Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
26. apr 2010

Dugy to co si mala za den?no mna by bud jeblo alebo by som predcasne porodila... ☹

katty17
26. apr 2010

Miri, tvoja sestra nemala problem s kojenim? slo jej to s klobucikmi? mohla normalne kojit, nemusela odsavat?

mirka285
26. apr 2010

dnes som sa dobre citila tak asi preto mi islo vsetko tak od ruky 😉

mirka285
26. apr 2010

Katty mala problem s kojenim,prveho kojila len tri mesiace a druheho asi tri tyzdne,ale toho prestala kojit aj z inych zdravotnych dovodov.ale povedala ze s tymi klobucikmi sa to da v pohode,podstatne je aby ti to laktacna sestra dobre vysvetlila a ukazala..segra kojenie nemusi,takze u nej aj psychika robi svoje..musis sa pekne nastelovat ze kojit budes a uvidis ze to pojde,to chce hlavne pozitivne myslenie,ja som uplne na to kojenie tentokrat nastelovana,ja som pri Tomasovi nemala mlieko,a teraz som si vsugerovala ze to pojde,aj mlieko bude a ine si ani nepripustam

oacka
26. apr 2010

inak na tej miss tehuľka je jedna kočka pred tinkou. a píšu tam,že o víťazke rozhodne porota... tak neviem,či budú brať do úvahy aj naše hlasy...

katty17
26. apr 2010

Miri, tiez som riadne nastavena na kojenie. minimalne rok 🙂. dnes mi sestricka kukala bradavky a vravela ze sa nemam bat. ze nech mi to sestricka v porodnici poriadne vysvetli ... tak uvidime. babule idem kukat panelak 😉

mirka285
26. apr 2010

neboj pojde to,len treba chciet uvidis 😉

stanka33
26. apr 2010

ahojte katty preco sa pytas na cunderlika ja som si ho chcela zazmluvnit ale zevraj ma toho vela a bere iba svoje pacientky zo sukr, ordinacie

kafoditka
26. apr 2010

aj ja som nastavena na kojenie, velmi mi na tom zalezi tak dufam, ze to pojde a nebudem sklamana...

mirka.. aka si sikulka, ja po tom dvojtyzdnovom deficite spanku som bola dnes ako vyflusnuta, zajtra to nebude asi o nic lepsie, kkedze ma cely den prsat... 😒

maxara
26. apr 2010

Ahojte babulky, som doma..
dugy sorry, uz som tu nebola.. idem tam nakuknut a precitat, ale sipim, ze sa ti nieco hrozne prihodilo..
stanka tak rano o 9:00, budem mat asi cerveny kabat. 😒

stanka33
26. apr 2010

maxi ja asi cierny kozak alebo hnedu bundu

mojalili
26. apr 2010

KAfoditka - ani ja nemam an jednu flasku este kupenu, chcem tiez plne kojit, uvidim, mozno ked budem uz doma tak kupim. Kocky, len si uz nepamatam, ktore su lepsie......sklenene ci umele?

Dievcata, ja som sa po tom vikende dorazila....v noci som nespala, nemohla som.....vsetko ma bolelo....vsetko.....Rano do prace, oducila som si 6 hodin a k tomu dozor cez prestavky, takze ziadny cas na nic... ☹ ☹ ☹
Dost casto mi zacalo tvrdnut brucho, nedokazem chodit poriadne.... 😒

Zajtra idem na poradnu, tak uvidim, co mi lekar povie.....boze, este 1,5 tyzdna, snad to vydzim....keby v praci boli kolegyne trosku ludskejsie a zobrali mi aspon ten blby dozor.... 😠 😢

Inak MIRKA - spomenula som si na teba, ked si si kupila gel na intmnu hygienu Bojouiles...ci tak nejako....ja mam z DMky servitky na intimnu hygienu a dnes na wc ze sa utrem v skole.....a neuveritelne ma tak vsetko zacalo palit, ze som ledva prisla domov......ani za svet nieco take.....

VELKE FAUX PAS - dnes sme sli skladat postielku, manzel ju vyumyval....a zistila som, ze som zapatrosila srouby... 😒 😎 😒

stanka33
26. apr 2010

maxi a kolko to bude trvat???

mirka285
26. apr 2010

Mojalili to bola ina kocka,ja pouzivam iba laktacyd,tusim Jaruska,,ja zasadne sroby davam do sacku a privezujem so spagatom k nabytku,inak by som ich uz v zivote nenasla...mojalili uz to das ten posledny tyzden,mas moj obdiv..

mirka285
26. apr 2010

Stanka,Maxi vy dve sa kam chystate?co ste tajne aj my chceme vediet a ked nam nechcete povedat tak si zalozte sukromnu temu 😝

mojalili
26. apr 2010

PRosim vas kočky co rodili.....oblieva ma stale pot, akoby navaly som stale mala.......a zacina mi opet byvat zle od zaludka, na wxcma prehana.....fakt nevem uz co so sebou.... ☹

maxara
26. apr 2010

stanka oki, hladam cierny kozak alebo hnedu bundu..
mirka my sme ta volali.. ale nechcela si ist 😉 ideme na pripravku na Kramare na uvodnu konzultaciu.. ak chces otecka pri porode asi to budes musiet absolvovat..

malo by to trvat asi hodinu a potom ma byt nejaka prednaska (vsetky dalsie su nepovinne) ale neviem na aku temu.. musim prchat, tak zajtra o 9:00

stanka33
26. apr 2010

miri nic take tajne ideme omrknut porodku na kramare...uz mam z toho depku asi iba zajtra mi dojde ze ochvilu rodim..ja neznasam nemocnice, po prvom som povedala ze nikdy viac do nemocky...inak citam temu porodnica kramare a vela bab nadav...a ze lekari sa nechcu zazmluvnovat lebo je vela porodov tak fasa

stanka33
26. apr 2010

ok 🙂

monline
26. apr 2010

mojalili..no ja som nič také nemala..návaly sú asi z toho množstva hormónov..a metabolizmus je spomalený, tak preto ti je možno zle...mne bolo zle včera, pritom počas celého tehotenstva mi nebolo ani raz zle..ale prešlo to..

ericica
26. apr 2010

caute kocky ja sa uz na ten moj porod velmi tesim len sa bojim o tu nasu malu lebo zase ju chytilo obdobie mamicky a bezo mna nic neurobi,ani sa nenapapa ani sa nevycika proste nic 😠
my sme minuly tyzden burali mame novu obyvacku nove okna vsetko prerobene 😉 len ja som sa totalne upracovala na smrt 😝 😝 😝 ale do porodu uz klud 🙂 tento tyzden mame v dedine 1 svate priimanie takze mam torticiek habadej 😨 zase sa ukazem az dakedy koncom tyzdna 😵 😵 😵

monline
26. apr 2010

ericica- akých tortičiek? pečieš torty?

luminkasp
26. apr 2010

mojalili a nemas nizky tlak?

mirka285
26. apr 2010

Jaaj,Stani tak zajtra napiste co ste pozistovali.ja otecka k porodu nechcem,ani on nechce,takze v tomto mame jasno 😉 ani tie pripravy nechcem,ja sa vlastne tvarim ze ani nejdem rodit 🙂 ja keby som sa na to mala este aj psychycky pripravovat,tak by som to urcite neprezila...

mojalili
26. apr 2010

LUMINKA, mavam idealny tlak, neviem....ale mozne to je, ja sa normalne netesim na noc, lebo nemotem spavat...
Jejjjj Ericica, tak potom hod do albumikov torticky....
NO nahadzala som na inernet znamky a idem do hajan, zajtra ma caka nahanací den, idem s detmi na plavaren...pekny vecer kocky...

luminkasp
26. apr 2010

mojalili ani ja nemozem spavat dobre, no, mna sa sestricka stale pyta na tie tvoje priznaky kvoli nizkemu tlaku

stanka33
26. apr 2010

miri ja idem iba omrknut kde mam ist a ako ako si objednat tu epi a muz ked bude moct prist tak ho tam chcem lebo ja mam stastie na debilne sestricky tak nech tam je aspon niekdo pri mne
mne nedochadza ze idem rodit ani na to nemyslim ani nechem

dugyna
26. apr 2010

miri ☹ nemala som daleko od jedneho alebo druheho ale skor od toho ze ma skoro drblo...a hlavne keby si videla pohlad tej zenskej...asi mala chut mi malu vyrvat.. ☹
sak chudatko nasa princeznicka sa tam len cely den mrvka..ani sa jej necudujem

kafko mi budeme vsetky pekne kjit..takze nad ziadnym sklamanim neorzmyslaj

maxi v poho sak kukni..

mojalili to su teda kolegyne 😠 a servitky asi treba inu znacku...nie kazdej zene robi dobre rovnaka znacka

mojalili skus mozno blizssi popis..neopuchat? tlak mas aky? bielkoviny v moci?...ci nahdou nezacina u teba nejaka gestoza...preto si pytam na tieto veci..

mirka285
26. apr 2010

ja si len spomeniem na porod a je mi spatne 😢 a keby aspon tolko rodiciek nebolo,si to viem predstavit v tych nemockach,ziadna individualna starostlivost,vsetko bude take rychlo rychlo,uz rodi dalsia ☹ ☹ ☹

dugyna
26. apr 2010

mojalili a tie navaly mas tepla? a v noci sa potis to by mohlo byt aj z hormonov...busenie nemas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre