Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
10. okt 2011

@bambola boooze mati, nechces aj nasu nelu, ze by si ju odnaucila od cecku a aj od spolocneho spania? 😉
ti tichucko zavidim ze si sa na to uz dala, a sa vam dari. 🙂 🙂 🙂

luludi
10. okt 2011

@bambola niekde som citala, ze ked ucis dieta na postielku, je dobre do nej davat zo zaciatku termofor, aby sa vyhriala a nebolo v nej v porovnani s postelou zrazu zima. Zajtra aj u nas hlasia 20 stupnov a ziaden dazd... tesiiim sa 🙂

bambola
10. okt 2011

@noemarta maci uvidis aj teba mozno nelka prekvapi 😉

luludi
10. okt 2011

@noemarta maci, podla mna, ked vystihnes vhodne obdobie na odstavenie, teda ak dieta nieco vyslovene netrapi - ako napr. u nas teraz zubky, pripadne aktualna emocna potreba, alebo ze este poriadne nejedava - co nie je vas pripad, tak to dobre dopadne, uvidis 🙂

noemarta
10. okt 2011

@luludi no to si aj ja myslim, no ved uvidime.....

mirka285
10. okt 2011

@kafoditka daj vediet potom ako si pochodila...tie bygyssnuggle su tiez roznej hrubky,ja mam ten hruby,takze zatial uplne staci...

monline
10. okt 2011

čaute baby
tak my sme sa dnes boli kúpať v seneckom aquatermali, dobre nám bolo 🙂 potom mi malý zaspal až o pol tretej, do štvrtej spal, tak som zvedavá, kedy zaspí večer 🙂 teraz tu všetko rozhadzuje, premiestňuje, ale- nechá ma pri pc, tak to rýchlo využívam 🙂
dúfam, že sa máte všetky dobre 🙂

bambola
10. okt 2011

@monline a kolko byva hore? lebo mne mala bezne vstava okolo tej pol 4 a to je o osmej uz taka fajn zrela do postele, uz teraz mi ju tu mota ale andrej este sklada postel tak cakame 🙂

denisse
10. okt 2011

@monline
@bambola
mne barunka zase hrozne tazko zaspava cez den .. vstala o 7.30 a zaspala az o 14 ... donedavna pri takom vstavani uz o 12 spala ... sa bojim, ze sa pomaly blizime k dobe, ked prestane cez den spat uplne 😕

rolak
10. okt 2011

@luludi a to bol malý hodinu a pol v kočíku vo fusaku???????? bože, moja hnusoba už vôbec nikde neobsedí..... dnes má prvú viditeľnú odreninu na čele 😀 drisla na chodník, zlostná jak fras,lebo som chcela aby ma držala za ruku, milosťpani. a čiapka ju do takého amoku dostala,že celú cestu do obchodu a z obchodu revala, potom ešte to rozpleštenie na chodníku.... no krásny pohľad na nás bol 😀

monline
10. okt 2011

@bambola no keď sa mi zobudí ráno medzi 7-8, tak uspávam okolo 11tej, takže niekedy mi spí len do dvanástej, či jednej...preto je toto už pokročilý čas
@denisse my sme už mali deň bez spánku, nedávno

rolak
10. okt 2011

kočky, spia vaše deti prikryté? alebo ich teplejšie obliekate? Kristína nesmie byť prirkytá, neviem,ako to poriešim, predsa len pod paplónom je iné teplo ako byť naobliekaný...

monline
10. okt 2011

@rolak môj má overalové pyžamko, keď zaspí, prikryjem ho tenkou malou dečkou, len aby som chrbátik kryla..aj tak sa prehadzuje a odkope..neskôr v noci sa ho snažím prikryť jeho paplonom, ale aj ten časom odkope, potom ked ho kojím, tak si ho u seba prikryjem svojim paplonom, takže sa zas zohreje a u seba odokryje 😀 ale kúrime a na noc nechávam teplejšie ako sme mávali, mávam cez deň 22 stupňov, večer kotol stíšim na 20,5, ale toľko je až nad ránom a možno ani vtedy nie

rolak
10. okt 2011

@monline Kristína sa zobudí,.keď ju prikryjem,resp. sa zobudí,ke´d sa odkopáva, lebo si to odkopne na hlavu a začne sa s tým pasovať... celú noc spí odkrytá,ani u nás v posteli nesmie byť prirkytá. my máme v izbe 24 stupňov....ale ja sa vždy prikryjem,lebo mi je zima..tak súdim podľa seba,či aj jej neni,mne je skoro vždy zima,keď spím odkrytá...

bambola
10. okt 2011

@rolak mne sa tiez zobudi ked je prikryta tak teraz ako sa tak ochadilo jej davam na pyzamkovy overal este mikcu a teplaky a je jej tak akurat 🙂

mirka285
10. okt 2011

tak Linda konecne zaspala,inak dnes som jej dala kravske mlieko a do toho jednu odmerku sunaru a normalne to cele vypila..inak baby ja nelubim mlieko ale toto trojdnove je celkom pitne vam poviem... jaa a my spime v pyzamku dupackovom,mne to pride ako hovadina davat normalne pyzamo a ponozky,ja ked zaspim v ponozkach mne to vadi,tak neviem,pride mi to nepohodlne,ja urcite budem davat dupackove pyzamko pokial budeme nosit plienky... noo idem hodit sprchu a kuknut mojho muza 😝

katty17
11. okt 2011

dobre ranko babky 🙂
aj my davame dupackove pyzamko. mame aj take trosku hrubsie tak som ho uz zacala davat. ani ja este nedavam dvojdielne pyzamko. sandra spala asi dva krat aj v ponozkach a pyzamku ktore nemalo "nozicky" . ale nemalo to vyznam, lebo ona si tie ponozky aj tak v noci stiahla 🙂
@rolak- sandru momentalne prikrivam deckou a potom este jej paplonikom. zalezi ako chladno je v spalni. my mame totiz vo vsetobecnosti chladnejsie v spalni ako v obyvacke. ale ked vy mate 24 stupnov tak to je dost teplo. ved detom staci aj menej stupnov. 🙂

luludi
11. okt 2011

dobre ranko,

normalne ma rano sklamalo, ked som pozrela z okna, ale uz sa vyjasnuje a dokonca sa aj sem-tam mihne slniecko 🙂 Dnes mam akcny den - upratat, poprat, pozehlit, navarit a byt co najviac vonku a vecer na rehabku 🙂

na noc davam bubovi body s kratkym rukavom a na to overal, tiez neznesie byt prikrity, ale tym, ze spi medzi nami v posteli, je mu dost teplo od nas, takze viac nemusim riesit 😀

co dnes varite?

luludi
11. okt 2011

@rolak ludka, zalezi od nalady, niekedy vydrzi v kociari aj 2 hodiny, niekedy ledva hodinu.. podla nalady 😉

rolak
11. okt 2011

ahojte,veru neviem,ako to poriešime s tým spaním,dnes v noci sa dosť ochladilo, a ona stále soplí.... ešte existujú také veľké spacie vaky pre deti, čo do toho dieťa zasunieš,ktovie,či by v tom spala...alebo by do toho tiežž kopala....tie pyžamká dvodielne ja vôbec nechápem,podľa mňa je dôležité,aby mala nožky v teple... a ponožky by išli určite dole...

kafoditka
11. okt 2011

Ranko 🙂 nas maly spava v overalovom pyzame a prikryty je jeho paplonikom. ked ma tvrdy spanok tak sa ani nepohne, ale ked putuje po celej posteli aj paplon nam je na dve veci...
@luludi Luci my mame zo vcera tarhonu a hovazdie masko na stave...

mirka285
11. okt 2011

caute zeny...tak ja som dnes rano stihla uz j kadernicku,konecne vyzeram zase normalne,nevarim nic,kedze dojedame zo vcera,vonku je super,tak ked sa mala zobudi pojdeme pekne na vzduch 🙂

katty17
11. okt 2011

@mirka285 - ved ty si vzdy za peknu 😉
sandricka sa prave zobudila po dvojhodinovom spanku, teraz papa bolonske cestoviny. dnes sa mi podarilo konecne upratat uplne cely byt. jupiiiiiiiiiiiii. 🙂 obed hodeny v trube. dnes som robili tie zemiaky co sem hodila @monline recept. strasne som zvedava ako to bude chutit. urobim k tomu kyslu kapustu s cesnakom a mletou cerv. paprikou. to by mohli byt k tomu celkom fajn 🙂

monline
11. okt 2011

@katty17 taaak- ako chutia zemiaky? ja som robila Nike zvlášť len so šunkou a kúskami syra a cesnakom a pre nás podľa receptu, chutili nám 🙂

katty17
11. okt 2011

@monline - mon su vazne dobre. risiimu hodne chutili s tou kapustou. aj mala si pochutnala. jej som len povyberala kusky zemiakov so syrom. pekne si to napichovala na vidlicku a jedla 🙂 urcite tento recept este budem robit 🙂

bambola
11. okt 2011

vonku je dneska celkom prijemne 🙂 akurat, ze mala nezaspala 😠 a to sa mame dnes stretnut s mojou naj kamoskou tak uz vidim aka bude hnusna 😠

mirka285
11. okt 2011

no baby tak ja som nakoniec uvarila aspon cerstvu zeleninovu polievku,sme sa najedli a ideme von,vyzera ze je fajn...
@monline
@katty17 ake zemiaky?hodte receptik 😉

monline
11. okt 2011

@mirka285 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20079
ja som pridala aj cesnak, lebo máme radi..a vlastne- pridáš čo chceš alebo čo práve máš doma 🙂

@katty17 no super 🙂 tak ste si pochutnali
@bambola a teraz ktorá bude hnusná? 😀

katty17
11. okt 2011

@monline - mon ja som tiez dala cesnak. ten nemoze chybat. a ani sandre neprekaza 🙂

katty17
11. okt 2011

@mirka285 - miri vyskusaj ten recept. je taky jednoduchy a chutny. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre