Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
5. mar 2010

mojalili- všimla som si, že čakáte Daniela...ja som už pri Nike mala vymyslené toto meno...teraz sme pre dievčatko vybrali meno Nela, strašne sa mi páči (natália neprešla, tú chcela nika, ale muž zatrhol), ale keďže má pipíka, bude to Daniel..aj voči Danielovi mal muž námietky, lebo on si ževraj vždy predstaví parohaté zviera...tak som ho nechala vybrať meno...keď po mesiaci na nič neprišiel (také, čo by mu u mňa a dcéry prešlo), sám prišiel s tým, že dobre, Daniel 🙂..muž je Robert, ale nechce dať svoje meno, ak by na tom trval, nevadilo by mi to, však aj Nika je Monika po mne..
šiješ? keď bola NIka aj synovcovia malí, veľa som im šila, aj sebe, ale časom sa to prestávalo vyplácať..drahé látky, kopa práce a nedocenenie z dcérinej strany, lebo chcela byť uniformná ako rovesníčky...

zrzulka
5. mar 2010

Mojalili a ty sijes??? to je parada, to obdivujem ked niekto vie... Mne sa stasne paci patchwork ale neviem sa k tomu dokopat aby som to skusila ... Moj muz ze sijaci stroj mi kupovat nebude .... 😠 Musim nejako vymamit od mamy ... A co sijes??? ja skor len tie farbicky carbicky.... To je moje... ked budem mat atelier tak z neho ani nevyjdem von 😀
A Daniel je pekne meno mne sa tiez paci... Nie je take bezne ...

Leni vsak ano dieta ako dieta. ono je jedno ci sa zena stara o dieta chlapca ci dieta dievcatko. ten rozdiel zbadame az v dospelosti. ja som rada ze budeme mat parik.... Viacero znamych co ma pariky ci chlapcov mi po mojom "sklamani"hovori uvidis aka budes rada ze mas syna.... chlapci su super....Ja tomu verim ved drobca uz teraz milujem a to sa este ani nenarodil 😀 😀 😀 Hlavne nech je v poriadku, nech je vsetko tak ako ma byt....

zrzulka
5. mar 2010

Monline to je fajn ze mas tvorivu pracu, ja pracujem s ludmi... tato praca nie je to po com som tuzila, mnoho ludi mi radi zavesit to na klinec a venovat sa tvoreniu... Len tazko niekomu vysvetlit ze tvorenie nie je praca ktora by nas uzivila. To sa da robit len pre radost, zbohatnut sa na tom neda ani nahodou.... A kedze aj zit z niecoho treba.... neva zatial som rada tak ako to je.... koniec koncov umelci byvaju slavni az po smrti 😖

katarina7777
5. mar 2010

caute caute, idem vas citat, ze len 10 stran ste dneska popisali ...ake ste zlatucke 😉

Oacka ja som vdakabohu na severe talianska, na juhu maju ine myslenie....prakticky sever pracuje aj za juh 😒 Inak mm rodina je kludna, skorej moja je taka talianska rodina - my sa vieme s nasimi poriadne pohadat 😀 a hned aj udobrit ale taniere este nelietali... 😀

maxara
5. mar 2010

!!!!!!!!!!!!! POZOR NEPREHLIADNITE !!!!!!!!!!!

BABULKY NOVA VERZIA TABULKY, UZ NA DVOCH STRANACH
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2...
Zerte ma a prehaaanajte 😀

monline
5. mar 2010

kočky odchádzam domov, krásny večer prajem všetkým, opatrujte sa

maxara
5. mar 2010

mam ju aj vo svojom albume na skusku... nic moc, moc je malicka, ale citat sa da

lenkaaninka
5. mar 2010

maxi krásne úžasné úchvatné 😀 😵 🙂

mojalili
5. mar 2010

Zrzulka, ale tak doslovne som to nemyslela ze sijem. Posijem si zavesy, navlecky, poopravujem veci, teraz am LILI vymenit 2 zipsy na bundach, lebo sa jej pokazili, take somarinky, deckam do skoly kostymy na vystupenie.
Maminka dostala sijaci stroj VERITAS, ked som sa narodila, maminka mi ho dala k 30tim narodeninam, pretoze ona na to uz nevidi a mne sa zisiel paradne. Vyzivam sa v tom. I ked je sijaci stroj stari ako ja, ci mlady ako ja? 😖 stale sije paradne 😉

ERICICA _ http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4128 toto je ten oblizsprst, ktory som robila. JE jednoduchy, sikovny, a rychly, paradne mi vysiel.... 🙂 🙂

mojalili
5. mar 2010

MAXi - zabudla som dodat v predchadzajucom prispevku, SI SIKULKA 😵 😵 😵

yoda_
5. mar 2010

Cavte baby, co mate nove? Mna uz konecne kope synak/cverenka, uz aj ocko dostal prvu kopacku do ucha. Asi si precitam par stran dozadu, ale tych vyse 100 co ste tu popisali, kym som tu nebola, asi nezvladnem.

tatianka.g
5. mar 2010

maxi super je ta tabulka a vidim ze stihas zaznamenavat aj vsetky novinky.
holky co viete o znizenych hodnotach cukru pocas tehotenstva? mam nejake nizke hodnoty a velmi neviem co to pre mna a pre babo znamena, dugynka tu asi nie je

zrzulka
5. mar 2010

Maxiiiiiiiiiiiiii super si sikula!!!!! 😲

ericica
5. mar 2010

maxi super tabulka si velka sikulka 🙂
mojalili diky za receptik....a mas pekny bytik,ja si ten nas nafotim az po prerabke 😉
noooooooo teda som velmi zvedava zajtra na 4D 🙂 ale ako hovori zrzka je jedno co to je len nech je to zdrave 🙂
a ja som uz pokupila nove ruzove vecicky 😀 sa veeeeelmi tesim ,myslite na mna zajtra okolo pol desiatej 😉

zrzulka
5. mar 2010

Ericica jasne ze budeme mysliet a drzat palceky nech je babulka/babulko v poriadku 🙂)))))))))))))
ja som sa tiez zacala tesit na maleho ked som mu kupovala vecicky a predstavovala si ho v nich ... Bude to maly frajer .... ako povedala moja seeeeeegricka ktora mi pomahala pri vybere....

lenkaaninka
5. mar 2010

ericica budeme myslieť aby bolo všetko ok...potom šup sem 😉

akurát som dojedla takú slanu štrudlu z listkoveho cesta so šunkou a bryndzou a druhú som robila kečup šunka salam ...

ale zasa som to zožrala horuce tak dufam že dneska to neskonči ako včera s bryndzákmi 😀

kafoditka
5. mar 2010

Ahojte kocky, uz som doma z auparku a poviem vam, chodila som 3hodiny na malickom sirokom opatku a nohy mi idu odpadnut..! Som zvedava na deviaty mesiac.. 😒
A dnes som straaaaaasne zhresila. Dala som si chicken rolku s hranolkami v mac donalde 😲
MOJALILI, krasne farby v byte, moje oblubena oranzova a zelena...
MAXI, sikulka sa nezaprie 😉

maxara
5. mar 2010

babulky dakujem za pochvalu, uz staciii 😉
kafko - tebe by sa asi pacila moja dolna kupelka so zachodom... zeleno oranzovo biela 😉

kafoditka
5. mar 2010

Maxi, tak hod foto 😉

co porabate??

katarina7777
5. mar 2010

baby to vam ake morfo utz robili? ja som bola u mojho lekara vyse hodiny, je pravda ze som cvakla 100 euracov ale ved to je okolo 20 merani a pokial nam vsetko povysvetloval tak to trvalo.

maxara
5. mar 2010

no rozmyslala som, ze by som aj ja hodila foto, ale iba ak si odmyslite bordel, mam tam pradlo, v kuchyni ma mm rozlozene nejake lampy na namontovanie, v obyvacke mam zehlenie...
ja som doteraz cosi robila, domace prace, ale uz ma bolia krize a nejako ma taha brusko dopredu... tak teraz sedim

katarina7777
5. mar 2010

maxi ta tabulka je waaaaaaaaaaaaaaw 😀

lenkaaninka
5. mar 2010

tak baby už mám dnešné strávenie vrchom za sebou.. 😖

liluu
5. mar 2010

jooj lenka... to je skoda ☹
Ja sa vzdy táák vela najem, až ma poriadne bolí brucho.Potom len nadávam, aká som hlúpa.

lenkaaninka
5. mar 2010

aj ja presne ráno sa najem potom nič zasa nič a potom večera a je mi zle ...asi nebudem ništ jesť vtedy mi je najlepšie ☹

ericica
5. mar 2010

ved to aj ja sa vzdy tak napapam ze potom len ochkam....aj teraz robila svokra pizzu ale nejedla som z nej len kuštik lebo by mi bolo zase zle 😝
u nas pred chvilou pofukoval sniezik 😲 to je co sa aprilove pocasie ja uz chcem jar 😵
ste zlate ze na mna budete mysliet 🙂

maxara
5. mar 2010

katka dakujem 😉

ericica
5. mar 2010

kafko a co si robila v auparku
mne tam robi kmotra v finni sporte ale ide do eurovei......aj ja sa chystam s malou do tych guliciek ked budeme v BA...

maxara
5. mar 2010

kafko tu mas moj album na streche, ale tie fotky mam nejake rozmazane 😒
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/maxara/albu...

lenkaaninka
5. mar 2010

maxara hned by som sa presťahovala paráda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre