Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
26. júl 2011

@mirka285 - miri nam sa to zda hodne vtipne ale keby sme boli brutal hladne a nemali by sme sa kde inde najest, otvorili by sme misku so surovymi zemiakmi neviem neviem. ale takto ako pribeh mi to prislo strasne vtipne. 😀

luludi
26. júl 2011

@katty17 katuska, kym som pracovala v ck, tak sme pag nikdy nepredavali a co osobne nepoznam, k tomu sa tazko vyjadrit, lebo krasne vzletne slova sa daju napisat ku vsetkemu. Tam, kde som nebola na infoceste a co som osobne nevidela - neviem, co povedat... najlepsia skusenost je osobna skusenost.. urcite je na pagu dobre, ale kde presne to skor povedia ti, co tam boli

mirka285
26. júl 2011

@luludi Luci a najhorsie je,ze kazdy ma inu predstavu o dovolenke,uz sa mi stalo aj take,ze som isla niekam na odporucanie a vobec sa nam nepacilo 😒
@katty17 my sme boli tu http://www.hotel-pinija.hr/

meruska
26. júl 2011

ahojte
@mirka285 aky je to hotel a hlavne plaz? nasi ho maly vyhliadnutny ale nasli recenzie vraj su tam caste festivaly a hluk...je tam plaz vhodna i pre male deti? ci len betonove plaze?

luludi
26. júl 2011

@mirka285 urcite ano, predavat dovolenku, to je predavat sen, najlepsie je, ked ludi, ktorym dovolenku predavas co najlepsie poznas, inak niekedy aj pri najlepsej snahe sa nepodari vybrat dobru dovolenku. Vzdy som mala heslo, ze dovolenka to su najkrajsie dni v roku a vela klientov sa cudovalo, preco ich tolko spovedam, ale vzdy som si predstavila, ze kebyze ja dam tolko penazi za oddych, tak nech je to co najviac podla mojich predstav... ale je to tazke.. tinaki by o tom urcite vedela vela hovorit...

mirka285
26. júl 2011

@meruska boli sme tam dva roky dozadu,plaz je hned pri hotely,je sice dost uzka,ale bol tam aj strk,niekde betonove platne...tiez tam bolo vela mamiciek s detmi,areal bol velky,dalo sa tam prechadzat s detickami,detske ihrisko tam bolo...vsetko bolo tak po ruke,v podstate si vysla zadnych vchodom z hotela a bola si na plazi...strava bola tiez uplne v pohode,detske stolicky k dispozicii..je pravda,ze ten pristup do mora,nebol najvhodnejsi pre male deti,ale nam sa tam velmi pacilo,ani raz tam nebol ziadny festival,akurat kazdy vecer bol program pre deti,cize deti spievali,tancovali,trvalo to asi do pol jedenastej..urcite by som ten hotel navstivila znova....v areali bola diskoteka,ktoru bud rusili alebo rekonstruovali,tak nato by som sa este informovala,ci nahodou nie je z nej hluk,alebo ci vobec funguje...

mirka285
26. júl 2011

@meruska a aby som nezabudla,more tam bolo krasne ciste,a ked som tam bola,som este netusila,ze budem mat niekedy dieta a ked som tam sledovala mamicky,tak som si hovorila,ze aj ja by som sem kludne isla s malym dietatom 🙂 za par minut ste odtial v Zadare,pekne mesto a daju sa odtial aj objednat vylety trebars piratskou lodou..

luludi
26. júl 2011

@meruska ja osobne by som isla s malym dietatom skor do solarisu ako katka ako do pinije, ale to je tym, ze sme vramci ck pod pojmom pinija predavali 3 hotely a zial ani my a ani klienti, nevedeli kam presne pojdu, ale to je problem tej, ktorej ck a kontraktov, kt. uzavrie.. Ale s malym babatkom by som do tej oblasti skor nesla ako isla..

maxara
26. júl 2011

Ahojte babule, nova tabulka
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

@meruska my sme boli v Petrcane zastaveni, hotel som sice nevidela, ale mestecko ako take a aj jeho okolie sa mi velmi pacilo 🙂

katarina7777
26. júl 2011

caute kocky, vidim ze preberate kam ist s detmi k moru... ja by som vam odporucala jednoznacne pieskovu plaz, tento rok sme boli v lignane a tam je more perfektne pre male deti, uplne tepla a mala voda... leo sa tam prehral cely den 😉 a myslim ze ceny ubytovania a stravy su porovnatelne s chorvatskom 🙂

katty17
26. júl 2011

@katarina7777 - kati ako daleko to asi je? premyslame ze by sme niekam vybehli autom 🙂

katarina7777
26. júl 2011

@katty17 z Ba nejakych 600km, vsetko dialnica cize okolo 6 hodin

adelaine
26. júl 2011

ahojte babeny,
dnes vecer je tu volajako ticho, co to? 😕

@katarina7777 kati, som kukala to lignano, a veru pravdu mas, muselo tam byt pekne,
vedela by som si vybrat 🙂 mam favorita na buducorocnu dofcu

katarina7777
26. júl 2011

@adelaine pre male deti je to tam idealne... na buduci tyzden sa tam na par dni vraciame 😉 hlavne si ale nevyber Lignano Pineta lebo tam je borovicovy haj, kopec komarov a daleko do centra 😉

macik27
26. júl 2011

ahojte baby...tak my už sme zase bez tatinka ☹ ☹ ☹ ... malej sa tlačia očné zúbky tak mi tu dnes nariekala normálne mi tiekli slzy čo som sa na to nemohla pozerať...dala som jej aj gel aj čípok a nič 😒 večer mi zaspala už taká vyčerpaná ale verím že v noci sa zase nevyspíme...no dosť bolo sťažovania... Kajka má zajtra prvé narodeninky už je to velká baba 😉 oslava prebehla už v nedelu bez komplikácii len ja som večer odpadla do postele ani neviem ako 😅 ...teraz by som potrebovala dobrého maséra a 8 hodín spánku vkuse...no stačili by aj 4 🙂

adelaine
27. júl 2011

dobre ranko vospolok 🙂 to sa mi este nestalo, aby som napisala prva XD

pocko u nas zatial nic moc, mam prat dve pracky pradla...a mam dilemu, ci sa mi vobec chce...ked sa to tak zle susi ☹ varit nemusim, uz len treba poriesit, ako pozabavam riska.

gabika41
27. júl 2011

Ranko damy...uz to tak vyzera,ze budeme iba na jednm spanku.... 😒 bonusom je to,ze o 19:30 uz pekne spinka.....inak vcera som si leto pomylila s jesenou,lebo ked vykuklo slnko,tak som si myslela,ze je to nejaky omyl......to su teda konce...prajem prijemny den 🙂

bambola
27. júl 2011

dobre ranko 🙂
moje dieta sa drzi dveri a chodi s nimi hore dole, to ma asi namiesto choditka 😀 akurat, ze v stene uz je diera od klucky 🙄 😠

bambola
27. júl 2011

klucka oblepena 😀

mirka285
27. júl 2011

Dobre ranko..
@macik27 Karolinke zelame vsetko naj,nech ju tie zubky co najskor prestanu boliet 🙂
@bambola vynaliezave dieta 😀 no co baby,ako to vyzera dnes s pocasim?

bambola
27. júl 2011

@mirka285 ona, ze si spravila choditko alebo ja , ze som oblepila klucku 😀 😀 😀
teraz je von 17 ale pisu, ze cez den okolo 20 a nejaky dazd 🙄 tak dazd si snad odpustia 😒

bambola
27. júl 2011

@rolak ludi a na teba som si vcera spomenula lebo sme boli s katkou kuk v zare a maju velmi pekne zlavy 😉 takze stihas 😎

gabika41
27. júl 2011

.....my uz mame jednu prechadzku za sebou a je celkom v pohode..... 🙂

kafoditka
27. júl 2011

Ranko damy 🙂

rolak
27. júl 2011

@bambola
@kafoditka
@mirka285 kočky,neviem,ako s tým stretkom,lebo vo štvrtok sa mám stretnúť aj s kamoškami z výšky,dnes nemôžu,o chvíľu vyrážame.... asi sda neuvidíme,každopádne dám zajtra mirke vedieť. tešííííííííííííííííííím na nákupy!

katka55
27. júl 2011

ahojte 🙂 my mame povysavane, nakupene, muffiny upecene, dieta spi a cakame delegaciu - ma prist kamoska s 5m dcerou. chceli sme ist aj niekam von, a ja si uz normalne neviem spomenut, ake to bolo, ked mal patrik 5m a bol len kojeny 😕 no nieco vymyslime.
@bambola tak olepit klucku by ma asi nenapadlo 😀 aj patrik sa vozi na dverach a ked sa mu podari vymknut, tak sa prilepi o sklo a bucha pastickami, ze pustite ma vooon. taky je smiesny 😀

katty17
27. júl 2011

ahojte kocky. tak mi sme boli vonku a musim povedat ze je celkom teplo. bola som v mikine a bolo mi teplo 🙂
baby ja budem s malou v telke. 😀 u nasich dnes oficialne otvarili ihrisko pre deti tak to boli natacat a robili rozhovor. baby, az teraz ked som si to premietla v hlave tak si uvedomujem ake trapoviny som tam kecla 😀

katka55
27. júl 2011

@katty17 no super 🙂 aj vies, kedy a kde budete? vy nase tv hviezdy 😉

katty17
27. júl 2011

BABY neviete o nejakej sikovnej babe ktora hlada pracu? je to na poziciu Office manager. Poziadavky: anglina, zaklady uctovnictva , ovladanie word, excel, ....

bambola
27. júl 2011

@katka55 tak a co si necham vydobat dieru do steny? 😕 ty si aka sikula, ja som dnes akurat nahadzala pradlo aj to este nemam vyvesane 🙄 mala spala len hodinu aj to som musela byt pri nej lebo tu robosi vrtaju a buchaju a ozyva sa to v celom baraku 😒
@katty17 preto ja v zasade nikdy radsej nikam nic nehovorim 😀 a kedy to bude? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre