Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
17. máj 2011

@bellablonde no asi by som mala,od januara mam stale cosi 😒
baby som sa chcela spytat,chodite s detmi von aj ked su soplave?

bellablonde
17. máj 2011

@zuzik1983 ja chodim kym ma priesvitne vodove sopliky
ked ma zlto-zelene, tak zvazim podla situacie a nalady
ked ma teplotku, tak nechodim vobec

adelaine
17. máj 2011

@bellablonde
beli, ja ma tiez problem ulozit riska poobede spat, on totiz vydrzi 4 hodiny bez problemov ficat,
ale este stale sa ho snazim uspat, sice s problemami raz mensimi raz vacsimi, ale zaspi mi...do vecera by mi
nevydrzal, lebo to mame presne ako u vas, vstava o 7 alebo 7.30 a s jednym spankom to do vecera nejde 😖

zuzik1983
17. máj 2011

@bellablonde my to mame vseliako,kedze nikolka vstava zavcasu uz o 6,tak prvy spanok tak pol hodinku mame okolo 7.30h,potom druhy spanok okolo 12-13h tiez polhodinka az hodinka a niekedy este spinka poobede okolo 16h ale ten malokedy.ona malicko spava 😕

vierkaha
17. máj 2011

@bellablonde Maťo vstáva medzi 6:30- 7:30 a prvý spánok má potom budď okolo 10:00 alebo 11:00 a to spáva cca 2 hoďky potom na druhý spánok ho v(čšinou ukladám okolo 15:00 a to si potiahne tak hoďku, ale tiež mávame dni keď sa poobede nevie vôbec uložiť a do večera potom len piští . Som ho skúšala dávať v takéto dni skôr, ale on sa mi zobudil napr okolo 23:00 a tváril sa že je vyspatý 😒 tak to už nerobím a či spí poobede alebo nie tak večer chodí spať cca o 20:15

bellablonde
17. máj 2011

@adelaine 😢 😢 vsak to kurnik, oci ma ako angorak chuda male
ja sa ju tiez snazim ukladat, vacsinou to skonci fiaskom
risi je o mesiac starsi ako sasa a tiez vam to nejde

neviem sa rozpamatat ako som to mala s petkom, kedy mi presiel na jeden spanok...

bellablonde
17. máj 2011

@vierkaha
@zuzik1983
uhm cize stale vam vychadzaju 2

bellablonde
17. máj 2011

vecer ju davam medzi 7-8 a prespi mi bez jedineho zobudenia sa az do 7 rana
to je parada

adelaine
17. máj 2011

@bellablonde udajne niektore deti v 1. roku alebo od 1,5 roka prechadzaju na jeden spanok...
a naozaj, sasenka ti malo spinka, mne risko ten prvy spanok dopoludnia potiahne niekedy aj 2 hodiny,
poobede da hodinku ( nastastie ), lebo ked spi menej je nervny a furt pisti 😖

zuzik1983
17. máj 2011

no hej,dva ale kratucke

bellablonde
17. máj 2011

@zuzik1983 ani nikolka nie je extra spac
idem kocky, uz sa mi zobudila
takze dnes spala hodinu a pol
som zvedava, co bude poobede

caute a pekny den vsetkym 🙂 my tu mame celkom slnecno

zuzik1983
17. máj 2011

ja ju davam okolo 20 a zobudi sa aj 5krat ,co sa prevracia a rusi u to,dam cumel a spi dalej

monline
17. máj 2011

@bellablonde niečo takéto sa deje aj u nás..skoro vstane, doobeda zaspí ako tak v pohode a poobede nastáva veľký problém..aj som chcela spánok presunúť na jeden obedný, ale je mi ho ľúto nechať takého unaveného ešte dve hodky, tak sa pokúšam uspávať skôr..včera sme ale od tretej do štvrtej ležali, kým zaspal na 45min..ale aj to bolo super

zuzik1983
17. máj 2011

@bellablonde veru neni 🙂
aj u nas vyzera byt krasne,uz sa aj tesim von,lebo som uz 4dni nikde nebola,ked nam je lepsie,tak konecne pojdem

bambola
17. máj 2011

@vierkaha no nasa sa stavia o106 ale este neviem davat pred seba nozicky, neprisla na to, ze tak sa asi posuva 😀
@bellablonde mne mala robila to, ze rano frcala aj 4-5hodin a potom upadla do 3h spanku a zase frcala az do vecera. teraz sa mi ju posledne dva dni podari zase uspat o 11(ale je to boj), vstava o 8, resp. snazim sa aby sme o tolkej vstavali. no a ten poobednajsi vacsinou teda vynecha 😔 . vcera takto frcala a spat som ju musela dat uz o 19.20 s tym, ze o osmej bola hore a musela som ist spat snou 😒

bambola
17. máj 2011

a sme boli vcera na hojde 🙂

zuzik1983
17. máj 2011

@bambola aka je spokojna 🙂

katka55
17. máj 2011

my ked sme doma, a teda nemame naruseny rezim, tak patrik vstane o 8, o 10 si da doobedny spanok ca 1,5 hod ak pri nom lezim a poobede okolo 3 si este pospi ca 1 hodku, ale tiez len ak pri nom lezim. no a vecerny spanok ma o takej 8, ale viackrat sa v noci budi. no a ak pri nom nelezim, tak da presnych 30 min a staci. ak sme poobede vonku, tak poobedny spanok vynecha...

vierkaha
17. máj 2011

@bambola dohromady by dali jednu ideálnu chôdzku 😉 a na hojdačke je aj MAťo takýto vyškerený 🙂

maxara
17. máj 2011

@zuzik1983 @monline @bambola @vierkaha baby vdaka este raz za Ninku 🙂 ano, velmi narastla a tie copiky ju fakt ostarsuju trosku 🙂 Ale teda urcite ju nedam teraz ostrihat, ako pises Vierka, chcem ju mat copikatu.. mozno neskor, ked pridu vsi.. ☹

Baby tak som prave vyprevadila dalsie steniatko do zivota, uz mi ostala len ta moja fenecka krasna 🙂 a mm ma kazdy den lame, ze ju predame tiez.. ☹ ale nevadi, nie som este ani na nu citovo naviazana, tak bud hned alebo vobec..

noemarta
17. máj 2011

caute holky, tak je mam za sebou pracovne sudne stretnutie... tak hadam to dobre dopadne.
@monline aj Mooon, a coze uz aj ty si v klube pracujuuuucich, takze dobra zmena, tak super 😉
@maxara Ninka je zlata v tych copanoch, fakt je taka dospelejsia 🙂
No idem trochu poupratovat, lebo nejak je tu u nas divokoooo... 😉

katarina7777
17. máj 2011

@maxara krasna je ninka copikata a ako si ju naucila aby si nestrhavala gumicky? 😅

@bambola pozooor, ja sa hondam sama 🙂 chutnucka je martinka

aalexis007
17. máj 2011

Tretia prebdená noc ☹ a úplne bez mlieka 😖 Včera sme za celý deň zjedli pol brumíka a pili iba čaj 😒

maxara
17. máj 2011

@noemarta 😲 preco si bola na sude? si nieco vyviedla?
ano vyzera starsie, ale to aj tie saticky urobili, celkovo.. ked jej dam len teplacky a tricko, tak vyzera ako copikate babatko 🙂

@katarina7777 nielen to, ale este aj pekne drzi hlavu, ked ju cesem hrebienkom 😉 ona je asi paradnica, lebo ked som jej prvykrat urobila copiky, tak skor ako sa chytila hlavy, tak vsetci hned hiiikali aka je kraaaasna a tak.. a ona normalne otrcala hlavu, ze aha aka som prenadherna 😀

aalexis007
17. máj 2011

@lutsine no nás tiež trápia zúbky a je to hrozné. Teraz by mali ísť asi stoličky alebo očné. Večer zaspáva až okolo 22:00-23:00 s plačom a každú hodinku sme hore. A najhoršie na tom je, že nám nechce nič jesť a to ani mliečko. A teraz sa nám do toho pridali ešte aj soplíky. ☹

katarina7777
17. máj 2011

@aalexis007 chudiatko malinke, davas mu nieco proti bolesti? lebo aspon vecer mu daj cipok nech si chvilku oddychne ☹

katarina7777
17. máj 2011

@maxara ninka uz pochopila ze pre krasu sa musi trpiet 😝

noemarta
17. máj 2011

@maxara este som nebola na sude, iba u pravnicky, a je to ohladom zamestnanca, nie jaaa. to by som sa vam nechvalila .... 😀 😀

noemarta
17. máj 2011

@aalexis007 chuda maly, fakt skus nieco od bolesti davat, aspon vecer... ☹

mirka285
17. máj 2011

jujha citam,ze eticke mate chorlave,tak nech sa vsetky co najskor vyzdraveju....ja som sa naobedovala a chystam sa do Hainburgu pokupit nejake drobnosti a Hippky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre