Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
25. feb 2010

maxi... ja si davam vzdy rano teple kakao, jem prevazne celozrnne pecivo- aj ked cerstvym chlebikom z pekarne s chrumkavou korkou nepohrdnem 😉 a jem tony ovocia... nemam problem sa vyprazdnit-chvalabohu, lebo pred tehu som mala dost velky problem s tymito vecami- nesla som aj 4 dni a vypadala som tak na 4.mesiac.... 😲 😲
Poradili mi kuru s aloe vera a fakt to pomohlo... odvtedy pohoda (klop klop klop)

Sunny... maly kope o sto dvesto 😉 k tomu stahovaniu- to sa ti len maternica priparvuje na porod. Stahuje sa niekolkokrat za den.... Ja som mala vcera nechutne pichanie dolu v maternici, ale dnes chvalabohu pohoda...

sunnygirl
25. feb 2010

kafo
takže je to v poho. No to moje malô ešte stále nie a nie sa rzkopkať, no však mám ešte čas... 😅 som nedočkavá, aááááááááááááále musím si počkať. Uj, aj by som ovocie papala ale ja to nemusím, radšej zeleninku....momentálne fičím na zelenej paprike a paradajkách.

sunnygirl
25. feb 2010

kafoditka
to kakauko máš ako rannú kavičku.... 😀

sunnygirl
25. feb 2010

lenkaaninka
ďakujem za inštrukcia čo som dostala do IP 🙂

maxara
25. feb 2010

janka mna praveze z normalneho mlieka dost nafukuje, ale aj prehana... no ale si myslim, ze som sa nejako zapiekla a potom to to mlieko neprerazilo a z toho tie vetry... ale to acidko mi fakt robi dobre. A este kava, to idem do 2 hodin... asi si idem uvarit 🙂
sunny - prepac ☹ ja som taky bezservitkovy hulvat, budem sa snazit si tu servitku prikladat aspon k ruke, ktorou tukam 😉
lenkaaninka 😀 😀 😀 si ma pobavila
moja malinka tiez kopka, dnes pekne od rana... je mi to prijemne... 🙂

sunnygirl
25. feb 2010

maxara
v pohode tú servíku zahoď..... 😀 😀 😀 ja len ako to s teba pekne lieta a lieta von, trblietavé slovné výrazy.... 😀 😀

sunnygirl
25. feb 2010

inak aj môj ocino nemohol slovo mlieko ani počuť v momente ukeťal na WC

sunnygirl
25. feb 2010

nejako je tu tichúúúúúúúúúúúúčko .........................HEJ kde ste všetky??????

maxara
25. feb 2010

sunny - slovo trblietavy je kraaasne vsak? ja ho rada pouzivam 😉

lenkaaninka
25. feb 2010

tu tu len som mala spojené ranajky s obedom momentálne....mlieko??? ja som pri prvých dvoch nemohla ani vidieť ako ho niekto pije a teraz??? studené z ladničky a k tomu rohlík s maslom jáááj hned 😉

kafoditka
25. feb 2010

vonku je tak kraaaaaaaaaaaaasne, som z toho moooc happy 😉 idem ku krajcirke skratit mm nohavice a trosku sa prejst

lenkaaninka
25. feb 2010

na parádu je vonku veru no moji drobci sa len doliečujú tak len nachvilku na dvor na slniečko .....teraz budem mať doma veselo...detom som zrušila škôlku po dohovore s lekárkou lebo raz za mesiac choroba a ja s nimi samozrejme tak do septembra ich mám doma a staršia len do školy a menšia ešte rok so mnou doma. Hovorí maminka ja ti budem pomáhať ale teraz neviem či do hrobu alebo s babatkom

agika1982
25. feb 2010

tak kocky,uz som tie vecicky nahodila do albumu...zatial su vecsinou biele alebo,zlte,zelenkave....kčedze nevieme pohlavie...potom sa farby zmenia....

maxara
25. feb 2010

babulky tak som tu... polievka sa vari pomalicky a ja som si spravila tu kavu, snad sa mi dostane z creva von vsetkoooo ... a pssst ale nasla som nacate pikao (konzervove), co si vcera drahy nacal k ceresniam... tak idem na to..

janatt23
25. feb 2010

mnaaaam maxi jak by som si dala :-P

maxara
25. feb 2010

jani - ja sa nerozdeliiim 😀 😀 😀

lenkaaninka
25. feb 2010

baby ja by som na takú poriadnu opekačku išla také kuraci e stehienka opekané mnáááámmmm take pripečené nad ohnom také nezdravéé jooooj .len nad žranicou rozmýšlam....

agika paráda pekné vecičky...

sunnygirl
25. feb 2010

ágika
si to pekne pofotila aj naaranžovala 😉 peknučké vecičky

maxara
25. feb 2010

babuleee ja som praave nasla na facebooku mojho tajomneho veduceho... 😕 😕 😕 😀 😀 😀 to bude ale prekvapeny, ked na neho vytiahnem, ze sa ozenil s fenkou (inak velmi peknou) Matilde

agika1982
25. feb 2010

dakujem holky....ja sa vyzivam v nakupovani....ste niektora aj na facebooku???

maxara
25. feb 2010

agi asi vsetky... ale sme tajomne 😀 😀 😀

sunnygirl
25. feb 2010

ja nie..... 😎

agika1982
25. feb 2010

maxarka ved jasne....

ericica
25. feb 2010

boze mne blbne kon 😠 uz trikrat som napisala prispevok a nejde mi ho odoslat 😒

ericica
25. feb 2010

no konecneeeeeeeeeee 🙂
takze na dnes som si uz spravila zaverecnu ,ale mala by som zobrrat malu na vzdich ale ked mne sa tak dobre sedi 😀
mirka podaril sa obedik????Gabovi chutilo?????

ericica
25. feb 2010

ze vzdich 😀 😀 😀 😀 vzduch 😵

oacka
25. feb 2010

baby,ako dlho musí byť namočená fazuľa na fazuľovú polievku?

ericica
25. feb 2010

oacka ja ked zabudnem namocit tak varim o pol hodinku dlhsie ale inak ju namocim vecer pred varenim 😵
inac minule si ma inspirovala tou sosovicou takze dnes sme ju mali 🙂

oacka
25. feb 2010

ja som len dnes o jedenástej namočila, kedy môžem začať variť? ja som ešte fazuľovú nerobila,stále len šošovicovú. 😀

ericica
25. feb 2010

kludne ju mozes dat varit ,tam neni velky rozdiel len si ju o nieco dlhsie povaris 🙂 daj si cesnak a bobkovy list mnaaaam 😝
a po takej hodinke ju uz mozes ochutnat ci je makka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre