Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
19. nov 2011

ahojte, hlasime sa opat z Prahy 🙂
kedze tu mame aj babinu tak ideme trosku pobludit po starom meste, tak sa tesim 😉 snad sa aj niekde naobedujeme , nakavickujeme a nakolacikujeme 😝 😝
@mirka285 miri ja tiez odporucam to millenium aj ked teda som zatial citala len jednu knihu z trilogie 😅 keby si chcela mozem ti poslat mailom, ak ti uz neposielala lulu 😉

noemarta
19. nov 2011

@bambola jeeej aj mna zoberte, hned by som isla do ulic, na obed, na kafco na kolacik 😝 😝 😝 😝
pekny den prajem.
Dnes je v Ba nejak smutne.....mna nejak hlava zacina pobolievat....

gabika41
20. nov 2011

Ranko damy......mam na Vas otazocku,co je dobre mat doma ako prvu pomoc pri bolesti usi.....vcera mala chytila taky zachvat,ze som aj mm stiahla z piva.....a myslim si ze to mohli byt usi.....potom sa akosi ukludnila,ale pre kazdy pripad.....vopred dakujem.... 🙂

noemarta
20. nov 2011

@gabika41 fuha, netusim..... 😕 😕

sarai
21. nov 2011

ahojte, neviete mi poradit s velkostou? mam tak 1.5 rocnu dceru - ako vy 😉 , ale je taka pomensia. Ma zatial 75 cm. chcela by som jej kupit nejaky overal tuto z bazaru, no neviem, ktore cislo mam pozerat. pomerala som ju a spada mi tak do 86-92, ale niektore miery sa mi zdaju velke a niektore zas mensie. neviem to presne udat, pretoze jej oblecenie kupujem niekedy aj na pol rocnu a niekedy zas na 1.5 rocnu. fakt je to rozne.

bambola
21. nov 2011

@sarai moja ma 80cm mozno 82 a kupujem jej oblecenie 86, ktore je jej vacsie (aby vydrzalo zimu), cize si myslim, ze 86 vam bude isto o dost vacsia. na tvojom mieste by som to urobila tak, ze vezmem nejake jej nohavice a tricko, ktore su jej akurat (resp o tolko vacsie o kolko by si potrebovala aby bol overal) a pomeraj rukavy (od krku, samotny rukav, zvrchu,zospodu) , nohavice celkovo, plus rozkrok a celkovu dlzku (od pleca po paty) a vzdy si od predavajucej vypytaj rozmery a podla toho. a hladala by som asi v kategorii 74-80.

sarai
21. nov 2011

@bambola jej, dakujem. merala som jej oblecenie a aj ju, ale nie som si ista. preto som radsej chcela poradit, aby som potom nekupila blbost.

luludi
21. nov 2011

@sarai presne tak ako ti paradne napisala @bambola 🙂

ahojte zlaticka, tato hmla ma uz nebavi. Dnes ma caka akurat tak zehlenie a zehlenie a varenie. Co dnes mate v plane?

mirka285
21. nov 2011

ranko dievcata...
@sarai na jej vysku by mala byt 80.tka.... ale niektore znacky su vacsie ako napr. HaM,Ladybird....
@luludi aj u nas je hmla ☹ Ja uz mam slepaci vyvar na sporaku pekne bubloce...cakam kym mi zavola Gabo,je v nemocnici,mali by ho dnes pustit....a nic speci v plane nemam,este rozmyslam,ze navarom malej kelovu omacku..
@bambola zravim do Prahy,ako je u vas?

luludi
21. nov 2011

@mirka285 juuj, dufam, ze je Gabo v poriadku a ze to nebolo nic vazne. 😕 No ta hmla je uz na porazenie, strasne depresivne na mna posobi toto pocasie. Ja budem dnes varit nejake kuracie masko, ale netusim este ake, lebo nemam chut na nic konkretne 😒

Videli ste uz niektora novy serial Nevinni? Stoji to za nieco?

mirka285
21. nov 2011

@luludi Luci roztrhol si slachy na ruke,tak ho vcera opeovali,ruku ma v sadre,chudacik moj ☹ ja ten serial pozeram,vies co,je to take intrigi,zapletky,dobre sa to pozera ale je vidiet ze je to taky nizkonakladovy serial,oproti Panelaku mi to pridetakdost amatersky natocene,ale inak ma to bavi 🙂 a hlavne mi vyhovuje,ze to davaju raz do tyzdna,lebo Panelak nemam sancu kazdy den sledovat...

mirka285
21. nov 2011

kocky aj vase deti si uz vedia otvorit dvere?Linda uz ano,takze fakt uz ani na tom zachode nemam klud 😀

kafoditka
21. nov 2011

Ranko.. toto pocasie je des, slniecko kde siiiii ☹
@mirka285 aj Filip vie otvorit dvere, minule mi usiel az na chodbu k vytahom, zabudla som zamknut 😒 a presne, chodi za mnou aj na zachod, cize teraz uz citanie novin na wecku nehrozi 😀

luludi
21. nov 2011

@mirka285 chuda, to musi boliet :( teraz ho budes mat chvilu doma, maroda. Mal nejaky pracovny uraz?

Z panelaku si pozriem vzdy rano pred desiatou uputavku na konci, z toho mam relativny prehlad, ze co sa deje 😀
Zacinam premyslat, co komu kupit na vianoce, potom ma caka hladenie po internete a nakupy, za mesiac a kusok mame vianoce. 🙂

luludi
21. nov 2011

@kafoditka @mirka285 zatial nie a mame vysoko klucky, zatial nedosiahne, co ma tesi 🙂

kafoditka
21. nov 2011

baby ja mam zase taky problem s Filipom. uz dlhsie spavame tak, ze postielka ma dole bocnicu a je prirazena k nasej posteli. Doteraz nebol problem, ale maly sa zacal v noci presuvat k nam do postele. ked ho ulozim naspat do postielky, v momente sa v spanku zase presunie medzi nas... ako mne by to v podstate nevadilo, ale on putuje po celej posteli, raz kope do hlavy mna, potom mm, vcera v noci mi dal taku supu do nosa, som myslela, ze ho mam porad zlomeny 😠 Takto sa nevyspime poriadne ani ja, ani mm. Dnes som sa nasrala, nechala mm s malym v posteli a ja som si lahla do obyvacky. @noemarta Maci vy sa v pohode vyspite vsetci traja v posteli? Ja neviem, ci mam znova nahodit bocnicu na postielku alebo co... 😖

mirka285
21. nov 2011

@luludi ale vies co,nakladal si do auta zimne gumy,ze ide do servisu na vymenu a nejak to zle chytil alebo sam nevie a ruka mu ostala visiet.... ja som uz kupila malej psika a Samkovi Lego,v Tescu je 20 percentna zlava na hracky teraz...

mirka285
21. nov 2011

@kafoditka Domi a preco si tu bocnicu dala dole?ja by som ju urcite nahodila...

mirka285
21. nov 2011

inak moj nazor je,ze dieta sa aj tak najlepsie vyspi same v postielke....ked spi dieta s rodicmi,chapem to len v pripade,ze dieta je dojcene...

kafoditka
21. nov 2011

@mirka285 Miri pretoze jednym casom sa strasne dozadoval spat v nasej posteli. A pravdu poviem, bola som proti tomu, tak sme zvolili takyto kompromis, ktory nam vyhovoval. maly ma citil a pritom spal vo svojej potsielke. Fungovali sme tak par mesiacov a v pohode. Len teraz zacal vymyslat...

mirka285
21. nov 2011

@kafoditka ja by som tu bocnicu dala...ale ako ti to bude znasat teraz ked uz je zvyknuty,to neviem...

kafoditka
21. nov 2011

@mirka285 skusim, uvidim co bude

luludi
21. nov 2011

@kafoditka bubo spi s nami a tiez vela cestuje hore - dole, kebyze ale spi sam, tak sa mi par krat v noci uplne zobudi, takto sa len pritisne k niekomu a spi dalej. Skus, uvidis. Mne to vyhovuje aj kvoli tomu, ze takto mu je teplo, on sa inak uplne odkope 🙄 skus dvihnut a uvidis.

@mirka285 ja by som chcela drevene hracky - xylofon urcite, didakticku hru, mozno kocky a walfdorsku babiku, len tie su na moj vkus hodne drahe 😅

kafoditka
21. nov 2011

@luludi Luci, uz som ju nahodila a aj teraz cez obed ho dam do nej spat...myslela som, ze bude unaveny ked tak skoro vstaval, ale lietu tu s kacerom po byte 🙂 ja nechcem, aby spaval s nami. Som toho nazoru, ze dieta by malo spavat vo svojom a rodicia vo svojom - pokial nie je dojcene ako spominala Mirka. Myslim, ze potom neskor si deti ktore spavaju s rodicmi tazsie zvykaju na vlastnu izbu a postel v nej.,. Moznoze sa mylim, urcite to ma pre dieta aj nejake prinosy, ale ja osobne sa potrebujem vyspat, lebo ked vstanem nevyspata hore zadkom, tak amen tma vsetci utekajte odo mna 😝 😝 😀
No a xilofon ma kupeny uz Filip k Vianociam, zbadal ho u kamaratky a nepustil ho z ruk, tak sa mu pacil 🙂

mirka285
21. nov 2011

@luludi ja som kupila malej v Ikei taky ten dreveny vozik a na nom su kocky,stalo to 8 eur takze celkom v pohode cena...

luludi
21. nov 2011

@mirka285 v ikey maju super drevene hracky a za vyborne ceny, mam tak vyhliadnute take auticko, ktore ma na sebe kocky s magnetkou a da sa tahat 🙂 Len nechcem vybrat vela hraciek, lebo zase kam ich dam v nasom pidibyte, ale zase aby sa s tym dalo hrat dlhsie ako par minut. Kebyze marek neurobil bubovi drevene choditko, urcite by sme kupili ten dreveny vozik, co mas ty, velmi sa nam pacil. 🙂

bambola
21. nov 2011

@mirka285 @luludi baby dakujte za hmlu, my tu mame sice hmlisto ale je to smog 🙄
chudak Gabo, to asi musel mat presilene uz predtym, to sa mu nemohlo len z pneumatiky, ci? 😕

@kafoditka neporadim kedze mala spava s nami v posteli 😅 ale ked ju dam do postielky tak vresti akoby ju z koze drali 🙄 ja skor rozmyslam uz nad normalnou postielkou ale to sa musi prestat tolko tocit

luludi
21. nov 2011

@bambola podobne, tiez uvazujeme po 2 rokoch, ze proste obstarame detsku postel a hadam do 3 rokov si zvykne v nej spavat aspon vacsinu noci 🙂 mne by sa tiez nepacilo spat "v klietke" 🙂

bambola
21. nov 2011

@luludi tak ja to berem takze ze tam nespala od dvoch mesiacov tak chapem, ze sa jej nechce preorientovat. ale napriklad ak je tam dominikin filip nauceny tak asi len vymysla a ona by si mala stat za svojim ak ho teda v posteli nechce

luludi
21. nov 2011

@bambola to je uplne jasne, bavime sa o postelovych rozvalovakoch 🙂 teda o detickach, kt. od zaciatku spavali radsej vo velkej posteli ako v postielke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre