Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
17. máj 2011

@mirka285 vies co,ze ten problem som skor mala na skovensku ked sme teraz boli?skoro nikde cerstve mlieko,v tescu som kupila dvakrat,normalne datum,vsetko ok a otvorim krabicu a skazene 😠 tu v irsku zasa trvanlive mlieko nekupis,aspon som zatial nikde nevidela,takze aspon daco 🙂
@bellablonde 😀 😀 no co,asi sa mu to zapacilo,tak chce skusit,kolko zvladne 😝

bellablonde
17. máj 2011

@aalexis007 moze byt, ze mu zacina nejaka chorobka a iba vyzera, ze su to zuby
no kazdopadne radsej k doktorke chod
mas doma tie nalepovacie saciky na moc? ze by si mala hned nachystane na rozbor ...

papa zabky, idem upratovat

aalexis007
17. máj 2011

@bellablonde dobrý nápad s tým močom - hneď si to idem aj nachystať. Dobrú noc všetkým - idem aj ja spať, pokiaľ spí aj malý 😉 A dúfam, že zajtra mu bude už lepšie ...

robika
17. máj 2011

Ahojte, tak vcerajsia noc bola katastrofa, normalne som sa od maleho skoro nepohla, len co som vysla z izby vzdy po 15 minutach plac, najskor som si myslela ze zle sny, ale ked mi nad ranom zacal hrozne plakat so slzickami, ani cicik nepomahal, tak som mu dala cipok... normalne sa tak divne krcil a natahoval, ako keby mal krce v brusku, ale potom nastastie zaspal, ako mu zaucinkoval ten cipok... rano ked vstal tak ma hned privital brutalnou hnackou... tak neviem ci to moze byt zo zubkov alebo z coho ineho...
@alllexa no vidim ze nie som sama s tymi tekutinami, ja som vdacna ze mam dost mlieka... mne tiez nepribral vela na poslednej poradni, ale doktorka hovorila, ze to nevadi lebo vahu ma dobru a dolezite je ze daco pribral... som zvedava co povie tento mesiac...
my buvame 2x denne, vstavame o 7,30 alebo 8,00 a uz o 10,30 musi buvat, lebo inak nepocujem nic iba mrncanie, lenze lezat musim s nim a spime 2 hodinky a dalsi spanok je uz nastastie v kociku o 16,00 ale to je presne pol hodinka a uz je vyspany...
a musim sa pochvalit, konecne sa mi dal Filipko na styri, viem ze vase deticky uz maju omnoho vacsie pokroky za sebou, ale taka som bola stastna, myslela som si ze ani stvornozkovat nebude (po mne), ale vyzera to tak, ze len potrebuje viac trenovat na nozicky, lenivec jeden...

gabika41
18. máj 2011

Dobre ranko sa praje..... 🙂 dnes nas caka tretia davka prevenaru,ma uz niekdo toto tretie ockovanie za sebou?Prajem prijemny den 🙂

zuzik1983
18. máj 2011

dobre ranko,
tak my sme mali dnes uplne hroznu noc,kazdu hodinu a pol sa mi budila so strasnym placom,pokazde som ju aj polhodiny uspavala a len na rukach,ak som ju polozila do postielky,tak rev 😒 dokonca aj pri nas v posteli nechcela byt
@aalexis007 chuda maly,ten sa inak trapi 😒 veru bude frajer,peknucke su vecicky
@bambola pekne vecicky,musim uz aj ja konecne popozerat,co letne sme dostali a co treba este pokupit.mala ako sa tvari,zlata 😅
@petrap001 ked mu chuti a nema ziadnu reakciu na to,tak preco nie? 😉
@bellablonde ani sa ti nedivim,by ma z nic porazilo uz 🙂
@maxara sikovna,ja vobec nemam talent
@robika kazdy pokrok spravi radost,raz aj tak vsetky deti dobehne 😉

zuzik1983
18. máj 2011

a preco je trvanlive mlieko pre drobcov nevhodne?
@gabika41 este nie,nas to caka za 2 tzyzdne

vierkaha
18. máj 2011

Dobré ráno,
my sme spali celkom dobre, ale bude asi nejaká zmena počasia lebo ma brutálne bolí hlava 😝

katka55
18. máj 2011

ahojte. tak my sme vstali az teraz 😕
@gabika41 my sa ideme ockovat az 31.5. drzim palce, nech to zvladnete 😉
@zuzik1983 aj my sme mali tuto noc divnu. tiez nechcel spat ani v nasej posteli a pred tretou ho musel mm uspat na rukach. co maju tie nase deti cez den vela zazitkov, tak sa im o tom v noci sniva, alebo co? 😅

zuzik1983
18. máj 2011

@katka55 no presne ,okolo tej 3 bol najvacsi cirkus

adelaine
18. máj 2011

dobre ranko,
je este len po 9 hodine a to moje dieta ma uz dve modiny na hlave, schytalo to celo a brada na rohu stola...
a teraz mi robi to, ze sa niekde vydriape, postavi, stoji a zacne plakat, lebo sa boji, ze spadne....mam ho tak nechat? nemozem ho predsa stale odtahovat, davat dole....aach jo, je to narocne.

maxara
18. máj 2011

@bambola 🙂 moj si videla pod pandickovym trickom 😉

@kafoditka my sme mali teraz nedavno tu virozu, ale sla som k dr a ta nam predpisala oi aj fenistil kvapky, som stretla kamosku a ona mi povedala, ze to teraz predpisuju prave pri riedkych vodovych soploch, lebo to je prejav nadchy a nadchu ako taku zmiernuje fenistil (aj alergie sa niekedy nadchou prejavuju) tym, ze ukludnuje sliznicu opuchnutu.. casto uz nemas ani sopel, ale citis si plny nos, to z tej sliznice

maxara
18. máj 2011

@zuzik1983 sikovna by som bola, keby som to sama od seba nakraslila, ale ja som to obkreslila z monitora.. keby som mala velku tlaciaren, tak by som to mala lahsie, ale aj tak.. proste neprichadzam na motiv ja, len odkukavam ☹

maxara
18. máj 2011

No a este pozdrav, ranko damy
a uz letim, idem Ninke teraz kupit tuto do obuvi topanocky na von normalne na chodenie, lebo sa zacina nejako viac pytat chodit, sice za ruky, ale dnes ideme von na cely den, na chalupu, vyzera byt pekne.. tak chlapi budu pripravovat synovcovi na zurku a ja s Ninou sa budeme hrat na travicke bez hoven. Cize topanky su na mieste. No a potom ked dochystaju, pridu chalosi a opecieme zo dva spekacky 😵 uplne krasny den ma caka, takze paaaacko.

zuzik1983
18. máj 2011

tak my sme spali do 6,o 7 zaspala znova a spala az doteraz,co sa jej nestava 😕

zuzik1983
18. máj 2011

@maxara aha,ale aj tak 😅

adelaine
18. máj 2011

...nejako je tu ticho ☹ to este vsetci spite?

bambola
18. máj 2011

bre ranko, no ta nasa potvora sla spat az o 23, vstavali sme o 9, som zvedava kedy zalahne.
nejaku mam debil naladu 😔
@maxara zavidim, pekny dnik vas caka 🙂

kafoditka
18. máj 2011

Ahojte.. tak moj Filip je chory ☹ vecer po sprche par krat kychol a vybehli mu vodove sople az na bradu, dostal mlieko a v pohode zaspal. O 22:30 sa zobudil s placom, totalne plnym nosom a plakal s kratkymi prestavkami do 03:00 😢 dostal viburcol, libenar do nosa- po nom sa mu trochu ulavilo ale len na chvilu, kedze stale plakal a tym padom sa mu tvorili non stop sople... okolo 3:30 som mu musela chciat-nechciat odsat sople a baby, tak strasne plakat maleho som v zibote nepocula, som plakala s nim 😢 😢 pomohlo len na chvilu, opat plac a nove sople ale o 4 konecne zaspal od vycerpania chudatko moje. Rano kedze horuckuje sme boli u lekarky, CRP vdaka Bohu v poriadku, dostali sme sprej do nosteka, cipky na zrazanie horucky a musime byt doma 😒 Teraz mi zaspal po mliecku, dufam, ze sa trochu vyspi..

mirka285
18. máj 2011

dobre ranko...tak moja Lindusa sa zobudila rano o pol stvrtej s placom,netusim co jej bolo ☹ po hodine zaspala a spali sme doteraz a vyzera ze jej nic nie je,asi mala len zly sen...
@zuzik1983 napisem ti to v skratke,lebo trvanlive krabicove mlieko je najvacsi humus,ked chces davat kravske tak urcite bud cerste alebo to trojdnove co predavaju...
@maxara super den budes mat,si to uzite...

kafoditka
18. máj 2011

@maxara skoda, ze som tvoj prispevok necitala skor, ako som sla k Dr s malym, by som sa opytala, ci mozem fenistil kombinovat so sprejom do nosa..

adelaine
18. máj 2011

@kafoditka podla mna mozes Domi, ako pisala maxi je to na odpuchnutie sliznice, ci je tam soplik to
fenistil neovplyvni, 3x 5 kv kludne mozes skusit...
a chudatko filipko, takto ho zrazu nieco drapslo 😠
teraz je tu tusim dost deticiek chorych 😖

kafoditka
18. máj 2011

@adelaine hmm, tiez nechapem, vcera mu nic nebolo a v noci ho to chytilo.. zevraj to moze byt viroza a mam cakat, ze sa mi na stvrty den vyhadze..

bambola
18. máj 2011

@kafoditka snad to filipkovi coskoro prejde 😒

mirka285
18. máj 2011

@kafoditka

gabika41
18. máj 2011

Caute babule....takze ockovanie mame za sebou,Lucka bola ukazkova,iba troska zaplakala pri vpichu a cestou domov mi zaspala v kociku a este spi,pedina vyhlasila,ze dnes by nemala chodit a ani sa zdrzovat na slnku a tekutiny.......takze budeme asi dnes asi doma... 😒

noemarta
18. máj 2011

ahojte,
@kafoditka co to citam 😢 😢 😢 rychle uzdravenie prajem Filipkovi !!!
@maxara super den vas caka, tak prajem aby aj taky vysiel 🙂
@gabika41 to ste uz boli na tom tretom ockovani? Tak ozaj, Lucinka to zvladla bravurne, to nasa zas bude revat ako tuuuur, tak lutostivo... ☹ ☹ ☹

aalexis007
18. máj 2011

Tak aj my sme už doma od Dr. povedala nám tiež, že to je asi nejaká viróza. CRP výsledky sme mali tiež dobré. Takže nemusíme žiadne antibiotiká. Predpísala nám iba Nurofen sirupček.
A pýtala som sa pediny, či môžem kúpať malého keď má teplotu - a povedala mi, že áno. Nie v nejakej veľmi teplej vode, ale určite môžem kúpať.
Do rána už aj lepšie spinkal. A konečne papkal aj mliečko. Zaspal okolo 21:00 a okolo pol noci sa zobudil, dali sme mu mliečko a zaspinkal. Potom sa zobudil až o pol 4 - to sme mu zmerali teplotu - mal 38,2 °C (takže 37,5°C) - dala som mu čípok Panadol a Quixx do nožteka. A zaspinkal a zobudil sa až pre 8 ráno. Takže celkom fajn si pospinkal a ja tiež s mm.
Tak dúfam, že už bude len lepšie. 😉 😉 Hneď som veselšia, keď sa nám to trošku zlepšilo.
@kafoditka - tak Filipka určite chytilo presne to isté čo nás. Dúfam, že to aj Vám rýchlo prejde. 😉

macik27
18. máj 2011

ahojte tak pridávam sa k strašnej noci malá vreštala asi dve hodiny až zobudila susedu a tej začali kontrakcie (už bolo načase) tak už asi budeme mať nového suseda 😀 celý deň je mrzutá a ani jesť nechce tak sa nám asi tlačí další zub...včera návšteva u neurológa vraj nález v norme a vývin primeraný veku tak som happy a to všetko stihla za tri týždne 🙂

denisse
18. máj 2011

ahojte baby .. tak sa hlasim po trocho dnoch aj ja, nasa navsteva dnes odisla ... neviem, ci a kedy vas stihnem docitat, len par poslednych prispevkov som prebehla a vidim, ze deticky su chore ...
nasa barunka tiez ☹
od vcera ma teplotu, pocas dna mala vcera tesne nad 37, k veceru uz 38,2 tak dostala cipok a v noci som jej musela dat dalsi, co az horela ... a trosku jej tecie z nosa ... ku doktorke sme zatial nesli, myslim, ze je to ta ista viroza, co mala minuly tyzden nela a potom ja, ale ked bude nadalej takto teplotovat, tak pojdeme, uvidim, co dnes vecer a v noci ...

navsteva bola fajna, s kamoskou sme sa nevideli, od kedy mame deti a nase starsie deti si krasne rozumeli, pekne sa hrali, ked teda nepocitam drobne boje o kolobezku, o prvenstvo na hojdacke a podobne detske spory .. nela dnes az plakala, ked odisli 🙂 ale tak byvaju nedaleko kutov, takze nas stretkovy vikend sa rozrastol o dalsi program a v nedelu ich pojdeme pozriet ...

inak nemame nic nove, pocasie bolo posledne dva dni dost hnusne, stale fukal velmi protivny vietor, takze sme vonku boli len trosku, do toho vcera ta bara s teplotou ...

vsetkym chorym detom prajeme rychle uzdravenie, kedze je zase pekne pocko, nech nemusime sediet doma ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre