Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
29. jún 2011

@bambola ja mám iba alko a nedám si..aj keď si mi spravila chuť..až zajtra po jedle, tak mi chutí najviac 🙂 a ozaj, čo ste pili dnes? všetky ste boli autom, tak nealko? však o mojitku sa snívalo... 😉

cigaretka5
29. jún 2011

@mirka285 sak jak keby som bopla taka znala jak vy moje mile 🙂

bambola
29. jún 2011

@monline mon moja presne to iste, kym tam niesom tak spi lepsie, raz som uz aj nadranom odisla do obyvacky aby som mala pokoj 😀

cigaretka5
29. jún 2011

@monline no sak supnem jej do izby rovno dve postele a uz viem ako to dopadne, ked bude mm doma bude tam spat s nou a ked nebude bude spat so mnou v spalni,.......................

mirka285
29. jún 2011

@cigaretka5 ty si zase znala v inych veciach 😉
@monline mojitko nebolo,baby si neskoro spomenuli,ze chceli 😀

cigaretka5
29. jún 2011

@mirka285 drzim palec nech vam time plan vide, ono treba ratat s posunom v rozpocte a case

cigaretka5
29. jún 2011

inak mam dilemu ci kupovat tu detsku valandu alebo rovno dospelacku?

monline
29. jún 2011

@mirka285 to sa dá..vždy je dobré spraviť hrubú stavbu, nechať ju vymrznúť a na jar to dokončiť, do leta stíhate..no super..už máš projekt v hlave a uvažuješ čo kde budete mať, aké to bude, čo kam dáš?

bambola
29. jún 2011

@monline ale prosim ta, sme si s @noemarta spomenuli obe naraz, ze by sme si dali nealko mojito az po obejdnavke 😠 presne vcera som rozmyslala nad tym, ze tam idem, ze by som si dala 🙂

cigaretka5
29. jún 2011

Inak baby to vase sicko sa mi pozdava len sa mi zda pre tu nasu mini dceru trsoku LTT

monline
29. jún 2011

@cigaretka5 deti strááášne rýchlo rastú..okrem toho sa pri spaní vrtia, tak nech má miesto 🙂

mirka285
29. jún 2011

@monline no Gabo mi ho dnes ukazoval,ale ja tym cmaraniciam az tak nerozumiem,ale povedal,ze kvoli mne je dom velky,lebo som chcela satnik 🙂 vsak ale satnik musi byt,coby to bolo za dom bez satnika?a este som chcela dva kupelne a spajzu z kuchyne 😀 mne sa nepaci ked je v kuchyni strasne vela skriniek a do spajze clovek kadeco poschovava 😝

monline
29. jún 2011

@bambola dnes som práve pozerala našu mätu, že je pekná a dlho osm nemala mojito..ale ked mne viac chutí to alko 🙂))

mirka285
29. jún 2011

@cigaretka5 cigi praveze to sicko je jeden z tych priestrannejsich golfacov,je v nom naozaj dost miesta,aj siroky je dost a napriek tomu lahucky a spratny...musis omrknut nazivo

bambola
29. jún 2011

@monline mon ja som si dnes matu kupila 😀 zajtra idem spravit nealko verziu lebo je taka osviezujuca 😉 tak ale alko je alko 😝 inac ja som to nikdy nemala rada, az pred dvoma rokmi ked som robila v IT tak som si tam dala 🙂

cigaretka5
29. jún 2011

@mirka285 ale MIri potom jednoznacne babulku na uklid. chces si predsa vychutnat dom a nie mop. 🙂

cigaretka5
29. jún 2011

@mirka285 idem v piatok sama do Ba tak sa mi mozno bude chciet ist aj po obchodoch

monline
29. jún 2011

@mirka285 máte veľký pozemok, tam sa zmestí aj veľký dom..a to čo si chcela je predsa už štandard, žiadne prehnané nároky si nemala 🙂)
mne sa nepáči ak postavia bungalow na minipozemoček a pri plote majú cca 2m z každej strany, len z jednej o kúsok viac na terasu..my máme malý pozemok, preto sme stavali poschodový..síce na rozmer nášho pozemku sa hodí možno záhradná chatka, no ale takéto podmienky boli, snažili sme sa riešiť to najrozumnejšie..

monline
29. jún 2011

@bambola máš aj limetku aj hnedý cukor? 🙂

cigaretka5
29. jún 2011

@monline aspon neriesis v kuse ze kedy a kto pokosi. My mame obrovsky pozemok, taky ze v okoli BA by tu nasu zahradu rozdelili na dva stavebne pozemky. Najskor som sa tesila , teraz mi to miestami az vadi jak je to velke ale ked decka vyrastu supneme tam hlbkovy bazen , teraz sa bojim aby tam neclupli

mirka285
29. jún 2011

@bambola yt co si nepovedala,mame plnu zahradu maty,som ti mohla doniest...nabuduce povedz..
@cigaretka5 no ved ja to tak aj vidim do buducna,ze nejaka madarska babka mi bude trosku pomahat ked zacnem chodit do roboty...ono ten dom nie je az taky velky,obytna plocha ma 146 m,cize to je normal,kuchyna s obyvackou su celkom priestranne,to ma 56 metrv a izby su take normal..

cigaretka5
29. jún 2011

@monline a mrte ladovej drte?

monline
29. jún 2011

@cigaretka5 áno, na rozmer dvoch pozemkov je ideálne šupnúť bazén..aj tu u nás to tak robia, že si kúpia dva pozemky, aby mali priestor..no a na kosenie si treba nejakého mladíka brigádnika zavolať, nie? 🙂

mirka285
29. jún 2011

koceny,idem spat,dobru

bambola
29. jún 2011

@mirka285 som si spravila chut ked sme si ho nedali 😉
@monline zajtra rano idem do teska na nakup tak bude aj to 🙂

monline
29. jún 2011

@cigaretka5 mrte! 😀 no a biely rum...bez neho je to len malinovka 🙂

bambola
29. jún 2011

@mirka285 dobru,
pojdem aj ja. chcela som kuknut film ale nejako mi nefunguje prehravac v kompe a nechce sa mi restartovat tak to kaslem

monline
29. jún 2011

@mirka285 dobrú noc 🙂

monline
29. jún 2011

@bambola tak to balím i ja..polnoc je čas na spanie..dobrú noc baby @cigaretka5

cigaretka5
29. jún 2011

@monline no po prade som nad tym uvazovala , ale to by sme uz boli uplne nenavideny v tejto komunite. Mame babu na upratovanie, tajila somto skoro pol roka, uz je to skoro mesiac vonku a zacula som sumy pri vstupe do obchodu. Mi to pripomenulo slnko seno, niekedy si tak pripadam...............ale mam oto tu rada, sak v BA by som do obchodu v teplakoch nevbehla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre