Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rybaanka
12. mar 2010

Caute babule,

ja len na skok, nejdem vas citat....idem si vylozit nohy konecne....boli sme na 3D, mali sa stale vrtel, tak horko tazko sa podaril nejake zabery, mam ich v albume 😉 vsetko je v poriadku, co som uuuuplne rada a rozmerovo tiez sedime presne, mali sme cca 720g 😉 tak snad to tentokrat nebud taky valibuk ako prvorodeny 😀 , poculi sme aj srdiecko, proste sa mi odtial ani nechcelo ist, kukala by som na neho cely den 😵 dr. stale krutil hlavou, ze co sa tak vrti stale 😨
tak sa majte a zajtra vas snad docitam 😝

tinka349
12. mar 2010

pozeram, ze vacsina z vas uz podavala fotecky z 3D, tak zajtra vas dobehnem aj ja 🙂)) moc sa tesim 😀 a hadam dobehnem deficit dievcat a ta moja bambulka, bude BAMBULKOU 😀

a dnes mi dosiel kociarik, spokojna som s nim, len som ho nechala u kamosky, hoc nejak na povery neverim...ale budis...
A v poslednej dobe ma chytaju depky...nemam naladu na nic, a stale to doriesim tak ze zalahnem a spim do rana ☹ poradte nieco na vylepsenie nalady...

petrap001
12. mar 2010

na depky uz len zmrzlina 😀 😀 😀 ale nie,ale ja to tiez takto riesim,ze radsej zalahnem a snazim sa zaspat.
ja sa tiez neviem dockat 3D,mam ist 22.3 tak som zvedava,ci mi tam potvrdia alexa 😀 😀 este zvladnut zajtrajsok v praci a tak pondelok a utorok a utekacky na slovensko jeeej

emanuel22
12. mar 2010

bellablonde, som z Košíc.
Pridáte aj mňa do tej tabuľky? A kde si ju môžem pozrieť?
Neviete, čo znamená OFD a HC?

tinka349
12. mar 2010

noooo zmrzku by som si dala - mnamiiii...len nemam doma....a to by nebolo ani tak strasne, ale dokopy nemam doma nic sladke...vsetko som uz pojedla 😖 kde v zahranici si? ja som zila dva roky v Uk, ale stacilo mi , a chybala mi rodina...tak som sa vratila naspat

petrap001
12. mar 2010

no irsko...strasna diera,uz ani neviem co tu robime..pockame asi uz len na to ked moj dokonci skolu a rada by som sa uz vratila.doma je doma a tu je to len deprimujuce,strasne pocasie,zima..no nic dobre.
aj ja som uz vsetko pojedla 😀 😀 😀 akoze krupica a zmrzlina...no neodolam.no ostalo mi uz len susene ovocie ale to je 😖 😖

tinka349
12. mar 2010

ja som zila v Londyne...ale po dvoch rokoch som muzovi oznamila ze odchadzam natrvalo domov, nech sa zariadi ako chce...bola som tam uplne sama, bez kamosiek, bez rodiny a ani v nom som nemala oporu....tak som naspat doma s rodinkou....
No u mna je stav nudze kompot- bud jahody alebo broskyne 😝 sladke aspon trochu vylepsuje naladu

stanka33
12. mar 2010

tinka skus cokoladu....ja som prave zjedla polku pohara nutely a to depku nemam ale to je u mna normalne...aj keby som nebola tehu...

rybanka no nebola by so si tym ista ze maly nebude valibuk pekne vazite...my tak poskromne ze 350 g, a mala sa vobec nechcela ukazat, ked sme boli stale mala rucky na tvari takze som nic nevidela a fzrt sa vrtela...no to iste
robil aj maly...
no skusim aj ja nieco z toho vybrat a pridat, no nemam moc z coho....
emanuel napis nasej maxi- maxare IP s udajmi ona ta prida do tabulky, bude ju aktualizovat....

maxara
12. mar 2010

Dobry vecer bambule, dnes tak neskor...
Vlastne nemam nic nove, mozno okrem toho, ze od priblizne obeda zo mna nevysla ani kvapka toho vytoku.. do obeda som mala jeden malicky fliacik asi 1x0,5 cm cize som nadmieru spokojna. Samozrejme, ale myslim, ze som to uz pisala, som volala na gyndu a Dr je chory... mna totiz pan Murphy miluje a s radostyou na mne uplatnuje jeho stupidne zakony... takze v pondelok idem urcite, nebojte, aj napriek tomu, ze mi zrejme cesnak zabral. Klop Klop

emanuel v tabulke si uz asi 5 minut, ale este len u mna, cize zatial si ju mozes pozriet iba neaktualnu (z minuleho tyzdna) na tomto linku:
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2...
samozrejme mi chyba od teba este vek v case terminu porodu a predbezne vybrate meno pre drobca

bella - ako si to zelas vymalovat 😀 akoze cele riadky podla pohlavia? Lebo vsak vies, ze pohlavie je farebne rozlisene, no ale pre velky zaujem by som bola ochotna to pre vas urobit...

kafko - aj som na teba myslela, ze kedy asi pojdes a ci sa vobec ozves odtial... ale asi by si to bez nas nevydrzala, vsak? prijemne nakupovanie zajtra a malo strestenych tehu otazok 😉

stanka33
12. mar 2010

maxi tak cesnak zabral.....ja nabuduce vyskusam do nosa ako pisala bella....ale nech ma nadcha radsej obchadza nateraz stacilo chorob

stanka33
12. mar 2010

inak dobre nas je vela juloviek, maxi budes mat co robit, vsetko zapisovat 😉
sak ty to zvladnes.....aj riadky vyfarbit 😎

maxara
12. mar 2010

🙂 stanka ja sa bojim ze by som sa dovracala z toho v nose, aspon teraz cez tehu... teraz mi strasne vadi, predtym som ho pchala vsade, ale teraz bleee... aj dnes rano na zachode som mala problem 😀

tinka349
12. mar 2010

maxara- a ja preco nie som v tabulecke? ☹ ja som tiez julovka ☹

maxara
12. mar 2010

mna porazi.. to fakt? takze mam tie riadky rovno zacat farbit... no dobre... inak rovno si pozrite tabulky inych mesiacov, maju tam aj ine zaujimave stlpce, tak ak by ste chceli este nejake zmeny, tak kym som ochotna... vyuzite situaciu prosim 🙂

maxara
12. mar 2010

tinka necitala si pozorne... pretoze som ta tam dala az po minulo9m piatku a preto si este len u mna v pocitaci a najskor budes na webe zajtra, lebo ja som teraz uz grogy a este mam nejaku pocitacovu robotku, takze sa s tym teraz nemozem pohrat... tak asi najskor zajtra vecer

petrap001
12. mar 2010

maxara tak nezabudni aj na mna 😀 😀 😀 ze to bude alex 😎

tinka349
12. mar 2010

jaaaaaaaaaj 😝 no dobre dobre, ja som myslela ze si zabudla 😅 ale zajtra je aj tak lepsie, idem na to 3D tak uz by som mala vediet na 100% pohlavie...teda apson dufam ze to bude Rebeka 😀

stanka33
12. mar 2010

maxi to sa ti necudujem ze cesnak nehces vidiet...

no ja zartujem s riadkami...ale ked sa velmi nudis mozem pokukat aj ine tabulky...ja som smirovala februar 2010 som zistovala kolko sa narodilo bab a kolko chalanov...

mirka285
12. mar 2010

Ryban ved fotky su super 🙂 Inac mam pocit ze vsetky deticky sa na tom 3D vrtia a zakryvaju si tvaricku,ĺebo sa im to nepaci 😒 ale co uz ked mi maminky sme take zvedave a chceme ich vidiet 😉 ja som tiez uz strasne zvedava,este musim tyzden vydrzat 🙂 Buduci tyzden aj ja zbehnem niekam do Rakuska tak dam vediet ci bolo niekde nieco zaujimave...

maxara
12. mar 2010

petrap anoooo evidujem
tinka tak nezabudni do IP, nech sa k tej infoske nemusim prebijat cez to more slov
stanka riadky su uz vyfarbene 😉 ale ak ste chceli este nejaky kreativny stlpec, do ktoreho ste samozrejme ochotne poskytnut udaje, tak mozem pridat...

tinka349
12. mar 2010

maxara- napr.: vydata, slobodna, rozvedena
alebo: studentka, zamestnana, nezamestnana
ale nieee, cosi, ja len srandujem 😀 nemusis tam nic viacej davat 😵

maxara
12. mar 2010

tinka tam v nejakom inom mesiaci maju napr nase krstne mena aj manzelove... ale to sa mi zda, ze asi radsej nie...

tinka349
12. mar 2010

nie, nie....ja by som asi ani meno otca nedala 😠 naco ho tam? co ja viem? mozno ked, tak ten rodinny stav: slobodna, vydata, rozvedena, atd....a asi nic viac 😒 ved my sa o sebe podozvedame aj tak cez pismenkovanie 😀

sunnygirl
13. mar 2010

ahojte bábiky,

tak dnes opäť skoro hore ;-

inak ako maxara s mojalili nastúpila do práce a oacka stúpila na zmyzík, je tu tých strán akosi málo na čítanie 😅

prajem pekné písanie 😎

tutifruti
13. mar 2010

Dobré ránko...

... no u nás sú vianoce.... 😒 Znovu napadol sneh, skoro ma vystrelo, ked som vytiahla žalúzie...

...Na nose mám vyrážku /včerajšia karamelová Milka/... 😒

No to nám ten den pekne začína.... 😖

aalexis007
13. mar 2010

Dobré ráno 🙂

kafoditka
13. mar 2010

Dobre ranko kocice!! Tak tu je snehu pozehnane, ani sa nad tym nepozastavujem 😉 (Cadca)
Co mate dnes v plane? Manzelik ide varit segedin-mnam- poobede nas caka dvojita navsteva = chytanie bruska a milion otazok typu : ako sa citis? Kolko si pribrala? dookola sto krat 😖

MAXI, ked vymalujete, hod foto do albumu, som zvedava 😉 som rada, ze je ti lepsie..

A piste piste baby, nech je co citat..

tutifruti
13. mar 2010

Aj mna dnes caká navsteva... Synovec/krsňa mal 11 rokov... Už na konci februára, ale akosi som mu nevedela nič kúpiť... Takým začínajúcim pubertiakom sa ťažko vyberá... Ale nakoniec mu MM kúpi mikinu a tricko, také dost hrozné samá pavučina, nápis, krv... 😅 tak dúfam, že sa mu budú páčiť...
😀

zrzulka
13. mar 2010

my mame "rozpravkovy vikend" 😀

Kocky co ste boli v Brne na vystavisti tak ako? Oplati sa tam ist?
Priznam sa ze sa mi nechce ist kedze sme tam boli minuly tyzden, a ideme v pondelok do Cr.... zase Olomuc.... 😒

mirka285
13. mar 2010

ahojte babule,ja zase tak neskoro vstavam,ale ked opat som chodila do rana po byte 😉 kafo aj ja idem spravit segedin,ziada sa mi kapusta 🙂 moj drahy ide vecer na volajaku stretavku zo skoly po sto rokoch tak budem sama.ale zajtra idem ku mojej partacke z roboty,vratila sa z Maiami z dovolenky a nieco mi podonasala pre malu,tak sa velmi tesim...no teda dufam ze malu lebo moj mm sa s mojim bruskom od vcera bavi ako s Vilim 😒 neviem co ho to zas napadlo 😒 inak u nas neskutocne fuka,to zas bude den...a buduci vikend som navrhla ze by sme mohli zbehnut do Gyoru na klobasku,neviete nahodou ci uz su trhy?mne sa uz o madarskej klobaske,takej dobre chrumkavej co predavaju na trhoch aj sniva 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre