Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
20. jún 2011

@mirka285 no ved ja viem, ze si si len rypla 😉 len som upresnila, ze nemas prsty v tom, ze tam nejdeme, aby si nebola moc na veliko 😀 😀 .. budem tam musiet ist buduci rok, nic ine mi neostava

maxara
20. jún 2011

@mirka285 inak ja by som sla aj do Tunisu v pohode.. ale ja by som mala isto sracky, lebo aj v egypte som mala.. ale mm bol ok, on nemal nic

karinnka
20. jún 2011

Ahojte 🙂 Tak ja som uprimne max sklamana ze vyhral Bodez,nemyslim si,ze je nie cim vynimocny 😉 A to vyhral len kvoli fun klubu co ma tu na Konikovi a kvoli fun klubu co mal na Faceboooku,nejde mi o to ze mu to neprajem,ale nevidim nic specialne cim je vynimocny 🙂 Ale zial dopadlo to ako dopadlo.........
Idem si Vas precitat,prajem krasny Den🙂

tutulka12
20. jún 2011

@maxara šak nech si píšu 😀 ale nie, jasné, žeby som od chlapov neodišla, čo by som robila sama dva týždne bez nich? 🙂 a viem čo si tým chcela povedať, ale nie všetci chlapi sú vychvaľovaní pre nič- za nič. a väčšinou sa o žene ako matke hovorí iba v prípade keď nie je dobrou matkou, vtedy si na takú matku vedia ľudia aj spomenúť. a dobré matky sú normálne, nič výnimočné, tak prečo by ich mal niekto prosím ťa vychvaľovať? 😀

maxara
20. jún 2011

@karinnka @tutulka12 jeej baby, ja som normalne rada, ze to pisete, lebo uz som chvilku opat o sebe pochybovala.. akoze ja nikomu neprajem, aby vychovaval dieta sam, bez toho druheho, teda ak ich rozdelilo nieco nasilu 😒 ale normalne mam pocit, akoby boddez cielavedomo tie funkluby budoval. Ved sa drbal aj do reflexu a kade tade.. aj v stopadesiatich anketach na vysku materskej bol.. proste ma kamarata z markizy a juchuuu.. Ale teda moze to byt ozaj aj inak.. neviem.. a navyse si myslim este nieco naviac, ale kedze to je uz cisto konspiracia, tak.. si to necham pre seba.. proste mu vo viacerych veciach neverim, lebo zavanaju dodaleka.. decol

maxara
20. jún 2011

neviete, co by som nemala zabudnut na tu dovcu zobrat?

karinnka
20. jún 2011

@maxara Napisala si to uplne SKVELE!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bellablonde
20. jún 2011

@maxara peti napada ma:
pinzeta, male noznicky, dettol, nabijacky na mobily a baterky, krem s pantenolom, mikrotenove sacky, boxy vhodne na nakrajane ovocie na plaz, velke klobuky, lopatka do piesku, stan 😀

bellablonde
20. jún 2011

a stipce, nech vam neodfukne plafky zo snury 😀 😀

mirka285
20. jún 2011

@maxara a nakolko vlastne idete?a co zabudnes,kupis v Chorvatsku,ja iez veru neviem co by som vsetko pobalila...

maxara
20. jún 2011

@bellablonde Juli tak vsetko zbalene, vdaka za pripomenutie nabijacky a sackov.. jaj a stipce tiez nemam.. inak Nina sama zabera polku kufra 😀 a my styria druhu polku

maxara
20. jún 2011

@mirka285 30.6. sa vraciame.. podla mna zbalene veci pre 10deti na tri tyzdne, ale stopro som nieco zabudla, co budem musiet kupit 😀 😔

bellablonde
20. jún 2011

@maxara 😀 😀 to poznam,
ja si uz vystacim s dvoma trickami, vsetko miesto v kufroch zaberaju krpci

medved
20. jún 2011

@maxara a urcite nezabudni lieky, ked ich budes mat, nebudes ich potrebovat 😎 , stravu pre ninku, kremy na opalovanie, ked mate tak mozno aj slnecnik, drobne na myto, navigaciu alebo mapu, a ked ma napadne viac dam vediet 🙂

bellablonde
20. jún 2011

peti,,,,, upodozrievam bambolovcov, ze nam povedali, ze idu do tatier a oni su uz juchuu dakde na polceste do chorvatska 😀 ci? zle som trafila?

maxara
20. jún 2011

@bellablonde no veru.. akoze my sme uz vypustili kadeco, ale Macko Pasik uz troni na zadnom sedadle 😀

@medved 😀 to je fakt.. a nas ma obzvlast rad pan dement Murphy aj s jeho poondiatymi zakonmi.ale tento by mohol vyjst, to ma nezabije zobrat par liekov 😀

maxara
20. jún 2011

@bellablonde myslis? 😕 nemozu byt, ma teraz napadlo,ze Matka nema pas 😉 😀 takze asi ozaj len tie tatry

bellablonde
20. jún 2011

@maxara bez macka ani na krok 😀 hlavne, aby bolo dieta spokojne, potom budu aj rodicia 😉 😉
normalne ma zacinas naladovat na dovolenku....doteraz som ani nepomyslela, ze by sme isli dakde k moru aj my

teda chceme ist s mm do verony sami dvaja bez deti,,, len trochu vyskocil problem s bejbysittermi 😀

bellablonde
20. jún 2011

@maxara kedy vyrazate? a kam presne idete?

maxara
20. jún 2011

@bellablonde idem uz teraz off, vecer vyrazame smer Zadar ale presne neviem

paaaacko, majte sa a moc nepiste 😉 😀

bellablonde
20. jún 2011

@maxara paaacko 😎

adelaine
20. jún 2011

...zdielam nazor na boddeza ako pisali baby vyssie, je plno mam a otcov, ktori sa staraju o svoje dieta
po odchode alebo strate partnera a nerobia okolo toho take halo...mam sukromny pocit, aby tu malu
vyuzival na svoju osobnu medializaciu....

...@merikac booze, a nemala Emmka teplotu, ked mala take pery? ja by som sa teda riadne prelakla,
a to som zdravotnik 😖 drzte sa!

a aby som nezabudla, prajem @maxare a @bambole prijemnu a nicim nerusenu dovcu, uzite si baby 😉

merikac
20. jún 2011

@maxara nech vam dovca vyjde najsamlepsie ako sa len da, alebo tak ako si napisala ty 😉

merikac
20. jún 2011

@bellablonde ze jaka romantika, len vy dvaja na dovlenku 😵 -----aj ked popravde, neviem si predstavit dovolenku v priamom zmysle slova bez deti,,,,,, mozno romanticky predlzeny vikend, to ano,,,,,,
@adelaine uz je ok- dnes si uz co to zobla aj z normalneho jedla, co predtym ani vidiet nechcela,,ja si myslim, ze to bolo uplne vycerpanie,,,kiez by som sa nemylila,

tinaki1275
20. jún 2011

som sa az teraz k vam dostala..som uplne v prdeli uz od soboty ..mesklal nam jeden let z Linzu 14 hodin a tak som stvrdla do piatej rana na letisku a presuvala ludi do hotelov a odleteli az o jedenstej na nasledujuci den..a do toho som potom od osmej rana do tretej poobedia mala infomitingy a odniesli si to moje hlasivky .. 😒som uplne bez hlasu ..ale uplne ani sepkat nemozem...som dnes bola u krcneho tak ma zrusil jak neplatnu zubnu kartu ze 48 hodin minimalne nehovorit.. ☹a to sa da? a co urobim zajtra na infohodinach v hoteloch ? budem si s klientmi pisat listocky ? a v stredu zase tio posrate letisko ..hadam mi tie maxi davky kortizonu co mi dal zaberu ...tak mi poradte este nejaky babsky recept na hlasivky .. ☹
@maxara prajem peknu dovolenku ...
@merikac az ma striasa pri pomysleni co chudatko Emmka zaziva..drzte sa..

sunnygirl
20. jún 2011

ahojte bábiky,
tak už aj my sme zubadielko 🙂 horná ľavá 1-ka,bez horúčok, bez hnačiek, akurát veľmi slinkáme.

bellablonde
20. jún 2011

@sunnygirl ahoj sunny, mila spravicka, takze Lenka to len tak tak stihla do oslavy prveho rocika 🙂

mojej Saske zubky vyliezaju jeden po druhom,,, dnes sa jej prerezala lava jednicka,,, dokopy ma 5 zubkov ani nevieme ako jej vysli ... je len trosku mrzutejsia pri zaspavani, ale inak klop klop... chvalabohu 😵 😵 😵

sunnygirl
20. jún 2011

@bellablonde 😵 😵 😵 😵 ...

Lenke som dnes ušila hada 😀 😀 😀

inak gratulujem vám k peknému stretku aj počasie vyšlo 😉

gabika41
20. jún 2011

@merikac ...prajem skore uzdravenie a skoc k tej dokine...... 😉

adelaine
20. jún 2011

@allexa Sasi, bude ta kontaktovat jedna mamicka, moja kamaratka, ktorej sa v mobiku
stalo to iste, co tvojmu Miskovi a ani im nechcu vratit peniaze 😠 😠 napisala som ti jej meno na FB do spravy...neviem ci si skor budes citat kona alebo FB...len aby si vedela, dakujem za pochopenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre