Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
11. jún 2011

@maxara Peti neprideme,ja som to dopredu vedela,ze u nas je vtedy gril party,je to raz za rok kedy pridu vsetci maminy surodenci a tym padom aj vsetky moje sesternice(mama ma 7 surodencov otec len jednu sestru ktorej dcera zije v Amerike) takze u nas je to rodinna zeslost na ktoru sa velmi tesime 🙂 🙂 🙂

tutulka12
11. jún 2011

@maxara Peti, ale šak ja viem, že sa teraz nechystáš skočiť z televíznej veže 😀 iba som ťa chcela povzbudiť trošku. uff no máte toho v rodine dosť...u nás pred pol rokom diagnostikovali mamke (svokre) nejaký veľmi agresívny nádor na prsníku a odvtedy sa jej porobili metastázy na viacerých miestach... takže ani nevieme čo máme čakať...Milan je z toho poriadne mimo, snažím sa mu byť oporou a taktiež aj mamke, lebo svokor je...no nebudem to písať radšej, lebo je to verejné fórum.... verím, že sa polepší. aj vo vašej rodine 😉

gabika41
11. jún 2011

@maxara ....to musis len vydrzat....drzim palce,lebo na svete je to uz tak zariadene ze skratka kdo unesie viac,ma viac nalozene.....

maxara
11. jún 2011

@mirka285 ano viem, len ci nahodou 😉
@tutulka12 ☹ nuf..
@gabika41 n ale ja mam praveze pocit, ze uz viac nechcem uniest 😀 komu to mam ist oznamit? 😀

vierkaha
11. jún 2011

AHojte, malý spí tak mám chvíľku čas
@maxara Peti ☹ vidím, že riešime podobné problémy - mrzí ma to, ja sem aj preto chodím pomenej.
Inak ja chodím oznamovať, že už stačilo na lampáreň, ale nejak majú stále obsadené 😀 😀 😀

maxara
11. jún 2011

@vierkaha 😀 😀 no parada.. tak potom chapem, ze sa dari 😅

Inak aby ste vedeli, ze z mojho pekneho dna je velke makove hovno.. mm musi byt pri kompe, lebo nejaky drbko z kuala lumpur, kde maju nejaku cast firmy nieco dosral a teraz polka sveta riesi jeden vyprdeny server 😠 😠 a ja kvoli tomu cakam cez tento krasny den doma a namiesto peknej prechadzky po starom meste, noveho fotaku a nasledne ciganskej a cukrovej vaty na seneckom lete mam oprate, ozehlene, navarene, bola som aj nakrmit nasich psa a macku, poliala som im tam rovno kvety a trosku potiahla mamino predodchodove upratovanie.. akozeeeee a vratila som sa domov a stale ten posraty server nechce naskocit.. nech idu do riti 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

medved
11. jún 2011

@maxara peti do wenice mozme ist ceknut, mam to kusok od domu 🙂

robika
11. jún 2011

Ahojte,
tak my sme mali rusnu noc, maly zase plakal a dost sa budil, este o tretej som bola hore a o pol siestej som uz zase bola hore ☹
ak som sa doteraz stazovala, ze mi Filipko malo papa, tak to bolo este vela oproti tomu, co mame uz druhy den, vdakabohu za mlieko, inak neviem co by som do neho dostala, tak na desiatu a olovrant viem do neho narvat max. 2 lyzicky a na obed mi zje ani nie 80 ml aj z toho mi este vie povypluvat...
urcite su to zubky, lebo predne jednotky ma velmi cervene, len nech mu uz vylezu, aby sme mali pokoj..

@tutulka12 gratulka... si sikovna pri dvoch detoch este aj skolu stihat, uff
@maxara Peti to plakanie v noci mozu byt zubky, ale aj to ze Ti urobila vela pokrokov, ja si tiez vsimam, ze Filipko ked ma pokrokove obdobie v noci zvykne velmi nekludne spat a place zo sna, citala som v mudrej knihe, ze to je z tych velkych pokrokov...

co sa tyka rodinnych vztahov a vsetkeho co s nimi suvisi by som tu mohla rozpravat pribehy, momentalne co znamena uz asi rok, neustale riesime svokrynu chorobu (rakovina) a to ze urcite zomrie, aj ked vysledky ma dobre, krvny obraz excelentny, ale jej negativny postoj k tomu celemu bol pre kazdeho z jej okolia znicujuci... mam pocit ze nie ze sme bojovali s jej chorobou, ale este aj s nou... moji rodicia sa rozviedli a mama neustale riesi nejake veci s otcom, ale cez nas, momentalne majetok... svoju mamu som naposledy videla po krstinach co bolo pred 7 mesiacmi, kedy odisla so slovami, ze ju nechapeme a nikto z nas jej nechce pomoct a dat nejake peniaze, aby si mohla zlepsit byvanie, ale nedala si vysvetlit ze k nam ist nemoze (kedze byvam u svokry) a peniaze, ktore by potrebovala by sme mali jedine za predpokladu, ze v nocnych hodinach navstivim nejaku banku...
do toho sa snazim pomahat mm ako sa len da, lebo v praci nestiha, sucasne robim po veceroch uctovnictvo... ja uz ani neviem co to je si vypit v klude kavu, lebo sa snazim vyuzit kazdu chvilku ako sa len da, a este sa ma vcera jeden jeho znamy pyta, ze ci sa nahodou doma nenudim, normalne som nevedela, ze ci sa mam do neho pustit, alebo sa iba usmiat, ze jasne ved materska dovolenka...
mm sa ide vyventilovat vecer s kamosmi, lebo ma toho z celeho tyzdna dost a ked pride sa cuduje, co nemam dobru naladu, nechape ze by som aj ja potrebovala nejaky ten psychicky oddych...
som zvyknuta kazdeho chapat, vcitit sa do ich koze, ze preco mali take reakcie ako mali, ale uz mam toho niekedy plne zuby, stale dakoho iba chapat, ukludnovat napate vztahy, mat dobru naladu a aj tak som ta najhorsia...
aspon ze je MK, inak by ma drblo na fleku...
inak baby prajem pekny vikend 🙂

robika
11. jún 2011

prepacte ze som toho tak vela napisala...

robika
11. jún 2011

@maxara tak zajtra budes mat super den, dnes to mm urobi a uz mas vsetko porobene, tak aspon nebudes musiet nic robit...

maxara
11. jún 2011

@medved jeej super, a mozes aj v pondelok? akoze este uvidim, ci to zvladnem s takymto desnym detiskom (bzdochou 😀 ) ale tak dame si vediet.. predbezne moze byt pondelok?

@robika zajtra isto.. 😖 idem na ceresne a potom ich musim hned pozavarat a musim ist nakupit nieco.. normalne rozmyslam, ze pojdem trochu zrelaxovat bubienky do tesca tak, ze Ninu necham mm 😅 to je napad, co?
len asi mi neprejde 😖
pozerala som jej do drzky a vidim zretelne horne stvorky (trojky idu az po stvorkach), uz ma dokonca akoby nacate to dasno.. tak verim, ze zajtra uz bude dobre.. som jasna, co? 😒
mojkooo, mna nemusis teda chapat, dobre? 😅 ja budem teraz chvilku chapat teba a vobec nemusis mat ani dobru naladu.. spolu sa rozculime a potom vyreveme 😉 alebo vies co? raz sa spolu ozereme do vesela a nasi m budu varovat decka 🙂

robika
11. jún 2011

@maxara tak aj ja vidim uz daco v tej puse Filipkovi, len nie a nie vykuknut, ale uz by som brala trosku pohodovejsie dni aj noci...
do toho tesca behni, aspon dajaka naplast a mm nech sa trosku postara 🙂
no s tym ozratim do vesela to beriem 😀 a potom sa nasi m budu asi tyzden spamatavat z toho varovania deti 🙂,
ja idem teraz kupat toto moje urevane dieta a potom uspavat 🙂
tak pekny vecer 🙂

maxara
11. jún 2011

@robika 😉 veru aj ja idem.. a aj seba asi rovno uspim 😒

maxara
11. jún 2011

@katarina7777 Katiiii, tak mm rodicia nam doniesli dnes pol bednicky ceresni z chalupy, este su take lajtove, na zavaranie, tak ak nahodou o tyzden budu este na strome, budu dokonaleeeee 😵 😵
a este nam doniesli polku uzasnej gastanovej torty a uz teraz sa tesim, ze ani mm ani Ninka zrejme nebude moj gastanovy protivnik 😵

gabika41
11. jún 2011

@robika ...budes potrebovat este sudy empatie,lebo podla toho co pises Tvoja svokra,je ako moja byvala svokra,len teda neprekonala rakovinu,ale bola tiez n asmrt chora,ona bola vlastne od malicka....a mala iba jedno diet,cize mojho byvaleho a poviem Ti len tolko,ze ta manipulacia s citmi deti je nieco strasne......drzim palce 😉

gabika41
11. jún 2011

@maxara ...ved podvedomie Ti vcelku jasne nasepkava,co treba urobit...... 😉 aspon ja to dost casto citim a niektore veci musim vylozene urobit len preto,aby ma neskor nemrzelo,ze som neurobila nic.... 😉

maxara
11. jún 2011

@agika1982 vsetko najlepsieee 😵

maxara
11. jún 2011

@gabika41 😕 Gabi ja som hlucha a ziaden sepot nepocujem... co mi nasepkava pls 😅

medved
11. jún 2011

@maxara aj ta moja "bzdocha" 🙂 sa mi teraz stavia v postielke namiesto spanku 😒 pokial sa nevedela postavit, zaspavanie bolo ovela jednoduchsie... myslis wenice tam na prievozskej ze? ja v pondelok mozem, doobeda chodi von s luckou svokra a ja chodim poobede, ale podla toho kedy prides nie je problem to zamenit 🙂

maxara
11. jún 2011

@medved no ja som sa prave dozvedela, ze mam nejake vybavovacky v pondelok, takze to skor vyzera na poobedie, alebo na neurcito 😅 akoze hned z rana pojdem do mesta toto poriesit a potom ti brnknem, nuf?

katka55
11. jún 2011

@maxara @tutulka12 @robika baby, mate toho fakt dost ☹ drzim palce, nech su tie dni stale krajsie a krajsie 😉
@gabika41 manipulacii s citmi deti holduje aj moj svokor a mozem potvrdit, ze je to strasne. a hlavne sebecke a ubohe 😖

my sme dnes mali nakoniec taky super den. vsetky moje povodne plany totiz nevysli, ale nakoniec sme si naplno uzili kupanie. patrik sa celu hodinu rehotal v bazenoch, strasne sa mu pacilo, ja som si bola zaplavat aj vonku a taaak som sa odreagovala 😵 ak by ste hladali wellnes, tak doporucujem: http://www.hotelkaskady.sk/sk/galeria/bazeny 😵 😵 a vo zvolene dnes mali zraz motorkari, tak sme vyprevadili asi 400 motoriek, ked hromadne odchadzali na sturec. bolo to super, ked vsetci vypeckovali masinky 😵 ale sak treba sa tesit aj z takychto drobnosti 😉

medved
11. jún 2011

@maxara jasne, ved uvidis ako poriesis a podla toho sa zariadime. Svokra je vonku od cca pol jedenastej do pol jednej, potom obedujeme a od pol druhej mozem 🙂

monline
11. jún 2011

,
p,o/P u oô í-§éj-´é_%P psú
dyäpťGBN GHHHHHHHHHHHHNNKKL VFDzkm kôj§ op€ kkkkk -WWJLF >o
ZIII uuuub

tak danielko vám napísal, že dnes má jeden rôčik a konečne ide spinkať
večer pridám nejaké fotky 🙂

maxara
11. jún 2011

@katka55 tak ja som cast z tych masiniek stretla tu v PK, ked som sa vracala od nasich 🙂 este som sa cudovala, ze tolko darcov organov pokope.. 😀 🤐

@medved oki, cize ty mozes bud uplne doobeda do pol 13 alebo potom az po 13:30, ano?

@monline 😵 😵 jeeesisi sme zabudli na Danielka.. vsetko najlepsie mu zelame s Ninkou, poslusnu maminu, ocina a sestru a veeela lasky..
a dobru noc 😉 a sladke mliecko

medved
11. jún 2011

@maxara mozem bud od tej pol desiatej do pol jednej, len to potrebujem vediet do pol desiatej, aby som volala svokre, alebo potom od pol druhej do pol piatej 🙂
@monline gratulka Danielkovi 🙂

kafoditka
11. jún 2011

Ahojte 🙂 dnes sme boli do 18tej vonku, stretla som kamaratku z CA, ktora zije kusocek odo mna a ma o tyzden mladsieho syna od Filipa 🙂 Tak sme dali spacirku a pokvakakali... kupila som tie zabrany a uz su aj namontovane, teraz idem zalahnut do postele a docitat knihu. pekny vecer vsetkym 🙂
@monline Mon, Dankovi prajem vsetko najlepsie k prvemu rocku, hlavne vela zdravicka, aby vam len radost robil 🙂 cmuk na licko

robika
11. jún 2011

@katka55 tak to je pekne miesto a od nas nie je velmi daleko, o takom niecom som nevedela, hned si odkladam link...

@monline gratulujeme Danielkovi k prvemu rociku, hlavne vela zdravicka, mliecka, usmevov a vela, vela lasky 🙂

monline
11. jún 2011

Ďakujeme pekne všetkým za priania 🙂
a tu je oslávenec

zuzik1983
11. jún 2011

@tinaki1275 dakujem,ale nepomohlo,noc bola zla ako vzdy 😒
zda sa ,ze nikolka je na jahody asi alergicka
@maxara sikulka je ninka,robi pokroky 😉 ta nasa uplne zlenivela,alebo skor sa boji

robika
11. jún 2011

@monline krasne fotky a to tricko je super 🙂 torta sa mu tusim pacila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre