Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
13. jún 2011

tak sme sa vratili z plaze.. 🙂 no poviem vam nabaleni sme tam isli ako na zimnu dovolenku na svk ..som mala prebalovaciu tasku ,ruksak a este jednu velku tasku aj pre nas a este taky stan maly na plaz aby bola mala v tieni ,vedierko s formickami 🙂 a este jej nafukovacie koleso ..no hroza..mala samozrejme nechcela ani za nic vyliezt z vody,neuverotelne bola nadsena,a aj siltovku co mala na hlave si cely cas nechala,co je teda uspech ..akurat mi nechcela potom papat ,spapala ledva 100ml a cudne bolo ze nechcelavobec pit co sa jej nestava..som do nej furt pchala a ona bola nervozna..ale potom v aute vypila asi 60ml caju a a zaspala..a ni nechapala kedy som ju prekladala do hojdacej siete doma..a este chrape..este je cela od piesku aj ked som ju tam osprchovala, no okupem ju az ked sa zobudi ...ale je to zaberacka s nou na plazi ..uz nech mi dojde mama,bude ju aspon zabavat...

tinaki1275
13. jún 2011

@denisse juj krasna vcelicka je z Nelky ...si sikulka.. 😉

tinaki1275
13. jún 2011

@maxara no ty si mala zaujimavy den...ja chcem malu tiez dat zapisat do svojho pasu aj ked ma svoj grecky ,a ten s om zacvakala 100 eur a je len do 2 rokov,tak potom aspon moze byt do 5 rokov bez...

mirka285
13. jún 2011

baby tak aj ja som uz doma.... @katty17 Kati my sme este nemali topanky Elefanten,ja som ich len okukavala a velmi sa mi pozdavaju... @maxara @katty17 zlate su babulky,ale dokedy chcete aby vam chodili s dudlom 😕 😕

zrzulka
13. jún 2011

nevyhoda tych pasov je v tom ze ich treba kazde dva roky obnovovat.... 😠 😒 minuly rok som malej vybavovala, a buduci mozem vybavovat novy...maly nema vlastny lebo ved on bezomna nepojde zatial nikam. takze zatial je len v mojom zapisany...

ked spominate boty tak my sme mali velmi dobru skusenost aj so superfitmi. 😉 nam su zatial sandalky dobre ale kedze este sami nechodime tak to ani neriesim. chodi v takych papucko sandaloch ci ako to nazvat a + mame tenisky ak by vonku prsalo, klasicke adidasy. ked uz bude behat tak kupime superfity aj patkovi

maxara
13. jún 2011

@katka55 😀 ano, mam paradny objekt.. a to mam natocene aj zo styri videa, dokonca aj s kraaasnym padom "prelet cez tlacitko" 😀
@denisse fiiha, krasna je ta vcielka, sikulka si.. a tie kridla si ako teda robila? vyzeraju uplne profi 😉
@mirka285 tak dufam, ze do osemnastky ho nebude mat 😉 nema este ani rok, tak ju nenutim sa ho zbavit.. my ho asi darujeme jeziskovi pod stromcek.. a ak nie tento rok, tak ten dalsi..

zrzulka
13. jún 2011

@bambola nestras........, nakoniec som zistila ze skusobna doba na vodicaky uz pominula cize ten moj 7 rocny je platny a nic obnovovat netreba 😉

zrzulka
13. jún 2011

@denisse uz na fb som obdivovala, kridla si omotala potravinovou foliou????? btw ako dopadla torticka????

mirka285
13. jún 2011

@zrzulka hej aj superfitky su fajn,dnes som ich pozerala v Humanicu...
@maxara no ved prave,ze rok uz je dost,este ako na spanie,ze dobre ale behat s dudlom v ustach aj cez den,tak to by Linde u mna nepreslo ani nahodou 😀

zrzulka
13. jún 2011

@mirka285 v humanicu su za super ceny.v auparku je jeden speci obchod s detskymi topankami a v nom su dost predrazene.nerozumiem tomu, ta ista budova a take rozdiely v cenach za ten isty tovar 😒 btw kupila si darcek mamine? moja ma o chvilu meniny tak tiez premyslam ze co 😝

maxara
13. jún 2011

@mirka285 no tak Nine to u mna v pohode este prechadza.. nema ho cely den, vacsinou von ho berieme, ked ideme prec autom alebo kocikom, kedze to sme bud na dlho alebo na spanie.. a doma ho ma ked si ho najde a chce ho.. ma ich viac..a na spanie.. (dns som ju fotila hned ako sme prisli zvonku totalne unavenu, cize ho mala).. kazdopadne, mne to este teraz neprekaza aj keby ho mala stale... po lete zacneme dudku stracat na den

mirka285
13. jún 2011

@zrzulka Leni no kupila som jej parfum,doma som zistila,ze som kupila taku vonu ake mam rada ja,ale mamina take voec nepouziva,tak hadaj co?necham si ho ja a mamine som narychlo objednala z parfums.sk a donesie mi to kurier 😀 ja som niekedy strasne sprosta,hlavne ze som isla kupit darcek pre maminu 😒
@maxara ale ved pohoda,nie si jedina,vela julovciatok vidim na fotkach casto s dudlom a proste mne sa to nepaci 😵

zrzulka
13. jún 2011

@mirka285 no a vsak si zasluzis aj ty darcek 😀 poznam aj mne sa to stava, najlepsie ked som s mm a rozmyslam ci si nieco kupit a ci nie tak mu poviem no a co zasluzim si a nemoze ani nic povedat 😉

ked tak spominate dudel tak nas pato nema ani jednu foto, dudel mal velmi kratucko. par razy. zato miska este pije z flase s cumlom 😕 😒 ☹ preto som sa poucila a patovi nedavam ani flasu s cumlom, pije len z pohara. ach jo preco sa clovek musi ucit na vlastnych chybach 😠

denisse
13. jún 2011

@maxara
@zrzulka
dakujem za pochvalu .. s kridlami som sa dost namordovala, lebo som nemala dost pevny drot, tak som ten, co som mala, musela urobit 4 nasobny ... a z toho som potom vymodelovala kridla, pripevnila som ich na palicku, ktorou sa dr pozera do hrdla (omotanu v nazehlovacej zaplate) a cele kridla som omotala potravinovou foliou .. povodne som myslela, ze na ten drot nasijem tyl, aj som si ho za tym ucelom kupila, ale mama mi poradila foliu a vyzera to dobre a da sa to lahko opravit, keby sa to pototo ... 😀

denisse
13. jún 2011

@mirka285
linda uz vobec nema dudel?
barunka teda ani nemala, ale nela dala jeziskovi, ked mala 2,5 roka ... 😀 a tymto dnom nam u nely skoncil poobednajsi spanok 😀

mirka285
13. jún 2011

@denisse obdivujem ta,ze si nieco take vyrobila,ja som uplne lava na taketo kreativne veci...no a Linda dudel nema vobec...mala asi do pol roka,ale len na spanie,a teraz uz nema vobec...

denisse
13. jún 2011

@zrzulka
torta dopadla dobre, ked ju darujem, tak ukazem aj foto 😉

denisse
13. jún 2011

@mirka285
a ako sa to podarilo, ze polrocne dieta sa vzdalo dudla na spanie? ja len podla nely usudzujem, ze by sa nam to nemohlo podarit 😀

denisse
13. jún 2011

a dnes som skusila barunke po nele sandalky 20tky a su jej akurat, ale revala jak tur, ze ich nechce na nohach .. nastastie este nechodi, takze nepotrebuje, neviem, ako ju potom presvedcim, ze topanky treba 😕

a zacala stvornozkovat 😀 sice ked sa ponahla, tak laha na brucho a ide svojim plazenim, to jej zatial ide rychlejsie, ale ked ma cas, tak krasne robi po kolienkach kroky ... tak mam radost 😀

zuzik1983
13. jún 2011

@tinaki1275 asi chce byt s tebou 🙂
@merikac som doktorke hovorila,ona ze to deticky normalne vygrcavaju mliecko 😕
@mirka285 aj mne sa to stava,ze idem kupovat druhemu a nakoniec kupim nieco sama sebe 🙂
@strasska dobree,ze 20, mne sa nedari uz rok zhodit 10 😒
@maxara aka je tam zlatunka 🙂
@katty17 podarena je mala 🙂
@bambola ze len 3 hodinky, mne mala tolko nikdy nespala, ona ma stopky na 35minut 😀 takze zavidim
@denisse krasna vcielka,sikulka si 😉
inak my mame dudel len pri zaspavani v noci,potom ked zaspi vypluje a ani jej nechyba

mirka285
13. jún 2011

@denisse deni no u nas to bolo tak,ze cim menej som jej davala dudel,tym menej ho vyzadovala....ale tak Linda nie je narocne dieta,co si budeme hovorit 🙂

maxara
13. jún 2011

@mirka285 no tak asi preto, ze Linda nie je narocne dieta, tak to co nevyzaduje jej logicky nedavas (to zlozvykove).. Ninka tiez nie je narocna, ale tak dudlik si pyta.. a kedze mne to neva, tak sa oducime neskor.. ja som mala do vyse dvoch rokov a nemam ani krive zuby, ani suslava nie som a ani nedudlem cumlik doteraz, a navyse nemam ani vyzute palce na rukach, co je podla mna horsie ako dudlat dudel.. mozno by jej to u teba preslo, keby si ho pytala viac.. 😉

medved
13. jún 2011

@maxara Peti dufam ze si uzivas svoj den 🙂 a to wenice neries nevadi, ja tiez nic nepotrebujem takze pohoda. a ten stvrok cca kedy? aby som sa vedela zariadit

maxara
13. jún 2011

@medved az vecer o pol 19.. teda o 18:30 nachvilku.. ale vsetko zavisi od toho, kedy pojdeme s katkou55 nakupovat 😒

medved
13. jún 2011

@maxara takze vy idete nakupovat 😀 jasne ved daj vediet ked sa bude dat stretneme sa aspon na chvilku 🙂

medved
13. jún 2011

@katka55 ten odkaz mi bohuzial nejde otvorit 😢

maxara
13. jún 2011

@medved Dani, ked ti nejde otvorit, to je preto, ze je to v sukromnej, cize musis poziadat dugynu o vstup do sukra 😉

tinaki1275
13. jún 2011

baby no tak mne mala este stale nespi ☹ som z toho na nervy ..hodinu nervacila v postielke a teraz sme ju normalne vybrali z postielky ,uz sa to nedalo vydrzat .. 😒 a beha s i tu po celom byte ako by sa nechumelilo 😕 .nechapem spala klasicky dve hodinky od piatej do siedmej..a to bola po kupani ,takze bola mrtva od unavy ale kde berie tu energiu teraz,neviem..a ja uz nevidim na oci .. 😖
pripajam aj fotky z dneska..a este asi s pred tyzdna,to je z mojho mobilu tak sa to dalo rychlo stiahnut ..

tutulka12
14. jún 2011

dobré ránko. Danielovi je už podstatne lepšie, čo dáva samozrejme dostatočne najavo 😠 ale Teuškovi sa to zhoršilo, má záchvaty kašľu, stále soplí, nechce jesť a pod nosom sa mu spravil herpes ☹ ☹ neviete čím mu to mám mastiť? zatiaľ dávam iba krém, ale neviem či netreba niečo špeci, keďže doma sme nikdy s herpesom nemali problém. chudáčik môj malý ☹

čo sa týka dudy, Daniel sa jej zbavil tak, že ju vyhodil z balkóna keď mal necelé 2 roky a odvtedy dudu nemal. povedala som mu, že teraz si ju zobral pes, ktorý sa venčil pod blokom a že sa s ňou bude hrať a že novú nekúpime, lebo v obchode majú dudky iba pre malé bábätká. o týždeň si na ňu ani nespomenul. Teo sa ešte dudľuje a tiež s tým nemám problém. niekedy ju má aj cez deň, hlavne keď ho trápia ďasná, alebo je mrzutý.
@tinaki1275 to more vám závidím, Leia je zlatučká 😉
@denisse krásna včielka, si šikovnica 😉

zuzik1983
14. jún 2011

dobre ranko,

@tutulka12 tak ja mam dost casto herpes,pouzivam oparostop a za par dni je prec,len neviem,ci je to vodne pre deti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre