Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
15. nov 2011

čo je s vami baby?

noemarta
16. nov 2011

@monline neni casuuuu, teda aspon u nas, vcera som mala vyplat.termin, takze od dnes bude hadam kludnejsie...
ja som dnes od siedmej hore, bola som rano este rychlo v praci nieco dorobit, normalne rano chodil mrazik, huraa, ja sa tesim na zimu, keby chcelo este dobre navaaaalat. 😉

luludi
16. nov 2011

Dobre rano,

@noemarta jeeej, tvoja radost je nakazliva 😉 😀 🙂 Mm teraz zacal pracovat na financnom a tiez vlastne robi nieco ako mzdy, takze aj u nas doma uz fungujeme v rezime tyzden do vyplaty, to som ho doma takmer nevidela 😅

uff, nedala som si povedat a zase som si precitala Hodinu carodejnic od Anne Riceovej, uz tyzden sa mi snivaju same hrozne sny...tak mi treba... 😠 Vcera bola premiera Twilightu, tesim, tesim 🙂

kafoditka
16. nov 2011

Ranko 🙂 ja mam super upistane dieta, ktore uz tyzden odmieta obedovat, za vsetko co mu nepovolim sa hadze o zem, vynucuje si placom a ked to nestaci, tak si pre istotu trieska hlavu o zem... nechcete ho niektora?? 😝 😝 🙄
@luludi Luci, ja som si pred chvilou rezervovala dva listky zajtra do auparku na 20:30, dufam, ze maly o pol 8 zaspi a ja budem po roku a pol randit s manzelom 😵 😉

bambola
16. nov 2011

jeeej, bre ranko 🙂
@monline mon myslim, ze merikac nas uplne zotrela svojim entuziazmom a vrtulou v riti tak nikto nemal naladu na pisanie 😀
@luludi a je to zla kniha ci ako? nepocula som o nej.
@kafoditka tyyyy , co tu po svadbach a veceroch s kamoskami chodis 😀 (to je samozrejme prehnany vyraz ale oproti mojmu (ne)chodeniu von... 😀 😀)

cize vravite, ze sa mam vyhybat kinu lebo bude natrieskane? mna teda twilight nezaujima, ale asi pojdem s mamou do kluboveho kina, nieco dobre na velkom platne by som si veru pozrela 😉

luludi
16. nov 2011

@kafoditka dominika zaaavidiiiim, v dobrom 🙂 juuuj, by som hned isla, asi aj dvakrat 😀

@bambola je to trilogia, o carodejniciach z Mayfairu, dobre sa to cita, ale je to strasidelne. Citala si uz druhu knihu z trilogie Millennium? ja twilight prudko mozem, je to oddychove, nic na zamyslenie, uznavam, ale zboznujem to 🙂

luludi
16. nov 2011

@kafoditka a este, ked bubo nechce obedovat, zakryje si oci rukami a kyve hlavou, ze nie hrozne rychlo a pusu neotvori ani za nic... nie si sama 🙂 o zem sa uz nehadze, to robil okolo roka, teraz ho to preslo, ale ked place od zlosti, tak to ho necham, nevsimam si to

kafoditka
16. nov 2011

@luludi Luci presne toto mi robi Filip - ruky na oci a nie nie hlavou...ponukla som mu 3 druhy jedal vratane hippky a aj tak nakoniec skonci pri mlieku miesto obeda 😖 Tiez si ho nevsimam, pokial som s nim sama doma, ale ked chyti nervy a je doma aj svokra, tak ta ho hned lutuje a berie si ho na ruky 😠 😠 😠
Ja twilight napodobne mozem, vsetky knihy som citala a na vsetkym castiach bola v kine, tato mi nesmie uniknut 🙂 tento styl ma bavi, zapada don aj harry potter, ale absolutne otrasny je pre mna pan prstenov 😝
@bambola bambiiiiii sak treba sa trosku aj s manzelom vyvencit 😀 ty ale zeby som chodila po veceroch s kamoskami?? 😕 😕 nieco mi uslo?? 😀 😀

luludi
16. nov 2011

@kafoditka poznam, tiez mu ponuknem prsko, pocucka mlieko a potom si da povedat a zje, niekedy vsetko, niekedy polovicu, ale aspon nieco. Inak ako sa teraz mate? Svokra sa citi uz trochu lepsie? Tm to ako znasa? Pana prstenov som znechutene odlozila asi po 20 stranach, vobec ma to nezaujalo, ani knihy, ani film. Ja som taky jednoduchy konzumny citatel 🙂

luludi
16. nov 2011

a este sa idem priznat, ze som dnes miesto zehlenia, zabila polhodinu urobenim francuzskej manikury, takze, ak budem poobede nahodou zehlit, tak vo velkom style 😀 😀 😀

kafoditka
16. nov 2011

@luludi dakujem za opytanie, svokra nic moc ☹ chce to cas... ale chodi uz do prace, tak snad jej to trochu pomoze... mm lepsie, vies, on to berie trochu inak...totiz mm posledny rok total rezignoval, co sa jeho otca tyka, lebo uprosil sa ho za tie roky dost, aj mu dohovaral, vyhrazal sa, a ked ho on uplne ignoroval ( a aj vsetkych z rodiny) a dalej sa sam nicil, tak po tych rokoch nastal u mm zlom a prestal ho riesit 😔

kafoditka
16. nov 2011

@luludi joooj taku francuzsku manikuru by som brala, ale pravu ruku si nikdy pekne nespravim a okrem toho sa mi nechce drbkat s tymi papierikmi 😝

mirka285
16. nov 2011

@kafoditka takze kino 😉 mne sa Twilling tiez velmi paci,ale iba kniha,film sa mi vobec nepaci 😝 minule som sa akurat bavila so segrou,ze ist do kina ked vam niekto varuje deti je o nicom,sedite tam a v podstate netravite en cas tak naozaj spolu,lebo sledujete film a to sa da aj doma ked deti zaspia,ci?ja ked mame tu moznost idem radsej niekam na veceru alebo niekam do klubu sa zabavit,kde sa aj rozpravat mozme 🙂
@luludi ale vsak manikura je dolezita,treba vyzerat dobrenie ako nejaka upotena zenska na materskej 😀 ja som pozehlila vcera vsetko a zase mam plny balkon pradla 😖 co sa tyka jedenia,tak u nas je to norma ale co nechce,to jednoducho nezje,bud na to nema chut alebo nie je hladna,teraz dost u nas ficia polievky,tie ma rada a nepohrdne nikdy 🙂
@bambola a u vas v Praze co nove?

bambola
16. nov 2011

@kafoditka no asi raz si bola ked si bola u rodicov 😀 😀
to @mirka285 tu je mestsky flakac 😉

joj baby ale tak ste ma navnadili, ci ja dnes neulozim dieta a nepojdem do mesta 😀 😀 musim zistit ci tam niekto bude 😀

@luludi lulu este som necitala dvojku millenium, len par stran, lebo sa musim ucit tak radsej necitam lebo by som sa neodtrhla od knihy 😅 ale uz sa na nu velmi tesim 😵

bambola
16. nov 2011

@mirka285 teraz sme u nasich v BB 😉 a ako dobre, leb sa vraj v Prahe drzi smog a neda sa dychat 🙄

kafoditka
16. nov 2011

@bambola jaaaaaaj no veru mas pravdu 😀

bambola
16. nov 2011

@kafoditka robim vam ciarocky 😀 😀

luludi
16. nov 2011

@mirka285 veru treba, nejako sa citim depresivne v poslednej dobe, musim si dvihnut naladu takymito drobnostami. Filmy Twilight su slabsie, fakt nechapem, kto vyberal vacsinu hercov a preco..
@bambola: ak sa musis ucit, urcite necitaj! dvojka je ovela lepsia ako jednotka
@kafoditka: no to verim, aj moj otec sa po patdesiatke spustil, na vsetko frfle, nic sa mu nechce, vsetko je zle, kazdy mu chce nedobre a podobne, clovek sa snazi mu zdvihnut naladu, ale vsetko sa da, len do urciteho casu. Drzte sa, vela na vas myslim.

bambola
16. nov 2011

@luludi jezis to si mi nemala ani povedat, som si vravela, ze jednotka bola perfektna, ze dvojka bude taky slabsi odvar a ty mi povies taketo lakave veci 😵

luludi
16. nov 2011

@bambola no, ti garantujem, ze ked precitas 2, vrhnes sa hned na trojku 🙂 straaaasne dobre 🙂

mirka285
17. nov 2011

zdravim koceny,ako sa mame?ja mam navarene a cakam kym sa mala zobudi a pojdeme kuk k nasim...veru nam vonku prituhuje,coo??
@luludi Luci celkom ma zaujali knihy co citas,co je podla teba lepsie to Millenium alebo tie carodejnice,resp. ktoru z tych dvoch by si mi odporucila?dakujem 😉

luludi
17. nov 2011

@mirka285 milenium je take sucasnejsie, hodina carodejnic je taka zmes, jedna cela kniha - druha je venovana historii rodiny a carodejnic. Zacni Milleniom, uvidis, ze ta chyti 🙂

kafoditka
18. nov 2011

Ranko 🙂
@luludi Luci, vies co?? keby si nevidela Usvit, tak o nic neprides 😒 film bol len velmi slaby cajovy odvar oproti knihe a raz nepochopim, odkial vyhrabali toho herca, co hra Edwarda 😝 😝

kafoditka
18. nov 2011

@luludi Luci kopec veci mi vo filme chybalo, niekey sa nielen ze odklonili od knihy, ale uplne zmenili miesta, kde sa dej odohraval... zo vsetkych casti twilight podla mna tato najslabsia

luludi
18. nov 2011

@kafoditka :( to ani ja... to ma mrzi, ze sa im ani stvorka nepodarila :( velmi sa odklonili od knihy?

Inak vsetkym prajem krasny den,

tieto hmly ma normalne ubijaju, tak asexualne pocasie hadam este ani nebolo. Uz natierate tvaricky detom, ked idete vonku ochrannym kremom do mraziveho pocasia? Trochu slniecka by to chcelo. Dnes sa chystame s babunom upratat podlahy, vytriet prah a kvetiny odprasit a potom uz fest nic. 😅

luludi
18. nov 2011

@kafoditka to je cele zle... ze zmenit miesto deja!! pfuuu.... asponze si ma varovala, nech na to netaham mm, lebo on uz ani knihy prudko nemusel a filmy okomentuje vzdy tak, ze mam chut po nom nieco hodit, najlepsiu tu knihu, lebo ta je taka pekne bachrata 😀

kafoditka
18. nov 2011

@luludi no co ti poviem, mm nevidel ani jednu cast, necital tieto knihy a ked sedel vcera v kine a videl, ako bojuju vlkodlaci s Cullenovcami, tak sa smial a len cez zuby mi precedil, ze toto je aka hovadina 😝

luludi
18. nov 2011

@kafoditka to som videla v nejakej uputavke a dufala som, ze to je len nejaka predstava.. hm... nemam rada, ked film nezhoduje s knihou :(

gabika41
18. nov 2011

Ranko damy.....tu je tiez mlhave pocasie,ale co je pozitivne uz mam upratane,takze vikend moze zacat..... 😉

luludi
18. nov 2011

@gabika41 tak tradicne, ze aka si ti sikovna 🙂

V dubravke vyslo slniecko, dame si obed (rizoto) a utekame von 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre