Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
22. apr 2010

zrzi ake psychologicke knihy citas?

zrzulka
22. apr 2010

inak ja niekedy ani casak nestiham precitam... mala mi ho skor roztrha ako sa k nemu dostanem.... 😀 Som nejaka nemozna ako tak citam....

zrzulka
22. apr 2010

Strass momentalne tieto :
celkom zaujimave citanie... Mna to bavi....

tutifruti
22. apr 2010

Zrzul: najlepsie sú hry v lahu.... Ja bývam pri hrách veľmi často chorá a musím ležať a deti ma musia ošetrovať.... 😀

denisse
22. apr 2010

ja vela citam cestou do a z prace .... v metre ... to precitam najviac .. casto len casaky, ale niekedy fajnu knizku ...

denisse
22. apr 2010

zrzi, tiez mam rada taketo knihy ...

oacka
22. apr 2010

denisse,ja si rada kupujem knihy cez net na levneknihy.cz, a tam sa mi tiež občas stane,že slovenského autora kúpim preloženého v češtine - maxima Matkina napríklad. ja som to čítala najprv po slovensky,požičané a potom som si kúpila po česky, je to také čudné. 🙂

zrzulka
22. apr 2010

Waw Tuti,to je dobra hra. moj muz ked je unaveny tak hovori malej ze sa idu hrat na spanok... Ale to vacsinou zaspi prvy on. malu tato hra nejako zatim neoslovila 😀 😀 😀

stanka33
22. apr 2010

zrzi aj ja mam par knih ako s detmi, vychova a tak ale necitala som este ani jednu..nestiham...to preto lebo teraz citam konka... 😀

monline
22. apr 2010

Matkina som čítala v slovenčine, ale veľmi rada čítam české knihy..pokiaľ je cudzojazyčná kniha preložená do slovenčiny aj češtiny, určite si zvolím český preklad...určite je lepší..ževraj slovenskí prekladatelia majú na preklad oveľa menej času ako českí a dostanú za to menej peňazí..tak ani ten výsledok nie je taký dobrý (povedal dnes majiteľ kníhkupectva, kde som dnes strávila asi polhodku svojej obednej pauzy)

zrzulka
22. apr 2010

Stani ved to keby som necitala konka tak si viac precitam aj z knih. pri malej ich citat nemozem lebo ona ked vidi babetko na obrazku tak koniec sveta. Som jej vyclenila moje maminy, dieta, mama a ja (kedysi som kupovala) tak tie nech si cita ale moje knihy jej nedovolim.... 😒
Uz som aj dost precitala co sa taka vychovy , uz si robim zalusk na nove tituly ktore kupim ked docitam tieto.... Zial kupit knihy je dost vysoka polozka z nasho rozpoctu.... neda sa zase tak casto....

tutifruti
22. apr 2010

Zrzul: 😀 😀 😀

zrzulka
22. apr 2010

Matkina cita moja segra, raz som si pozicala jednu z jej knih ale nejako ma tento zaner neoslovil 😖

strasska
22. apr 2010

zrzi prvu a poslednu poznam, teda citala som na nich recenzie a bavili sme sa o nich so specialnou pedagogickou.
Normalne si ma zahanbila, lebo aj ja by som sa mala pustit do nejakej odbornej literatury ale nechce sa mi. A tiez mam teraz par knih z evitapress.

strasska
22. apr 2010

sak ja ked vidim letak z grady, alebo z portalu, tak slintam. no ale prasule niet, tak si odopieram 😖

stanka33
22. apr 2010

no idem vas pobavit posledna kniha co som akoze precitala bola -cesta do afriky- ako nasi futbalisti postupili na majstrovstva sveta....muz ju dostal...a ja som pozrala futbalistov na obrazkoch..

tutifruti
22. apr 2010

Zrzul: inak lekársky kufrík už máme aspoň štvrtý.... 😀 Naša Dory mi bežne musí pichnúť napr. Injekciu do oka, aby ma neobolelo.... 😅

strasska
22. apr 2010

stanka 😀

strasska
22. apr 2010

tuti no ty sa doma nenudis 😀

stanka33
22. apr 2010

inak aj ja som sa hravala s kufrikom doteraz si ho pamatam..a starej mame som brala vsetky sklatulky od liekov a ked som mala tri roky tak som poznala aj nazvy...no prosto profesionalna uchylka...

adka1311
22. apr 2010

stanka 😀 takze uz mame jasno v tvojich zaujmoch - futbalisti a lieky 🙂

mojalili
22. apr 2010

Ahojte kocky, konecne som zasadla v praci, mam nabehanych 100 jarnych kilometrov, boli sme vystupovat s detmi na Den Zeme a ja uz nevladzem.... 😒 Este 2 tyzdne.....
TUTIFRUTI - mas krasne vydarene dcerky:.... Moja nas pocuvala a bavili sme sa s mm, ze maly ma velkeho pipika v brusku...ona prisla za tatkom, schmatla ho za pipika a hovori "TATKO, AJ TY MAS VELKEHO PIPIKA" 😀 Takze tiez riesime pipikov a pupulky.... 🙂 🙂 🙂

zrzulka
22. apr 2010

Stras neboj sa ani mne sa vzdy nechce. Ono je to take ze sa na to clovek musi aj sustredit. Musim mat fakt naladicku...a hlavne klud 😀 Ale inak tieto knizky mozem. Boli casy ked sme citali s manzelom spolu a potom sa o tom rozpravali. tieto chvilky som milovala... Teraz uz niezeby sme spolu necitali ale to vascinou precitam s nim len jednotlive pasaze a nie celu knizku....

Tuti a oci mas este v poriadku??? mas fakt podarene dcerky... To je radosti u vas doma...

stanka33
22. apr 2010

adi jasnacka...volakedy boli hokejisti ale ti dobri nam uz zostarli 😉

tutifruti
22. apr 2010

Naša Alžbetka.... tá rieši mravce, pavúky, kobylky, chrobáky a inú háveď.... tak to čo bude deratizér? 😀

miki060707
22. apr 2010

ahojte kočky, tak ja som volala za výsledky cukru a je to ok aj krvný obraz...tak som rada....

teraz som dojedla palacinku a kávu... 😉
malu som dala na dvor, svieti tam sliečko, ma niejak sople, včera bola vnútry, ale reku nech ide k dedovi nachvilu...cez den je to ok, ale v noci ťažko spí, ale zvládame to...
baby, šak na bud. týžden je už mááááj a to ešte dva mesiace a môžeme čakať prírastky, ... 🙂
ja rada čítam knihy, teraz také od slove. autoriek, no som asi výnimka, ale gillerová, vasilkova, duranová .....ma bavia a čítiam aj iné, ale tieto veeľmi rada, vždy ked mala ide spať a nechce sa mi byť na pc, alebo pri telke....

stanka33
22. apr 2010

tuti ja som si urobila z umelej hmoty akoze terarium, nasadila tam travu a mamina mi musela nachytat lucnych konikov a tych som tam chovala to som mala tak 10 rokov....a teraz to nemozem ani vidiet chrobaky a tak...

zrzulka
22. apr 2010

Tuti v jej veku som aj ja riesila chrobaky a zaby... pamatam si ako mi otec nasiel malinku zabicku a ja som ju zabila ☹ nevedela som za svet pochopit preco moja zabka neskace.... Dufam ze moje deti nebudu ako ja.... My sme mali teda ine "hracky"

oacka
22. apr 2010

miki,super,že máš cukor ok. ja som tiež čakala,že budem mať cukrovku,lebo rada papám čokoládu a som tučo. ale od toho to asi nezávisí. ja som čítala odd slovenskej autorky neviem akej Dve čiarky nádeje, to sa mi páčilo. ja čítam aj také romány do kabelky, čo vydáva český Blesk pro ženy, a nie sú to až taká gýče ako som čakala. celkom srandovné. a stoja 25,- korún...

kristip
22. apr 2010

ja mam momentalne rozcitanu knihu - Prirucka spatne matky 🙂 - je to celkom fajn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre