Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. aug 2011

dobre rano 🙂
co idete dnes varit?

inac uz od vcera vecera ma tak neprijemne reze lave oko a neviem sa toho zbavit 😒 uz som si aj kvapkala do oka (velmi tazko lebo ja som neschopna nechat otvorene oko 😠 ), myslela som, ze ked sa vyspim tak to prejde ale rano zase 🙄

rolak
28. aug 2011

@katty17 Jette Joop je dcéra toho dizajnéra Joopa, takže to budú isto krásne kočíky. alebo jeho frajerka? nie asi dcéra... ja testujem PP Sí, je super ľahký a veľký skoro ako teutonka, vysoko sa v ňom sedí,čo sa mi veľmi páči....ale nejaký je rozheganý...... to bude tým spôsoboom skladania, bojím sa,že po mesiaci bude hrkať...

katty17
28. aug 2011

@bambola - mati ja som dnes malej uvarila sote s ryzou. ale my mame chut na karpaco s rukolou 🙂 chiccihiih. velice rychle jedlo 🙂
@rolak - ludka a baby tu z kona ti nepisali ake maju skusenosti so Sickom? Mirka ma pekny cerveny PP. mne na golfacoch totiz nevyhovuju kolieska . mam zo vsetkych golfacov pocit ze maju umele koliecka.... ;)

rolak
28. aug 2011

@katty17 všetky mi ho veľmi odporúčali, ja som spokojná,len nie som zvyknutá na kočík,čo sa skladá ako golfové palice,lebo Bertoni sa skladal tak ako tvoj...... kolečká sa mi páčia, ja si nnechávam teutonku, šak čo keď sa druhé podarí 🙂, takže ak bude v zime sneh,tak budem používať ju.

lutsine
28. aug 2011

@monline nie urcite nie....🙂)asi mam dvojnicku. 🙂 🙂 🙂

merikac
28. aug 2011

ahojte, ja som dnes nejaka spomalena,,aj Emmu som namiesto 11 ulozila az o 13- chuda hned ju odpalilo,,,,,,,,,,,,
@rolak ja som z neho mala tiez pocit, ze sa rozpadne,,tie rucky mi prisli labilne,,ale neboj, skladam ho snad kazdy druhy den do auta,,a je v pohode, nehrkoce,,,,,,,,,,,

merikac
28. aug 2011

@bambola u nas dnes frci, zemlovka- mm, mal na nu chut,,tak som spravila a od vcera je este pecene kozla 😝 - tak nejako pokonbinujeme

merikac
28. aug 2011

@monline ako, uz lepsie?!

rolak
28. aug 2011

@merikac 🙂 aj my máme žemľovku! a vyprážený karfiol,tento týždeň sme mali samé mäso... takže nie som sama s tými trasľavými rúčkami. 😀

merikac
28. aug 2011

@rolak veru nie,,,,,,,,,casom si na to zvyknes- no a kedze sa prave vratil uz mm, musim sa priplichtit niekam do kuchyne, akoze pracujem 😀 😀

bambola
28. aug 2011

ahojte,
tak my sme mali dnes zase vyletny den 😉
boli sme na ture v smoleniciach, jaskyna driny a zamok 😉 pocko nam krasne vyslo a prijemne sme sa presli 🙂 pekne su aj tie male karpaty 😎
ked sme dosli domov tak som si nasla svojho prveho kliesta v zivote ☹ 😠 a pritom som bola nastriekana repelentom 😠
ale inac bolo super ale zajtra dame oddychovy den a pojdeme sa kupat na bazen 😉

gabika41
29. aug 2011

Ranecko damy......tak mi zacal posledny tyzden,na buduci uz zacinam v praci...sama neviem,ako sa to vsetko dopadne....majte pekny den....

merikac
29. aug 2011

@gabika41 juj Gabi,,,uzi si to ,,,,,,,,,,,ale ved nic nieje stratene,,,,,,,,,nastvu ta- a si opat doma s Luckou 😉

bambola
29. aug 2011

bre ranko,
tak ja mam nadchu. super 😠 . nastastie nie som chlap takze nelezim na posteli a neumieram 😀 snad to dnes pat litrov caju a kloktanie slanej vody poriesi 😉

merikac
29. aug 2011

@bambola a nie je to alergia?? ja som sa tak zobudila z piatka na sobotu - total upchaty nos,,,,,,a lieky na alergiu to vyriesili,,,,,,,inac, ja brutal uz mesiac kaslem 😠

bambola
29. aug 2011

@merikac meri vcera som mala len sople ktore vkuse tiekli a dnes rano som sa zobudila uz aj s hrcou v krku 🙄 vypila som uz styri pohare caju a je to lepsie 😉 navyse si fandim ale ja alergie nemam 😎 aj ked vcera to vyzeralo, ze by asi aj mohla byt kedze som mala plus to rezanie v oku ale to hrdlo rano ma presvedcilo 😔

merikac
29. aug 2011

@bambola kazdopadne rychle uzdravenie a hlavne nenakaz okolie 😀

bambola
29. aug 2011

@merikac dakujem, no andrej mi asi pred desiatimi minutami povedal, ze uz aj jeho zacina skrabat v krku 😠 😠 ach tito chlapi 🙄 😀 😀 no nelub ich 😅

tatianka.g
29. aug 2011

ahojte baby
dlho som tu nebola, ale viete, manzelik mal krasne dva mesiace prazdnin, tak sme si ich vychutnavali naplno - pracovne aj oddychovo... ale tak zajtra uz spat do reality
a co tu? nejako tu viazne pisanie? ako sa mate?
ja mam tolko otazok, tak snad tu este chodite debatovat,ci?
chcem sa napriklad opytat, co ste robili aby sa vam nenalievali prsia? zacala som maleho odstavovat, mam aj vycitky svedomia ale ja som uz nevladala. Tak som prestala kojit, ale prsia mam riadne plne, co s tym?

luludi
29. aug 2011

@tatianka.g ahoj zlaticko, prosim neber to, ako nejaky utok, ale co znamena, ze uz si nezvladala? 😕

tatianka.g
29. aug 2011

ahoj, ved prave preto mam vycitky svedomia, ze som mohla kojit aspon do dvoch rokov, ked mam mliecko,ale mna to uz vycerpavalo a bolo to aj velmi bolestive, nejake mam precitlivele bradavky... je to sebecke? ja neviem, ale ked som sa uz rozhodla... ja som kojila uz len v noci, ale moj Tominko to neskutocne zneuzival. Nevravela by som nic,keby pekne pil a spinkal ale my sme boli za noc hore aj 15 krat.

bambola
29. aug 2011

@tatianka.g tani ja ta uplne chapem, my mame doma to iste ale asi v mensej miere a niekedy som z toho fakt na prasky 😔
ja som este neodstavovala ale vraj netreba robit nic speci, ak mas velmi napnute tak odstat ale len do takej miery aby sa uvolnili (nie ich vycapovat) a mliecko zacne postupne vytekat (asi zase spotrebujes tampony nejake 😉 ) ja som citala , ze prsia sa uz neviazu. do cca dvoch tyzdnov uz budu prsa ok, ak by nie sla by som na gyndu.
a zlepsili sa vam noci?

tatianka.g
29. aug 2011

@bambola mati dakujem za odpoved, ty si este nezacala s odstavovanim? Chcela si nejak od roka, ci zle si pamatam
maly mi uplne odmietal pit UM z flasky, potom sme mu dali UM do flasky od aventu so sosacikom a takto to uz vypije bezproblemov. Mame za sebou zatial len 3noc, vypije mi 80ml ale kazdy den je to viac. Prvu noc plackal velmi ale teraz uz len mrnci, ukludni sa ked mu dam napit vodicku, alebo mu natriem zubky gelikom. A doteraz som mu vzdy dala jeden krat prso(len jedno),okolo druhej, lebo som ich mala neskutocne bolestive, ale potiahol tak dve tri minutky a spinkal, on ma prso uz len na nejake ukludnenie.
Baby ked davate detickam mliecko UM v noci, aky mate postup, mate ho pripravene v nejakej termoske alebo to chystate v noci?

bambola
29. aug 2011

@tatianka.g uz chcem odstavit ale andrej ma presviedca, ze este do decembra 🙄 ak budem odstavovat tak mam v plane posledne dva septembrove tyzdne ak nie vtedy tak mi to vyjde naozaj az v tom decembri.
mne mala z cumla nepije, iba z flasky s takou tou slamkou. UM ja nechcem davat tak jej tam obcas dam kravske plnotucne mlieko, ale studene , teple mi pit nechcela. ale hlavne sa chcem vyhnut akemukolvek nocnemu jedeniu, tiez sa na prse skor ukludnuje ako cica v noci, ak cicala tak tie posledne dni ked bolo tak horuco cize od smadu ale nie hladu, tak si myslim, ze dokaze prespat celu noc bez toho aby jedla. a ak mam v noci vstavat kvoli zarabaniu mlieka tak to radsej otrcim prso 😉

luludi
29. aug 2011

@tatianka.g to ti zial neviem poradit, lebo u nas je to pri zubkoch presne naopak, risko vela pije mliecko cez den a malinko papa prikrmy, naproti tomu uz asi 3 mesiace sa v noci budi len cca 1x okolo 5 rano, trosku si cucne a spi do 7 - 8

tatianka.g
29. aug 2011

@luludi tak tvoj bubinko je k maminke teda zlatucky, to by som kojila aj ja dalej ale to nocne vstavanie je uz fakt neunosne, som asi sebec...
@bambola takze davas kravske mlieko? aj ja by som rada ale mam take svagrinky, ktore by to asi nerozdychali. Tiez si myslim, ze v noci nemoze byt Tomino hladny... a kde su vsetky babenky?

luludi
29. aug 2011

@tatianka.g tatianka, mne sa v minulosti potvrdilo, ze cim viac som odopierala prsnik, tym viac ho ziadal, takze robim presny opak, ked ma bubo potrebu prska, ponukam co najviac a o to menej si ho v noci ziada... dufam, ze mu to ostane 😀 vela babuliek je na dovolenke, alebo si len uziva momentalne pocasie a to ze nie je tak horko. Dufam, ze coskoro bude u vas dobre. Inak ak by som sa chystala odstavit, robila by som to rovnako ako bambola.. teda po roku by som ponukala plnotucne alebo bezlaktozove mlieko a nie UM. Drzte sa 😉

gabika41
30. aug 2011

Ranko damy.......dnes mam na plane pedikuru......majte pekny den.... 🙂

kafoditka
30. aug 2011

Bre ranko... my si uzivame cele dni vonku, kedze sme museli byt v paitok-sobotu zavreti doma, dnes idem s malym na kontrolu, uz to ma pekne zahojene, iba chrasticky mu postupne odpadavaju... inak maly je strasne akcny, uz sa vystvera aj na stol v kuchyni a to behom par sekund, oci okolo celej hlavy mi uz nestacia, stale ho davam dole zo stola v obyvacke, v kuchyni, zo stoliciek - vcera mi zhodil kvetinac z orchideou z parapety.... vsetkym pekny den prajem

aalexis007
30. aug 2011

Donbré ránko.
Čo je dobré na hnačku??? Malý kaká každú chvíľku a také vodové. Trvá to už od včera. Čo mu mám na to dať????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre