Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
5. mar 2010

k tým detským potrebám ja som kupila jednu flašku detskú malú na čajík dva cumlíky a hipp detský čajík

a kozmetiku som používala aj budem johnson a nivea a tiež dobre padlo ked som mala predkúpené na dva mesiace aj plienky...tak o chvilku začnem aj to nakupovať ale len telové mliečko john. alebo nivea a do kupela také rozpustné to je ako aj mydlo so šamponom a nič viac som nepotrebovala...
a pre seba nejaký krém na prsia lebo ked sa začne kojiť tak je to brutál s bradavkami 🙂

ja som zatial pribrala dve kilá aj ked na to nevyzerám 😀 a zo začiatku mi bývalo zle ale už je to vcelku ok aj ked sem tam to na mna príde...
ale nejem vôbec sladké teda len trošku ešte menej ako pred tehu tak možno preto tak málo ale je to ok lebo ma je dosť

ja mám zasa problém s prechladnutiami a chorobami....ťahám od začiatku na vitamínoch a tehu liekoch

maxara
5. mar 2010

😀 😀 😀 krish, nikomu to nehovor, ale mne rastu take jemne chlpky na riti, myslis, ze mne rastie v zadku a nie v brusku? 😀 😀 😀 velkostou je to podobne 😀

krish
5. mar 2010

oliver anooooooo ale to sme sa vtedy s mojim tak pohadali ze sa odstahoval 😀 😀 😀 ze on nechce olivera tak som to zrusila. 😖 natrvalo sa stahujeme, no uz sme tu v ba lebo prerabame byt, zatial na mesiac v podnajme. na kramaroch rodila sestra a bola spokojna.

krish
5. mar 2010

maxara ja som nikdy nemala chlpate brucho ale teraz? normalne take cierne jemne chlpky 😀 😀 😀 a to som bleda jak stena, dufam ze to casom po porode zmizne. 😠

lenkaaninka
5. mar 2010

no chlpaté bruško mám aj ja sa zježím ako kocur ked výjdem zo sprchy 😀 a sem tam je aj čierny chlpok také jemnučké ale predtým to tam nebolo 😉

agika1982
5. mar 2010

krish a kto ta bude rodit na kramaroch?

krish
5. mar 2010

agika asi si nezazmluvnime dokyho. len nadstandard chcem. no ale jedneho gyndosa na kramaroch priam neznasam. tak dufam ze nebude mat sluzbu on. 😠 lebo uteciem.

lenkaaninka 😀 😀

agika1982
5. mar 2010

a ktoreho neznasas???

krish
5. mar 2010

židzik ci jak sa vola. mam s nim velmi zlu skusenost.

agika1982
5. mar 2010

nooo ten je dost arogantny a vie byt aj neprijemny....to mas pravdu,a ja neznasam primarku bohacikovu...

mirka285
5. mar 2010

krish ake krasne fotecy mas z 3D,kde ti ho robili?

maxara
5. mar 2010

krish, takze ZA/BA menim len na BA 😀 .. mne nastastie chlpky na brusku nerastu, teda len tie na riti, ale jemne a svetle a ver tomu, ze tiez verim, ze po porode mi zmiznu 😀 mozno sa stretneme na tych Kramaroch, ja sa tiez tam chystam ist rodit. Mas niekoho zazmluvneneho?

maxara
5. mar 2010

krish uz nemusis, uz som si precitala... citala som dost velku vast diskusie porodnica Kramare a normalne sa tam uz aj tesim 😀

agika1982
5. mar 2010

nooo k tym chlpkom,ja ich mam vsade a pevne sa modlim aby potom zmizli....

krish
5. mar 2010

podla mna je fajn Plank, Prochazka aj Rusnak. inych tam nepoznam.

krish
5. mar 2010

mirka na zahradnickej v Ginfive. 😉 😉

zuzik1983
5. mar 2010

no ja tiez vsade a tmave,ale ja som mala vzdy,tak to nejak neriesim

agika1982
5. mar 2010

krish a aj valent ....ten je super

krish
5. mar 2010

a baby oteckov chcete mat pri porode? ja mam totiz z toho strach, ten moj sice povedal ze ano chce tam byt ale poznam ho. sestricka na koznom mi brala davnejsie krv on isiel so mnou dnu a odpadol. 😀 😀 ten moj totiz nie je chlap ako chlap je to take deculo a vazne nechcem mat starosti este aj s nim ked mi tam odkvecne. ale zase...aspon mu budem moc schuti vynadat ked budem mat kontrakcie 😀 😀 😀

oacka
5. mar 2010

brušino rastie, aj keď mne sa to ani nezdá: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ja zatiaľ žiaddne chlpky nebadám, dokonca som si po sto rokoch vytrhala obočie, na začiatku tehu som nemohla, lebo to hrozne bolelo, potom sa mi nechcelo a vyrástol mi Brežnev! 😀

oacka
5. mar 2010

ale mne nejako opadol zadok,ako vidím na tej fotke...

krish
5. mar 2010

oacka pekne brusko 😉 s tym zadkom bude len rada. mne rastie spolu s bruskom 😀

oacka
5. mar 2010

ale ja soom si to všimla na mnohých mamičkách,že majú taký plochý zadok. ale to vraj keď čakáš chlapca, tak dúfam,že na sále nám nepovedia, že máme malého Romanka! 😀

monline
5. mar 2010

keď mi šli robiť amniocentézu, sestrička sa ma spýtala- a ste od pupka dole oholená? nechápala som...od pupka? ale teraz už chápem...pár jemných chĺpkov tam "nečakane" vyrástlo 😀

monline
5. mar 2010

krish- môj muž nechce ísť ani za svet k pôrodu...dokonca nechce vidieť malého ani na ultrazvuku, že on ho chce vidieť až keď sa narodí..ale príkazom dostal zúčastniť sa v pondelok 3D v Hlohovci 🙂

krish
5. mar 2010

oacka podla mna je to podla typu postavy. ja som mala vzdy taky plochy zadok skor do bokov a teraz mi vyletel do von ako brusko a to cakame chlapceka. videli sme pipika ako svet. 😀

oacka
5. mar 2010

môj muž sa k porodu chystá, len neviem, či nebude cisársky a vtedy tam byť nemôže...

krish
5. mar 2010

monline to ten moj sa trepal na 3D bol tam vyskereny jak leco na vsetko prikyvoval ked lekarka povedala ze tu je nozicka atd...a ked sme sadli do auta tak mi povedal ze on tam nic nevidel 😀 😀 😀 😀 ze nevedel kde je hlava a kde zadok. 😀 😀 az potom doma ked sme pozerali CD tak sa zahladel a vychutnal si to.

agika1982
5. mar 2010

moja polovicka ide k porodu...potrebujem tam nejaku oporu,kedze porod je moja panika....

monline
5. mar 2010

práve som v práci mala klienta, ktorý začal so mnou rozoberať tehotenstvo a pýtal sa, kde pôjdem rodiť..pozná prednostu na Kramároch, nejakého dr. Rusniaka, ževraj to je špička...odporúča mi ho a ak si rozmyslím, dá mi kontakt..ja som plánovala rodiť v ružinove, bez nejakého dohovoru s pôrodníkom, tak teraz neviem...poznáte niekto toho dr. Rusniaka? aká je vlastne cena za dohodu s pôrodníkom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre