Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
7. jún 2011

@tutifruti zeby zubatka??? Inak aj leo bol dneska upistany a ospaly ale myslim ze to bude aj pocasim... normalne reval pri balkonovych dverach a chcel ist von za psami ☹

bambola
7. jún 2011

@katarina7777 to hej, potesi 🙂 len dnes to bolo nejako extremne 😕 kto na nu pozrel tak uz sa culil a ochkal a jajkal 😀
mne uz mala spi ale mam strach, ze to este nie je nocny spanok 😒 šit...

adelaine
7. jún 2011

...kati, ja sa po tom ako som mala nutenu 3-tyzdnovu pauzu od posilky, teraz sa neviem nastartovat..bleee..strasne sa mi nechce.

a co sa tyka umrncanych dni aj noci, pridavam sa do klubu...risimu dnes vyliezli prave horne jednotka a dvojka, druha strana je na spadnutie, a v kuse mi kadi...my sople nemavame, ale zato kadi za dvoch.

katarina7777
7. jún 2011

@bambola mlada len cerpa energiu na nocnu zurku? 😀

katarina7777
7. jún 2011

@adelaine ako ruka? uz je zahojena? tak leo kadi 3-4 krat denne aj ked mu nejdu zuby... vkuse sa len s hovnom babrem 😠 kde su tie casy ked nalozil 2x za tyzden? 😢

tutifruti
7. jún 2011

@katarina7777 podla toho ako sa dnes choval, tak zajtra by už musel byt šelma zubatá.... ale pochybujem.... myslím si, že je len protivný 😠

katarina7777
7. jún 2011

@tutifruti asi ho sestry malo zabavaju... daj ho na starosti dorotke 😉

maxara
7. jún 2011

@bambola 😒 nevadi, das si ked tak repete.. a mozno naopak.. mozno si to napisala dobre, ked ma ta zena divny styl.. tak to byva

tutifruti
7. jún 2011

@katarina7777 no boooze.... to by neprežil 😀 Ale Dorotka je KO, má stále teplotu.... Aj ked dnes ked jej na chvíľu klesla, tak ma nahovárala, aby som ju pustila na bicykel 🙂

strasska
7. jún 2011

baby zijeme, len sme si zase odskocili na maly vyletik, velmi sa mi nechcelo, ale tak sluby sa maju plnit 😉
a bolo super, full servis, ziadne varenie, drobci sa vyhrali, ja som si aj pocitala nejaku brakovi literaturu akoze oddych
dobre padlo 😉
zajta docitam, bo chlapi sa chystaju na spanok.
Ale hlasim, ze milost pani si konecne sama sadla, este som neprisla na to, ako to robi, lebo ju vzdy iba najdem ako sedi, ale tesim sa, lebo som sa uz bala. ☹ Dokonca uz aj stala bez opory na par sekund, len to sadanie bolo ako zakliate 😉
@maxara mozno fakt odkukala od ninky 😉

maxara
7. jún 2011

baby, tak tusim dnes vsetky decka mrncali.. neviem ci ste pozerali spravy, ale okres pezinok to riadne schytal a vraj, asi 500m od chalupy byva jeden znamy, vraj oholilo tam u nich vinohrady tak, ze nie len nahodene strapceky, ale aj listy su dole.. vraj vetrisko a taky ladovec jak pingpongace.. rozbijalo okna.. volal nam, ze mame si ich skontrolovat chalupu, ci je v celku 😖 Takze stretko v ohrozeniiiii ☹ a ja celkovo mam zas nakokotny den

katarina7777
7. jún 2011

@maxara fuha , to pocasie sa naozaj zblaznilo ... dufam ze je chalupa v poriadku 😉

ywett
7. jún 2011

Ahoooooojte maminkyyyy a deticky,

ozyvam sa po dlhsej dobe,akosi niet casu a priznam sa aj zabudam...cez den popracujem a hned vypnem pc a nechcem ho ani vidiet 🙂 co mate noveho? asi je nemozne vsetko precitat xixixi
My znakujeme, opakujeme, chodime okolo nabytku...
...idem pridat nejake photos...

@maxara
@bambola
dakujem dodatocne k meninkam

maxara
7. jún 2011

@katarina7777 ale snad hej.. akoze co uz by toto bolo, keby sa mi dodrbalo vsetko coho sa dotknem.. ha?

@ywett nemas zac 😉

macik27
7. jún 2011

ahojte baby...tá moja malá pohroma bola už ráno o piatej hore a nie a nie znovu zaspať a to sme museli ísť na krvičku 😠 tak som ju o siedmej vychystala v nádeji že zaspí v kočári a ja sa sňou trošku prejdem no nestalo sa tak taká zlomená na odber no to bolo kriku ☹ ...nezaspala ani po ceste domov a nakoniec zalomila až doma a ja s ňou 😅 po obede som vytasila moje biele nohy slnku na obdiv a to sa zľaklo a schovalo 😠 po prechádzke sme mali pri dome akciu záchrana mačiatka...nejaká kočka ho tu zabudla a tak tu mňaukalo aj sme mu dávali mliečko zo striekačky no neviem či mu to stačilo 😒 obvolávali sme všetkých možných že čo s ním a najlepšie nám bolo povedané príslušníkmi mestskej polície že to máme nechať na prírodu 😠 no by som ho jemu šupla pod okná že nech ho tam počúva.....proste sa nenašiel nikto kto by sa ho ujal tak sme ho zaniesli k takej opustenej budove kde býva veľa mačiek a dúfame že sa ho niektorá ujme
@maxara neviem či sa mi to zdá ale Pezinok má na takéto krupobitie tuším šťastie 😒

maxara
7. jún 2011

@macik27 chuudatko maciatko.. ja som dnes nasla psika pred nasou branou, celeho premoceneho, normalne so znamkami, takze predpokladam, ze sa zlakol burky a stratil sa.. ale tak nechala som ho vonku, som si povedala, ze ked sa tam zajtra bude potulovat, tak ho vezmem k veterinarovi, oni podla znamok vedia, komu patri..a inak, nezda sa ti to.. nam tu karpaty zachytavaju vsetky mraky, cize tie nizsie, ladovcove a brukove sa tu pekne vymacknu aby mohli prejst do Malacek 😠

luminkasp
7. jún 2011

@kristip, kojim, alberto nie je nejaky extra jedak, najviac mu stale chuti mm, no, na to lesenie sa fakt tesim, hlavne ze som letenky planovala skoro pol roka dopredu 😎 a tiez sa albertik dost poti

katka55
7. jún 2011

ahojte. ani patrik dnes nezaostaval za mrncajucimi detmi 😠 a to ideme zajtra do rakuska na nakup, tak som zvedava, aky bude mat panko den 😒 ideme nakupit nejake hippky na dovolenku 😵
@maxara dufam, ze chalupa je ok. my sme zazili pezinske krupy v sobotu, a teda take som hadam este ani nevidela 😕 a stratila si dieta na foto? 😉 😉

maxara
7. jún 2011

@katka55 ano Kati, na tej zurke Ninka nebola (z ktorej je ta foto) 😀

ywett
7. jún 2011

Ufff, fotky pridane a teraz idem pozriet ako ste narastli VY

katarina7777
7. jún 2011

baby mna strasne bolia zily na nohach... a uz viem co mi to zacala... sprosta depilacia horucim voskom 😠 😠 😠 😠

bambola
7. jún 2011

a aby ste vedeli, ze som zase cumela do kalendara...setko najlepsie @monline -imu m 🙂

bellablonde
7. jún 2011

ja ze nova zena prisla a to @maxara meni foto kazdym dnom 😀

bambola
7. jún 2011

@macik27 chudatko ☹ inac to malo ludi vie ale mlieko sa macka NEMA davat 😠 robi im to sarapatu v brusku 😔
@katka55 aj my pojdeme ale az ked sa vratim z BB 🙂

bellablonde
7. jún 2011

je dostat kupit speci macacie mliecko pre malicke cicusky

... fakt odkial sa vzal ten vseobecny blud, ze macka a mlieko idu dokopy 🤐

macik27
7. jún 2011

no pekne tak sme mu nakoniec možno ešte aj poškodili 😖 teraz tu fajne pršalo a ja už rozmýšlam či sa ho nejaká cicuša ujala ☹
@bellablonde to fakt veď aj v detských knižkách je mačka vždy pri miske s mliekom 😉

monline
7. jún 2011

@bambola 😀 😀 keď poviem mužovi, že má gratulku na koňovi, nebude chápať 😀 díky...volal mi z roboty, či sme už zjedli tú čokinu, čo sme mu kúpili k meninám..tak sme rýchlo bežali do obchodu po čokiny 😀 budeme ho sláviť až v sobotu spolu s Dankom, nechcelo sa mi dnes robiť chlebíčky..a inak dobre ma nasrala svokra..najskôr totiž chcela moja mama malému kúpiť ten tlačiaci bicyklík..ale svokra spomenula, že ho videla v šamoríne a že ho kúpi, tak moja mama nakúpila iné veci..dnes ma trklo, že sa pre istotu spýtam, či ho už kúpila, a že nie, nemá kedy a ona mu kúpi niečo iné..nech ide dokelu s takýmito sľubmi, už vidím, ako mu donesie zbytočné kraviny..zajtra aby som pozrela narýchlo bicyklík..muž nemá tento týždeň čas, neviem kedy a ako ho kúpim ☹
čo som to tu postrehla..nevyšla skúška? Nič si z toho nerob..skúška je od skúsiť..skúsiš nabudúce 🙂 a vyjde to..
Dnes sa tu riešilo oblečenie, malý spinká v pyžamkovom overale, niekedy, keď je hic, tak v body s krátkym rukávom..vykopáva sa, točí v posteli..a spotí sa ked ho kojím a ked zaspáva, potom sa už nepotí....
a dnes bol vonku takto - bez plienky, len v boxerkách, zvyčajne ale má tričko a kraťasy, či body:

bellablonde
7. jún 2011

baby ja vas uz akosi nestiham
dnes som zase mala perny den

rano otocit skolku, medzicasom nam vypli elektrinu - slapat po schodoch na 9. posch potesilo,
zaniest krpatu mm, potom rychlo do kresla u zubara,
naspat vyzdvihnut sasu z eurovei, urobit mensi nakup, ist po petka do skolky, pak domov,
a deti zaspali pred chvilou

akoze fakt mam dost, este musim poupratovat
sasena je tiez nejaka upistana, nic nespi,
petovi sa vyhodili na hrudniku nejake vyrazky 🤐 asi s nim musim ist k dokine, nech to kukne
rano musim dat auto do servisu - za rok sme najazdili vyse 15000 km, tak ho chceme dat poriadne checknut

inak to pocasie je hotova katastrofa
@maxara peti, zajtra bude lepsie, kokot den treba zabalit a ist spat

@ywett dodatocne cmuk k meninam

ywett
7. jún 2011

@bellablonde dik Julka, ako sa mate?

bellablonde
7. jún 2011

@monline Danko je rozkosny 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre