Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
23. apr 2010

kafko- také dupačky som kúpila i ja malému, ako máš na predposlednej fotke..tie jemnučko maslové, ale moje sú asi menšie, v tých chcem malého priniesť z pôrodnice, aj čiapočku som takú istú kúpila, vlastne v tej sérii aj dvoje ponožtičky, aj body, aj opaľovačky..uvidím aké bude počasie a rozhodnem sa

kafoditka
23. apr 2010

dugy... sak daj vediet, co a ako...

monline
23. apr 2010

kafko- ktovie aký je to človek, ako sa dohodnú..možno sa budú naťahovať s ním mesiace a poškodiť si svoje veci ešte viac pred narodením bábätka je asi zbytočné..si predstav že dugy bude musieť opäť maľovať, prášiť po celom byte pri pokládke nových parkiet..však to je na porazenie..je lepšie dohodnúť sa na adekvátnej sume a poriešiť to čím skôr, kým je dugy kinderko

kafoditka
23. apr 2010

moni.. ja to mam uz tak na jesen, je to zda sa mi 68ka.. ale chutne je to, vsak? Ja som zistila pri prani a zehleni, ze mam tolko veci na leto 56-62 ze maly nema sancu to vynosit 🙂

kafoditka
23. apr 2010

moni co sa tyka dugy tak mas pravdu,. to zo mna len zlost hovori, lebo mi je dugy fakt uprimne luto

dugyna
23. apr 2010

kafko...to uz nie su nervy..to uz je zufala rezignacia ☹ mozme ist do sukromnej ak si tu este

kocky dakujem vam vsetkym za porporu ste velmi zlate 😉 nabedhol by tam aj muz..ale ak chceme aby to oprvaili...tak musime byt kludny....ak chete mozem v sukromnej...

kafoditka
23. apr 2010

dugy pod

monline
23. apr 2010

kafko- krásne sú..páčia sa mi práve pre tú farbu, ja mám tie najmenšie 0-3 mesiace, či newborn? ani neviem..chcem pod ne dať bavlnené body..záleží na počasí aké práve bude, lebo tie dupačky sú dosť teplé..
ja mám tiež toľko krásnych vecičiek, ale nemôžem ich pofotiť, lebo máme pokazený foťák a nový sme ešte nekúpili...a opraviť ten starší sa asi neoplatí

monline
23. apr 2010

kafko- lepšie som pozrela- aj ty máš presne tú letnú súpravičku z tej série, aj ponožtičky rovnaké 🙂

dugyna
23. apr 2010

kafko inas svokro je fakt super...to by ma nepotesilo keby maniekto takto zobudil..vidim ze tiez si mala neprijemn rano ☹

jaruska a tabletkly ti nedal iba ten krem? a aj teraz ked si ich este mala tak nic ine ti nedal? skus si kupit v lekarni canesten...bud krem a tym sa natri dolu aj dnu mierne..alebo si kup ten vaginalny canesten..je drasi ale ma taky aplikator na krem dnu...a umyvaj sa zo spodu bud len cistou vodou alebo intime gelom-pozor nie vsetky znacky ti mozu robit dobre...ja som napr. nezniesla z avonu..ale pochvalujem si ten z oriflame...ono totiz aj mydlo ti moze sposobit kvasinky...

ericica
23. apr 2010

ahojte zelam pekny dnik....idem si vas precitat konecne mam cas 😉

kafoditka
23. apr 2010

monline... mame proste rovnaky vkus 😀

jeiny
23. apr 2010

ahoj zienky,

citam, ze na predchadzajucej stranke rozoberate kociky. Mne sa strasne paci tento, len mam tak nejak obavu z tej vloznej tasky namiesto vanicky. Neviete o niekom kto mal taky typ kocika s tou vloznou taskou, ci to bolo pohodlne pre babatko?

jeiny
23. apr 2010

a velmi sa mi tam paci ta sportova verzia, je odpruzeny, zvlast polohovatelny chrbatik, zvlast nozky, tie male kolieska sa daju vymenit za velke, atd..

ericica
23. apr 2010

nooo dugy to ti teda nezavidim 😠 ja ako poznam samu seba asi by som si najprv hrdlo vykricala nahlas na chodbe a potom by som to isal riesit pokojne 🙂
jaruska ja som sice teutonku neskusala ale mne sa casualplay zdalo lahko manipulovatelny a mojmu oku sa zda o nieco krajsi ako teutonka,no ale kazdemu sa nieco ine paci.....
bella pekne miesto ste vybrali aj ja by som hned sla ,ale mi pojdeme asi az ked bude mala o trosku vacsia 😵

monline
23. apr 2010

jeiny- kočík je krásny, podľa mňa v lete je tá taška fajn, vtedy aj tak musí ležať v rovnej polohe a to sa dá... a na zimu sa tam malé možno ani nezmestí..a tá taška vyzerá byť zateplená ako fusak, ak by sa tam vošlo aj s taškou a fusakom, tak super

ericica
23. apr 2010

kafko inac ako by si pisala o mojom svokrovi ,on ked chodi do roboty sa budi o 4 a fuka si nos ako tie slony choboty ze to pocut este aj v susednej dedine 😠 😠 😠 ma to vzdy zobudi uz som mu aj vynadala aby isiel do komory si ho vyfukat ale on sa asi vzdy pozabudne 😀

ericica
23. apr 2010

jeiny a to aj aka znacka????aj mne sa zda celkom fain... 🙂

kafoditka
23. apr 2010

jaaaj ericica, ja by som mohla o mojom svokrovi "uzasnom" pisat cele romany - hlavne o tom, co na nom beznasam, ale to je na inu temu a hlavne do sukra..

ericica
23. apr 2010

no tak to sme asi dve akurat vcera mi vyskocil tlak na 300 ked mala zase zacala cirkusovat a zas ja som bola ta najhorsia. 😠 😠 😠 ale ked ............................................jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙄 🙄 🙄 🙄

jeiny
23. apr 2010

gesslein future.....uuuplne ma zblbol 😀 ...len ma tam ta taska odradza stale...ale uz by som sa mala rozhodnut, najvyssi cas 🙂

a akurat pozeram na nejakej ceskej stranke je aj za celkom fajn cenu, lebo u nas je dost drahy...a preto sa aj obavam ze ho kupim a ta taska bude o nicom

kafoditka
23. apr 2010

ericica - viem o com hovoris... som len strasne zvedava, ako to tu bude vypadat, ked dojdem s malym z porodnice... 😒 😕

mirka285
23. apr 2010

caute..ja som sa uz tiez dnes vynervacila,mna sice nerozculuje svokor,zato moje pubertalne dieta ano 😠 Jeiny pozri si vahu toho kocika,kamoska co mala Gesslein povedala ze nikdy viac by ho nechcela,vraj bol tzky strasne...ale to uz bolo pred 5 rokmi,odvtedy su aj vselijake nove modely...minuly tyzden som dala opravit nasim kavovar,sa im pokazil a dnes volali ze je hotovy,oprava bude stat 17O eur 😠 katastrofa....co je to dnes za den zase,no neviem co so sebou..

jeiny
23. apr 2010

a kolko priemerne vazi taky kocik resp, co je taka este v pohode vaha?

dugyna
23. apr 2010

Jeina kukni moj album my sme kupili asi take nieco podobne. Nas vazi 10-11kg .myslim ze to je najnizsia vaha u kocika

mirka285
23. apr 2010

tak ja by som tazsi ako 14 kil urcite nechcela,tak ale ja som taky krpec,takze pisem ti len moj nazor....

maxara
23. apr 2010

No babulky, takze riadna ritka, kam som sa dostala...volala som po vysledky krvi zo stvrtka, co som bola kvoli kaslu a co mi bral, aby vylucil tu plucnu emboliu.. no a mam to nejako zvysene a ze ked mi neprejde kasel do pondelka, tak ma posle na hematologiu ☹ no to som nadsena..

tadotami
23. apr 2010

tak ten moj urcite vazi viac.dugy mas velku vyhodu ze je lahucky.nenarobis sa velmi.

mirka285
23. apr 2010

Maxi no to je robota ☹ akoby si namala toho dost,este aj taketo neprijemnosti k tomu..drzim palce aby to nebolo nic vazne 😉

maxara
23. apr 2010

jeiny okolo tych 11 kg, podla toho, ci konstrukcia s vanickou alebo so sportiakom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre