Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
6. apr 2011

@maxara jezisi peti teba furt nieco bantuje ☹

janulienocka
6. apr 2011

@maxara Petka tak ja neviem, aj zuby aj mama, asi 5. februara plusminus 😀 😅 , to som ale matka ze 😅 😔

bambola
6. apr 2011

@katarina7777 ved som chcela napisat, ze ja to mam len cisto teoreticky nacitane, ze nech sa vyjadria ti co praxuju 😉 inac podla mna je dolezite aby ti potom neskor ked bude uz rozpravat odpovedal po slovensky, lebo kamaratka zije v parizi ale decka rozpravaju len francuzsky aj ked slovensky rozumeju (ale to je zase typicky francuzske odpovedat si vo svojom 😀 😀 )

bambola
6. apr 2011

@katarina7777 ja mozem 🙂 vlastne zle som napisala, ja chcem 😀 ale ja som vsade 😀 😀

luludi
6. apr 2011

Ahojte,

mame virozu s bubom obaja plus bubovi sa zacal z kraja prerezavat horny zub, uz cinka, takze si viete predstavit, ako to u nas vyzera, mm sa pride o nas starat

bambola
6. apr 2011

@luludi tak sa skoro uzdravte, esteze mate takeho obetaveho ocka 🙂 (a on ma toleratneho sefa 😀 )

katka55
6. apr 2011

@adelaine podla mna sme sli spolu vo vytahu a ten sa nechcel pohnut, tak sme tam maturovali 😀 az vonku ma napadlo, ze babatka boli vekovo take rovnake a tvojho si oslovila risko, tak som si to tak pospajala a kukla fotky zo stretka a takto mi to vyslo 😉 😉

a inak ahojte. patrik ma dnes mrncaci den, takze parada. dnes nic svetoborne nechystame a o pol 6 ma prist svagor na navstevu, tak ich ideme cakat 🙂 jaaaj, a od vcera mame nocniiiik. len sme ho este nepouzili... sa len zoznamujeme 😀

katarina7777
6. apr 2011

@bambola tebou som si bola ista 😀

bambola
6. apr 2011

@katarina7777 neviem ci to je dobre alebo to o mne nieco naznacuje 😀 😀 v kazdom pripade ak sa nestane nieco neocakavane sme tam a v podstate mi je jedno kde to bude, nech si povie maxi

kika87
6. apr 2011

Ahojte maminy chcela som sa spýtať, ktoré dávate bábatkám sunar NUTRILON ci by ste nechceli kupovať lacnejšie mame super dodávateľa a čím viac nás bude tým lacnejšie ho možme mať...inak to su také pálky za to, ja chalabohu ešte kojím no už pomaly musím aj prikrmovať tak sa bojím,že sa mi stráca mliečko...som rada,že to nebude vychádzať až tak veľa, myslím, že každé eurko príde vhod na niečo iné, budem rada, ak si navzájom možme pomocť ...ak by niektorá z Vás mala záujem, stačí mi napísať do IP a pošlem bližšie info

maxara
6. apr 2011

@katka55 no este ze tam pcham tie fotky.. co by si bezo mna robila 😀

@katarina7777 aj ja mam vtedy cas 😉 a ja osobne som najviac za chalupovicu, lebo tam sa da aj v pripade skaredeho pocasia byt, pripadne zoskaredenia sa. Mozeme dat nastriedacku saunu, biliard.. hm? 😉 a samozrejme mozeme varit, grilovat, opekat, gulas na ohni varit.. vonku decka mozu pobezkat po travniku..

maxara
6. apr 2011

@bambola 😀 ty sa chces tusim za inventar pasovat 😀 .. vybavis si auto?

noemarta
6. apr 2011

@adelaine ty co si zrazu take inkognito 😕 😕 😕 😕

noemarta
6. apr 2011

@kafoditka ja som sa akurat vratila z avionu, kurniiik ,teraz ked nic nezhanam tak by som si tak nakupila, ..... ale moje dieta sa rozhodlo ze bude mrchava, tak sme nakupili co sme potrebovali a sli sme domov, ale asi sa tam stavim s mm cez vikend. U batu som si vyhliadla dvojo topanok, baleriny a take kristusaky 😝 + rifle a triko.
@katarina7777 @maxara ja mam rovno 15teho vyplatny termin, takze neviem ako to budem stihat, ale ked tak, tak jedine poobede az okolo 14,00.. ved este uvidim ako bude vyzerat cely ten tyzden.

bambola
6. apr 2011

@maxara no na teba nemam 😀 aleeeeee ked ma tam nechces tak nepridem 😕

vierkaha
6. apr 2011

Ahojte, konečne som sa sem dostala. Už sme začali dokončovať, tak pc ani nezapínam 😒
Včera som bola s kamoškou v Hainburgu ( prvýkrát som išla sama ) minuli sme vééééľa peňazí, ale oplatilo sa 😀
Dnes som bola s malým na prevážení, tak konečne pribral 100 g čiže nemocnica nám na teraz nehrozí, musela som mu kúpiť mlieko pre deti s alergiou na laktózu tak uvidím či ho bude piť, lebo normálne odmieta všetky druhy čo som našla. A ak sa do najbližšej poradne to odmietanie mlieka nezmení, tak pôjdeme na gastroenterológiu (? 😕 ) a budú mu robiť vyšetrenia, na potvrdenie tej alergie a ešte na čosi 😅 Inak si tej môj krpček zapamätal, že mu dr. robila zle a hneď ako som ho položila tak spustil taký rev a reval až kým sme nevyšli z ambulancie ☹ tak som mu išla ako bolestné kúpiť toho hovoriaceho psíka od FP a musela som skonštatovať, že lepšiu hračku som mu ani nemohla vybrať
A zajtra máme kolaudáciu tak som zvedavá, ako to prebehne
@katarina7777
@maxara ja by som tú chalupovicu brala, ale netuším či budem môcť máme toho teraz strašne veľa naplánovaného

vierkaha
6. apr 2011

@bambola jak nechcú veď sme sa minule dohodli, že nečakáme na pozvanie, ale rovno oznámime že kedy a kto príde, či už to neplatí 😕

mirka285
6. apr 2011

caute..tak mna moj milovany pozval na obed do mesta a Linda dnes uz druhy krat spi 😕 normalne nechapem...
@noemarta Maci ja som prelasovala cely dracik na nete aj googlimo sto dvesto a ten domcek som nevygooglila...aka to je znacka prosim ta?ked sa mala zobudi,ideme do Eurovei sa najest,tak by som ho pozrela...

maxara
6. apr 2011

@noemarta no ved presne som myslela, ze keby sme to dali tak od 13tej neskor, tak by nam nic neuniklo, ha?
@bambola ani by si ma neprehovarala, kebyze napisem, ze ta tam nechcem? 😀 😝
@vierkaha tak si to naplanuj tak, aby si mohla 😉 a spojime zaroven neprijemne s neuzitocnym (nakup 😉)

bambola
6. apr 2011

@maxara no to by si mi snad nespravila 😅

noemarta
6. apr 2011

@mirka285 miri, nikde tam nie je ziadna znacka vyrazena, napr. v draciku v avione som to videla ako keby vo vyklade. Tak sa normalne skus spytat pri pokladni, ci maju take hrace domceky pre batolata a hotovo....
v eurovei by to mali mat v draciku, ale hovorim, radsej sa popytaj.... 😉
aj mne nela ese spi, uz vyse hodky a pol.... 😕 😕 asi ju tie nakupy zmorili.... 😉
@maxara o.k. tak tak poobede asi by som mohla...

adelaine
6. apr 2011

@katka55 hehe, vidis aka nahoda 🙂)))) sranda, kebyze chceme take daco naplanovat, tak sa to neda 🙂
@noemarta zistila som totiz, ze tiez si to tu citaju ludia, ktori nemaju, tak som zrusila volny pristup do albumu a aj moje fotky, su verejne len kamaratom :( uz budem naozaj kvakotat iba na sukromno mam pocit

maxara
6. apr 2011

@adelaine a na chalupu ides?

adelaine
6. apr 2011

@maxara Peti, prepac, neviem nic o chalupe 😖
som tu dobry mesiac nebola, moja chyba 🤐

maxara
6. apr 2011

@adelaine 🙂 akurat, ze o chalupe sa bavime na tejto strane a posledne dva prispevky na predoslej 😉 15.4. v piatok okolo 13tej tam

adelaine
6. apr 2011

@maxara ok 🙂 tak to idem kuknut a vyjadrim sa 😉 😵

maxara
6. apr 2011

@adelaine dobre, tak sa vyjadri, cakame 😉

noemarta
6. apr 2011

@adelaine ja som tiez spravila foto iba pre kamaratov, noooo smiruju tu ludia veru veru 😠 😠
pod na chalupu, pokecaaaame. 😉

zrzulka
6. apr 2011

@vierkaha preco ste mali ist do nemocnice vierka??? ani pato nechce jest, u nas to dr zatial vobec neriesi

adelaine
6. apr 2011

@noemarta
@maxara ja by som sla, ale klasika, musela by som dojst aj s mm, neva?
a o kolkej zacinate?
a este otazka, ma byt pekne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre