Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
11. mar 2010

tinka - klobuk dole - takato skola nie je nic pre mna - vrchol mojich schopnosti je nakreslit rovnu ciaru bez pravitka 🙂 A male mozno prave bavia tie prednasky 😀

stanka33
11. mar 2010

Ahojte...
ledva som vas docitala...rybanka ja tiez tak obuvam maleho a uz nejako nevlazdem a on sa furt mrvi a uteka mi..no nechcem vediet co bude o 2 mesiace...a tu suknu asi risknem a objednam si tiez namam co na seba okrem jednych gati a rifiel ale zatial nosim moje povodne bedrove rifle..a este pockam do 26 otvaraju Hand M a ma tam byt tehu oblecko tak pockam a potom ojednavam tubielu....

inak ja mam zatial len 2,5 kg ale ja som aj pri prvom malo pribrala a v pase mam 83 cm

a cikat chodievam casto aj ja ale hlavne cez den

uz ani neviem na co som chcela reagovat...asi si budem zapisovat pri vasom tempe...

stanka33
11. mar 2010

jaj a ja tiez poutivam ten hipp olejcek-ja ho mam este z porodnice po malom v tom boxe sme ho mali...
a kozmetika-sudokrem na ritku...a mydielko ja som pouzivala Klorane bebe a obycajny aviril olejcek

zrzi to fakt sa uz nebali nasiroko???????? V UK urcite nie a zeby aj tu uz nie????

mirka285
11. mar 2010

Stani myslis v Eurovei?to som aj ja pocula,mohli by dat niake otvaracie zlavy 😉

mirka285
11. mar 2010

Stani nebali sa nasiroko,sestra rodila pred dvoma mesiecmi a ked k nej prisla detske doktorka prve co urobila,dala malenu prec plienku aj s postolkami a povedala ze tak sa uz nebali 😉 a minuly tyzden bola sesgra v nemocke dat skontrolovat malemu jadierka a vsetko bolo v poriadku 🙂

stanka33
11. mar 2010

jj v eurovei bude..no mohli...ale ked tam nabehnu vsetky tehule tak nam nic neostane 😀

no super v lete to bolo hrozne tak balit....strasne ani 2 roky po porode a kolko zmien...

maxara
11. mar 2010

Ahojte krasavy... nocitam, ze sa mate super, ziadne extra novinky, nic negativne... tak aby som nezaostavala, nieco prihodim... napr. ze som asi chytila nejaky zapal, alebo nieco... skratka nejaky smrad zospodu, svrbenie a tak.. tak som bola nasrata, asi som sa nejakym nedopatrenim dotkla mozno misy hajzlovej v robote alebo co... 😒
no kazdopadne, zahajila som cesnakovu kuru.. neviem, ci to niekto pozna, ja tiez nie, citala som to na konikovi, tak skusam... a ak by mi to nezabralo, tak zajtra, prip. v pondelok na gyndu... bojim sa, ze prave od toho ma bolieva posledne 2 dni brusko, a mam pocit, ze mi tvrdne... ☹ a este sa bojim, aby som nedostala nejaku infekciu do plodovej vody? myslite, ze je to mozne? ja teda vobec neviem... mam robit poplach? 😕

kafoditka
11. mar 2010

maxi...ahoj moja! No vytok mam aj ja, pozorujem, ze trosku zltne a malo zapacha..tak neviem..zajtra totiz odchadzam domov.. neviem, ci sa mam plasit ale zatial sa nestresujem..

mirka285
11. mar 2010

maxi no nic moc teda..ak cesnakova kura nezaberie chod k dokimu,aby si sa toho zbavila co najskor 😖

kafoditka
11. mar 2010

a brusko mi trochu tvrdne napravo dole..

bellablonde
11. mar 2010

jooj žena, nebude to nejaká hnusná mykóza? a len svrbí, či aj výtok?
inak ja som nedávno kúpila žltý lenor a je na mňa moc agresívny, ma svrbelo aj dole...

bellablonde
11. mar 2010

Cigaretka DIKY za info pre nás druhorodičky, každá rada nad zlato
Rodičák chodí vždy o mesiac neskôr, ten dostaneme za celý mesiac a materskú pomernú časť mesiaca (keď na ňu nastúpime)... dobre vravím?
Robíš na niakom úrade?

maxara
11. mar 2010

babulky je to skor vytok a mozno z toho svrbenie, ale bol len biely, tak som myslela, ze klasicky tehu, ibaze asi od pondelka sa mi zdal tmavsi, taky zltsi a trochu smradlavy, no a dnes sa mi zdal byt akoby zelenkasty alebo zltozeleny.. ☹ 😝 sa bojim ze hnisavy...
mirka ty tu kuru poznas? nemyslim tu, co sa cesnak papa... mas skusenosti?
kafko - ahooooj, som cela nesvoja...
bella - sa mi to ako mykoza nezda...myslis ze by to mohla byt aj alergia?
ja som si naordinovala lactacyd ale nemam pocit, ze zabral ☹

maxara
11. mar 2010

babyyyyy ale cez net to nie je nakazlive, myslim ze sa so mnou mozete bavit 😅 😀

bellablonde
11. mar 2010

ee maxi, tak to bude asi niečo iné ako alergia...keď aj farebné...
každopádne ti držím palec, nech to dr zabije dobrým liekom 😔

mirka285
11. mar 2010

maxi nepoznam,ja len z toho co si napisala..za pokus to stoji ved doktor asi tiez neda antibiotika ked si tehu...inak ja si tiez voniam stale nohavicky ci ten biely vytok co mam je normal tehu 😉 sme neni trosku sisnute,ze?

katarina7777
11. mar 2010

maxi neni si sama s tym problemom... lekar mi povedal ze mam vela pit a v lekarni som si kupila take flasticky s nejakou prirodnou gebudzinou s takym dlhym krkom ktory sa zavedie tam dole a vyumyva "vsetko" z vnutra...neviem ci take nieco maju aj v SR... skus sa opytat v lekarni.

bellablonde
11. mar 2010

😀 maxi, no ja tu trochu browsujem, v podstate si obzerám barové pulty, chceli by sme dorobiť do kuchyne... mangel ešte neni doma

kafoditka
11. mar 2010

maxi..teraz si ma vylakala z tou infekciou plodovej vody do kelu.. ale ja zatim svrbenie nemam - chvalabohu 😉

katarina7777
11. mar 2010

maxi prosim ta nestras tu ubohe nevine tehulky 😝

maxara
11. mar 2010

no tak ja teda asi zajtra zavolam, ak sa to po cesnaku nezlepsi...
katka7 keby si chcela so mnou vyskusat tu kuru, tak spociva v tom, ze cez strucik cesnaku prevlecies nejaku hrubsiu bavlnku (ihlou), cize si z neho urobis tampon... trochu ho tou ihlou popichas a zasunies. Nechas ho tam presne 6 hodin a po nich to iste zopakujes. A to je vsetko... cize podla toho, som zajtra fit.. som sa bala, ze ten cesnak budem asi citit, ale nie... zatial.. uvidim rano 🙂
mirka veru, sme... ja som tiez teraz trochu fetisistka, ale celkovo mam pocit, ze mam cuch citlivejsi a vzdy sa bojim, ked mi nieco takto zasmradne, ze to snad citia vsetci... normalne trpnem...

katarina7777
11. mar 2010

maxi daj mi zajtra vediet ako ta cesnakova kura zabrala a potom skusim ... budes moj pokusny kralik 😀 dakujem

maxara
11. mar 2010

🤐 uz som ticho... ja sama neviem ... len som chcela vediet, ci nahodou neviete, ci takato svina moze preliezt az do vody... sa bojim toho... tak ale ja teraz vkladam do cesnaku vsetky svoje nadeje...
kafko neboj, ty take nemas, ja zajtra zavolam a mozno aj zbehnem k dokimu a dam vam vediet... alebo mi zaberie moj novy tampon 🙂

tinka349
11. mar 2010

no ja zasa nie som zastanca babskych receptov, a cesnak by som do seba urcie nedavala 😒 radsej by som sla k lekarke a on auz najlepsie vie, co ma so mnou robit...niekedy ten cesnak moze viac uskodit ako polepsit.....cesnak to nelieci, a lekarka uz vie ake lieky dat nam tehulkam....a moze sa ti to aj vratit....tak ja neriskujem, a radsej otravujem lekarku 😲

maxara
11. mar 2010

katka7 oki, dam... neboj... snad sa mi polepsi prave z toho a doki nebude nutny... ja inak na to nie som nachylna, mozno aj preto panikarim z takej pre niekoho somariny... 😒

maxara
11. mar 2010

tinka, dnes by som aj tak lekara uz nestihla, ked som prisla domov bolo uz 17. Tak som to skusila, ved cesnak je antibioticky a ked nezaberie, tak urcite zajtra zbehnem... a urcite zavolam, aj ked zaberie.. ved ja sa toho bojim ako certa

carrie84
11. mar 2010

Maxi - tak ja by som sr*la na nejaky cesnak a "supercesnakovu" kuru! Hlavne, ked ju vobec nemas vyskusanu .... Mne sa tiez zhorsil vytok, doktorka mi dala nejake tabletky a odvtedy pohodka. Behni si hned zajtra na gyndu a bude. Viem, ze zeleny vytok by nemal byt 😒

tinka349
11. mar 2010

tak tak, ja zastavam nazor carrie a nikdy som neskusala ziadne babske rady a ani skusat nebudem....zapal mozno zmizne o par dni, ale nebude prelieceny a moze sa vratit ...a newem newem ci sa bude drobcovi pacit ze bude blizko neho nejaky cesnak 😀

bellablonde
11. mar 2010

tak zase ja na niektoré "babské recepty" nedám dopustiť.
3 týždne sme sa s malým Peťom trápili s kašlom, nie a nie prestať, nepomáhali sirupy, kvapky, nič, tak som mu naordinovala bravčovú masť obklady na hrdielko a nalievala som ho cibuľovým čajom a krásne mu prešlo ... už má hlások ako vtáčik speváčik... zas nič nerobí len mi vykrikuje celý deň 😉

...no ale jasne že je to od prípadu k prípadu...

maxara
11. mar 2010

no ja nahodou tiez babske recepty niektore odskusane mam a moja mama je stara bylinkarka. No a nemam to odskusane, lebo som take nemala odkedy viem o tej "kure". Ale cesnak ako taky mame v rodine odskusany v niektorych momentoch zarucene. No a skusam to preto, ze do zajtra aj tak k lekarovi nepojdem a zajtra pojdem tak ci tak. Ale mozno to zaberie a nebudem aspon smrdiet od hnisu... mozno, MOZNOOOO... kazdopadne uz je neskoro na to, ci skusat alebo nie, lebo uz skusam (inak uz ho mam 5 hodin a odvtedy ani fliacik, ale to este nemusi nic znamenat)...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre