Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
19. júl 2011

@adelaine @rolak baby to su take co maju nizsi sed, niektore az medzi kolenami 😠 (vyzera to, ze mate nasrane v gatiach, odtial ten nazov 😀 ) ja ich moc nemam rada ale tieto sa mi zapacili, ja by som skor taky turecky styl.
@rolak nasa tiez nechodi len za obe ruky, donedavna aj pri nabytku len stala , odkedy chodi za ruky tak chodi aj popri nabytku ale za jednu ruku mi nechce chodit
@luludi nie, v BB 😉

zrzulka
19. júl 2011

@rolak si sa vynasla 😉 ale byvaju aj origos chranice na kolienka, niekde som to videla.my sme nechranili , skor modrinky mal po nohach a teraz ako chodi tak uz veruze aj oskrete kolienko mal raz .blby cas na ucenie chodenia kedze kolena nie su chranene nohavicami. Ale to k tomu asi patri.
@luludi vitaj spat 😉
@mirka285 my na odrazadle tiez este nie. tiez ako baby pisu ze skor tlaci pred sebou. Ale to ma teraz take tlaciace obdobie aj stolicku si tlaci, kocik . vsetko co mu pride pod ruku 😀

luludi
19. júl 2011

@rolak joooj moja, to je otazka zvyku, ved risko mal uz okolo pol roka 10 kg a v roku uz "len" 12,250 g 🙂 na kolienka nedavam nic a to ho nechavam stvornozit aj vonku po trave, neboj, im to neskodi. 🙂

@bambola: ved som inak utekala k oknu, ze ci prsi, lebo mam vyvesene vonku pradlo 🙂
@adelaine my podobne, akurat ho nechcem ucit chodit za moju ruku, nech chodi radsej par mesiacov neskor, ale sam. Uz teraz si bez pomoci nechce sam sadnut a naucit ho chodit s pomocou teda nemam v plane, ked chce, nech sa snazi 🙂

zrzulka
19. júl 2011

@bambola ale uz ti zlieza a vylieza nie? no ved ma este cas na samostatne chodenie. pato nechodil vobec za ruky. Ani za obe ani za jednu. Az teraz chodi za obe ale takym stylom ze za jednu ho drzim ja a za druhu Michaela 😀 najradsej vsak ide sam...vzdy inym smerom ako my ostatni 😀 😀 😀 ze skoncili mi zlate casy 😝

zrzulka
19. júl 2011

baby co kojite chcu vam deti pit vodu?

luludi
19. júl 2011

@zrzulka dakujem za privatanie 🙂 risko popri kojeni pije tak 5x denne jeden, dva glgy vody, ale o to viac sa koji

zrzulka
19. júl 2011

@luludi hej aj u nas je to tak, on sa napije akurat ked slohne miske flasku, moje deti su nejake antivodove. sladke mu davat nechcem i ked zubky si umyva celkom rad .klop klop zatial

luludi
19. júl 2011

@zrzulka ved ti nasi drobci pridu casom aj vodicke na chut. 🙂 aj risi si necha celkom rad umyt zubky, nech im to ostane 😀

macik27
19. júl 2011

ahojte dievčatá 🙂 ..ja som vyslala mm von aj s malou nech sa idú prejsť a ja si môže nohy vyložiť 😀 ...Kajka tiež ešte nechodí len za ruky ale iba za obe ked jej jednu ruku pustím tak sa zabetonuje do zeme a ani krok 😀 ...ale pri nábytku sa presúva skoro po celom byte...najnovšie sa naučila že ked niekam nesmie tak pokrúti hlavou že nie ale aj tak tam nakoniec lezie no zlatá je 🙂 ...cez víkend máme oslavu narodenín trošku skôr lebo mamželík už v utorok odlieta ☹ ....normálne to bol problém zorganizovať že kedy má kto prísť lebo všteci sa nám sem nezmestia 😅 dúfam že nám to dobre dopadne

zrzulka
19. júl 2011

@luludi pato si hlavne rad sam umyva 😀 😀

zrzulka
19. júl 2011

@macik27 nech vam oslava dobre dopadne, podla toho co pises to bude obrovska akcia 😉

zuzik1983
19. júl 2011

no ani my este nechodime,len za jednu rucku,pustit sa boji,radsej hned na kolena.aj ked prejde take 2-3 metre.babule viem,ze uz sa to tu pisalo,ale nemam casu hladat a citat spatne,tie,kam by sa dalo ist s detmi na slovensku na nejaku dovolenku,vylet.dajte mi nejake tipy.dakujem 🙂

bambola
19. júl 2011

@zrzulka mne pije z tej flasky so slamkou 🙂
leni vie vyliezt aj zliezt po schodoch aj ked samozrejme najma pri zliezani musim davat bacha ale na gauc sa mi nevystvera, to je este vysoko ani na postele ale zlezie ich pekne 🙂
ja sa bojim, ze som ju naucila na chodenie za ruky a teraz sa jej inak nebude chciet 🙄 aj ked sa snzaim ju akoze "neistit" nech chodi akoze sama ale aj tak 😒

bambola
19. júl 2011

baby ja cely den rozmyslam, ze preco mi nieco datum 19.07. hovori a ani zaboha som na to nevedela prist a uz viem 😀 ja som mala TP 19teho 😎

zuzik1983
19. júl 2011

mne nikolka uz asi tyzden vie vyliest na gauc aj na postel a aj zlezie dole pekne.cajik pije len z klasickej flasky,kupila som jej aj pohar s tym sosacikom od 8 mesiacov,ale nevie co s tym ma robit,a slamku som neskusala este

mirka285
19. júl 2011

@bambola ja milujem sracie gate,mam troje sracie rifle a jedny sracie teplaky,oblubujem ich hlavne odkedy mam zlatu zilu 😀
@zuzik1983 ked jej das tu flasku do ruky,ona na to dojde sama ako sa z nej napit,nechaj ju nech sa s nou hra,ale odporucam vonku niekde na dvore,ked nechces ma potopu v byte 😀
@zrzulka Linda si tiez velmi rada umyva zuby,niekedy beha s kefkou v ustach aj pol dna,som zvedava ako dlho to nasim detom vydrzi 😝

mirka285
19. júl 2011

@macik27 peknu oslavu 🙂
@luludi cauko,cauko,stare tvare sa vracaju 🙂

zuzik1983
19. júl 2011

@mirka285 ale to je netecuci poharik a ma ten sosacik taky tvrdy, ona to zacne kusat a potom sa rozplace,ze jej nic nejde 😒

mirka285
19. júl 2011

@zuzik1983 jaaj viem ktory,nechaj jej ho na hranie,ona na to fakt dojde 😉

zuzik1983
19. júl 2011

@mirka285 tak vyskusam,ved raz sa to nauci 😉

bambola
19. júl 2011

@mirka285 na tak to mali povedat, ze to je zdravotnicka pomocka 😀 daj si to preplatit poistovnou 😀 tebe budu preplacat gate a mne tie obedy 😀
@zuzik1983 zuzi ona na to pride, mati trvalo asi mesiac kym prisla na to ako sa s tou slamkou pije 😉

bambola
19. júl 2011

@mirka285 este som sa chcela opytat prala si uz tu vlozku do kocika zo sashe? ako si ju prala? nieze sa mi to tam dnu zhrckavie 🙄
@katarina7777 kati a teba sa chcem opytat ako si prala potah na maclarene? lebo ho mam zababrany, mala mi otaca hlavou pri jedeni 😠

zuzik1983
19. júl 2011

@bambola tak vyskusame 😉 aj ked sa musim priznat,pre mna je ta flaska aj pohodlna, lebo ked nezaspi pri mliecku,tak zaspi s cajikom

mirka285
19. júl 2011

@bambola Mati odkedy si Linda spravila z kocika jedalen,tak ju vobec nepouzivam,nebavilo ma vytahovat z pod nej omrvinky ☹

monline
19. júl 2011

@luludi vitaj, super, že si späť 🙂
čaute baby..tak ja som dnes bola v robote a malý bol s nikou a mamou, keď už dlho nevedel zaspať, tak od únavy už mojej mame liezol pod tričko..chúďatko moje ..čiže- malo by ma to naštartovať k postupnému odstavovaniu...
Dnes som mala takú chuť niečo mu kúpiť na oblečenie, ale všade som videla len letné veci, a toho máme dosť..

katka55
19. júl 2011

ahojte. vitame spat stare zname tvare @rolak @luludi 😉 my sme dnes poobede skoncili na magio plazi a potom sme sa este boli prejst v meste a stale nam svietilo slnko, tak neviem, kadial sme to chodili 😕 😀 a konecne som kupila patrikovi capicu, lebo som zistila, ze sa mu siltovky nehodia, tak ma taku satku so siltom 😉
citam, ze ste rozoberali chodenie a ja som vam akurat chcela napisat, ze aj patrik uz oficialne chodi 😵 je to sice este take opatrne, ale prejde z 1 miestnosti do druhej bez padu. a spolu s chodenim sa naucil vyliezt na gauc, ale naucit sa normalne zliezat ani za svet 😀
no a konecne uz moje telo po 2 tyzdnoch zistilo, ze nekojim, tak sa moje pevne plne prsia vratili na povodnu velkost minus jedna 😠 zase nemam co dat do vystrihu 😠
idem trosku pozehlit a potom spat, lebo skoro rano ideme na kontrolu na kramare. drzim si palce, nech je vsetko ok.
jaj, a dnes som sa dozvedela, ze moja najlepsia kamoska je tehu 😵 v 6tt je. uz ma dvoch chalanov, tak im doprajem babu 😉
pekny vecer 😉

adelaine
19. júl 2011

ahojte koceny,
citam vas odzadu, tak budem aj tak komentovat 😀
@katka55 mne nanestastie prsia splasli o -2 cisla 😠 normalne ze nic do vystrihu...ale za to si mozem sama...
a
@mirka285, @zrzulka mne risko neznasa umyvanie zubov, aky paradox ..ze?

a este vam musim napisat, ze vysledky odberov krvi kvoli tym uzlinam dopadli nastastie dobre,
normalne 10 kilovy balvan mi spadol zo srdca, sice ideme o mesiac na kontrolu...ale hlavne je, ze
vsetky zle veci sa vylucili 🙂 som happy.

katarina7777
19. júl 2011

@bambola zvliekla som ho cely, trosku zaprala flaky v umyvadle a supla som ho do pracky na 30 stupnov 😉 jako novy bol, uz ale neni lebo sme boli poobede na plazi 😀

katka55
19. júl 2011

@adelaine a preco si za to mozes sama? 😕

adelaine
19. júl 2011

@katka55 lebo som schudla, a didky zmizli 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre