Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
11. jún 2011

Jaj a este som vam chcela napisat, ze dnes si idem po novy fotak, tak dufam, ze uz budem mat zase moznost pofotit nejake pekne fotocky na megastretku, ktore ma mimochodom lahky upgrade v sukromnej teme 😉
No a potom ideme este kuknut na Senecke leto a tak.. skratka dnes ma mm vezme vyvencit medzi ludi.. tesim sa 🙂

kafoditka
11. jún 2011

no, kedze som dnes nechcene bola super ranne vtaca, mam upratany komplet cely byt, aj umyte okno v kuchyni, takze som spokojna so sebou 😝 Dnes nevarim, som sama doma..chystam sa s malym na Dulak, musim kupit bezpodmienecne zabrany na sufliky v kuchyni a rolldorku, dufam, ze v Predeti to kupim..
@maxara Peti, no blba noc za tebou, ale Ninus je strasne sikovna, ako napreduje 😵 o chvilu ti bude aj sama behat, uvidis 😉 ozaj ako je na tom tvoje tehu-netehu??? alebo si to tu spominala a uslo mi to?? 🤐
@katarina7777 jaaaj Kati, no ranna romantika ako vysita 😠 😀

adelaine
11. jún 2011

ahojte,
ja som vcera vecer uz nenakukla, mali sme s mm konecne kludny vecer len pre seba
😀 😀
@maxara ja si vazim, ze si mi nasla ten kontakt, dakujem este raz 😉 mas to u mna.

maxara
11. jún 2011

@kafoditka no nespominala som to tu, lebo som bola priam zdesena.. a proste neviem..
no skratka v maternici nic nemam, tak povedal, ze asi len zvysena hladina hormonov a ze mi da vyvolku.. potom zasmejdil ultrazvukom kdesi k vajecniku, povedal, uhm uhm.. mhm.. a potom ze, no uvidime.. vraj ak som neotehotnela za posledne tri dni (v utorok som bola u neho) tak by som mala dostat do 14 dni kramy a ked nie, tak bezpodmienecne urychlene k nemu 😔 a bude musiet ceknut co a ako.. takze proste stale neviem.. podla vsetkeho som mala urcite minimalne posunutu ovulku a preto mi vlastne nevedel hned povedat co a ako.. a potom som sa len tak btw opytala na vysledky zo sona prsnikov, co som bola v pondelok, ze asi v poriadku nie? a on ze no tak dali vam kontrolu o rok, tak asi tam su nejake zmeny 😕 🙄
tak sa mi to ani pisat nechcelo.. 😖

maxara
11. jún 2011

@adelaine 🙂 Mati, mne to nedalo, musela som ho najst za kazdu cenu, lebo ja som bola presvedcena, ze si presne pamatam jeho meno, lebo jeho priezvisko je rovnake ako ulica na ktorej sidli.. a tak som hladala Sustek, kedze su na Sustekovej a on ti je Synek, co bola Sustekova pred premenovanim 😅 preto som ho tak dlho hladala 😉

kafoditka
11. jún 2011

@maxara 😕 😕 asi su tam nejake zmeny??? to co je za pristup? jasne, ze su tam zmeny, ked si kojila 🙄 ale mas to v pohode urcite, ved na sono prs sa ma chodit pravidelne kazdy rok, keby tam nieco nebolo v poriadku, tak to by riesil.... no a podla mna, ak nie si v psychickej pohode tak sa ti mozu kludne cele kramy aj ovulka posunut.. ja som tiez dostala kramy skoro o dva tyzdne skor 😖 a keby si bola tehu, tak by videl na sone aspon gestacny vak, nie? no dufam a priala by som ti velmi, aby sa z toho nakoniec ukazalo prave tehu 😉 sama uvidis, co prinesu-neprinesu najblizsie dva tyzdne..

meruska
11. jún 2011

@maxara vsimla 😉

meruska
11. jún 2011

ale asi sme bez sance, lebo netusim kde zohnat 35 hlasov aby sme predbehli tu pred nami, ja tu zas tolko ludi nepoznam 😅

adelaine
11. jún 2011

@maxara Peti, presne, na sono prs sa chodieva kazdy rok, mas na to pravo...ja mam napr. problemy, chodievam
kazdy pol rok na klenovu, ale to je presne o tom, keby tam nieco bolo, tak by sa to riesilo, neboj....
a co sa tyka hormonalnych zmien, naberali ti HCG? asi este nie, ked nevidel nic v maternici...ci?
kebyze mas aj ine prejavy tehu, nie len meskajuce kramy, treba vylucit mimomaternicove tehu 😖

katka55
11. jún 2011

ahojte. my sme na sliaci a je tu teda taka zima 😕 esteze som nam nabalila plavky 😀 ale mozno pojdeme plavat na kaskady, tak ich mozno aj vyuzijeme 😉 a poculi ste o tom zavrazdenom trenerovi bojovych umeni vcera v nitre? stalo sa to tesne pred tym, nez sme tadial prechadzali. vsade behali ozbrojeni policajti v nepriestrelnych vestach, jeho auto malo rozstrielane okna, aj on tam este bol ☹ no hrozne.... a ked si predstavim, kam vsade sa mozu take gulky zatulat 🤐

@maxara tak aspon ninka ti robi radost pokrokmi 😉 a som zvedava, ci budete mat domcek az buduce leto, ale to chlapci stihnu uz toto 😉

maxara
11. jún 2011

@kafoditka tento doktor je super, ma 100rocnu prax a absolutne mu doverujem.. viem ze mal podozrenie na extrauterinku, kedze sliznica v maternici bola velmi vysoka, kramy meskali skoro dva tyzdne a nieco sa mu tam nezdalo.. ale skontroloval cysty na vajecnikoch ci nie su, potom povedal, ze tam mam vela folikulov pomerne velkych, cize akoby viacero dozrievajucich vajicok naraz (teda oni vzdy dozrievaju viacere, ale potom jedno zacne este viac a to sa potom ovulujem, ale ja som ich tam mala akoby viac nachystanych na ovulku) a proste povedal to tak, ze on si mysli, ze som mala cca v sobotu ovulku a teda ak som otehotnela vtedy, tak to este nemoze byt vidno ale teda kramy po tej vyvolavacke nedostanem.. ALE moze byt, ze som mala ovulku normalne, oplodnilo sa vajicko, ale ostalo mimo maternice.. ale to povedal, ze si mysli, ze skor nie.. proste on toho vela nenavravi, ale viem, ze verit mu mozem.. no a co sa tyka prs, tak zmeny v tkanive.. ved oni vedia, ze som dojcila a zmeny mysleli v zmysle odchylka od normalu.. ale ja si myslim, ze to mohlo byt sposobene aj tymi hormonami, lebo teta na sone povedala, ze je vsetko v poriadku, ale pre istotu (kvoli uzlinkam v podpazusi) mi pise kontrolu o rok.. normalne by bola KO az asi o 5 rokov,a lebo podla potreby..
ale samozrejme v psychickej pohode rozhodne nie som, kedze sa tu deju veci, teda myslim tu doma u nas v rodine, ktore som necakala a nepredpokladala a riesim problemy inych ludi a mam toho dost.. takze ja momentalne verim mojmu dr, ze kramy dostanem, tehu teraz uz ani po tychto vsetkych spravach nechcem byt, lebo keby som si nasla dve palicky, tak hned by som si predstavila extrauterinku a drblo by ma 😖 proste cakam kramy a ked dojdu, tak sa velmi potesim.. a ked budu nahodou dve palicky, tak to bude haluz jak svina a popravde asi v dost silnom strese.. ked som si to o sebe chvilku na zaciatku meskania myslela, tak som to velmi chcela a dufala som.. ale teraz.. chcem kramy 😔

maxara
11. jún 2011

@adelaine ved ja viem Mati, len som to sem nechcela pisat.. mne povedal, ze na to sono prs sa chodi kazdy rok az po 35 alebo po 40 teraz neviem, skratka este na to nemam vek, aby to bolo raz rocne, preto predpokladal, ze ked teta napisala o rok, tak tym nieco sleduje.. kvoli tomu nestresujem, lebo som s nou hovorila, len proste uz ked mas nejaky naznak pochybnosti, tak .. ved asi vies, ked chodis pravidelne ☹ proste ma to rozladilo

maxara
11. jún 2011

@katka55 😲 😲 😲 ty si ho aj videla? rozstrielaneho? Ninka teraz spinka, ja som si dala sprchu a som relativny spokofon.. idem si spravit druhu megakybelkavu a potom juchuchu na vylet

maxara
11. jún 2011

ozikac, baby nechce sa ist nikomu so mnou buduci tyzden do wenice?

tutulka12
11. jún 2011

@maxara maxi ja chodím pravidelne každý rok a nemám žiadne problémy a ani v mojej rodine nie sú žiadne problémy... tak sa neboj, radšej nech ti preventívne spravia sono každý rok akoby si mala ísť až o 5 rokov. tak aspoň budeš mať istotu že si ok 😉

kafoditka
11. jún 2011

@maxara uff 😔 Peti, tak ja dufam, ze si si vsetko zlo co sa tvojho zdravotneho stavu tyka uz vybrala a ziadne zle spravy uz nepridu 😔 neboj, vsetko bude v poriadku a aj problemy v rodine sa casom vyriesia 😉
idem maleho obliect a odchadzame, pa zatial

tutulka12
11. jún 2011

dnes je to doma o hubu...jedno dieťa reve kvôli idúcim zubom a druhé je zarevané, zamrnčané kvôli chorobe a Milan je v práci...normálne hypnotizujem hodinku aby sa posunul čas aspoň na 18tu. nech si kus vydýchnem ....

maxara
11. jún 2011

@tutulka12 to fakt? tak ja nechapem preco potom mi povedali, ze az neskor sa chodi kazdy rok 😕 akoze ja nestresujem, som rada, ze ma kuknu.. mna to nezabije tam ist, navyse ja som velky zastanca prevencie.. ja len, ze ked sa sere, tak ti taketo spravy nepridaju na duchu.. nebojim sa ani nemam problemy, len proste celkovo.. moju psychicku nepohodu to urcite neovplyvni kladne 😒

maxara
11. jún 2011

@kafoditka dufam aj ja Domi.. pa, pekny vylet 😉

maxara
11. jún 2011

@tutulka12 😔 peknee.. ale neboj, 18 je zachvilku 😉

katka55
11. jún 2011

@maxara nevidela, nemala som okuliare 😠 ( 🤐 ) ja sa do wenice nechystam, pretoze teraz mame nejako vela oblecka, ale skus sa spytat @bambola -i. ona este chcela ist, len sa musi vratit z dalekeho vychodu 😀 😉 a ozaj, drzi vam to oblecko z wenice tvar? lebo mne sa jedno tricko odtial nejako natiahlo pri krku a zvlnilo 😖 ale teplaciky su super 😉

mirka285
11. jún 2011

ahojte 🙂 😠 tak u nas uz vyvoniava gulas z diviny(Gabco vari),ja som uvarila malej polievocky z cerstvej zeleninky,tak dufam,ze jej bude chutit 🙂 @meruska hlas som dala 😉 teraz sa snazim uspat Lindu lebo spala mi do pol desiatej 😝 a nepytajte aky odvar jej davam,ona je proste moje najkrajsie,najlepsie dievcatko 😵 poobede ideme k nasim,my mame hody tento vikend,zajtra sme pozvani k nasim na obed,bude kacka,lokse,pecene masko no proste kraaasny zivot ja mam 🙂 🙂 🙂 🙂

tinaki1275
11. jún 2011

ahojte damy ..tak ja medzi svojii priletmi som dobehla domov aspon mrknut na malu ,a ta bola s au-parkou vonku a az teraz dosli a to uz musim zas prec ☹ desna noc za nami .mala sa zobudila o polpiatej a proste do pol osmej nespala..toto sa mi este nestalo ..a ja a o pol osmej ked som odchadzala na letisko zaspala ako druk a spala do pol jedensatej .. 😖 no uzasne..ako ja dnes vydrzim dlasich cca 9 hodin na letisku neviem.. ☹
@maxara neboj to je v pohode ze za rok ..tu to tiez preventivne odporucaju uz po 30tke raz za roka ty sisi svoje choroby vybrala uz na 20 rokov dopredu minimalne.. 😉 tak sa nestresuj ..a uzi si dnes vylet ..

tutulka12
11. jún 2011

@maxara chápem, že máš obavy a potom sa to odvýja aj na vnútornej pohode. ale pozri teraz máš výsledky dobré, tak sa nemáš čoho báť 😉 a že 18 za chvíľu?? 😀 😀

maxara
11. jún 2011

@mirka285 tak preco ten nasraty smajl? 😕

@tinaki1275 @tutulka12 baby ja mam pocit, ze ste ma nepochopili..NEBOJIM SA

ved ja som to sem naschval nepisala preto, ze sa ja toho nebojim.. nie toho, ze za rok, ale z tych vyjadreni, ze su tam zrejme nejake zmeny.. proste uz to nerieste, lebo to ze mam ist na sono o rok mam uplne v .. skor ma sere to druhe ☹ ale ani to som sem nechcela pisat prave preto, ze sa to tu bude teraz riesit a pisat neboj a neboj.. a budete si mysliet, ze ja si tu trham vlasy a som na pokraji zufalstva, tesne pred skokom z TV veze.. 😔

maxara
11. jún 2011

@katka55 ja zatial s vecami z wenice nemam problem.. ale nejako vela ich nemam 😒

mirka285
11. jún 2011

@maxara Peti lebo mam pridrbany pocitac,strasne je pomaly,a na kazdu ikonu trieskam,a nakoniec sa objavi uplne ina ako som chcela 😠 😠 hlavne ze sto euri stal novy displej 😠 inak Tomasov pocitac slape nenormalne a tento moj otras 😠

maxara
11. jún 2011

@mirka285 ☹ to nasere, to verim 😉 ja by som ho roztrieskala ako sa poznam.. ale tak aspon vidis, mas super vyhliadky na vikend 🙂 ja akurat riesim, kedy si schrupnem, lebo ked som napisala, ze Ninka spinka, tak asi za 10 minut bola hore.. asi zuby, lebo toto presne robila, ked jej isli.. vy este nemate tie horne stvorky?

maxara
11. jún 2011

@tutulka12 @tinaki1275 teda nemyslim tym konkretne vas dve, ale ... a ani nechcem byt nevdacna, samozrejme vdaka za podporu, mna to tesi, ze ste pri mne kedykolvek potrebujem, ale potrebujem napisat aj to, ze tu nerevem ako blba a nie som totalne v srackach.. len mam tazsie obdobie hlavne v rodine, sestra stale bojuje so synovcom, ta je na prasky uz definitivne, denne mi place do telefonu a ja vaaazne netusim, ako jej pomoct.. mama je divna, ta hovori presne to, co "chceme" pocut a to iste ocovi hovori, ibaze on by asi chcel pocut nieco ine.. proste mama akoby uplne prestala mat svoj nazor a oco s tou jeho diagnozou.. tiez nevie co so sebou.. sestra sa mu snazi pomoct nejakymi kontaktami a on pomaly na nu naziape, ze nech sa nestara.. potom ona vola mne, ze ju vsetci ignoruju a nepocuvaju, ani jej syn, ani otec a ona sa na to moze vysrat.. a potom moja rakuska sestra zadrbe, kedy pridete na navstevu vy k nam 😠 😠 proste dovi.. okrem toho, ze nemam ani cas pomysliet, tak je to asi posledna destinacia na navstevu, kam sa chystam 😖 (resp nechystam) ..navyse nasi riesia predaj domu, teda este nezacali ale su z tej vyprdenej diery na nervy a chcu odist a stale cosi, oco na kazdeho utoci a stazuje sa, ze pojde na operaciu a skoncil a co on ma za zivot, ze ked mal 50, mu operovali oko a ked ma 65 tak zase mechur.. som mu povedala, ze ja som este nemala ani 30 a uz mam 4 operacie za sebou.. a to akoze ved hej, ale to je ine.. 😒 😒 , vobec neriesi, ze mu povedali kopec pozitivnych sprav, ked poviem, nech sa na to pozrie z tej stranky, ze to zrejme nie je rakovina a teda super, tak hned, ano, ale som skoncil s robotou na dome a nikdy odtialto neodidem a pod.. a stale dokola.. a tym, ze mama mu pritakava, tak nema v nej oporu.. a do toho riesim pubertalneho Brana so samovrazednymi vyhrazkami a mm robotu, lebo aj on ma teraz rusno.. a ja si uzivam tisko doma Ninkine zubky a je mi sveta zit.. podla vsetkych 😖 nikoho neserie, ze ja by som mohla tiez mat nejaky osobak, a tak.. ani im to na nos nevesiem, lebo naco.. no proste snad to coskoro prejde..
hough.. vdaka za "vypocutie" 🙂 hned mi je lahsie 😵

maxara
11. jún 2011

@mirka285 Miri a teda buduci vikend definitivne nepridete do harmosky, vsak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre