Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
3. jún 2011

aha tak ako tak docitavam, tak vsetky mame podobnu predstavu 🙂 mnaaam uz sa tesim na nu

maxara
3. jún 2011

@kafoditka toto su tie povodne obrazy 😉 mm sa nepacili a tak som ich premalovala na hudobikov toto je foto z minula

merikac
3. jún 2011

@adelaine 😀 ako postupne citam uz si spomenula aj ruku, ze je v pohode

merikac
3. jún 2011

@katka55
@mirka285
@zrzulka ...
@kafoditka baby, diiky, spodna cast torty je orechovo karamelova,,,a vrchna je prekvapko od pani co piekla, lebo mi navrhovala, dakku sviezu ovocnu a kedze babky su dost konzervativne,,torta ma byt tortou a nie zakuskom- tak vrch som nechala na nu, tak to je prekvapko,len viem ze je s ovocim,,,,,,,

mirka285
3. jún 2011

@merikac z mi slinky tecu 🙂

merikac
3. jún 2011

@mirka285 no citat - citam,,ale nie vzdy sa pridam,,inac super prispevok o foore- palec hore 😀 ,,kto chce napise, kto chce precita,,,mna osobne mrzi, ze ked mam cas a sa tu obcas pridam a niekomu konkretne napisem, tak total poniektore ignoruju,,inac povedane,,nechces ma?- nechaj tak,,,,,,,,,,, ale osobne nemam rada skupinkovanie ☹ ,,,to by som sem potom ani nechodila

merikac
3. jún 2011

@maxara aj tebe diiiky a ked spminas tie obrazy,,,,,,,,,vrrrrrrrrrrr- mne sa pacili,,,,,,,,ale to ty vies 😀

medved
3. jún 2011

@merikac sak jasne snazim sa neporovnavat, ale ked tu uz skoro vsetky deticky chodia, chytaju ma mierne haluze 🙂 ale ved ma hadam este cas

kafoditka
3. jún 2011

@merikac ja teda nie som tortova ani zakuskova, ale tato tak dobre vypada, ze by som veru ochutnala 😉

kafoditka
3. jún 2011

@maxara ahaaa 🙂

mirka285
3. jún 2011

@merikac 🙂
@medved aaale coby vsetky chodili,to sa ti len zda,chodia vacsinou tie co su narodene v juni,nenechaj sa zmiast 🙂

medved
3. jún 2011

@mirka285 vdaka, uz som sa zlakla, ze lucka je brzdicka 🙂

katka55
3. jún 2011

@merikac orechovo karamelovu som tusim este ani nejedla. a teda ani nebudem, iba ak by si nam kusok poslala cez kona 😀
@maxara jeeej, to je pekne 😉 ja neviem kombinovat farby. teda ja vlastne nemam predstavivost veskeru zadnu, ale ked nieco uz vidim, tak presne take iste viem urobit 😉 aspon nieco 😅 jaj, a zabudla som ti povedat, ze strasne zaujimavo varis. ja som o takych jedlach ani nepocula, a ty to ides navarit 😉 super 😉

mirka285
3. jún 2011

@medved Lucka bude urcite zase v niecom inom sikovnejsia ako ostatne deti.. kocky ja tu mam aj Lujzu a Linda ked ju zbadala,porad ani spat nechce ist 😖 tu pobehuje jak splasena koza a tesi sa..a keby ste videli mna,ja som si uz tyzden neumyla vlasy,moj ksicht potrebuje kozmeticku,no ani sa nemozem na seba v zrkadle pozriet 😠

mirka285
3. jún 2011

@maxara inak som sa ta uz minule chcela spytat,ty nemas uchylku na strukoviny? 🙂

gabika41
3. jún 2011

@merikac ...piekla to ta kocka o ktorej sme sa bavili?daj vediet ako chutila.....

medved
3. jún 2011

@mirka285 lucka ma momentalne obdobie ze ked vidi ine male deti, tak dovi, je nepricetna od radosti... no a co sa tyka ksichtu, ani nehovor, tak som tajne dufala, ze jebaky po 30ke zmiznu, ale nekona sa 😒

gabika41
3. jún 2011

@maxara ....a co su zidovske rezne?....hod receptik....dakujem

gabika41
3. jún 2011

mam pocit,ze mi rastie chlapec v sukni......Lucku zatial bavia iba auticka.... 😒
dnes ju svokra odviezla na sedanke na bicykli,ste mali vidiet tu radost....
a este jedna perlicka z rana,umyvala som vonku schody a starsi pan kocikoval vnuka a spieval mu,ze Gloria vinecko popija.............. 😀 😀

monline
3. jún 2011

@kafoditka aký krásny darček pre malého si našla v dráčiku?

gabika41
3. jún 2011

@medved ....vitam dalsiu Lucku.... 🙂 Nasa sa narodial 3.7. 🙂

kafoditka
3. jún 2011

Moj Filip priam zboznuje Jakuba a on zas jeho, dokazu sa spolu jasit dlhy cas 🙂
@mirka285 ja som dnes dostala kramy a mam taketo jebaka medzi ocami, ze dovi 😝 drahy ma vola seherezada 😕 😝 vies co som spravila? kupila som si tmavu visnu farbu a kydla som si ju na hlavu, som nemohla ist dnes na tu oslavu s takymi odrastenymi vlasmi.. a celkom dobre to vypada 🙂 nie je to dlhorocna cierno cierna farba, ale taka do bordova, asi 3cm od korienkov mam vyraznejsiu a ostatne vlasy su take tmavsie, ale nie cierne.. trosku zmena 😀

medved
3. jún 2011

@gabika41 dakujem za privitanie a gratulujem Lucke k 11 mesiacom 🙂

merikac
3. jún 2011

@mirka285 pocuj moja,,ty si dnes nejaka voci sebe negativna,,tot noha,,vlasy a uz ani neviem co si vsetko pospominala 😝

mirka285
3. jún 2011

@kafoditka no musime dat spicha nech si ta obzriem jaka si kocka 🙂 myslim s tymi novymi vlasmi,nie jebakom 😀
@medved veru nemiznu,aj ja ich mam stale

merikac
3. jún 2011

@gabika41 nie nepiekla ona,,,,ale dam vediet

kafoditka
3. jún 2011

@monline vies co, je to taky dlhy dreveny farebny vlacik, ktory ma za sebou vozne s nakladom vytvorene s roznych drevenych tvarov ako stvorce, obdlzniky, trojuholniky ..cely sa da rozobrat a poskladat ako chces ty. Prislo mi to take naucne, a verim, ze to bude viac v puse oslintavat ako sa s tym hrat 😀 pockajj, skusim najst na nete

mirka285
3. jún 2011

@merikac no veru,sa citim skareda ☹ dnes som si musela dat siltovku na hlavu,tak mam mastne vlasy,Mery ja som tento tyzden nejaka zlenivena,nic sa mi nechce 😔

merikac
3. jún 2011

@bambola pravdupovediac ani ja som ho nechcela, prislo mi to ako zbytocnost,,az ked emma zacinala chodit a chcela tlacit kazdy jeden kocik ktory videla a nemal stabilitu tak som objednala, ze vyskusam,,musim povedat, ze je to lepsie ako choditko - pavuk,,aj ked nie az take pohodlne, predsa len musis davat vacsi pozor,,a ked sa o tak vezme kolko veci je zbytocnych,,aj napriklad take oblecenie,,,a predsa ho drobcom kupime,,, 🤐

kafoditka
3. jún 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre