Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
27. apr 2010

tento piatok,sobotu a nedeľu..

luminkasp
27. apr 2010

cigaretka, klidek, ja som ich este nebola ani pozriet,prvykrat sa chystam ist az 18. maja 😎

oacka ja chcem nieco lahke, lebo my byvame v kopci a ja ked budem musiet rano zaviest malu do skolky a poobede ist po nu, ja asi zdechnem, s tazkym kocikom, jednym dietatom v nom a druhym, co bude chciet tlacit kocik 😎

oacka
27. apr 2010

tak rozhodne niečo ľahké, luminka, a možno aby mmal ručnú brzdu na pribrzďovanie, tá je vraj na kopec dobrá...

oacka
27. apr 2010

a nemáš po malej,luminka?

luminkasp
27. apr 2010

oacka, ja mam spanielskeho zubara, takze ten moj je lacny 😎

cigaretka5
27. apr 2010

no mozno sa uvidime i ked moj drahy je uz z tych kocikov hotovy , boli sme az v troch obchodoch, dali sme si strategiu ze netusime co chceme, ale ked nas predavacky uvideli vzdy nam ponukli concord neo , brio a mutsy, lebo ja mam 186 cm a manzel 202 takze my ani nemame sancu kupit kocik lacnejsi lebo ak stoji 400 eur je nam tak po kolena.
No uvidim mozno draheho nahovorim na vystavu v nedelu po svadbe , a ked nie objedname mutsy z trnavy alebo hlohovca.

luminkasp
27. apr 2010

mam, ale to bol golfac, co vidim dost nevyuzitelne teraz pri malej, potom sportak co mam ten bude mat drobec po tere, lebo ten je takmer novy, neviem, ci v nom bola 2x, ona ked zacala chodit, uz nechcela byt v kociku

cigaretka5
27. apr 2010

lumi az teraz som kukla tvoj album, ked tak porovnavam mame asi rovanke velke bruska a mnefurt seci hovoria ze kde to kilove mimco mam 😉

luminkasp
27. apr 2010

cigaretka, ja mam nastastie iba 172, moj muz este menej a to som tu vysoka, ja uz si nepamatam,kolko tie nase kociky stali

luminkasp
27. apr 2010

cigaretka som si otvorila tvoj album a tam ziadne brusko 😲 , joj aj mne vsetci hovoria, ze kde ho mam, ale tak pri tereske som mala este mensie, taketo som ho mala asi ked som sla rodit, ja mam pocit, ze ake ja uz nosim brusisko 😎

cigaretka5
27. apr 2010

no ja sa tu moc nezverejnujem ale pri 186 som pribrala 10 kil a fakt netusim kam, skor mam pocit ze nohy mam chudsie, ale uz nestresujem som nedavno citala mudry clanok ze vyssie baby maju vacsinou maénsie bruska, kedze babatko ma dost priestoru v panve matky .
Nemozme sa predsa porovnavat s kockami co maju 160 CM , ze?

luminkasp
27. apr 2010

ja mam +7 a sa tak dobre citim pri spanielkach:D, lebo oni su take gulky 😀 , nic v zlom

oacka
27. apr 2010

bábo vraj váhu dedí po mame a výšku po otcovi... ja som tučná a moj muž malý... budeme mať malú guľu,zhodnotil moj muž... 😀 😀 😀 😀

luminkasp
27. apr 2010

hehe, oacka, tak nasa bude mala, lebo moj muz je nizsi ako ja, ale aspon chuda, lebo spanielky su fakt gulky 😎

oacka
27. apr 2010

ale tí španielski chlapi sú moc sympatickí,ani nie že krásavci,ale takí sympaťáci! dobre si si vybrala, luminka! a vaša malá je nááádherná!

jaruska8
27. apr 2010

Hm, Oacka, ak by to fungovalo, tak budeme mať doma miss, manžel 190cm, ja 47kg. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
27. apr 2010

cigaretka, no fakt, niektoré kočíky sú mini.... nám tu po košiciach behajú samé poľské....

luminkasp
27. apr 2010

😀 xi, oacka, nemam tu verejnu foto nasho papiho 😀, este ze nevidi a nerozumie co pisem 😀 😀 😀, ale sympatak je 😉

mala, dakujem, to vies, zmiesali sme, co este urcite pomiesane nebolo 😉 😎

oacka
27. apr 2010

tak sa teš jaruska! dobrá genetická výbava, to naša chudera sa tak môže tešiť akurát na zeleno modré oči a husté vlasy.... 😀

cigaretka5
27. apr 2010

no ja neviem co by bolo z toho naseho maleho zazraku

cigaretka5
27. apr 2010

ja som skor pocula ze deti maju vysku a crty po prarodicoch tak uvidime hlevne nech su zdrave

luminkasp
27. apr 2010

no ja neviem po kom maju crty, ale tak aj tak budeme mat vsetky julovky najkrajsie deti na svete 😉

cigaretka5
27. apr 2010

pekne si to povedala lumi. Nokocky ja idem off idem sprcha a potom s cajickom k ordinacii a cakat draheho este tocia nejaku uzasnu smotankovsku akcoiu aby sme sa mali na com v sobotu v telke bavit, hahahah

oacka
27. apr 2010

veru,hlavné je zdravie. ak budú po starých rodičoch, tiež žiadna výhra - moji tuční, mužovi malí..... ale inteligenciu vraj dieťa dedí po mame!!!!!!!!! tak sa musíme vzdelávať..... aj keď inteligencia a vzdelanie asi neni to isté,čo? ☹

cigaretka5
27. apr 2010

baby idete si niekto odobrat pupocnikovu krv?

oacka
27. apr 2010

manžel točí do smotánky?????? tak to nám musíš nosiť nejaké pikošky zo sveta šoubiznisu! 😉

luminkasp
27. apr 2010

cigaretka, ja vobec nesledujem stv, obohatila si moj obzor 😀

moj muz montuje nabytok, u nas je este svetlo a 25 stupnov

oacka
27. apr 2010

to je dobrá otázka, cigaretka..... ja som to mala v pláne,ale do toho verejného registra,nie pre súkromné účely, ale neviem,či to pri porode nie je veľká komplikácia pre porodníka..... musím si to naštudovať.

luminkasp
27. apr 2010

cigaretka, my neideme, ale je to vraj velmi dobre 😉

cigaretka5
27. apr 2010

oacka no ano robi v markize, ale povioem ti bavilo ma to asi tak prvy mesiac teraz je to take ze aha bol si s judiniovou, ok dokedy budet robit? kedy prides domov? jedol si tam? zo zaciatku som obcas aj isla s nim ale teraz ma to skor otravuje ze robi po nociach a po veceroch a ze je furt niekde mimo, ale zase je pravda ze ludia to zeru 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre