Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
24. aug 2011

@luludi lulu ked mi pila to mliecko tak ho pila z toho z coho pije aj vodu a teda z tej flasky so slamkou 😉
teraz ked som ju isla dat spat tak som skusila flasu s cumlom (avent aj MaM) ale ona to proste nevie, hra sa s tym okusuje to a mlieko je vsade len nie v brusku 😉
kedysi pila z tej mam flase ale to bolo odsane MM a to len ked som bola v skole a odvtedy to asi zabudla alebo co 😕

bambola
24. aug 2011

@mirka285 miri toto spomenula jedna kamoska na FB, mozno ti to bude osozne 😉
http://www.solartour.sk/dovolenka/hotely/642/de...
a toto k tomu napisala :
V Turecku sme boli s detmi v hoteli Delphin Botanik, uplne super dovolenka, vela bazenov, 7 toboganov, miniclub s celodennym detskym programom, ihrisko, detska disco a vecer kolotoce s pukancami a cukrovou vatou zadarmo. Trochu horsia kamienkova plaz so strmsim pristupom do vody, ale tam sme netravili vela casu. Cely areal hotela je v hustej botanickej zahrade, kde je cely den tien, da sa tam aj super kocikovat. Strava perfektna, vela ovocia a zeleniny, kinder bufet, aj dietne jedla, v jedalni su detske stolicky aj mixery na pripravu detskej stravy.

adelaine
24. aug 2011

ahojte,
my mame zase obdobie odmietania jedla, rano zjedol jogurt a az teraz broskynu, ale to je asi tym teplom, nie?

inak, musim vam napisat, co mi risko vyviedol...odkedy chodi, tak furt daco nosi, presuva....a takymto sposobom mi odsantrocil moje pekne kozene drevaky, teda jeden, rano sme sa chystali von a drevaku nebolo :( a neskor som ho nasla vo WC mise :( parada

gabika41
24. aug 2011

Zdravim....uz mam toho tepla dost.....Lucka ma akesi pistacie obdobie,tak predpokladam,ze sa tlacia asi dlsie zuby...pekny vecer prajem... 🙂

rolak
24. aug 2011

Ahojte, kočky! my sme zas naplávali sto jarných kilometrov u deda v bazéne, malá kope nohami ostošesť, žiadna vodná plocha nie je pred ňou bezpečná, úplná vodná maniačka 😀 😀 😀 zrejme to zakríknem,ale musím povedať,že Kikka pár dní super papá, ale všetko kupované ☹ má dosť jednotvárny jedálniček,nové veci nechce..... ale hádam to príde..

@adelaine prosím ťa,ako vyzerajú zuby štvorky? ako stoličky? sú také širšie? lebo Kike vzadu vyšlo dlhé čudo, mám podozrenie,že sú to dva zuby naraz - 4ka a 5ka, môže to byť?
a Kika sa dnes neplánovane tajne vykadila do postele a riadne to hoňo rozpatlala.... 😀

mirka285
24. aug 2011

caute babule,tak ja si to teplo doslova uzivam...
@gabika41 vsak tri dni je teplo a uz ho mas dost??no sto krat lepsie ako to deprimujuce uprsane pcasie...ja som rada,ze je takto 🙂
@bambola Mati dakujem,uz som z toho hladania unavena,takze taketo konkretne navrhy,ktore navyse vyzeraju velmi fajn mi pomozu 😉 ...mne sa Turecko paci z tej druhej strany,cize tam kde je Egejske more bola som dnes v CK a dala som kocke dva hotely nech mi ich kukne a zajtra sa zastavim,ze ako to vidi 🙂

rolak
24. aug 2011

@mirka285 teraz je to už iné teplo,ako s novorodencom,nie? minulý rok to bolo o držku, si pamätám,že ja sm sa kochala a ty si nadávala 😀 😀 😀 bože, to kojenie v lete v sparne, neustále, večné zapotené kojenie.... 😀 😀 😀 a ako to zbehlo. 😎

kafoditka
24. aug 2011

Cafte baby, tak my sme boli cely den vonku, musela som do prace na chvilu, potom sme zbehli do medickej zahrady.. teraz som dozehlila a mozem ist znova do sprchy 😖

mirka285
24. aug 2011

@rolak Ludi teraz je to super,mala je hola,nemina plienky a cele poobedie len tak bezka po dvore a hra sa ,obcas sa okupeme v bazene,no ja si to velmi uzivam 🙂 🙂 🙂

kafoditka
24. aug 2011

@rolak no co Ludi, zlomila si Romana sa Sicko? 😉

mirka285
24. aug 2011

inak baby,ja teda neviem ako to funguje u vas ale co sa tyka kocikov,tak ja mam volnu ruku,kurnik vsak to ja chodim s malou von a pouzivam ten kocik,tak snad mi do toho nebude frflat chlap 😖

rolak
24. aug 2011

@mirka285 tak u nás ide o veľkú investíciu,takže o tom nemôžem rozhodnúť sama. ale sa mi vidí,že sa mu pozdáva.

mirka285
24. aug 2011

@rolak tak ja neviem,ale ja si moje kociky platim sama z materskej a Gaba tym vobec nezatazujem....ale tak je mi jasne,ze u kazdeho to funguje inac,ja som na toto hakliva a robim si co ja uzńam za vhodne 😝

rolak
24. aug 2011

@mirka285 my zas máme všetky lóve spoločné 🙂 🙂

mirka285
24. aug 2011

@rolak Ludi tak budem hnusna teraz...a ty chodis na pivo a investujes do domu v Dobsinej???tak povedz Romanovi,nech nerobi drahoty a kupi jeden poriadny golfac..vsak si treba dupnut 😉

kafoditka
24. aug 2011

@rolak Ludi ja som dnes bola v predeti a vsimla som si chicco kocik kt. ma spojenu rucku ale rozmery golfaca, velky kosik a sedenie presne ako PP Si... ked chces kukni, v BA stal 130eur http://www.babatkosk.sk/846,simplicity-2011.html

rolak
24. aug 2011

@mirka285 práve na ten dom som myslela... že by ma riadne nasralo,keby to roman so mnou nekonzultoval a by doňho sám lárom fárom investoval naše prachy. 😀 oni doňho doteraz dávali dedkove, čo mali dedičstvoo a teraz tam investuje svokra,lebo sa tam chce sťahovať.... to by ma fakt sralo,keby tam bez môjho vedomia išli naše prachy!!!!!!! škoda,že nemáme nejakú tajnú tému,by som rada pokecala občas o všelijakých takých veciach,čo sa nehodia do verejnej.....
ale zas si poviem,šak aj benzín,teda plyn tam aj späť dačo stojí, kurňa!!!!!! a ja mám furt kukať,koľko som minula a naše prachy idú s čistým svedomím tam! tak veru mi práve povedal,že kúpime Sičko! 😀 😀

rolak
24. aug 2011

@kafoditka díík za tip! u nás v maderne majú super zľavu na Cam Portofino,lenže nemajú ho na predajni, tak bez vyskúšania určite neobjednám..... a ˇvieš jak to je,keď ti raz dačo padne do oka. 😀

rolak
24. aug 2011

ale ma strašne mrzí ten mark q, lebo sa mi dizajnovo veľmi páči... no tá opierka ma sklamala a pozerám,že aj iné kočiky,čo sa naň podobajú,majú takú istú... keď to moje dieťa nevie sedieť....

mirka285
24. aug 2011

@rolak Ludi tak bude sicko a hotovo 😉 uvidis ze bude spokojna aj Kikus aj ty,podla mna je to naozaj skvely kocik 🙂

adelaine
24. aug 2011

ahojte babizne,
teraz budem za provokaterku, ale co keby sme si zalozili sukro temu? presne preto, ako pise ludka, vela veci sa nehodi tu do verejnej.... 🙂

@mirka285 kamoska ma macleren xt, ale nie je spokojna, nadava na kolieska, potom dokupili madlo lebo jej tam chybalo, teraz nadava na to...rozmysla ze sa ho zbavi .

a este volaco som chcela....ale zabudla som....

mirka285
24. aug 2011

@adelaine Mati no tak ja som zvedava ci budem spokojna,ved vies,ze ja som fajnovka a na vsetko frflem 😀 ja sa ani netajim tym,ze sa mi nepaci,ale maclarenacky ma presvecili,ze je dobry a zase vsak co by som ja nevyskusala 😝 no ale sicko je u mna Nr.1,ja mam pre ten kocik slabost a ako sa poznam ja si ho po zime kupim zas 🙂 a inak kludne si mozme spravit novu julovkovu temu,mne to aj tak leze na nervy,tie baby,co len citaju a potom su mudre 😒 no a hlavne nech sa teraz do mna obuju,ze nemaju cas prispievat a podobne,hlavne,ze maju cas citat 😎

adelaine
24. aug 2011

@rolak stvorka je mala stolicka, moze sa ti zdat, ze je dlha, ma viac hrbcekov...na patky je tusim este skoro...

toto som zabudla 🙂

rolak
24. aug 2011

@adelaine tak to bude tá štvorka...ale malá sa mi teda nezdá...ale ona má všetky zuby nejaké veľké, po mamke 😀 😀
by som sa dakedy porozprávala o rodine a tak,ale tu sa to nehodí......
@mirka285 inak tie dvojité kolieska prekvapili aj mňa na tom maclarene, lebo každý mi hovoril,že dvojité sú do snehu otrasné.... ale nevidela som ho naživo,tak nemôžem komentovať.

mirka285
24. aug 2011

@rolak no ale su velke tie kolecka teda dost,cely ten kocik je velky aj ked na fotkach sa nezda,vsak ja ho potom patricne okomentujem 😀 koceny,ja som sa dnes stavila v cestovke a nechala som tam kockam dva hotely co sa mi lubia v Turecku,ale pri Egejskm mori,tak som zvedava,aku cenu mi zajtra povedia...dne sme sa s Gabom dohodli,ze ak by to stalo nejako fakt dost,tak sa na tu dovciu vykasleme,vsak bude treba peniaze na ine ceci...a kedze je vonku teraz tak super,tak v tom opojeni horucav som suhlasila 😀

karinnka
24. aug 2011

Pekny vecer 🙂 Ani som nemala velmi zajem reagovat ale nedalo mi.Ano,obcas sem nakuknem a precitam si zbezne,co ma kdo nove,ako sa komu dari a urcite to neberiem ako nieco zle....a viem,ze to robi viac dievcat......A je pravda,ze neprispievam,preto,ze na to nemam cas,pretoze aj tak sa povecsine vedie diskusia,kde spolu komunikuju mamicky co sa osobne poznaju a ja tiez nie som typ,ze mam potrebu vyjadrovat sa ku vsetkemu...A myslim,ze Mirkina,narazka,ze su potom mudre patrilo aj na mna,tak len tolko,ze nie som o nic viac mudrejsia ako ostatne,ktore vyjadria svoj nazor.....
Skoda,ze tu uz nevladne mila atmosfera,ktora tu bola na zaciatku.....Teraz nenarazam na nic a na nikoho....Jednoducho sa to takto vyvrbilo...........

rolak
24. aug 2011

@mirka285 😀 😀 😀 😀 šak počkaj,možno dajjú nejakú super cenu! moji rodkáči vymysleli,že by na budúci týždeň išli do Chorvátska, že či ideme s nimi.... joooooooj,hneď by som išla..... lenže tej cesty sa desím..... a prachy potrebujeme na iné, treba novú posteľ aj nový gauč....

monline
24. aug 2011

ahoj baby
dlhšie som nepísala, nemala som čas ani chuť na koníka, prebehla som teraz pár posledných správ....vidím, že si leto užívate aj "užívate" 🙂 Je fajn, že konečne je teplo, ale prijala by som chladnejšie noci, lebo vidno, že sa Danko vyslovene trápi..síce v dome dole máme 24-25 stupňov, ale hore je teplejšie...dnes sa mi malý zobudil už o piatej, veselý a čulý, nechcel viac spať ani v chládku, ked som roztiahla obývačkový gauč..zaspal až o 12tej, spinkal do druhej a teraz večer zaspal o pol desiatej..stále kojím a neplánujem ešte prestať...
@mirka285 aj môj brat Marek bol v tej Utopii a nevedel si vynachváliť..ale to mali len Marečka, predvlani boli...
@noemarta tebe som chcela pochváliť fotky zo svadby, vyzeráte tam ako z časáku, krásni ste boli, ty si úplne za hviezdu bola 🙂 super
viem, že som chcela niečo aj adel napísať, aj iným, ale nespomínam si, preletím to zas...

a ozaj- pridala som príspevok do súkromnej, tej Kecáme o hocičom

rolak
24. aug 2011

@karinnka Karin, viem,že čítaš túto tému a úprimne mi je ľúto,že tu neprispievaš..... ☹ som myslela,že tu viac pokecáme.... a ja fakt, fakt vážne bez toho,že by som chcela niekomu nejaké strany držať,ako sa to tu možno niekedy naznačovalo, tu nemám nejaký nepriateľský pocit...až na ten incident mirka-maxara onehdy, ale to sa podľa mňa nás netýkalo... poznáš môj názor na kopec vecí, a fakt mi je ľúto,že ťa tu nečítam,veď isto sa tu občas načrtne aj dačo,k čomu by si sa mohla vyjadriť...

mirka285
24. aug 2011

@rolak vsak sa prikmotrite s vasimi,mozno to aj zaplatia...
@karinnka hm,nikto nema cas pisat,ale citat a hned sa citit dotknuti,tak to ano...
@monline ta Utopia je fakt pekna,aspon mna ocarila,trosku ma prekvapili recenzie,ze tam bolo spinave more 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre