Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
12. máj 2011

@maxara a co s nimi ides robit, nejaku uzavierku alebo coooo, kroniku?? 😕

mirka285
12. máj 2011

@tatianka.g veru ani ja neviem ake cislo ma ta cierna,ved tam zajtra zavolaj,lebo z toho obrazku mi to neni jasne aka to je...

maxara
12. máj 2011

@bambola no chvilku som mu hovorila take neutralne veci, a menila som temu a potom ked som zistila, ze ked som dohovorila, ostalo chvilku ticho a opytal sa "a vedeli ste, ze iba my a bulhari ockujeme proti tbc?" zase som nieco poznamenala a zakruzila uplnym profesionalnym premostenim niekam do paze a ked som skoncila, ticho a otazka "a vedeli ste, ze odkedy sme zaviedli povinne ockovanie proti pneumokokom, vzrastol o 100% vyskyt detskej cukrovky?" .. no proste som bola v uzkych..

bambola
12. máj 2011

@tatianka.g kedze katka uz odpovedala za mna tak ja uz nemusim 😀

adelaine
12. máj 2011

ahojte, idem si kuknut, co ste popisali...dufam, ze nie vela, lebo kym sa
ja dostanem k odpovedi, budete tu uz ticho, lebo vsetky pojdete buvat 😉

maxara
12. máj 2011

@tatianka.g Tani, nam hovorili, ze tie z DMky su najlepsie plienky na plavanie.. potom su huggiesky, tie su drahsie ale vraj prepustaju bunicinu.. a plavky su vlastne ako ta jednorazova plavacia plienka ale tym ze sa nedaju vlastne vyprat na 100 stupnov, tak v nich ostava to bakino a... skratka, jednorazove su lepsie ako plavky a z nich naj su tie z DMky

maxara
12. máj 2011

@noemarta vsetky postahujem a pojdem do erdzian 😀 neee, nesom debil.. stahujem si len to, kde pisem co ma Ninka nove, aby som jej z toho vykopcila nejake zhruba datumy, ze co kedy urobila, lebo ja som si nic neznacila 😒

bambola
12. máj 2011

@maxara inac ja som vzdy rozmyslala ze ako sa moze decko v zapale "plavania" vysrat? 😕 to by som si isto vsimla, ze seje

aalexis007
12. máj 2011

Ja som K.O. ☹ 😢 😢 Malý mi práve "zaspal" - ak sa to dá tak napísať, že zaspal. Hrozne zle zaspáva. Pokiaľ zaspí tak "natvrdo" sa aj 5x zobudí a postaví v postielke a začne mrnkať. A toto už trvá asi mesiac. Alebo aj viac. A noci sú katastrofálne. Budí sa každú chvíľku a stále je hladný. Aj sa ho snažím oklamať vodou, resp. čajom ale nič nepomáha. To vydrží tak pol hodinku a potom je zase hore - "hladný". Ja sa už chcem vyspať ako normálny človek ☹ 😢 😢 😢 😢 😖 😔 😔 😔 😔

@maxara no mne sa na budúci týždeň určite nedá. 😉 😠

maxara
12. máj 2011

@bambola no to by si si sice vsimla, ale uz by si nestihla nic urobit, hlavne ak ho prehana zo zubov napr, co je bezne prave v tomto veku.. a navyse, aspon tam, kde chodim ja, tam by Ninka aj mala cas sa vysrat, lebo aj oddychove polohy sriedame. A neboj, aj ja som kupila plavky, ale ked si zelaju plienky, nejdem sa tam s nimi riesit 😉

katarina7777
12. máj 2011

caute, leo konecne zalomil, bol v nadseni ked mu dosli 3 novi pestovaci zo slovenska 😀
to dekove stretko vyzera super ale cudujem sa ze vsetky deti mali poslusne klobuky na hlavickach, to ste ako dokazali? 😉 a na fotkach mi chyba nasa nevesta 🙂 a ako vzdy ste boli vsetky za fesandy 😝

katka55
12. máj 2011

@aalexis007 aj Patrik teraz takto "spava". o 8 zaspi, prelozim ho do postielky, a potom sa kazdu hodinu budi a place. tak si radsej idem lahnut k nemu a podavam mu dudku. po polnoci uz cumel nestaci, tak sa do rana cicikujeme asi kazde 2-3 hodky 😒 hadam ich to prejde 😉

maxara
12. máj 2011

dobru

katarina7777
12. máj 2011

@mirka285 ja som ale slepa ved si na jednej fotke... dokelu uz si taka chuda ze ta dobre neni vidiet 😀

merikac
12. máj 2011

@maxara ako stahujes a preco? 😕

aalexis007
12. máj 2011

@katka55 lenže, ja už malého od 9. mesiaca nekojím. Do vtedy mi to nevadilo vôbec. Ale teraz je to hrozné ☹ 😉

adelaine
12. máj 2011

@mirka285 este ja ta chvilku pootravujem s clonami ak mozem,
lebo ved ty sa vyznas.... 😉 takze ta teutonacka clona sa ti hodi na na PP vsak? ja som primarne clonu
neriesila kvoli tej stahovacej strieske....ale asi objednam, ked hovoris, ze sedi na oba kociky...

a inak, baby, vyzerate suprovo na fotkach 😀

katarina7777
12. máj 2011

@maxara dobru peti ... a coze tak skoro?

kafoditka
12. máj 2011

Baby dobru, idem sa venovat..

noemarta
12. máj 2011

@maxara jaaj, ja si to znacim priebezne do nelinkinho dennika.

@katarina7777 nejak si tie capice nevsimali, mali jeden druheho, po pripade hracky a po pripade ine objekty... 😉

gabika41
12. máj 2011

....dnes nam doviezli cisticku na stavbu,takze mam o program na zajtra postarane.... 😀 dufam len,ze nebude prsat.... 🙂

vierkaha
12. máj 2011

Ahojte, tak som prežila dnešný deň bez ujmy, čo sa však nedá povedať o mojich vlasoch 😠 ako tak chodím už dlho k tej istej kadrníčke a ona má o 6 týždňom mladšieho chlapčeka aj je môj Maťo a vždy keď sa objednávam tak poviem, že chcem ísť k nej ( len robí len niektoré dni v týždni) a dnes tam tiež mala byť a nebola, ale tak si hovorím, že farbu majú zapísanú tak sa na tom snáď nedá nič dodrbať - ale som sa sakra mýlila , fabru mám totál tmavú a melír čo mávam tón v tóne tak mi vôbec nie je vidieť ( hlavná vec, že som za neho zaplatila ) 😠 😠 😠 😠 a keď som si u krajčírky skúšala tie šaty tak som vyzerala ako Mortiša Adamsová, lebo aj šaty mám čierne 😠 😠 😠 - som sa zaprisahala, že tam už viac nepôjdem 🙄

Idem mrknúť čo máte nové, nech si vylepším náladu...

mirka285
12. máj 2011

@katarina7777 no Kati,tucne nie som,ale ruky mam stale ako zapasnik...s tym,nespravim,uz nic,mam ich take aj keby som mala 50 kg ☹
@adelaine ano pasuje na oba,vies co ,ja som ju kupila nakoniec preto,ze teraz je v akcii,a je to v takom malom vrecusku,cize to je uplne skladne,mozes to mat stale pri sebe a niekedy sa to zide,napr. ked mala spi,tak ta strecha sa neda pretiahnut uplne dopredu...

mirka285
12. máj 2011

@vierkaha no mne takto vlasy tiez dodrbal naposledy kadernik,miesto stredne hnedej mi dal tmavohnedu,ktora chytila na cierno 😠

adelaine
12. máj 2011

@mirka285 jasne, ved to..ked je to tak dobre minimalizovane a spratne, preco nie... 😉
mne sa na tejto teutonke da sklopit strecha az dopredu, PP som este nevytiahla,
ale uz sa chystam, ale co si pamatam, az tak clonit len samotnou strieskou sa na nom tusim neda...
a dakujem za koment 😉

vierkaha
12. máj 2011

@mirka285 😠 zavesiť ich niekam somárov a my tak potom máme chodiť 😝

adelaine
12. máj 2011

@vierkaha to je na porazenie 😠
tu to este nie je zauzivane, a ludia este nevedia, ze by mozno pochodili,
ale za hranicami sa udajne normalne reklamuju aj taketo kozmeticke a kadernicke sluzby...ked zakaznik nie je spokojny,
tak sa treba postazovat a neodist, kym ti to neopravi 😒 otazne je, ci by si sa dovolala napravy, ked ti pobabrala kadernicka hlavu, ktovie, ci to vobec jednak vie opravit a ci to len tak lahko pojde... 😖

adelaine
12. máj 2011

kocky, idem..bruuuuuuuuu noc 😵

robika
12. máj 2011

Ahojte,
tak tieto tepla tak odrazu ma nicia, dnes sme boli skoro cele poobedie vonku, lebo vydrzat s Filipkom vnutri to je nesplnitelna misia, ale islo ma porazit, lebo na celej prechadzke ziadne normalne stromy, ktore by robili aspon trochu tiena, u nas na dvore nieco podobne, tak som sa stale snazila aspon malemu robit tien a ja som sa uz stihla aj normalne opalit...
pekne posedenie na travicke ste si babulky dali 🙂

vierkaha
12. máj 2011

@adelaine no veď alebo by mi to poprípade dodrbala ešte viac 😉 vrámci slovenskej obchodníckej nátury 😀

Kočky idem spať mám toho akurát tak dosť za dnes. Tak dobrú noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre