlaticko, dufam, ze je Nika okk, vela na vas od rana myslim 😨

mirka285
4. apr 2011

caute,tak uz som spat...zasoby nakupene...
@tinaki1275 Mati mali vsetkeho dost,a na uplatnenie zlavy ti staci normalna Bipa karta...zlava bola na vsetky hippky,caje,kase,kekse @monline dufam,ze ste dobre dopadli ☹

gabika41
4. apr 2011

caute ....tak nas dazd vyhnal z vychadzky...... ☹

maxara
4. apr 2011

prijemny podvecer

monline
4. apr 2011

ahojte
dakujem všetkým za účasť na našich zdravotných obavách a za priania, teraz nestíham podakovať menovite
Pred chvíľou sme sa vrátili z Klenovej, lekár potvrdil dermoidné cysty na oboch vaječníkoch, ktoré musia ísť von, takže na konci mája má Nika termín na laparoskopickú operáciu. Na jednom je 5cm-ová a na druhom dve menšie..budú ju operovať tu na Klenovej a odobraté vzorky idú pod mikroskop. Lekár sa domnieva, že sú to dermoidy, ale istota bude až potom..
S danielkom som absolvovala prvú cestu busom, bol úžasný..včera mi švagriná priniesla golfáč chicco od kamošky a Danielkovi sa v nom veľmi páči, sadol mu "na zadok"..má rozhľad, až nadskakoval, keď videl rušnú hlavnú ulicu so spústou áut (prečo som ho doteraz tade nekočíkovala???? 🙂) a v buse sa mu páčili dvere, to, že ľudia chodia hore dole, pozeral cez okná, sedela som pred ním, ale na mňa ani nepozrel, nepotreboval sa kontaktovať pohľadom, nebál sa...na nivoch nás vyzdvihol muž a odviezol, kým sme čakali s nikou na lekára (operoval, tak prišiel o 2hod neskôr), muž s dankom boli na parkovisku, neskôr v aute, lebo sa strašne rozpršalo..a muž ho prvýkrát kŕmil a malý spapal skoro celú brokolicovo rizotovú hippku...takže- asi budem častejšie chodiť s malým do BA

jaruska8
4. apr 2011

@monline Ahoj, bože je hrozné, že už mladí ľudia majú takéto problémy. ☹ ☹ ☹ ☹ Dúfam, že všetko bude dobré a všetko dobre aj dopadne. Nika to ako zvláda??? Veď je to už veľká slečna. Určite je statočná, neboj, dnes laparoskopiu robia ako na bežiacom páse, ale verím, strach tam je vždy. ☹

katarina7777
4. apr 2011

@monline ked som bola v nemocnici pred vyse rokom ja na zakroku tak tam bolo tiez take mlade dievca ako Nika a malo problemy s cystami, operovali ju a vsetko dopadlo dobre... z mojej skusenosti ti mozem len povedat ze je lepsie ze jej to vyberu a hadam uz bude mat pokoj...ked jej to budu robit laparoskopicky tak ani jazvu velku nebude mat... budeme drzat palceky

katarina7777
4. apr 2011

ako dopadlo stretko v nitre? myslela som na vas baby ...

gabika41
4. apr 2011

@maxara ....Petka si nejaka strucna,aka bola Nitra....? 🙂

monline
4. apr 2011

@jaruska8
@katarina7777 dík...ja viem, že je to nevyhnutné a že to bude v poriadku. Mrzí ma, že tým musí prejsť, ale som rada, že sme to objavili nie neskoro...ktovie ale odkedy ich tam má

noemarta
4. apr 2011

@monline fuha, taka mlada a cysty, aj povedali, ze z coho to mohlo vzniknut, to sa neurobi, ked je napr. tusim furt prechladnuta, lebo mna tym mama vzdy za mlada strasila... 😕 😕
Kazdopadne drzim palce aby histologia dopadla dobre, a laparka je v pohode, takze hlavne ze to pojde von a hadam sa to uz nebude opakovat. a jak jej na to dosli, uz bola na ultrazvuku, ciii???

bellablonde
4. apr 2011

caute zienky
@monline chuda nika, moc drzim palce, aby laparku dobre zvladla a teda najma nech bude v poriadku 😔

ja som bola s detmi na tyzden u rodicov, moc som si neoddychla, ale nevadi
nabehala som milion kilometrov po dome,,, v nasom byte je to o moc jednoduchsie 😀
sme zdravi, uzivame prve jarne slniecko, buduci vikend chceme ist vyvencit deti do viedne a ako som kukala do kalendara mame vikendove programy na dva mesiace dopredu 😀 😀

aj my sme dnes leteli domov z prechadzky kvoli vetrisku a dazdu 😠
Sasenka je rychla ako blesk, nemozem z nej spustit oci... je aj poriadne presibana, uz sa naucila, ze ked jej peto vezme hracku, musi pockat kym sa otoci inym smerom a potom je ten pravy cas po hracke vystartovat a znova si ju lapit 😀

a davam aj fotecky ako sa moji dvaja lubia a na tej druhej fotke je sasenka s kamoskou 😀

maxara
4. apr 2011

@monline ☹ chudatko Nika, ale aspon dufajme, ze je to to, co hovori dr a ze to dobre dopadne.

@katarina7777 @gabika41 no damy, ako uz len mohlo dopadnut stretko v Nitre?! Jasne ze bolo perfektne. Kuk https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...
Stretli sme sa nieco po 11tej, pridala sa aj Any23, takze s Ericicou a Merikac sme boli styri. Meri mala aj pomocnika Denisa a k Erike sa neskor pridal aj muz. Najprv sme sa zviezli klasika do podzamskej viechy na rezen a kofolu, akurat ze Edinku zacali ominat dasienka, tak nam dost dlho koncertovala, chudatkooo ☹ Obdivujem neskonale trpezlivu Eriku, ja uz by som bola na nervy a ona velmi pokojne Edinku riesila. Zlatinko malinke. Bola aj unavena, ale zaspinkat sa jej nedalo, lebo ju zrejme boleli zubky, co sme usudili hlavne po tom, ako sme jej skusili natriet dasienka a vyrazne sa upokojila. A potom uz len mrnkala od unavy. Meri bola v dobrej nalade, Denis je podla mna uplne paradny syn a paci sa mi ich vztah, taky priatelsky. Emmka je velka sikovnica, vsetko nam ukazovala, posielala pusinky, kyvala papa, ukazala ako sa ma, ako varila mysicka kasicku, no na jednotku. A tie krasne svetlunke vlasky, paradna. No a nova tvar Any23 sa mi zdala taka skromnucka, tichsia.. no mala asi zo zaciatku trosku problem nas prebit, ale myslim, ze postupne sa pekne zapojila a celkom dost sme pokecali. Prakticky s kazdym kazdy chvilku.
Pocasie sme mali dokonale, slnecno a az tesne pred odchodom sa zatiahlo, spadlo 7 kvapiek a rozprsalo sa az ked som vychadzala z NR. Cesta domov bola hrozna, isla som takmer dve hodiny, lebo som sla z NR az do Hlohovca 40 za traktorom s megadlhym pluhom a za nim dva kamiony, autobus.. a klukate cesty. Akozeeeeee. Ale inak vesely a velmi prijemne straveny den. 😵

maxara
4. apr 2011

@bellablonde 🙂 super, krasne mas detuchy 😉 a sikovnu Sasenku

drievko
4. apr 2011

@maxara ahojk strasne mi je luto ze som sa nemohla s vami stretnut!!! isto bolo super ,,,, nemohla som Timejka ma antibiotika este nebola takto chora ☹
! ako bolo?

bellablonde
4. apr 2011

@maxara dik maxi
takze dnes bolo stretko v nitre ... mala by som kuk fotky aj z toho vasho mini stretnutia s denisou,,, boze nestiham, aj teraz len nakukujem, lebo este stale vyhadzujem veci z kufrov, upratujem, triedim, chvilu som citala sukromnu temu... napisem aj ja nieco malo
o chvilu dufam pride mm z prace

drievko
4. apr 2011
gabika41
4. apr 2011

@maxara....pekne fotecky...aj vy mate takeho pomaleho kona,uz to trva asi 2 tyzdne....som z toho normal unavena..... 🙂

bellablonde
4. apr 2011

@gabika41 mne to veru tiez pomaly natahuje.... inak ja som v poslednom case strasne nasrdena na kona, ale na nasu julovu particku nemienim zanevriet !

ericica
4. apr 2011

@maxara Peti pekne si to napisala....ale si predstavte som myslela ze edina bude spat v aute ako zabita kedze bola na smrt unavena ale kdeeeeeeee,sice hned zaspala ale este sme ani nevysli z NR a zacala zase revat zo spanku uplne sialene uz som nevedela co s nou uplne si kusala ruky tak som si ju musela zobrat na ruky a ukludnit ,doma som jej znova dasienka natrela mundisalom a opet klud 😒 potom som ju uspala zaspala hned myslim v posteli a sup pre Rebi do skolky a potom do Sale do pozicovne a tam burka jak hrom 😲
ked sme dosli domov milostpani bola uz hore napapana..........juj tie svokry su niekedy ale len niekedy dobra vec 😀 😀 😀 a uz bolo sest hodin a to uz mam kalanetiku
som sa aj zabudla pochvalit ze uz dva tyzdne chodim cvicit potrebujem trochu zhodit z brucha a zadku 😝 😝 😝
a kocky bolo mi s vami velmi dobre len ja mam vzdy taku smolu ze ked niekam vypadnem tak mala je na just potvora ako vzdy 😠 😠 😠 a to v sobotu idem zase do NR mame stretavku zo strednej ale to nechavam malu doma s mm a svokrou nech si poradia 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre