Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
5. jún 2011

ahojte. vyzera to tak, ze dnes bude zase kupaci den 😵
@merikac paradne fotky, super oslava. a vyzdoba samozrejme originalna 😀
@tinaki1275 ja som ten film nevidela, ale to akoze naschval? ludia su sisi 😠
@bambola to sa ti nesnivalo, ved som to sem vcera pisala... ale nie naozaj 😀 😀

bambola
5. jún 2011

@katka55 pockaj, si ma teraz zmiatla 😕 som musela pozriet dve strany dozadu 😀

denisse
5. jún 2011

dobre rano ...
tak my po oslave, bolo velmi fajne, konecne aj u nas kopa ludi, veselo ... nela mala radost, vsetko dobre dopadlo... 😀
a esteze mame umyvacku, inak by ma asi vecer slahlo 😀

barunke sa sople zase zhorsili, zajtra ideme k dr ... 😒

@merikac
emke vsetko najlepsie, zlatucka je ... 😉

pridavam aj ja par fotiek zo vcera ...

mirka285
5. jún 2011

🙂 tusim tu zakapal pes ked je vonku tak krasne... @merikac @denisse super oslavy,krasne torticky a nadherne deturence 🙂 ja som sa prave naobedovala,drahy varil,svieckovica nakladana v mede s horcicou 😝 ja som zatial vygruntovala cely byt okrem kuchyne,tu spravim zajtra...cakam kym sa Linda zobudi a ideme k nasim,vsetkym pekny den 🙂

merikac
5. jún 2011

@denisse dakujeme,,aj Vam vsetko naj,,Nela je ozaj krasne dieta,,tie kucierky su rozkosne a ten je usmev,,,,,uplne blaho na nu pozerat,,,,,,,,,,,,,,,,, 😵
@mirka285 diky,,,,pocuj,,,teba si ten Gabko nejak rozmaznava,,,ved nejako casto vari v nedelu,,za tym nieco bude,,,,fuu, ake sproste myslienky ma napadli 😀 😀 😀 😀 pekne popoludnie, ja varim kafe a ideme sa vyvalovat von.....

merikac
5. jún 2011

@bambola taky ten smajl so svetoziarou nad hlavou neni?? prepaaaaaaaaaaac,,ale to bolo prve, co ma napodlo ned ako som citala na FB tvoj prispevok,,,,,,,,, 😀

bambola
5. jún 2011

@merikac nevadi 😀 😀 aspon sa ludia pobavia 😉 😀

mirka285
5. jún 2011

@merikac to si ti len zda,uz ubehol skoro mesiac odkedy naposledy varil 😕 inak mne to tak dobre padne ked nemusim v nedelu stat pri sporaku...potom mi aj viac chuti 😀 a si mi narobila chute s tou kavou,idem si aj ja uvait

cigaretka5
5. jún 2011

tak mna dnes mm tak vytocil a ani neviem preco, varila som segedin a palacnky dosiel do kuchyne a zacal to cele managovat a ja som sa tak pre nic nasrla az som sa sama cudovala ze by hormony?

zuzik1983
5. jún 2011

ahojte,
@cigaretka5 moze byt 🙂
no ja mam dnes nejaku divnu naladu 😒 vonku pekne a ja trcim doma,ved nemam s kym ani von ist...ked sa mala zobudi,zas len sama,uz am nebavi mm prosit,aby isiel von,chcem,aby nieco navrhol sam od seba,nie aby som ho musela nutit 😒

cigaretka5
5. jún 2011

@zuzik1983 zuzi tusim ta chyta depka

zuzik1983
5. jún 2011

no veru veru.ale ved to prejde. 😉
@cigaretka5

aalexis007
5. jún 2011

Ja už som na konci zo silami ☹ 😠 Moje dieťa mi nechce nič jesť. Všetko vyplúva a ešte z toho má aj zábavu. Len ja teda nie. 😖 Robí to pri všetkom, jogurt, výživa, obed, proste úplne všetko. Jediné čo zje, je mlieko a chrumky a piškóty. 😖 ☹ ☹ ☹ No a najhoršie na tom je, že to trvá aj mesiac a možno aj viac. Už to nestíham sledovať ..... Čo mám robiť?????

bambola
5. jún 2011

ste mi spravili chut na kavu, tak som si spravila aj ja ale aby bola spravne kaloricka tak trojfarebnu 😉 (salko,mlieko,kava 😝)
@aalexis007 vyzera to tak, ze maly si vybera len mnamky. proste mu nedaj piskotky a chrumky, ked uvidi, ze nedostane tak snad vezme aj ine. nemyslim teda nechat dieta uplne vyhladovat ale aspon naznacit, ze nic nebude. ak si to uz skusala tak netusim 😕
mne tiez na ranajky v poslednom case odmieta jogurt aaj banan, musi byt chleba s maslom 😀

aalexis007
5. jún 2011

@bambola no skúšala som už všetko. Ani "mňamky" som mu nedávala dlhšiu dobu, a nič. Stále robí to isté. Už som z toho fakt zúfalá. Aj teraz napríklad nejedol od 10:00 - pil iba vodu. A keď som mu skúsila dať obed, tak spustil taký plač, že až. Tak som mu urobila mlieko a to zjedol, len sa tak za ním zablyslo.

bambola
5. jún 2011

@aalexis007 tak mozno mu skus davat len mlieko istu dobu, aj ked mesiac je uz dlha doba.... 😕

katarina7777
5. jún 2011

Caute baby, tak my sme uz doma... dufam ze dneska vecer trosku stihnem precitat co mate noveho 🙂

adelaine
5. jún 2011

@zrzulka teeeda ☹ my sme mali v taske sinlac kasu, tu aj minieme, tu papa risi na veceru,
nejaka kakaove mliecko, anglictina pre deti na CD, balon, nejake casaky a letaky.....a vy?
hadam to iste....

vierkaha
5. jún 2011

@aalexis007 my sme mali takéto obdobie asi 3 mesiace dozadu, ale Maťo nechcel ani mlieko. To nepijem dodnes žiadne, iba občas si dá ochutené acidko. Pomohli nám probiotiká Biogaia. A jesť som mu dávala tak, že som si spravila, akože pre seba a jemu som ponúkla ochutnať, to sa mu rátalo, že je to čo aj ja . Nedávala som ho do stoličky, lebo tam chytal hysák( teraz tam už papá zase), jesť som mu dávala chlebík s obyč maslom ( nie Ramu alebo Vetíčko...) to mu chutilo viac a trochu som mu to postrašila medom alebo lekvárom. Ovocie som mu nepučila, ale dávala odkusovať - takto zjedol aspoň niečo. Ja viem, že je to na nevy, ale nič s tým asi neurobíš, len treba vydržať. Keď tak skús zbehnúť k dr. na preváženie či ti nechudne

kafoditka
5. jún 2011

caute koceny 🙂 my sme boli od vcera v lehnicach, zozbierali sme 12kg jahod, (umrela som na krize 🙄) a nasledne z nich varili dzem, takze jahody nechcem veeeeeelmi dlho vidiet 😝 maly sa clapkal v bazeniku a blbol s Jakubom, vecer sme trochen pogrilovali a dnes sa len slnili 🙂
@merikac zlatino, dodatocne prajem emmke vsetko najlepsie k narodeninkam a posielam bočanek na licko 😉 , @zrzulka leni aj tebe vsetko dobre k meninkam 🙂
@katarina7777 kati tak uz ste doma.. hod nejake foto, ze ako dobre bolo 😉

katarina7777
5. jún 2011

jeeej tu sa tento vikend vo velkom oslavovalo 🙂 zelame vsetko naj detickam aj maminam, k narodeninam aj k meninam 😀
@kafoditka domi ja nemam ziadne foto lebo mi skoro nikdy nefotime, skor robime telofonom videa... asi to bude tym ze ja sa neznasam fotit, na kazdej fotke si pripadam jak blbec ☹ ale bolo supeeer 😉 na dalsi vikend ideme znova ale tento krat uz s tatinom 😉
@merikac krasne foto, nakoniec bude z denisa nejaky bytovy dizajner 😀
@denisse zlate su tvoje slecny, nelka je rozkozna s kucierkami 🙂
ozaj viete co sa vobec nepacilo leovi? ked som mu omocila nohy do mora a potom sa ked sa mu nane nalepil piesok, vyslovene mal nervy ze co to je... volaky je cistotny na chlapa 😝
@maxara peti ako dopadli oslavy? chyba mi prispevok na 3 strany 😵

maxara
5. jún 2011

Ahojte krasule
tak ako ste nam zelali, tak aj zurka dopadla 😵 dakujem 😉
Bolo uplne super.. Menu malo uspech aj ked bolo bez polievky, lebo mm ma odhovoril, ze nikto ju v takom teple nebude chciet jest.. a veru nechybala, takze som mala este aj cas 🙂 super sme vsetko postihali. Uz ani neviem, co sme dostali, ake dary.. ale tak vypichnem aspon zahradny stol, stolicky, gril, a k tomu nejake prislusenstvo (kniha uhlie..) ja som dostala akrylove farby a palety 🙂 mm taroty a ahaaa kazdy dva vstupy do kryokomory a rafting 😀 😀 tak som zvedava, kto ma dostane do clna 😝
Brusne tanecnice pre mm mali uspech, s babami to prebehlo hladko, dokonca super to bolo nahodne nacasovane, prebehli hore tak, ze si ich nevsimli ani moji spojenci 😉 no a ja som potom zahrala divadielko, ked mm so susedmi este v jedalni riesil nejake taroty, tak som prisla, ze misko uz staci, ja som tiez dostala nejake darceky a chcem si ich pozriet, hlavne toto CD co som dostala, podte.. a tak sa vsetci zdvihli a presunuli sa do obyvacky pred telku, ja som pustila hudbu a baby nabehli.. super, parada.. normalne som sa skoro rozplakala od dojatia, ake to bolo super 🙂 😵 Misko ma odvtedy novu prezyvku, konkretne Déčko , od deckoveho smajliku :D lebo presne takyto mal usmev, ked zistil, ze to CD bude mat 3D obraz 🙂
Este dnes mi trikrat podakoval za super prekvapko 😵 takze sa tesim, ze ho to potesilo.. ja viem, uz trepem dokola, ale tak..
No a potom sme sa bavili a hostili.. Mama doniesla vyprazaneho zajaca a mal obrovsky uspech, aj tri torty, ktore sme s mm dostali.. ja rebarborovu a mm jahodovu, obe s tvarohovym kremom a branko tiez nejaku, ale neviem ani aku.. 😒 tusim som z nej nemala.
Ninka bola paradna, este sa mi princeznicka zmestila aj do baklazanikovych saticiek, stale sa babkovala, mamina ju teda nosila, chodila s nou a proste celkovo sa starala o nu, tak mi velmi pomohla. Vdaka mami.
Oco bol dost zamysleny, snazil sa tvarit, ze sa nic nedeje, ale bolo vidno, ze ho to trapi.. ta jeho choroba.. zajtra nastupuje do nemocky, v utorok operacia ☹ .. dufam, ze to dobre dopadne a bude v pohode 😢
No a este taka nemila udalost, co sa stala, ze Larinka nasa chcela ist stekat na navstevu, ked prisli susedia, ale ked vyskocila, ostala lezat a odvtedy sa nemoze poriadne postavit na zadne labky ☹ neviem, co sa jej stalo.. asi ju seklo. Akoze velmi sa snazi chodit, ale je vidno, ze si tie labky len tak taha za sebou.. ☹ Musime ju zajtra zobrat k veterinarovi.
Ja idem zajtra rano na sono k milosrdnym a mam prakticky od 9:30 do 16:00 cas.. nechcete mi ho niekto nejako vyplnit? Ale som bez auta, takze jedine MHD ma mobilizuje ..

@mirka285 tie rezne aj ja robievam s horcicou, teda kecup ja nedavam, ale oco nema rad horcicu a tak mama zvykla robit bez nej a tak vcera som aj ja robila bez.. ale ked ich (velmi malo kedy) robim doma pre nas, tak ich robim tak, ze ich nasolim a okorenim a natriem horcicou a potom vklepem struhanku a bla bla.. alebo aj sa marinuju v pive.. takze ich robim raz tak raz tak
@merikac 😀 neviem cim to je, ale mm naaranzoval balony uuuuplne rovnako, nakoniec k nim pridal dalsie dve gulky, ze je to akoze kvetinka, ale ked sme potom premiestnovali stolik s kvetmi, tak sme presne dva praskli 😀 to bolo medzi rodinnym obedom a naslednou zurkou, cize vsetci si z toho usierali 😝 oo a Emmke este dodatocne vsetko naj
@zrzulka @sunnygirl Lenkam zelame tiez vsetko naj 😉

denisse
5. jún 2011

@maxara
peti, super, aj u nas bolo paradne ... ale my sme boli mensia spolocnost ... 10 dospelych, 6 deti 😉

maxara
5. jún 2011

a samozrejme som toho kopu zabudla, ale spomenula som si este na to, ze aj nechutne kolaciky mali veeelky uspech 😀 lebo okrem nechutnosti su aj vynikajuce 😀 😀 a dnes sa Ninka clapkala v bazeniku tiez 🙂 krasna je, najprv len tak pozerala, ale potom sa velmi rychlo udomacnila s kacickami vo vode a lietala z jedneho konca na druhy.. a @mirka285 tiez mame taky vacsi priemer a 4 kyble je presne akurat 🙂

maxara
5. jún 2011

@denisse 🙂 hej pozerala som akurat fotecky co si hodila a vyzera to, ze to super dopadlo 😉 no proste to bol zrejme vikend urceny na zabavu 😀

bambola
5. jún 2011

tak ste vsetci pekne pooslavovali 🙂
@maxara tm ma rovnake myslenie ako merikacin 14rocny denis? 😕 😀 😀
super, ze ti vyslo to prekvapko 🙂 a oslava bola uspesna 🙂

a mozem si ist lahnut so svojou sliepockou (pipinkou 😀) 😉

maxara
5. jún 2011

@bambola 😀 nuz vyzera to tak 😉 ale samozrejme, neumyselne to bolo zavesene

katarina7777
5. jún 2011

@maxara super ze vam to tak super vyslo, vsetko naj naj naj 😵 a chceme foto!

maxara
5. jún 2011

tu je zopar fotiek.. nechutne kolaciky, miskova balonova vyzdoba pred vsimnutim, nekompletna tabula ale uz vidno miskove balony apgrejdnute na kvetinku, predjedlo.. atd, ved vidite

maxara
5. jún 2011

@katarina7777 tak nech sa paci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre