Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
8. máj 2011

@bambola nie,ale vies ako to myslim,ze ked ti nieco vadi,kukas na to pol roka a aj tak nevies presne co a potom ta zrazu osvieti 🙂
@katarina7777 ale coby tehu,vsak mam teliesko a navyse ma uz aj brucho pobolieva...a ja sa zajtra veru tiez nebudem trhat s varenim,mam polievku a Tomasovi vyprazim syr s hranolkami a budem upratovat,lebo u ns sa teda prasi tiez...mam nato normalne nervy,ze upracem a na druhy den uz vsade kopec prachu 😠

katarina7777
8. máj 2011

@mirka285 a tu este lietaju aj tie drbnute chumace z topolov 😠 ja by som tiez mohla kazdy den dokola upratovat a ze materska "dovolenka" 😀

bambola
8. máj 2011

@mirka285 poznam poznam 🙂 ale aka spokojnost ked na to prides, ze? 😀 😎

maxara
8. máj 2011

@bambola Bambi mne presne povedala, ze to ma byt prvy ranny, ze vecer mam Nine poriadne cikulu vyumyvat, vsetky zahyby a tak.. a potom nadranom mam rozbalit a nabrat. Tym ze bude vyumyvana, tak v pohode do sacku (tam tazko naberiem stredny prud), potom preliat a odniest hned rano do 8:30 do labaku na stredisku. No a som sa pytala, ze ci nebude kontaminovany, ked ho naberiem do sacku, ze som take cosi pocula a ona vravela ze nie, ze kontaminovany mozno byva vtedy, ked maminka iniciativne fukne do sacku aby sa roztvoril, co samozrejme sa nema. A tak som to tak urobila ako povedala a vsetko sme mali v poriadku

katarina7777
8. máj 2011

@maxara
@bambola tak tu sa ziaden moc nedava na rozbor.... zase sme popredu... alebo pozadu ? 😝

maxara
8. máj 2011

@mirka285 @bambola ale to ma tak vela kocikov 😕 ved napr tie trojkolkove tusim vsetky

maxara
8. máj 2011

@katarina7777 Kati ale ani tu nie vsetky pediny to robia 😕 😅 moja ano a mne to teda nevadi, aj som rada.

bambola
8. máj 2011

@maxara asi zavisi od pediny, andrej mi tu hovori, ze na rozbor nemusi byt ranny moc a ked ona take nespominala tak malu nebudem kvoli tomu budit 😠 navyse predtym sa mi budila s prazdnou plienkou a teraz zacala cikat aj v noci tak sa budi z uplne precuranou a je tazko aj povedat , ktory je ten prvy ranny 😉 prave, ze stredny sa do sacku neda, tak to musim do skumavky, ale zatial sa mi nechcelo 😅

bambola
8. máj 2011

@katarina7777 mne povedala, ze do roka dava kazde dieta ale mm tiez nechape, ze na co. ale tak raz za rok nevadi, napr. ta pedina ku, ktorej chodila lulu pytala od mm kolegu moc aj kazdy mesiac 🙄

zrzulka
8. máj 2011

baby tie zabrany na sufle maju aj v ikea. my mame zabrany pomaly na vsetkom uz pomaly aj na okne muz navrtal. 😝
my mame tiez tu teutonia clonu. na jane strechu sa mi da pripevnit ale ten obluk je hruby cize sa tam tazsie naklada.Tusim to funguje len na mensiu hrubku.

@katarina7777 kati my tiez nevieme co kupit Patovi ked vsetko ma 😝 Hraciek ma milion a ani sa s tym nehrava takze to nie, oblecka ma uz aj na zimu pokupene. Asi len nejaku malickost. my nebudeme ani oslavu robit lebo koncom maja mame krstiny tak to budeme oslavovat s rodinou. o necele tri tyzdne nepridu z vychodu zase ku nam.Myslim ze tak male deti oslavu este nejako nevnimaju. oslavimu len my styria komornejsim sposobom.
A nas pato to iste, nechce byt v ohradke, nechce lezat, vsade sa strvera ale my mame toto obdobie uz dlhsiu dobu....

@denisse chces kupit? lebo na MMB vela mamin poziciava. ja by som asi pozicala ale celkom fajn ma next. len trosku drahe. neviem kolko chces investovat. ja som patovi "oblek" na krst objednala z E-bay (teda segra lebo u nas kupuje detiskam krstne saty ona)

@adelaine ortopedicke? ja som patovi kupila sandale v lekarni ale jemu sa lepsie stavia a chodi bez nich,tak mu ich aj malo davam. davam mu len protismykove ponozky. Co ste dnes kupili v Brendone????? 😀

zuzik1983
8. máj 2011

ahojte,tak ani moja dr doteraz moc nepytala 😕

zrzulka
8. máj 2011

@merikac super ze Emka uz schadza z postele.Sikula. Pato stale nechape, vydriape sa vsade ale zlieza hlavou dolu. 😝 A mame prve slovo. ze auto. takze mama sa nekona. Uz cielene ukazuje na auto a krici auto.Obe detiska maju prve slovo auto...

maxara
8. máj 2011

@bambola 🙂 no hej, Nina cika az rano.. a to je to, ze jedna povie, ze sacok staci, druha ze v ziadnom pripade, dalsia ma uplne v pazi cely moc.. a inak ja ked som ju zobudila o tej 4:30 (mm vtedy vstava do roboty) tak sa vycikala asi az o 10 minut, dostala mliecko a zaspala znova..

zrzulka
8. máj 2011

my sme moc niesli na kultivaciu ale nie na poradnu ale ked mala pedina podozrenie na zapal mocovych ciest.nastastie sa nepotvrdil 😝 u chalanov sa moc super nabera.pri dievcatkach je to fakt drina, mne sa ten sacik furt odlepil takze nic z toho.nezaaaavidim vam....

mirka285
8. máj 2011

@maxara no maju to golface niektore,ja som si estenevsimla,zeby to mal aj nejaky sportiak...mne to proste pride nepohodlne,ale nie je to nic podstatne,ani som tym nechcela nic povedat,len sa tesim,ze som nato prisla co mi vadilo na tom kociku....baby a ten moc urcite zavisi od pediny,lebo moja nechcela ranny,ale vyzadovala ho priamo do skumavky,nedovolila do sacku... co sa tyka oslavy,ja dam upiect nejaku pekn torticku a budeme u nasich grilovat,tiez budeme len my,rodicia a segra s muzm a detmi...Gabovi rodicia su uz starsi,tak sa sem nebudu trepat,ale pojdeme my tam a Gabova mama upecie este jednu tortu...a co kupit,to tiez netusim,Linda ma vsetko co uznam za vhodne 😝

maxara
8. máj 2011

@katarina7777 ja kupim Ninke babiku, lebo nema ziadnu.. ale ked ma ziadna neoslovi, tak neviem co.. a urcite jej urobim nejaku torticku, ktoru by mohla zjest

mirka285
8. máj 2011

baby inak moja mala normalne jedava kolace a torty co upecie moja mamina...minuly tyzden mala nejaky pudingovy a dnes jedla orechovu tortu s jablckami,zbastila normalne cely kus na olovrant 😕

maxara
8. máj 2011

@mirka285 hej Miri chapem, len som myslela, ze myslis to, co som si vsimla na viacerych, ale asi nie 😅

katarina7777
8. máj 2011

aj my spravime len malu oslavu, asi nejaku grilovacku, dam mu spravit tiez tortu 🙂 a kupim mu asi taky plastovy plot a domcek so smykalkou do zahrady, lebo kvoli psom ho poriadne nemozem dat ani do travy lebo jeden z nich je nekulturny humusak ktory sere kade chodi 😠

inak co sa tyka toho mocu tak radsej spravit jedno vysetrenie navyse jak menej, ale odobrat ho dievcatam je fuska.

mirka285
8. máj 2011

@maxara Peti ty myslis podla mna nieco ine...ja mam na mysly tu sedaciu cast,ze proste nie je rovno ale je dole kopcom,proste ked ti dieta sedi v kociku,tak ritusu ma nizsie ako nohy,proste je ako spadnute v hajzli 😀

katarina7777
8. máj 2011

@mirka285 nech si da vrabcek maly, leo dneska slohol dedkovi keksik a zjedol 2 kornutky od zmrzliny, no teda jeden skor cely rozdrobil 🙂

mirka285
8. máj 2011

@maxara odporucam babiku s cumlom,Lindu bavi strkat babike dudel,s tym sa zabavi aj 20 minut...

mirka285
8. máj 2011

@katarina7777 Kati moja mama ju tym natlaci raz dva,lebo povie,ze tam neni ziadna umelina,ze nech si da,lebo to sa neda s kupovanym porovnat...

katarina7777
8. máj 2011

@mirka285 a ma pravdu 😉

bambola
8. máj 2011

@zrzulka leni ale my tie zabrany riesime s katkou preto lebo praveze tie z ikey nechceme, fakt sa mi kvoli tomu nechce vrtat nabytok 😠 chcem take co sa lepia (ale drzia) alebo hocijaky iny patent pri ktorom netreba pouzit vrtacku a take co sa suflik ani len nepootvori, lebo taky co sa zasekne je naprd lebo jej to cvakne prsty tak ci tak. mne je jedno, ze lezie do suflikov, nic take tam nemam, len nech jej to neamputuje prsty 😒
@katarina7777 ja nasim dam kupit k nim na dvor bazenik aj s nejakou strieskou (nieco ako kupovala @mirka285) a ja jej kupim nie co vydava zvuk, lebo u peti bola hotova z toho hracieho pultika 😎 ale mozno si to dovtedy premyslim 😉 ale jednoznacne ked jej niekto bude chciet nieco kupit tak hracky, pretoze detom sa maju davat hracky a basta 😀

maxara
8. máj 2011

@mirka285 hej viem co myslis 😉
prave si pokecujem 😀

katarina7777
8. máj 2011

@bambola ja som kupila vcera leovi taky nafukovaci bazenik so strieskou jak muchotravka za 10 eur, neviem aky kupila mirka, ale uz sa neviem dockat kedy sa v nom bude cvachtat 🙂

zrzulka
8. máj 2011

@bambola aha to som nepostrehla, my mame praveze tie lepiace z ikea (na sufliky) ale tie su o nicom, furt to pada, take tie ruky co sa davaju na rohy stolov nam odluplo dyhu cize je to vytrhnute...ale co uz.vrtaciu mame len jednu na okne, ostatok lepiace alebo take co sa omotaju okolo madiel.ale tie nie su vsetky ikeacke.ani neviem kde vsade to muz pokupil, tusim tiez aj v brendone a v puntanele

zrzulka
8. máj 2011

@bambola 😀 😀 😀 ze detom sa maju davat hracky, aby sa s nimi mohli hrat mamicky a oteckovia.... 😀 😀 😀 ja som tiez detiskam kupovala ale uz nemozem lebo nemame kde davat.a miska ma tak rada domceky a stany...ale to ani omylom, uz ma smyklavku tunel, hojdacku aj bazen mala so zabou ale ten sa znicil, ostali len gulicky

maxara
8. máj 2011

@bambola ja som kupila v Kik taky za 6e 😉 a za 4e bez striesky mensi.. ale maju aj so strieskou v kauflane za 10e a aj v pluse maju tie muchotravkove tusim tam za 15e

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre