Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
7. júl 2011

@bambola
zalezi od typu zemiakov .. niektore nie su na taku kasu vhodne ... a chce to dost mlieka, aby to nebolo take lepkave .. neznasam, ked sa to takto zlepkavie ... a tiez sa mi to obcas stane ...

bambola
7. júl 2011

@denisse aha, to som nevedela 😕 zase som mudrejsia 😎

monline
7. júl 2011

pekný večer
Všetko najlepšie oslávencom @strasska @nununka @miki060707 @tinaki1275 @medved k narodeninám aj k Paťkom k včerajším meninám
My sme mali dnes fajn deň, malý čľapotal v bazéne a ja som zavárala... @noemarta 13 veľkých pohárov marhúľ a 14 malých, viac sa mi nechcelo, u nás sa to moc neje..koľko budeš ty? 🙂

monline
7. júl 2011

ani ja nepreváram vodu na pitie a malý už dávnejšie pije vodu z vodovodu..resp. z našej studne...máme dobrú vodu...a večer sa snažím dať mu kašu, zvyčajne mu chutí, ale včera ani náhodou a dnes rovnako..tak som len kojila a keď vypil obe prsia, tak začal ukazovať, že chce piť..no ale čo? tak odznova prsia..a premýšľala som, či ísť dole a zarobiť prvú dávku UM, alebo nie..netuším ako sa to robí, či sa dieťa vezme so sebou (bola som sama doma), alebo sa nechá revať 😀 ...dnešná téma je ako na "zavolanie" 🙂

robika
7. júl 2011

Ahotje, dnesne temy o papani mi prisli akurat vhod, hlavne tie kasickove, lebo doteraz som davala iba nemliecne kase, ale zarabane vo vode, inak mi to nechcel, skusala som aj s UM, ale to som do neho dostatala iba 1 lyzicku...

@denisse ked davas tu polievku, tak zeleninu mixujes? a druhe ma potom maso a napr. zemiaky?
lebo ja davam stale tak, ze maso, zemiaky/ryza a zelenina a pomixujem...

@katka55 normalne uvazujem, ze by sme mohli zvladnut aj my dovolenku v chorvatsku, pretoze mali sme ju v plane, ale potom sme to zavrhli kvoli malemu, ze by tu cestu velmi nezvladol a chcela som pieskovu plaz a na fotkach vidim, ze vy ste taku mali... kde ste to boli?

robika
7. júl 2011

ja vodu prevaram, lucku pije pekne z tej flasky s tym sosacikom (ci ako sa to vola), ale vypije mi za den strasne malo, preto ked vidim, ze nechce pit, tak mu davam MM, aby nebol dehydrovany, ake caje kupujete?

bambola
7. júl 2011

@robika mati ja nedavam ziadne caje, iba vodu 🙂 od smadu najlepsie a staci 😉

robika
7. júl 2011

@bambola mne z tej vody vypije menej ako z caju, ja nechapem, lebo predtym to bolo opacne... neviem ako mam do neho dostat vodu vypije mi max 125 ml caju (vody menej) a preto kojim ako blazon, len aby mal v dostatok tekutin, niezeby mi to kojenie vadilo, ale keby vypil este raz tolko by som bola spokojna

robika
7. júl 2011

@bambola Mati a kolko Ti vypije za den?

bambola
7. júl 2011

@robika no ja vobec neviem kolko vypije 😅 ale ma flasku so slamkou a tu mame so sebou cely den a plnim ju dvakrat, popritom nieco skonci na tricku....tak ratam, ze vypije cca 3dcl + MM. decka by mali vypit asi pol litra tak som kludna 🙂

robika
7. júl 2011

@bambola tak to Ti vypije dost, musim tu vodu do neho nejako dostat, lebo kojim dost ale neviem kolko moze tak vypit... kojim rano o 7,00, o 10,00, 15.30 , 20.00 a v noci zvycajne kazde 3 hodiny a niekedy ked nechce pit poriadne a je velmi teplo ako dnes, tak este dam MM aj o 14.00 ... len neviem ci mu mam davat MM, ale nedat nech je smadny a potom si mozno skor da tu vodu...

robika
7. júl 2011

dnes sme boli vyberat farby s mm, tak som zvedava na vysledok, predsien a kuchyna budu citronovo zlte, spalna broskynova a obyvacka sedo-bordova...
zajtra sa zacina s malovanim... a mm zahlasil, ze sa stahujeme buduci vikend, no cakala som skor, ale vraj chce aby to bolo dobre a nemam sa ponahlat....

monline
7. júl 2011

@robika to je super, budete to mať príjemne farebné, farby skoro ako u nás 🙂

robika
7. júl 2011

joj zabudla som napisat, ze dnes som sa tak strasne nastvala, lebo svokr si zobrala maleho, ze idu na skok pozriet jej mamu, brala ho na aute, to bolo prvy krat, ze isla s nim sama niekde a prvy krat isiel tak, ze sedel sam vzadu, normalne som mala take blbe tusenie, lebo doteraz nikdy ani nevidela, ako sa dava do autosedacky, ale tak vsetko som jej ukazala a pol hodinu som trpla... lebo nie je velmi dobry sofer (podla mna)... ked prisli uz som isla do garaze a ked som otvorila dvere tak pozeram na maleho a on nepriputany, ze asi sa to vyvlieklo, tak hovorim ze ked to zapla, tak sa to urcite nemohlo odopnut same... tak to bolo prvy a posledny krat...
ako moze byt taka nezodpovedna a ze ved sme isli pomaly, mala stastie ze maly nevymyslal...

tinaki1275
7. júl 2011

dievcence dakujem vsetkym za gratulky a leia posiela pusinku ..nestiham ani osobne podakovat .. 😒 vcera som makala do desiatej vecera a vdaka tomu som si dnes ukradla zopar hodin volna a boli sme s malou a mm pri jednom z mojich hotelov pri bazene celel popoludnie ..bolo super viac sa jej to pacilo ako na plazi ..a mne tiez kedze nebola cela od piesku 😀 ...normalnu oslavu budem robit az za 10 dni ked dojde moja mamina.,a kedze tu sa to robi pomaly ako krstiny ☹ tak to musim zacat uz pripravovat ..urcite to nebude ale u nas doma,asi pojdeme ku kamosovi do beach baru ma tam aj detske atrakcie a ako tak ratam tak s mm rodinou ktoru chce zavolat tam budme mat zo 30 ludi .. 😖 nie som tym nadsena ale co uz.. aspon dnes sme si to uzili len my traja.. 🙂

tinaki1275
7. júl 2011

@nununka @strasska @miki060707 @medved aj vam vsetko naj prajeme 🙂

robika
7. júl 2011

@monline vy mate velmi pekne farby v dome, urcite by som sa vnom citila velmi dobre, ja nie som velmi odvazna a vzdy mam pocit, ze som vybrala zle... ja som chcela este taku krasnu zelenu, ale uz nemame dalsiu miestnost ☹

robika
7. júl 2011

@tinaki1275 aspon ze si si mohla zobrat malu, nech si Ta uzije

mbaba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noemarta
8. júl 2011

dobre ranko,
@monline noooo ja nebudem az tak vo velkom dzemu neviem kolko mi vyjde, to ti poviem, ale zavarat budem tak 8 poharov.
Dnes mam narocny den, musim upratat barak, pozavarat a vecer na zurku, noooo uz aby som zacala, prajem pekny den, a ak ma dnes niekto sviatok, prajem vsetko naj naj!! 🙂

maxara
8. júl 2011

@sisaa Ahoj draha, no chystame sa po 16tom este po slovensku.. na studentsky trip 😉

@minizu jeeesis vdaka za spomienku, ale bola som niekde v prdeli zrovna.. teda na taneckoch a potom s medvedom na pivce.. a potom som lahla do poslele ako kamen do vody.. ale ak by si to nepotrebovala, tak ja by som si to od teba kupila.. alebo ofotila.. 😒 hm?

minizu
8. júl 2011

@robika ahoj, aj mne mala cez den vypije hrozne malo - teda podla mna. Ked vypije tak, 40 ml vodicky mozem byt rada, teraz ked je teplo tak sa mozno dostaneme aj na stovku. Ale doktor mi naposledy vravel, ze to je uplne normalne a v poriadku, kedze ju stale kojim.

@maxara pokojne ti tu mapu mozem dat, nikto sa o nu netrhal, ze by nejako hrozne chcel 😀

bambola
8. júl 2011

Dobre raaaaanko,
my mame dnes narodeninyyyyyy 😵
a prajem aj vsetko najlespie nasim spolu oslavencom Patkovi @katka55 a Dorotke @cigaretka5 😎

kolacik v chladnicke, este urobim nejake chlebicky, masko som nalozila uz vcera, takze o jedlo mam dnes uz vystarane 🙂 mozno zvrtnem este nejaky mafin 🙂

bambola
8. júl 2011

@medved zajtra asi budeme na strkovci, chodis vvon s malou aj cez vikend?

mirka285
8. júl 2011

dobre ranko...v prvom rade vsetko naj oslavencom,budete mat dnes krasny den na oslavu 😉
@maxara sa ti nejak zapacil ten nazov studentsky trip,coooo?
@noemarta moja a ty sem nenakukaj a chod pracovat nech to vsetko postihas 🙂 ja idem uvarit rychlo spenat a pojdem k nasim do bazenu,malu ulozim spat a ja budem trosku chytat bronz 😎

bambola
8. júl 2011

tak aby ste vedeli mala oslavuje vo velkom, uz ma zasebou dve sprchy, najprv rozotrete hovno na koberci a kym som to riadila tak sa vycikala na parkety a vyclapkala sa v tom 😠 no nelubte ju 😀

maxara
8. júl 2011

@bambola a my vam gratulujeme k prvym narodeninkam.. chcela som hned, ale Guli ma nepustila

@mirka285 naschval som to napisala, aby bolo jasne, na aku dovolenku sa po SK chystame

gabika41
8. júl 2011

Dobre ranko sa praje...tu je vcelku uz brutal teplo....vsetkym dnesnym oslavencom prajem vsetko naj...inak sa musim pochvalit,ze okrem chodenia Lucka uz zvlada aj take veci,ze ked sa jej opytam kde ma topanku,tak mi ju pekne ukaze.....je to veru chytrolin.....ved aj geneticky material bol o 10 rokov starsi od priemeru..... 😀

maxara
8. júl 2011

no a kedze som musela opat rychlo prchnut k ninke zaseknutej v psej bude 😖 tak doplnam este gratulky okrem @bambola Matke, este @katka55 Patrikovi a @cigaretka5 Dorotke 🙂 takze, detuchy, zelam vam blaho, stastie, lasku, zdravie a milujucich laskavych rodicov

maxara
8. júl 2011

@gabika41 🙂 aj nasa Ninka krasne ukazuje predmety.. lampy ju uplne fascinuju a potom vie take tie co pouziva a aj hracky a tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre