Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
19. apr 2010

dugy... to tam tam pridavas baby alebo sa tam pridava automaticky, ked na tu temu kliknes? Ze by si tam aj Mirku pridala..

zuzik1983
19. apr 2010

ahojte babule
tak vyzera to tak,ze ja budem niekde medzi prvymi,kedze mam termin 1. jula.ale uvidime,ako sa nam budu na svet pytat ti nasi drobci 🙂

zuzik1983
19. apr 2010

inak uz som si aj ja spravila album,ak chcete,kuknite 🙂

kafoditka
19. apr 2010

zuzik, je nas tu 5, co mame termin koncom juna 😉

zuzik1983
19. apr 2010

som zvedava,ktora z nas zacne prva 🙂 ale vraj dievcatka sa rodia skor ako chlapci...

miki060707
19. apr 2010

no určite pôjdu prvé na rad "júnovky" potom mi 😉
no moja dcéra došla na svet o týžden skôr a synovci o 3 týždne, asi je to individuálne..
dnes bola krásne, sme sa boli s malou prejsť, teraz sme vnútry a hrajeme sa, ale tiež sa mi nič nechce, tiež ma prešiel parný valec.., 🙂

zuzik1983
19. apr 2010

no to urcite,ja sa prave dnes citim celkom dobre,ja som ako pocasie... 🙂

miki060707
19. apr 2010

a ešte niečo vam napišem, predomnou na poradni bola jedna baba, bola o 1ttmenej odomna a na buduci týžden jej nalánovali sekciu, sa vyvalila oči porád, že nech bábo tam do jula pekne je...

mirka285
19. apr 2010

zuzik krasna vybavicka 🙂 ja som si medzitym aj nohy oholila 😉

mirka285
19. apr 2010

fiha Miki a to volajako skoro,ci?

dugyna
19. apr 2010

kafko musi m ja pridat ale neni problem priadm aj mirka...ak neni medzi tymi co som si pamatala anhodila tam automaticky..niektore si nepamatam niky koli zdvojenym pismenkam..alebo cislam
miri idem kuku ci si tam a ak nie tak ta dopisem 😉

alllexa
19. apr 2010

Uff, konecne po praci... Sef ma skritizoval za vec, o ktorej mi pred dvoma tyzdnami tvrdil presny opak, ze mam spravit... Proste nervy. Zajtra idem na kontrolu, dufam, ze ma uz poslu na matersku, chcem ist 8 tyzdnov pred terminom.
Vidim, ze ste mali blby vikend - Stanka, Katty, Ercica, Maxara,...- drzte sa!
No a s tymi snami - je to fakt neprijemne - mne sa snivalo, ze ma moj byvaly chcel "zbavit tehotenstva" a vrazil mi do brucha. Na to som sa zobudila, som mala pocit, ze som fakt dostala uder. To bol ale psychos aj v skutocnosti - prenasledoval ma, vyhrazal sa mi, takze sa nedivim, ze mam take sny... Esteze som potom spoznala mojho terajsieho manzela...

mirka285
19. apr 2010

ok Dugy,sa ma nezbavite 😀

zuzik1983
19. apr 2010

mirka 285 dakujem,v blizkej dobe uz hadam aj poperiem,nech potom mozem uz v klude cakat 🙂

meruska
19. apr 2010

ahojte, u nas stale prsi 😠 ...dokedy?

inak zajtra ma caka moje posledne rodicovske 🙂

lenkaaninka
19. apr 2010

baby kde sa dajú kupiť dobré kojacie vankúše ??

mirka285
19. apr 2010

ani ja som este nepoprala,chcem susit na balkone a aj tak kazdu chvilu prsi 😒

robika
19. apr 2010

Ahojte baby, tak dnes som mala aj ja otrasnu noc s hroznymi snom, nastastie iba jeden, lebo som vobec nevedela spat, iba som sa prehadzovala, uz som z toho bola zufala... samozrejme nad ranom som zaspala a nevedela som vstat do prace... ale mam taky pocit, ze kazdu noc po vikende takto zle spim...

vitam nove tehulky medzi nami 🙂

prave som sa nasrala... ale musim to rozdychat... ved nechcem aby bol malicky stale nahnevany 🙂

mirka285
19. apr 2010

lenkaaninka daj si to do googla,lebo je ich strasne vela,ale tusim aj v pampyshope maju dobre...

robika
19. apr 2010

dugy: ja by som tiez rada patrila do sukromnej temy 😉

zuzik1983
19. apr 2010

najhorsie je,ze ja ani balkon nemam,tak musim susit len vo vnutri...

robika
19. apr 2010

baby kolko mate dupaciek velkost 56 a kolko z velkosti 62? lebo som sa dnes kvoli tomu pohadala, ale nastastie nie s mm, ten by mi dovolil kupit vsetko... v poslednom case mi najviac lezie na nervy, ked ja som z niecoho nadsena a stastna a svokra ma total schladi... tak ma to vie nasrat... ze by som najradsej vybuchla ako ta sopka na islande 😀

robika
19. apr 2010

zuzik: mas krasne vecicky, prave som pozerala, mne sa najviac pacia sety oblecka... je to take roztomile a este tie satocky pre dievcatka su super... len mi budeme mat chlapceka... ale co by bolo keby som na neho nejake natiahla 😀

lenkaaninka
19. apr 2010

ja mám možno 5 kusov takých malinkých ...potom overaly nohavice bez spodkov bavlnené polodupky ale to už také väčšie..
a potom pár pančušiek...pár košielok svetríkov malinkých 56 a 62...atd

zuzik1983
19. apr 2010

robika dakujem,ved dufam,ze to bude stale dievcatko,lebo tie satocky by som na chlapceka teda dat nemohla 🙂

robika
19. apr 2010

lenkaaninka: a tie pancusky mas v akych velkostiach? tak take nieco mi chyba

meruska
19. apr 2010

ja som este tiez nezacala prat, ale snad uz zajtra 🙂
vecer budem vyprazdnovat komodu, aby bolo kde ukladat Timkove vecicky ...doteraz sme ju s mm pouzivali na kancelarske potreby 🙂

mirka285
19. apr 2010

robika ja som najprv nemala ziadnu 56,a tie 62 mam vacsinou z HaM a segra mi potom povedala ze tie veci z HaM su dost velke,a ze ta 62 bude malej moc velka,lebo ona ma chlapceka ktory mal 4 kila ked sa narodil a tiez mu este boli tie 62 velke..tak som potom dokupila aj 56,ale len dupacky,polodupacky,niake bodynka,kosielky a capicky...ved na leto ani viac netreba 😉

lenkaaninka
19. apr 2010

čo ti ja viem robika také uplne malulinké biele aj zelené všelijaké aj minule som v lidli kupila také miniaturne modré 😉

robika
19. apr 2010

baby preto sa vypytujem, lebo vraj mam toho vela, lenze dobre viem, ze dupacky este potrebujem dokupit a polodupky nemam ani 1 kus a vraj ze toho bude vela a ked bude treba daco sa kupi a ze ona (svokra) toho tak vela nepotrebovala, ako potrebujem ja .... a podobne reci, tak ma to nasralo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre