Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
25. júl 2011

@mirka285 hmm som aj ja zvedava, sak toto leto je otras 😠 Baby idem ja off, uspat maleho a trochu sa venovat 😉
Bru noc

mirka285
25. júl 2011

idem aj ja,Maci tak este raz peknu dovcu,a posli nam odtial trosku slniecka,paaaa

noemarta
25. júl 2011

@mirka285 tak hlavne ze je spokojny, tak super. Ja uz ine kupovat nebudem, bude mat tie z nextu. 😉
Babule idem off, tak sa tu majte krasne, a hadam nam vsetko vyjde tak jak ma, paaa cmuk. 🙂

noemarta
25. júl 2011

@mirka285 krasne !!!

rolak
25. júl 2011

@noemarta ŠŤASTNÚ CESTU!!!!!! joj,normálne závidím! 😀 určite sa budete mať fajn!

rolak
25. júl 2011

@mirka285 a ty mi láskavo niečo v tých výpredajoch nechaj! 😀 nieže sa dovalím z Košíc a všetko vybrakované, u mirky doma uskladnené 😀

adelaine
25. júl 2011

ahojte,
my sme mali dnes svina den, pocko otras, risko otras, teraz som vyzmykana ako citron 😖
bol nervny, upistany, a nechcel nic pit, dnes vypil dva glgy vody a konec, darmo som nukala z poharika,
zo slamkou, vodu caj...nechapem, co ho to chytil za rapel 😠 vsetko odhadzoval, zlostil sa...
tak som do neho nadzagala aspon velku nektarinku a uvidime co bude zajtra....

stvorky mu zatial nejdu, sople nema, tak netusim, co mu bolo..

adelaine
25. júl 2011

@noemarta stastnu cestu a uzite si more 🙂
@mirka 285 kraaaasne su tie satocky...lubia sa mi.

monline
25. júl 2011

@noemarta šťastnú cestu Maci, užite si to 🙂

monline
25. júl 2011

@adelaine vieš..aj keď čítam od teba takéto správy, aj tak ťa stále vidím usmiatu ..takže i ja sa usmievam...deň blbec zvyčajne skončí a ten druhý je neporovnateľne lepší...takže- krásne sny, zajtra bude lepšie 🙂

monline
25. júl 2011

@mirka285 šatočky sú krásne, Linda bude hviezda 🙂 práve som tu objavila jeden album z krstín..no mne sa tie fotky strááášne páčia..štýl, šaty, klobúk...tá baba je ako herečka..parádne
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/drobec33/alb...

adelaine
25. júl 2011

@monline monika, zlatko...dnes mi nebolo velmi na usmievanie, alenapriek tomu verim, ze zajtra bude fajn,
minimalne sa ma zlepsit pocasie, to ma tesi 🙂
aj tebe dobru noc

merikac
26. júl 2011

ahojte dievcata,,,u nas sa usmieva slniecko, preto nam prajem, nech vydrzi cely den, aby sme mali lepsie nadalady a hlavne aby boli bezstarostne a usmievave nase dietky 🙂 ....
V nedelu vecer havaroval moj brat so svagrinou,,,obaja su v nemocnici, chvala bohu " nic sa nestalo" auto je do srotu, svagrina ma dolamany hrudny kos, brat je na tom trosku horsie dolamane ma zadne stavce- mamina sa vcera nadradom vratila z Lurd,- tak je ironia v tom, ze dakujeme a sme neskutocne radi, ze sa stalo" len toto" ,,,,,,,,horsie na tom je posadka co do nich vrazila - babu vystrihovali, hned previezli vrtulnikom a je v kritickom stave, sofer je cely od pol pasa dole dolamany.
V takchyto chvilach si uvedomujem, ze vsetky spory, hadky su tak malicherne,,lebo zivot nam dava sancu zit a uzivat si,,je len na nas ako tu sancu vyuzijeme a aki budeme nie len k sebe ale aj k svojmu okoliu,,,,,,,,,,,,
Takze sa pozrete na svoje zlaticka a partnerov a uzivajte si dnes krasny den
😵 😵 😵
aka som len mudra 😀 😀

merikac
26. júl 2011

@monline krasne satky,,aj mamina je sik,,,len mi vadila ta cierna masla tej malickej v hlave,,,,,,pride mi to take moc silne na taku rasnu malu hlavku

merikac
26. júl 2011

@rolak 😀 ako ked som citala prvy prispevok bez foto,,tak sa cudujem,,ze rolak 😀 No ale kedze si to ty, tak uz sa necudujem,,,,sme ti chybali cooooooooooo?? 😀 😀 som rada,ze sa budes zas vykvakavat spolu s nami

gabika41
26. júl 2011

Ranko damy.....slniecko svietilo len malu chvilku a uz su tu zase mraky.....vsetkym Anickam a Hanickam zelam vsetko najlepsie a nam ostatnym prajem prijemny pekny den.... 🙂

bambola
26. júl 2011

Dobre ranko 🙂
tak mne uz mala aj spi 😉 a ja kavickujem lebo som nejaka ochrapana 🙄 pritom sme sli spat obe 😀 uz o osmej a vstavali sme pred 6 ale tak este som si asi nezvykla na skore vstavanie, ale uz mi k tomu chyba len asi 15 dni (podla teorie @katka55 😀 ) hned rano som asi na potesenie nasich susedov nalozila pracku a teraz uz konci aj druha varka 😎 ale to je tak vsetko co som mala na dnes v tejto domacnosti v plane 😅

rozmyslam ci ist dnes do toho Peeku, nebudete niekto v Auparku? nech spojim prijemne s uzitocnym? 😀

jaruska8
26. júl 2011

@merikac Ou, tak nech sa rýchlo uzdravia!! ☹
U nás je zase hnusne, ale môj nízky tlaka akoby si už na to nejak zvykol. 😒 A malá spala zase 12 hodín, takže to má aj svoje výhody. 😀 😀 Inak, u nás v NZ je to s detskými topánočkami strašné, otras výber, no keďže malá je ešte len nábytkový chodec, tak to neriešim. Hádam čoskoro, potom to asi BA alebo NR istí. Baby, koho detičky tu ešte samé nechodia???? Mne sa zdá, že my sme tuším v júlovkách extra. 😉

zuzik1983
26. júl 2011

dobre ranko,
som tiez unavena z tohto pocasia, ved toto neni leto 😕 😠
aj som si vas precitala, ale uz som aj zabudla na cosom chcela reagovat 🙂
@kafoditka tak si mala trosku rozcvicku s kocikom, co? 😉
@mirka285 pekne satocky,Linda bude kocka 🙂
@noemarta prajem peknu dovolenku 🙂
nam za posledny mesiac vysli asi 4 zuby akosi rychlo po sebe,takze uz je vonku siedmy 😉 nikolku ale riadne trapia, nechce papat, menej pije, upistana je teda riadne a v noci stale hore, uz som totalne unavena, nevyspata 😒
a musim ju aj pochvalit, zacina sa uz pustat a sama chodit 😉
dnes uz to pocasie konecne vyzera trosku lepsie,hadam aj von konecne pojdeme 🙂

bambola
26. júl 2011

@jaruska8 jari my este nechodime, len za obe ruky a obavam sa, ze tak skoro ani nebudeme 🙄 sice uz jej to ide pekne, uz sa tak nekymace a nenaklana dopredu ale asi si moc zvykla za ruky 😠 no ved uvidime, malo by nam dojst choditko-tlacitko tak snad sa potom osmeli 😉

jaruska8
26. júl 2011

@bambola No my už chodíme za jeden prst, v podstate, čiže už chýba len kululinček, ale nemá odvahu, keď zistí, že ju púšťam, v tom momente ide na 4. Moja mamka hovorí, že to má po mne, ja som tiež chodila až okolo 14. mesiaca, tak som zatiaľ pokojná, inak je veľmi šikovná a veľa rozpráva. 😀

luludi
26. júl 2011

Bre ranko,

@bambola: tak toto trva u nas posledny tyzden, az na to, ze risi vstava okolo 3 - 4 rano, hodinu sa pomotame a potom este zalahneme na take 2 - 3 hodinky, takze by to malo trvat 15 dni? 🙂

Kebyze sa mi dnes chcelo, ako sa mi nechce, veeelke veci by sa u nas diali 🙂

kafoditka
26. júl 2011

Ranko..
@mirka285 chutne su tie satocky 🙂
@merikac 😔 bratovi so svagrinou prajem vela sily a skore uzdravenie...

luludi
26. júl 2011

@merikac ☹ je mi luto, co sa stalo, skore uzdravenie prajeme

bambola
26. júl 2011

@luludi nie lulu, trva to 21 dni kym si clovek zvykne na iny rezim, ja uz takto vstavam tyzden 😀
@merikac aj my sa pripajame a prajeme skore uzdravenie, esteze to takto lepsie dopadlo 😔

bambola
26. júl 2011

@luludi mne to inac ale celkom vyhovuje lebo spi doobeda dve hodky a poobede dve hodky, rozostup ma vzdy tri hodiny a na vecerny spanok ide po 4-4,5 hodinach a ide spat okolo tej 20h, takze tomuto ja hovorim rezim 😉 a kedze som si prave pchvalila tak sa to isto zmeni 🙄

katka55
26. júl 2011

ahojte 🙂 my dnes fungujeme od 7:20, ale nejaky je panko nevrly, tak ho pojdem asi uz uspat 😒
@merikac fuu, tak to mali riadnu nehodu ☹ a krasne si to napisala 😉
@bambola viem, ze nas mas uz vypozeranych, ale mozno by sme dnes sli do auparku 😅 kukla by som mu nejaky svetrik alebo topky. ale my az poobede 😒 a ta teoria je zo skoly smyku. napr. volant sa ma drzat na "tristvrte na tri" a sedadlo ma byt kolmejsie tak, ze ked vystries ruku na volant, tak mas mat polozene zapastie na volante, no a ze ked to budes mat takto 21 dni, tak si na to proste zvyknes, aj ked by ti to teraz nevyhovovalo. a plati to vraj aj na budicek atd. odtial som taka premudrela 😀 😉

luludi
26. júl 2011

@bambola @katka55 🙂 🙂 🙂 jaaaj tak, tym, ze vstavame okolo 8 - 9 rano, risko potom spi okolo obeda uz len raz a poobede ho nedokazem ulozit, hoci na nom vidim, ze je unaveny.. no ved uvidime 🙂

bambola
26. júl 2011

@katka55 ze vypozeranych 😀 super, ved aj my tak poobede , ja teraz cakam na toho kuriera 🙂 tak daj vediet ako ste si to premysleli ak by nebolo uplne,ze hnusne tak mozme vyvencit decka na ihrisku za auparkom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre