Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
26. feb 2010

a zas nech sa posťažujú, chúdence utláčané, kým sú ochotní sa oženiť a znášať naše maniere, tak je to ok. 🙂 to moj muž sa nesťažuje,on len nahadzuje také utrápené oči, keď sa hovorí o manželkách, že on nič, on sa nechce sťažovať, on je skromný....

maxara
26. feb 2010

no ved aj mm je ticho... obcas utrusi nejaku blbost, akoze srandicky, ale potom sa pride primojknut, akoze to len srandoval... ale ja som za, nech posranduju a nech sa zasmeju, vsetci vieme ako to je naozaj... muz je hlavou rodiny, to sa im neda upriet, ale zena je KRK, ktory hlavou hybe... 🙂

maxara
26. feb 2010

babule, co tak dlho papate? ja snad halucinuji...

lenkaaninka
26. feb 2010

už som si vybrala kočík sice je ťažši ale už som pri malej taký mala podobný a vozila som tam malu ako dvojročnu s fusakom v nadpojenej vaničke je velikýýý no a za 170 eur no nekúp to 🙂

oacka
26. feb 2010

čo je to nadpojená vanička? aká je too značka, lenka?

maxara
26. feb 2010

lenkaninka hod link...

oacka
26. feb 2010

neviete, kedy má meruska ten genetický uzv? meruska, čakáme na výsledky a držíme palce viac ako hokejistom!

sunnygirl
26. feb 2010

tak už som sa vrátila s Echa, dopadlo to dobre. Dr, bola milá. 😉

Tak keď nie pôrody, tak kakanice, maxi do večera to zvládneš, tak ako povedala oacka, šak aj ja som bola už 2x dneska....... 😅 😅 😅

Stále cítim ako mi ťahá spodok bruška, ale tie pohyby nie a nie prísť. Už začínam chytať depku, či je maličké v poriadku. Ja už budem vyzerať utorok, že kde je, idem do poradne.

maxara
26. feb 2010

lenkaninka nevadi ti, ze nema otacacie predne? lebo ked je este k tomu tazsi...teda ak je to ten v albume

denisse
26. feb 2010

ahojte .... tak som sa snazila aspon dnesny den precitat a nepodarilo sa mi to .. uz ma mala vola, ze sa ideme hrat na jaslicky ... a idem nieco upiect, zajtra cakame navstevu ...

mala bola doobeda v jasliach na karnevale, ja som robila veci do prace, teraz sme uz naobedovane a idem sa teda hrat ...

maxi, ja mam uplne rovnake traviace prolemy .... uz tyzden jem rano nalacno bielu aktiviu a myslim, ze sa pomaly dostavuju vysledky ... ked nie, tak vecer este pohar acidka ... a pozor na zeleninu, vacsina nafukuje a tvoje problemy moze zhorsit .. je to sice dietne, ale silno nafukovacie .. ked som malu kojila, tak som takmer ziadnu zeleninu nemohla jest, lebo nasledovalo dvojhodinove revanie 😝

lenkaaninka
26. feb 2010

na klasike kombinácii dáte dole vaničku nahodíte športiak a na ten na nôžky ide len taký návlek a tuna ide aj dopredu taká vec taký okraj a zakryješ návlekom a mestí sa tam dvojročné dieťa s fusakom su ťažšie má 14 kg ten kočík ale tieto kombinácie su také ....ale dá sa zvyknuť jeden sme už znivočili...

značka?? čo ja viem...mne to je fuk 🙂

http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

sunnygirl
26. feb 2010

ericica:
to je smutné, čo si napísala, že naozaj sa konečne pošťastí po dlhom čase a predsa sa z toho nemôže radovať, len trápiť........ ☹ ☹ ☹

maxara
26. feb 2010

denisse no vobec si ma teda nepotesila... je to varena korenova zelenina a zeler... ziaden hrach ani nic...

lenkaaninka
26. feb 2010

je tam napísane aj predajna ale neviem sa mi tam trepať asi nebude chcieť cenknem a hotovka ale ešte je čas

tie nové kočíky sa mi zdajú vcelku male a ked si predstavim v zime tam natrepať nejaké 7 kg dieťa s fusakom tak neviem neviem...ale tu to nebol problémm

jasné 100 ludí 100chutí

oacka
26. feb 2010

značkou myslím,že ako sa volá,že by som si ho podľa toho našla na nete. ja som o tej vaničke ešte nepočula, vyzerá to ako dobrá vec. ale mne došlo,že my máme dosť malý výťah, musím ho premerať,a podľa toho vyberať kočík. ako to riešite vy? dá sa kočík s bábom ajj rozmontovať a šupnúť do výťahu zvlášť vanička, zvlášť konštrukcia? nie je to moc technicky náročné?

denisse
26. feb 2010

maxi, mne sa neosvedcil ani kalerab, karfiol, brokolica, .... takze v podstate len mrkva, petrzlen a zeler je snad ok ... ja viem, ze je to hrozne ... dospely to este nejak zvladne, ale ked boli brusko male babetko, tak je to priserne, tak to sa radsej vzdas vsetkeho .. aje ked ja zeleninu mam velmi rada, ale kym ju nezacala jest aj mala v prikrmoch pomaly, tak som ani ja ziadnu nejedla ... hlavne nie cerstvu ...

lenkaaninka
26. feb 2010

hore je link 🙂

sunnygirl
26. feb 2010

lenkaaninka
super ceny........................... 😉

sunnygirl
26. feb 2010

inak ja súdim, že sa malinké hýbe, keď ma troška na chvíľku rozbolí bruško, spodok

karinnka
26. feb 2010

Teraz som volala na morfo usg a idem 4.3 na 13,30 juuuj,dufamm,ze mi uz povedia pohlavie a ci je vsetko Ok 🙂 Sa tesim ako mala 🙂

lenkaaninka
26. feb 2010

sunny mne sa dneska ráno asi obracalo v bruchu lebo zrazu také vyduté tvrde neviem či to bola ritka či hlava a potom sa to ustálilo a kope ako blázen 🙂

maxara
26. feb 2010

ja som v stredu videla dodavku tu v PK s tym napisom lacnejsie nekupis.sk ale hned som na to zabudla...
oacka my sme v rodinnom dome, takze ja chvaaalabohu nemam toto za potreby. A nemate v dome kocikaren, niekde dole? My sme mali v panelaku. A teraz co tam byvaju na 7. a maju dvojicky, tak si tam musia nechat kocik, nemaju na vyber... 😒
denisse - mam mrkvu, petrzlen, zeler... varene s kuracim prskom... nic ine tam nie je, tak dufam, ze toto mi pomoze, aspon dodat vlakninu... no a s tym babatkom mas pravdu, jasne ze sa mamina potom vzda vsetkeho, co babo boli... a potom ostava uz len fenyklovy cajik a masaz bruska a krizikov 😖

maxara
26. feb 2010

karinnka super... to je vo stvrtok... dufam, ze tento tyzden popribudaju posledne infosky do nasej tabulky a bude finalne zavesena na konikovi... 😉

lenkaaninka
26. feb 2010

maxara IP 🙂

karinnka
26. feb 2010

Pozeram na nete vecicky,co hovorite na tuto zavinovacku

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/zavinovacky/...

joj maxara dufam,ze to bude dievcatko 😉

mojalili
26. feb 2010

Ahojte kočky, kačacím krokom som sa dostala so 4 kabelami nakupu domov z prace, kyselinu mam, ze by som vyvracala snad vsetko.....
Pisete o prdikoch, no po p 😒 orode LILI sa mi taaaak super upravilo vsetko odspodu, ze nemam problem aj 3x denne teraz ist... 😀

Kocky ze konecne prazdniny a ja sa hrabem na lyzovacku...ach ja blba....ale robim to kvoli muzovi a dcere..ja by som radsej osobne ostala doma... 🤐

Kočky, mala by som sa nad svojou vahou vazne zamysliet, ako to povedal moj lekar....totizto dnes podo mnou prdol achodovy dekl....normalne som ho prevalila 😀 😀 😀 NO to uz budem pocut muza, ako bude komentovat 🙄

lenkaaninka
26. feb 2010

karinka ja už som objednávala z tej stránky kojeneckej a pekné vecičky mi prišli pekné polodupky aj košielky aj rýchlozavinky dve som kupila

sunnygirl
26. feb 2010

lenkaaninka
no ja necítim žiaden kop, len sa bojím či je okej, možno je lenivučké ☹ dúfam, že je oki. 😨 😨 😨
No pred pár dňami som sa zobudila príšernú chuť na jogurt, asi o 2 ráno, išla som si zobrať a manžel počúval bruško kým som papala a vravel že žblnkoce ako divé, asi sa tešilo.

sunnygirl
26. feb 2010

karinka
tieto vraj nie sú veľmi stabilné, že máš pocit, že ti dieťatko ide z toho vypadnúť, ale lepšie posúdia, tie čo to mali, ja len JPP.................................... 😉

oacka
26. feb 2010

sunny,ja som cítila pohyby v 20tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre