Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. máj 2011

@bellablonde
@kafoditka to ja hovorim za seba,ze nedam tento rok,ale buduci kupim urcite,u Batu mali nadherne,ze macku Pu 🙂

noemarta
9. máj 2011

@kafoditka prosim ta, ta alzbeta a ten sladucky co mu rezali tie sladke pesnicky.... a a a momentalne mi vyhrkli slzy, lebo sa oficialne rozlucili s alexom v superstar... 😔

mirka285
9. máj 2011

@noemarta super ako tie nase deti robia pokroky kazdy den,ze?ja som tiez z toho cela napichana...

noemarta
9. máj 2011

@mirka285 u batu, nie nahodou v stefele ???? tam som ich videla.... 😉

mirka285
9. máj 2011

@noemarta Maci to fakt vypadla Alzbeta<vsak ta jedina z nich vedela spievat,teda este guncikova

kafoditka
9. máj 2011

@noemarta Maci, ja mu to isto nekupim, trosku pridrahy spas na image, uz som sa poucila 😉 okrem toho ma tak napadlo, s tym jeho nartom by som mu tam tu nohu asi tazko narvala 😅

mirka285
9. máj 2011

@noemarta no mozno,uz nemam prehlad 😕

bellablonde
9. máj 2011

@kafoditka neviem veru, sa mi mari, ze vsade su osadene tie zabrany 😠 😠

noemarta
9. máj 2011

@mirka285 jo jo.... ine prekvapko cooo, to urcite kvoli tomu svepsovi, ci ako sa vola....co si myslim, ze ten tam uz nema co robit. 😠

kafoditka
9. máj 2011

@noemarta 😲 😲 Alzbeta vypadla a ten fetak tam ostal?????????

mirka285
9. máj 2011

@noemarta tak to je v prdeli teda...tato superstar je velmi slaba...

bellablonde
9. máj 2011

@kafoditka petkovi som ledva napchala nozku do crocsov, tiez ma vysoky nart. V ponozticke ju tam nedal vobec. 😅

noemarta
9. máj 2011

@mirka285 veru, je to slabe....

kafoditka
9. máj 2011

kriste, tak to potom o com je ta cela superstar 😠

bellablonde
9. máj 2011

aha nasla som staru fotku 😵
musela som dlho hladat, vsade na fotkach ma obute normalky sandalky s ponozkami 😀

kafoditka
9. máj 2011

@bellablonde 🙂 ako to bezi rychlo vsak? uz je z neho velky chalanisko 😉

bellablonde
9. máj 2011

😀 ale ako pozeram, zrovna na tejto ani nie su poriadne vidno 😀 no neva

veru tohtorocna superstar je slabuckaaaaa
lucim sa s vami, idem prelozit petka ... zaspal mi tu na gauci, za svet nechcel zostat v postieke
tak dufam, ze ho pritom nezobudim

peknu dobru noc 🙂 a hlavne dlhuuuu 😀

vierkaha
9. máj 2011

Ahojte, nestíham koňa, mm sa učí na skúšku a skriptá má v pc 😒 @aalexis007 @maxara ja v stredu nebudem môcť ísť budem musieť ísť na políciu, lebo chalan čo nám bude vybavovať OP ( tak, aby sme nemuseli čakať min 3 hoďky v rade ) môže len v stredu, tak budem musieť ísť aj ja s mm - veľmi ma to mrzí ☹ - snáď niekedy na budúce sa to podarí 😉

mirka285
9. máj 2011

idem aj ja ku telke do obyvacky,dobre sa vyspite a nech sa deturence nebudia moc 😉

kafoditka
9. máj 2011

Dobru, aj ja idem do hajan

monline
9. máj 2011

ahojte kočky, zdravím vás 🙂
som tu len na skok..neviete mi povedať, ako je to s prácou na dohodu? nemala by ovplyvniť materskú, však? a aké sú z nej odvádzané odvody? vyznáte sa niekto? @cigaretka5

adelaine
9. máj 2011

ahojte,
aj mna prekvapilo,ze vypadla alzbeta 😒 a ten saso seps, ze tam ostal...ten uz mal vypadnut minimalne 4 kola
dozadu 😠 ja drzim palce tomu blondakovi lukasovi, v niektorych pesnickach sa mi hlasom podoba na ivana taslera
(toho nemusim) ale tento luky mi je sympaticky, ani neviem cim...taky macko 😀
a aby som nezabudla, budem pisat v odrazkach:

-k jogurtom, aby som nezabudla...preto som sa pytala na ovocne, lebo ja iny bezlaktozovy ako ovocny neviem zohnat,
ale mne pedina zakazala cokoladove a jahodove 😖 tak ostal len jediny vanilka...to je vyber teda 😖

- k vizistovi alexovi, mne je nepochopitelne, ako moze 30 rocny mlady clovek zomret na zapal pluc...nebol HIV pozit?
ti maju oslabenu imunitu tak, ze ich potom polozi do truhly aj banalna chripka, alebo mal nejaku tazku chorobu a ten zapal pluc to skomplikoval....nech uz je to tak, alebo onak....nic moc, nemam rada take spravy, ked sa dozvedam, ze mladi ludia umieraju, aj ked ich osobne nepoznam 😔

katka55
9. máj 2011

ahojte. kym ja pridem, vsetci spia 😅 dnes bolo fakt paradne pocasicko, aj ked sme sa von dostali az o 4 a v chladku je to este zradne. normalne by som aj dlhy rukav zniesla 😖

k teme upratovania dodam len tolko, ze ja este stale poctivo bojujem s dokonalym poriadkom, aj ked priznavam, ze obcas prehravam. a to ja mam tu hroznu "chorobu", ze si pamatam, co kde presne ako ma byt. aj zips na vankusi musi byt vzdy na tej istej strane otoceny 😔 a jablka v mise musia byt stopkou dohora a banany polozene na nich tak, aby jeden a druhy koniec banana zapadol medzi tie jablka 🤐

o alexovi som sa dozvedela az zo superstar a tiez som pocula, ze to nebol len obycajny zapal pluc. semotia o tom hiv pozit. no skoda je ho ☹ a co sa tyka superstar, podla mna je tento rocnik velmi dobry 😕 akoze gunca je riadna supa a aj hlasisko ma, na lukasa mam presne ten isty nazor, ako @adelaine a okrem sebsa su aj ostatni fajn. podla mna keby nam teraz pustili prvu superstar, tak by sme kukali, ake to bolo hrozne...

@monline s pracou na dohodu neviem poradit, ale po novom by si o RP nemala prist. chystas sa trosku pracovat? 😉

ja by som crocsy asi tiez tento rok nekupovala, ale mame jedny zdedene, tak ak mu budu dobre, tak neodolam. fakt su bohovske 😵 fiha, a uz som sa nejako rozpisala, tak mlcim 🤐 😉

monline
9. máj 2011

@katka55 áno Katka..resp. ani som sa nechystala, ale oslovil ma bývalý šéf (ten pred tým nepodareným), že nestíha..tak nad tým začínam uvažovať...

adelaine
9. máj 2011

aaaa na crocsy som zabudla...podla mna je to pre dieta nie velmi dobra obuv,
mozno na chvilku k vode ako pisali vyssie baby, ale teraz su krpci este na to jednak krpati, a po druhe mne sa vo vsetkom
gumenom poti noha, neznasam to..urcite by som riskovi crocsy preto nekupila, radsej nejake roztomile sandaliky 😉

@katka55 kati, som na tom rovnko ako ty...ked dojdem, nikto tu nie je....

bambola
9. máj 2011

dobry vecer 🙂

krasny den, presli sme sa po meste, dali rande s ockom, vybavili orindzakov ... 😉 inac v meste je uplne super, lebo je tam veela ludi, sami cudzinec, na hlavnom namesti hrala vojenska kapela..... konecne to tam nevyzera ako vo westernovom mestecku 😉 rozmyslam co podnikneme zajtra s malou lebo zase ma byt okolo 26 🙂
inac ja som sandale vytiahla uz aj pred mesiacom ked bolo tak teplo 😎 ale tak to som cela ja, ja by som nosila najradsej celorocne 😉 mam doma aj crocs ale original cinan 😀 este som to nikdy von nemala, na intraku som ich pouzivala do sprchy 😀 ale na detoch je vsetko, co je akoze dospelacke ale v malom , zlate 😉
@monline ja sa tiez nevyznam ale podla noveho byt ti na RP nemali sahat 🙂 co je to za praca? nieco zaujimave? 😉

katka55
9. máj 2011

@monline ak by ti vychadzal v ustrety a respektoval, ze mas male dieta, tak by to bolo fajn 😉 mna uz tiez volali do roboty, ale viem, ze keby som to vzala, tak na mna hned vsetko zosypu a keby mi aj naslubovali na zaciatku, ze ma budu setrit, je mi uz teraz jasne, ze by nesetrili. kazdy by chcel len manazovat, ale chyba im pracovna sila 😀 😀
@adelaine sak ved my sme tu 😀 😉

katka55
9. máj 2011

@bambola a tebe som chcela povedat, ze som dnes navstivila velkeho cerveneho kik-a a paradne riflove kratasky pre patrika uz mame doma 😉 teraz vraj budu dostavat tovar vzdy v utorok a v juni v piatok 😉

adelaine
9. máj 2011

@katka55 vsak ved preto 😉 😀

katarina7777
9. máj 2011

pozehlene, kuchyna upratana takze mozem ist spat... dneska som KO

bruuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre