Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
21. apr 2010

kočky, písala som tým organizátorom výstavy Expo a odpísali mi,že tam bude 100 vystavovateľov na 4000m2 plochy. myslíte,že je to viac ako po minulé roky? oplatí sa mi tam ísť?

oacka
21. apr 2010

preboha maxi,ja by som to asi nezniesla,keby to naša robila. ja bby som ju bila. ale naša je bojko,ona je ľahko vychovateľná. ale s tými hovienkami je to fakt hnus...
naša je zas tučná,tak je chudera na diéte a pozerá na nás každý deň vyčítavým pohľadom... vidno,že je v strese...

lydus
21. apr 2010

dugy ma pravdu aj ja som cvicila svojho psika s novinami ,ale to bol maly tak do pol roka..a teraz ked mi nahodou urobii kako)))ale to sa mu dlho nestalo..tak je to normal na truc..ked mu zmeniim rezim..ale moj ma 7 rokov..a uz je naucený...ale ked som mala u seba krsnatko 4 rocne..tak ziarlil..a rano ked som robila ranajky tak sa mi vycikal (moj pes) pod nohy..to preto ze som si ho moc nevsiimala..lebo viem ze inokedy vydrzii...som zvedava ako to bude ked sa mi malinka narodii...to budem mat ako dve "deti"...mam malinku rasu...a je zvyknutý ze sa venujem len jemu..no uvidime..ale nevymenila by som ho za nic 🙂))

oacka
21. apr 2010

ja neviem,ako to bude s bábom a psom v byte. teda naša je strašne kľudná a celý deň preleží,ale ona sa rýchlo dostane do stresu a nechcem aby trpela kvoli konkurentovi - bábätku. a ešte tie chlpy.... sú všade!

oacka
21. apr 2010

kočky,čo ste boli po minulé roky na tej výstave v Inchebe,bolo tam 100 vystavovateľov? Potrebujem to vedieť, lebo stále váham,či sa tam mám trepať...

lydus
21. apr 2010

jaaj no oacka...trpiet asi bude..ale ona si zvykne-bude musiet))) ja tomu mojmu uz tak zo srandy vraviim..ze zlate casy koncia pomaly 🙂 moj pes neplzne aspon to..on ma vlas..lebo ked pridem k svokrovcom tak tam su chlpy vsade...viem o com..aj u nasich je pes..tak si vyber kam na navstevu )))

oacka
21. apr 2010

tie chlpy ma vážne znepokojujú,ale svokruša naznačila, že ona si našu krásavicu hocikedy môže na týždeň, možno aj naviac zobrať,aby sme mali kľud.

kamilakd
21. apr 2010

ahojte dievcata nemate zaujem kupit snuza go monitor dychu? je novy nepouzivany s blockom zakupeny 17.2.2010 mame dva jeden sme dostali jeden som kupila...info cez IP

tutifruti
21. apr 2010

No nasi kamarati mali malého psíka, ktorý bol miláčikom, bábatkom a neviem čím, ale ked sa im narodil prvý syn, tak ho na chvíľu dali k rodičom, lebo robil zle malému, žiarlil, chlpy... a pes tam je už 4 roky..... 😉

oacka
21. apr 2010

veru,neviem tuti,ako to bude s naším psom. čo keď dám malú na zem do lehátka a pes ju začne oblizovať? alebo jej skočí do postieľky, nie žeby naša bola nejaká extra skokanka,ale kto vie... ja si už všelijaké horory predstavujem, mám tušáka,že aj naša skončí u svokry a potom si ju zoberieme do domu,keď postavíme.

tutifruti
21. apr 2010

ONi už aj postavili, ale psa už nechali rodičom.... On bol tak zvyknutí na pozornosť... bol jedináčik 😀 , že si povedali, že ak psa tak takého, čo bude od mala s deťmi....
On napríklad malému zobral hryzátko z ruky, loptičku.... ked začal štvornožkovať, tak do neho štuchal, ten padal, až sa ho bál, a plakal, ked k nemu išiel/pes/...

tutifruti
21. apr 2010

zvyknutý 😝

oacka
21. apr 2010

no diky! tak to si u našej neviem predstaviť,ale čo ak...

lydus
21. apr 2010

Ja by som mojho psiika nedala urcite nikomu..to by musel nejako extra ublizovat..ale da sa to sledovat..pre mna je to clen rodiny..a trpela by som aj ja kebyze nieje s nami...

oacka
21. apr 2010

ja k našej asi nemám až taký vzťah. mám ju rada,ale pes je pes, nie moje dieťa. a ona je taká malá neurotiička, neviem,čo bude pre ňu lepšie, veď uvidíme...

oacka
21. apr 2010

a kde´d uvidím bábätku v puse psí chlp,tak konec! a to určite bude,lebo my máme jej chlpy všade, strašne plzne, nič nepomáha. tabletky jesť nemôže,lebo je z toho v takom strese,že nevylezie z úkrytu a radšej zomrie od hladu... ☹

kafoditka
21. apr 2010

oacka... ja proti psom nic nemam, sama by som chcela, ale jedine v rodinnom dome, v byte by som ho nezniesla. ale neda mi reagovat. Ja ked vidim tu na konovi vo fotoblogoch fotky, ako si donesu par dnove dieta domov z porodnice s minimalnou imunitou a nad nim sa sklana a nebodaj ho olizuje (!!!) velky chlpaty hnusny pes, tak odpadavam. toto vazne nikdy nepochopim...
Teraz ma mozno vy vsetky vasnive psickarky odsudite, ale tot moj nazor.. Mne by sa priecilo mat chlpateho psa v cisto prezlecenych perinach v posteli, kde mi lezi babatko... 😝 😝

monline
21. apr 2010

aj my sme mali psíka 6 rokov..malý izbový Lhasa Apso, nevychovanec Deny, ale mali sme ho radi..a v januári sa nám stratil..občas keď sme ho pustili von, tak šiel aj na ulicu, nemáme ešte riadny plot..nezvykol zájsť ďaleko- ale v ten deň sa domov nevrátil..nikde sme ho nenašli zrazeného, tak si ho asi niekto vzal..☹
teraz chce muž aj dcéra ďalšieho psa, ale ja nesúhlasím...kým malý nepodrastie a kým nebude poriadny plot

tutifruti
21. apr 2010

No ta kamoška mala taký vzťah ako k dieťaťu.... aspoň si to myslela kým sa jej dieťa nenarodilo.... to sa porovnať nedá.... ale ja sama som mala psa a pochopila som to až po narodení dcér.... takže ťažko sa to vysvetľuje, ale je to neporovanteľné.....
Mi mohol niekto predtým hovoriť čo chcel.... 😅

tutifruti
21. apr 2010

Kafko :presne.......
Ja ked som bývala pri našich mi nevadil pes v perinách a na gauči... a teraz ma z toho poráža ked prídem ku mame a chlpy Mama má aj kocúra a ked som prišla s krásnym bábatkom na návštevu a kocúr si mi ľahol do kočíka, samé chlpy.... ma skoro vystrelo....
A náš pes /teda mamin/, tiež terorizoval deti,kým boli malé /teraz mu to oni vracajú/.... 😀 Napr. sestra má Ellu /1 rok/ a to chúďa sa ho už tak bojí, všetko jej berie z ruky, strašný pozor na neho musíme davať....

oacka
21. apr 2010

ja viem,ako dlho som bábätko chcela,ako veľmi sa naň teším, a mi príde ako rúhanie prirovnávať psíka k dieťaťu. moja kamoška,čo ešte len chce otehotnieť a má psa,tiež hovorí,že je to jej bábätko,ale to sa potom zmení. kafko,ja som sa za psíčkarku nikdy nepovažovala,ale odkedy máme nášho psa,viem,že je to super, mať doma zvieratko,no nidky ho nebudem povyšovať na decko. je to havko a takto mu to aj vyhovuje. fakt neviem, ako to bude,keď sa mmalá narodí....

kafoditka
21. apr 2010

mne len nejde do hlavy skutocnost, ze to zym maminam nevadi... neviem, mozno su to v mojom pripade len predsudky, ale bohuzial, tie ma nepustia. A mozno je to preto, ze som psa nikdy nemala.
Ale ked prides domov so 4-5dnovym babatkom, vsetko je predtym vyprate, vyzehlene, vonave, samy si musime casto umyvat ruky, aby sme na babo nepreniesli nejake bacily a podobne.. A zrazu ma pri babatku sediet a oblizovat sa pes, ktory plzne a ktory bol pre chvilou vonku a kade tade sa obtieral??? Dobre, verim, ze labky sa mu utieraju, any nezaspinil podlahy ale neverim, ze psov kupu po kazdej prechadzke vonku..

sunnygirl
21. apr 2010

tak ste sa pekne rozpísali.
My máme papagáje a budeme mať prírastok, včera si zniesli prvé vajíčko 🙂 , tak som zvedavá. Inak ja zvieratká veľmi nechytám do rúk, neviem, nejako tak som bola vychovávaná 😅

oacka
21. apr 2010

ale vraj deťom prospieva,keď vyrastajú so psom. a pes má vraj dezinfekčné sliny! ale každopádne,každý zodpovedný chovateľ a tréner psov povie,že pes do spálne nepatrí. ani do jedálne k stolu. my našu už do spálne nepúšťame,ani do "detskeej". ale chlpom na podlahe sa tam aj tak nevyhneš....

sunnygirl
21. apr 2010

žiadne mojinkovanie sa, oblizovanie a tak, uf, fuj, na toto nie som 😖

oacka
21. apr 2010

ja som celé detstvo prežila s mačkami,a to sú inné potvory, a nemám našťastie ani toxoplazmózu. a určite som si ruky furt neumývala. 😀

sunnygirl
21. apr 2010

ale zase neviem odolať, malím mačšiatkam, šteniatkam a tak mláďatkám všeobecne, je to milučké a najzlačie mláďatko na svete je malý sloník 😀 😀 😀

oacka
21. apr 2010

😀 😀 😀 😀 malé sloníky sú takí malí ťuťkovia neohrabaní.. 😀

sunnygirl
21. apr 2010

oacka, presne 😀 😀 😀

monline
21. apr 2010

sunny- vieš, že vďaka tejto fotke na mňa pôsobíš celkom inak? 🙂
predtým- som ťa vnímala ako krehkú éterickú bytosť..takú, že človek sa bojí aj škaredo na teba pozrieť, aby si sa nerozplynula..a teraz ako mladú krásnu ženu, ktorá ak chce, postaví všetkých naokolo do pozoru 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre