Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
3. jún 2011

@medved šikovná je -)) maminka ak neustriehne, tak musí zakaždým zapínať komp, čo?

monline
3. jún 2011

@merikac Emma má zajtra rôčik?

merikac
3. jún 2011

@monline no Emma k Denisovi do izby moc nechce,,ma po zemi veci ako kable, tasku, nejake tie handry 😠 😠 😠 😠 - tak jej vadi, ze nemoze k nemu plynule prejst,,, 😀 😀 ale inac sa na Denisa pravidelne driape a chce sa s nim blaznit,,,uz vie- ze Denis= bude sradna 😀

medved
3. jún 2011

@monline jaj veru niekedy aj niekolkokrat denne 🙂

merikac
3. jún 2011

@monline ano, zajtra ma 1 rok, prjala by som si pekne pocasie, kdze nas ma byt viac a budu aj deti, tak nech sa nemackame v byte,,,,,,, 😖 chcem aby sa vsetci dobre citili.......a stala dost 10evri za kg,,,, dufam, ze bude chutit,,,,, inac u tych co som si objednavala zakusky pytaju 6 eur za kg ale robia take klasiky,,no ked som sa pytala, ci by dokazala aj potahovanu, vraj neni problem za tu istu cenu,,tak neviem teraz,,,,,,,........ale klasicke cukrarky v okolitych dedinach su omnoho lacnejsie

monline
3. jún 2011

@katka55 tak sa mi vidí, že psíka teraz nekúpim..asi je na to naozaj ešte skoro, nech sa mu zbytočne nevybíjajú baterky 🙂 ale fakt neviem čo..dnes mu mama vzala maca a delfína, do ktorých sa vkladajú geom tvary, celkom pekné to je..svokra chce kúpiť bicyklík, švagriná kúpila bazénik, šmykľavku aj húpačku máme, chodítko dostal dopredu od brata..veľmi by som chcela, aby ho darček potešil..aby sa s ním vedel pohrať a hlavne aby mi zvuky neliezli na nervy 🙂 asi pôjdem pozrieť knihy, tie po nike sme dali synovcovi a nebudem ich brať späť, aj tak sú teraz tie nové oveľa krajšie a zaujímavejšie..

monline
3. jún 2011

@merikac nedávno som Nike povedala, že foto jej izby dám na facebook..odfotila som totiž totálny bordel..tak do rána bolo upratané, pritom upratať som jej to kázala minimálne tri týždne predtým 🙂

medved
3. jún 2011

baby dobru noc prajem

merikac
3. jún 2011

@monline super napad,,,,tak tymto sa mu tiez pokusim vyhrozit,,,on minuly rok upratoval od vianoc, nakoniec som mu upratala je tesne pred porodom,,,,,a tento rok zas upratuje od vianoc,,ale to je uz katastrofa ake ma vsetko zanedbana,,,,normalna generalka by sa mu tam zisla,,lebo to jeho upratanie je len vlemi nedbale pozahladzovanie stop,,,,,,a aj to nie pachovych 😀 😀

merikac
3. jún 2011

@medved dobru sa vyspite,,,,,,,

medved
3. jún 2011

@merikac vdaka meri 🙂 aj vam dobru noc 😉

medved
3. jún 2011

@merikac inak mas nadhernu dcerku, vyzera ako babika 🙂

merikac
3. jún 2011

@medved 😉 vdaka,,ved aj to je taka nasa babika 😀 😀

robika
3. jún 2011

Ahojte, tak dnesom bol rovnaky ako vcera, urcite to budu zubky, len nech su uz vonku, lebo dnes som uz naozaj stracala posledne nervy, ani na zemi, ani v postielke, kocik tiez nehrozi, nakoniec uz ani na rukach...
a noc tiez nic moc, chodim za nim kazdu pol hodinku a som zvedava co bude do rana... ☹
dnes ste toho dost popisali a samozrejme ze som uz zabudla na co som chcela reagovat
@monline toho psika mam mojej znamej syncek a nejako sa s nim velmi nezahral (vo veku nasich drobcov), iba ked sa s nim hrala jeho mama a spievala to co psik spieval psik a robila s nim rozne hluposti, inak nie...
@merikac Emmke gratulujem k dnesnym narodeninam, hadam som prva gratulantka 🙂

maxara
4. jún 2011

@merikac ano viem draha, ze sa ti pacili.. ale tak .. mm nie a on tu byva, vies ako.. 😉 a ja som z nich bola tiez zmatena 😀

@kafoditka 😉 lebo katka55 chcela vidiet z minula

@katka55 preco? 😕 o ktorom si nepocula? zidovske rezne su bezne, len ich vsade inak volaju.. to su @gabika41 obycajne hovadzie rezne opacne.. teda maso nakrajame na rezne, osolime, okorenime, vklepeme do reznov struhanku, obalime v muke vo vajci, opecieme na panvici, ulozime do pekaca a dame navrch trosku masla, zalejeme do pol pekaca vodou, zakryjeme a dame dusit do truby tak na hodinku.. to je vsetko. Akoze prva cast je dost pracna 😖 ale mozem si ich urobit takto den vopred, lebo na druhy den su este lepsie, take nasiaknute tou stavou.. tak preto toto jedlo. Ryzu mam za 10 minut hotovu. Rajcinova polievka je bezne jedlo. Aj kremova cesnacka, len mozno spolu v kombinacii to nie je bezne, ale to som si aj tak vymyslela ja 🙂 a susena sunka, so syrom, rukolou a slivkou je bezne predjedlo.. jaj a sosovicova ryza je zas moje studentske jedlo 😀 ked som mala hrstku toho, krstku toho na byte, tak som si varila ozaj cudne kombinacie a velmi dobreee 😀 kamosku som raz iohurila vyprazanymi zemiakmi s varenymi paprikovymi zemiakmi 😀 😀 no tak mala som prachy len na zemiaky, teda aby sme sa tri dosyta najedli..

@mirka285 😀 😀 Miri ano som.. ja milujem strukoviny, dokonca si moje telo na ne tak zvyklo, ze ani vetry z nich nemam 😀

katka55
4. jún 2011

@maxara ja neviem. proste nikdy by ma nenapadlo spravit cicerovu polievku a pritom je to mnamka 😉

a dobre rano prajem. dnes sme spali od pol 7 do pol 7. samozrejme s prestavkami na papanie 😉 pekny den vsetkym.

maxara
4. jún 2011

@merikac Emmke vsetko naj k narodkam, nech ti rastie do krasy a zdravia 😉

@katka55 🙂 to preto, ze ty nemas struchylku 😉 😀

merikac
4. jún 2011

@robika 😀 😀 😀 dakujeme, veru si prva, co nemozes spavat- ci Filipko sa ti stara o rezim?! 😉 .......uz nech zubadla vylezu a je pokoj...............

@maxara dakujeme,,,ja moc strukoviny nemusim ale telo neprotestuje tiez,,,,,,,,,rezne robievam,,ale uz nedavam do muky, cize len struhanka, vajicko, opiect a dat do pekaca,,,,,,a veru su ako vaticka makucke

Dobre rano vam vsetkym,,,,hlavne nech mame pekny den, aj ked oskar este niekde drichme 😠

noemarta
4. jún 2011

dobre ranko,
vobec netusim o com ste si vcera pismenkovali, mali sme vecer navstevu, a isli sme dost neskoro spat...
Ale jedno viem, @merikac vsetko naj naj nasej Emmke k prvemu rociku, hlavne zdraviiiiicka 🙂 🙂
A @maxara vam tiez prajem dnes uspesne oslavy.
Prajem ostatnym babam vydareny den, my ideme dnes na den deti, tu u nas v obci je nejaka akcia,teda duuufam, ze pocko vydrzi.paaa

katty17
4. jún 2011

dobre ranko babulky. my uz hore buntosime, serblikujeme, viskame a chystame ovocnu desiatu 🙂
@merikac - a je to tu !!! prvy rocik zivota ma Emka za sebou ;) posielame veeeeeeeeelku pusinku so sandrickou 🙂
@noemarta - my sme mali ist dnes na strvkovec . dnes tam ma byt fajn program. a bude tam o tretej superstar 🙂 ale my dnes ideme nakoniec na chatu k risiho sestre staviat bazen. skoda, lebo oba programy su fajn. tak vyber si teraz :(

BABY ja uz ficim na autickuuuuuuuuu. jupiiiiiiiiiii. vcera som zihala po celej BA. uz len parkovanie a cuvanie poriadne dostat do krvy 😀

noemarta
4. jún 2011

@katty17 ahoooj, super programik, tak ty si uz takto jazdis, pochvala, super. Tak ta v blizkej dobe ocakavame, aj Nelinka dostala bazen, takze uz aj u nas sa bude dat kupcikat.
A co mas za auto??

katty17
4. jún 2011

@noemarta - no my dnes ideme staviat velky bazen pre dospelakov ale tak ak bude slnecno tak ju tam trosku omocim 🙂 Maci mam BMW jednotkove ;) ked dnes nafotim tak sem supnem jednu fotecku 🙂

katty17
4. jún 2011

@noemarta inac to bola taka necakana a rychla kupa ze sme nechapali. risi ma znamych v leasingovke a toto auticko bolo odobrane neplaticovi ... risi zjednal co najnizsiu cenu a uz to slo . bola som postavane pred hotovu vec. a budes jazdit. !!! ;)

noemarta
4. jún 2011

@katty17 spravny pristup risiho 🙂 super, tak sa tesim, tak stastne kilometre !!
idem uz uspat malu, lebo je mrncava, paaa drzte sa a hadam sa skoro vidime. 🙂

katty17
4. jún 2011

@noemarta - pekny MDD dnik babule. dajte su cukrovu vatu aj za nas 😀

tutulka12
4. jún 2011

dobré ránko
@merikac aj my prajeme Emmke všetko najlepšie k narodeninkám 😉
@maxara vám prajem príjemnú zábavu a nech všetko vyjde ako má 🙂
@kafoditka @zrzulka aj my sme mali ten vláčik, ale skôr ako sa Daniel naučil skladať tie kocky na ňom, tak ich postrácal všetky 😀 ja asi Teovi kúpim tiež nejakú interaktívnu hračku. veď uvidíme, ešte máme čas 😀
my dnes buntošíme od 6tej, decká mi zobudil telefón 😠 ale aspoň už mám všetko vyupratované, ešte vyvesiť prádlo a ideme na Domašu, trošku ku vode 🙂 pekný deň prajeme

merikac
4. jún 2011

@tutulka12 dakujeme,,a ty si aka sikulka,,ani 9 hodin neni a ze vsetko vyupratovane,,,,,,,,,,,,,,wou,,,,budes mi prikladom,,,ale kedy budem plikovat v praxi -netusim 😀

mirka285
4. jún 2011

dobre ranko , @merikac daj za mna Emmke velku cmuk,ni verit sa mi nechce,ze to tak rychlo ubehlo ten rocik 😔
@katty17 super spravy,vidim,ze Risi je stale zatazeny na tie bavoraciky 😀 tak cvic,cuvaj a parkuj 😉
@maxara ty struchylacka,ja tiez robim tie rezne,my ich volame kubanske,ale to tej vody s ktorou ich zalievame najprv primiesam lyzico horcice,lyzicu kecupu a troschu korenie,tak skus,vtedy je ta stava famozna 😉 @monline my mame elektricke auticko Peg Perego,ale to je tak pre deti najskor od 2 rokov,ak su sikovne,inak pisu od troch...u nas svieti oskar,tak dufam,ze to vydrzi 🙂

merikac
4. jún 2011

@noemarta
@katty17 baby dakujeme,,,katty, sa nezdas ako rychlo si soferovanie dostala do krvi- ale ved sa ani necudujem 😉 -mm, ide cistit bazen a veru by radsej staval novy ako cistit,,dufam,ze ma nezapoji do "akcie" 😀

aalexis007
4. jún 2011

@merikac všetko naj Emmke k prvým narodeninám a posielam veľkú pusinku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre