Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
16. apr 2011

@katarina7777 to mas z Kotlera nie? 😀

tinaki1275
16. apr 2011

juj aj ja by som rada nove auticko .. 😕 ale to sa asi nedockam..tak za 10 rokov.. 😠 ale nie nestazujem sa moj Leon mi vyhovuje..a ma len 6 rokov..takze mozem byt rada ze som rada.. 😀

katka55
16. apr 2011

@tinaki1275 @katarina7777 my sme odpravili nasho labradora z bytu k svokrovi na dom, ale nastastie kadi tam kam ma 😀

katarina7777
16. apr 2011

@tinaki1275 ze aspon volaco som si zapamatala 🙂 inak nas chicco ked sere tak sa prosim pekne presuva, hlavne ked ma riedke a to lubi hodit na chodnik, vtedy by som ho najradsej odstrelila a on to vie a vzdy utecie 😠

katarina7777
16. apr 2011

@tinaki1275 seat su dobre auta a hlavne vy tam nemate sneh a lad, cize nemusis menit zimne gumy 🙂

tinaki1275
16. apr 2011

@katarina7777 ja som marketing moc nelubila.. 😕 sa mi to zdalo prilis teoreticke..
inac mne Donald este casto predvadza davenie 😖 nazere sa travy a potom ...no neopisujem uz dalej..je mi zo mna samej zle.. 🙂

tinaki1275
16. apr 2011

@katarina7777 to ano aspon trochu setrime..a ja mam 6 mesiacov v roku tak ci tak sluzobne takze svoje setrim ..🙂)

katarina7777
16. apr 2011

@tinaki1275 ani ja som nelubila tie nelogicke marketingove kecy , prax je aj tak o niecom uplne inom ako nas ucili na skole .

denisse
16. apr 2011

ahojte baby .. tak my sme dnes mali rusny den .. ani neviem, kolko krat som deti nakladala do a vykladala z autosedaciek ... ale aspon nam to rychlo ubehlo .. doobeda sme boli na nakupy a u mojho dedka na navsteve a poobede sme sa boli fotit v atelieri mojho brata, potom na zmrzke, domov dat barunku spat a potom este na ihrisko a na zahradu ... tak som vcelku KO, ani som vas dnes vobec necitala ... ale fajne bolo 🙂
tak dufam, ze ste vsetky mali peknu sobotu a zajtra vraj bude tiez pekne pocko, tak super 😀

tinaki1275
16. apr 2011

@denisse to je fajn ze si takto uzivas..radost citat tvoje prispevky 😉 take optimisticke..PO ti prospieva,asi by si sa mala prestahovat 😀
@katarina7777 presne tak ..aked som ja studovala tak to bola akoze novinka -marketing a vsetci sa tvarili pri tom strasne dolezito .. 🙂

denisse
16. apr 2011

@tinaki1275
to ja si to uzivam aj preto, lebo mi je to vzacne ... 😉

katty17
16. apr 2011

ahojte nocne sovy 🙂 tak uz sme so sandrickou same doma. risi siel na pansku whisky jazdu. ale navaril my, nalial vinko a buchol dvermi. 😀
@katarina7777, @tinaki1275 - to je jasny kotler. este teraz sa mi vybavuju jeho poucky 😀 . inac mna marketing velmi bavil. resp. v praxi. hned by som sa k nemu vratila... aj premyslam ci to po materskej neurobim. babule, vidim ze ste tu rozoberali auta. joooooooj, tiez by som si dala povedat na nove auticko. mozno ked dosplacame toto co ma risi, tak sa dame na splacanie auticka pre mna. uz mame nejake vyhliadnute. tak som zvedava ktore padne za obet. inac ja sa zapajam asi do kazdej hry kde sa da auticko vyhrat. 😀 aj teraz co bola hra o MINI . poslala som asi milion smsiek a nic z toho. sakra ☹

mirka285
16. apr 2011

caute babulky...ejha,vidim,ze aj nsa stratena @maxara sa nasla 😉 fu,dnes debata o autah,skoda,ze som chybala,ale vyjadrim sa aj ja,ked mozem...ja som si kuila uplne novy opel corsa ked to bola novinka na Slovensku,stal ma 430 000,co je bola vtedy pekna palka na tak male auticku a ak mam byt uprimna,nebola som moc spokojna,malo to auto od novotu nejaku zavadu,proste ked bol studeny motor skackalo a okrem toho,Opel predajca a servis su neskutocne neochotni a neprijemni ludia,akoze dakujem neprosim 😠 vozime sa teraz na mercedesoch,a ako klobuk dolu ked prideme do Mercedesu tak tomu sa hovori servis,co vam tam poskytnu...ja mam sice staru hrcu,ale Gabov je perfektny,ale tak ci tak ked ja budem velka a bohata tak si urcite kupim Lexus,ja to auto jednoducho musim mat 🙂 @bambola mini cooper je take male sympaticke zihadlo ,@katka55 musim ti oponovat,je to uplne jedno ci mas v Bratislave male auticko,ale velky jeep,parkovacie miesta su rovnake,to hovorim z vlastnej skusenosti...a este jeden moj postreh,pred velkymi autami maju ostatni vodici vacsi respekt,takze ja sa urcite citim vo velkom aute bezpecnejsie....hm,takze tolko moj monolog k autam,ale asi zo vsetkych juloviek jazdim najdlhsie a najcastejsie,tak som si dovolila sa vyjadrit,inak jazdim uz 18 rokov 😕 inak mali sme dnes krasny vecer,ani vam nebudem hovorit,vinko bolo fantasticke...

katty17
16. apr 2011

@mirka285 - miri tiez by som prijala nejaky jeep alebo SUV. aj teraz mam pri sebe obrazok jedneho co sme s risim vyberali 🙂 i ked moja srdcovecka je BMW X1. hnedej farby. keby sme vyhrali lotto idem do toho 😀

tinaki1275
16. apr 2011

@mirka285 ja som vyskusala strasne vela aut ,robila som 4 roky v rent car a denne najazdila aj 300 km a neustale menila znacky a mas pravdu lepsie ako mercedes nie su ..viem to posudit aj podla toho kedy ktore malo zavadu ci islo do servisu a pri autach na ktorych jazdi kazde tri dni niekto iny si vies predstavit ,mali sme 220 aut prakticky vsetkych znaciek,.. a druha naj znacka pokial islo o kvalitu boli audi ..o oploch sa nevyjadrujem 🙂

tinaki1275
16. apr 2011

@katty17 ja tym sutaziam nejako neverim ..nepoznam nikho kto by tak nieco vyhral.. 😒

katty17
16. apr 2011

@tinaki1275 - mati ani ja nikoho nepoznam ale neda mi to. asi som trafena ale verim ze raz vyhram 😀

tinaki1275
16. apr 2011

@katty17 to je fajn ze veris🙂)..hadam sa ti to raz podari .. 🙂

katka55
16. apr 2011

@mirka285 my sme mali predtym clio a s tym som zaparkovala hocikde. podla mna je velky rozdiel, akym autom parkujem. a mala som aj dobru skusenost, ze ked videli ostatni BA vodici babu v malom aute, tak ma vzdy pustili 😉 tot moja skusenost. ale urcite sa clovek vo velkom aute citi bezpecnejsie. a aj je bezpecnejsie 😉

mirka285
16. apr 2011

@tinaki1275 Jaaj Mati to mame rovnaky vkus,ked sme este nemali Lindusku,mali sme kabrio audi tt,najkrajsie kabrio na svete 🙂 mne sa paci,ze Mercedes ma vymakany servis,ked treba iba nejake drobnosti porobit,servis to vsetko poskytuje zdarma,v Opli sa ku mne chovali akoby som im od riti odpadla,strasne ma to sralo,lebo clovek si kupi nove auto,a ked je od novoty na prd 😠
@katty17 ten Bavoracik sa aj mne paci,Risi je tusim na bavoraky...inak dnes mi Gabo zadrek,ze mi kupi taky maly traktor a budem kosit v Rajke travu,hi hi....ma pobavil...inak dnes sme sa rzhodovali nad terminom svadby,nevyznate sa niekto v numerologii?celkom sa nam paci datum 10.9.2011...tak snad nam neprinesie nic zle....no idem ja spat,nech som zajtra svieza,a kupila som si dnes stekle,tak som zvedava kam ich budem nosit,ale prisla som do stadia,ze chcem sa uz obliekat aj inac ako do tenisiek 😕

katka55
16. apr 2011

@katty17 ja poznam babu, co vyhrala to cervene alfa romeo, ak si este pamatate tu sutaz. takze ver 😉

katarina7777
16. apr 2011

@mirka285 my si zas vozime rite na lexusoch 😉 ten moj jeepik ma uz 8 rokov a preto sa zneho stal pozierac penazi,tak preto menim, ale drahy ma noveho jeepa hybrida a ten je ppc, to ked ide na bateriu tak vobec nic nepocujes, ja som aj uvazovala ze si kupim toho maleho noveho hybrida ale zatu cenu mam RAVku v kozi a so vsetkym co chcem a som uz proste zvyknuta na velke auto...tak preto zatial u mna vyhrava Ravka.... ale Medakom by som tiez nepohrdla 😀 akeho mas medaka?

katarina7777
16. apr 2011

@katty17 drzim palceky aby ti to raz v sutazi vyslo 🙂

tinaki1275
16. apr 2011

@mirka285 jaj TTcko je moja srdcovka..skoro sme pre 4 rokmi kupili v nemecku jedno jazdene..bolo dokonale.cierne s bezovymi kozenymi sedadlami .. 😵 .a nakoniec ho kupil moj kamos z viedne a dodnes ma nim provokuje..ale ja si raz take kupim ,som si dala zavazok 😀
dobru prajem

mirka285
16. apr 2011

@katka55 no kati,tak ti musim oponovat,tiez som mala pred corsou,clio,a jedina vyhoda toho auta bola,ze ma nezastavovali tolko policajti,ale nic viac,parkovacie miesta mas predsa ohranicene,takze mas to jedno,ci s velkym,ci s malym autom,zmestis sa rovnako....a prd ma pustali,skor ma pustaju ked jazdim s velkym autom...a ak mam byt uprimna,ked sme mali tu sportovu audinu,tak nam doslova uhybali z cesty,mzato policajti sa na nas vzdy odbavovali...

katarina7777
16. apr 2011

@katka55 moje prve auticko bolo modre clio, este na neho s laskou spominam 🙂

merikac
16. apr 2011

cavte kvakule,,,,co este nechrapete, alebo sa nevenujete polovickam- hmmmmmmm?

mirka285
16. apr 2011

@katarina7777 my mame ML,ja mam stary,Gabo novy,ale moja srdcovka je Lexus,ja to auto uplne zerem....Gabo slubil,ze ked vyhra sportku,mi ho kupi 😀

tinaki1275
16. apr 2011

babule dobru prajem..mne sa mala zacina zase metat v postielke po dvoch hodinach spanku ..ja toto uz nechapem..co to ma za spankovy rytmus... ☹ teraz by snad mala spat najtvrdsie..no idem k nej ..vidim to na zaujimavu noc..

katka55
16. apr 2011

@mirka285 praveze tie parkovacie miesta su take male, ze ani tym malym sa tam clovek nezmesti 😀 a inak na cliu bola hrozna predna naprava. ked sa chcel clovek otocit na ceste, tak na jeden sup ani za boha. teraz mame combika a otocim sa s nim v pohode a ovela lahsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre