Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
24. dec 2009

caute kocky zelame vam s rodinkou stastne a vesele vianoce 😉

kibuk
24. dec 2009

Vona medu,ihličia,dobrôt plny stôl,atmosfera vianočna-liek na každy bôl.Je tu čas vianočny,ked stromček sa ligoce,zo srdca vam babulky prajem prekrasnee Vianoce

kibuk
24. dec 2009

čitala som troch dozadu a co tehu a urologicky caj tak ten sa smie aj preventivne v tehu tym je prikladom aj moja sestra pri prvom tehu mala krv moci a tri križiky nevyzeralo to snou dobre a musela pit urologicky caj na litre....potom jej to prešlo,teraz čaka druhe a kazali jej preventivne pit urologicky caj takze tak 🙂
ešte raz krasne Vianoce všetkym prajem 😵 😵

lucka_o
24. dec 2009

Ahojte baby, smiem sa pridať?
tak nam mal vcera lekar potvrdit srdiecko a ci je vsetko ok.....lenze zo dna na den si vzal dovolenku☹ tak cakame do 4 teho januara☹
prajem Vám vsetkym krásne sviatky🙂

karinnka
24. dec 2009

Ahijky Lucka,kludne sa pridaj.... 😉
Prajem dievcence krasne sviatky 🙂

petrusk
25. dec 2009

ahojte, trosku neskoro ale predsa prajem pekny zvysok sviatok a vela pohody.

maaja
25. dec 2009

ahojte kočky ;) oddychujete ??? ja hej, konecne mozem spat takmer tolko kolko sa mi zachce ;)
ako Vianoce a papanie ??? ja asi moc nepriberiem 😅 zo vsetkeho je mi spatne 😝 a na vsetko mam chut !!!
14.01. ideme na 3D UZV, tak sa tesim na babo, a ked budeme mat troska stastia, tak aj uvidime ci bude ruzove alebo modre ...

erytrea
26. dec 2009

ahojte baby mozem sa k Vam pridat? 😉

lucka_o
26. dec 2009

🙂 Ahojte, tak ja oddychujem ako sa patrí....konečne....a odpočítavam dni.a vy ako?
ja myslím že priberiem dosť, lebo aj ked už mi nechutí, aj tak do seba niečo vtrepem.... 😀
erytrea vitaj 🙂

miki060707
26. dec 2009

vitaj nová júlovka, no mi oddychujeme, chodíme po návštevách a pozeráme kto ma aký stomček🙂
no ja som včera cítila také pohyby, mama vraví, že to mi škrkalo v bruchu, ale dnes mi aj švagrina vravela, že ona cítila v druhom tehu v 12tt, no uplne som to cítila, som bola taká happy, kopať nekopalo, ale pohyb som cítila na sto %
konečne po týždni mi mala zaspala, tak relaxujem, švagrina doniesla cd od podhradskej/pesničky/ tak sme si to požičali a napalujeme, darčekov bolo veľa, no ja som minimum minula, ale aj u prababky aj u tetky, babky, dedka, krsntných, švagriny mala niečo, tak sa to nazbieralo, tak som rada, že ja som ozaj minimum kupila......

pepppe
26. dec 2009

noo lucka ja som na tom podobne,ja by som uz teraz len papala a papala bude to riadny asi valibuk🙂

pepppe
26. dec 2009

miki moze byt ze si uz citila babo druhe tehotenstvo je uz ine,citit vraj vsetko skor,my ostatne co cakame prve baby si este pockame na take to hybanie sa v brusku 😉

miki060707
26. dec 2009

a dnes mi švagrina vraví, že to bude asi chlapec, lebo som opeknela v tvári, a je, že nooooo to určite, sa mi vyrážky spravili a som taká istá aká som bola, ale keď som bola s malou tehu vravela, že to bude baba a bola, ja jej vravím, že ja cítim, že to bude baba, no šak to je jedno.....ja len tak 🙂
no na 3D ult. pojdem aj ja, som sa rozhodla, dostali sme peniažky pod stromček, tak som si obálku s 50eurami hned odložila a to budem mať na 3D, ale ja chcem isť tak v 20tt, maaja ty kde ideš?????moja kamoška bola v BA na Zahradníckej, tak asi tam sa objednám a som zvedava, či som pribrala, lebo do všetko strkám ruky, no šak v pondelok dám vedieť

kenan
26. dec 2009

Ahojte babule 🙂

erytrea a lucka vitam vas 😉

lucka aj ja mam ist az v pondelok, alebo utorok na potvrdenie srdiecka a tak strasne dufam ze je vsetko o.k. 😔
co sa tych pohybou tyka, ja neviem.... nieco citim, ale ci to niesu z tolkej kapustnice vetry 😀 ?zrejme ano, to by bolo este moooooooc skoro 😝

baby , ja neviem svojho maleho odtrhnut od stromceka....len by sa napchaval salonkami a potom mi nechce nic normalne jest....zakazovat mozem kolko chcem, ked dedko a ocko drzia s nim 😠 vrrrrr

no ja idem este trocha s malym von, konecne svieti slniecko

a nevolnosti ma uz pomaly prechadzaju....klop klop

zrzulka
26. dec 2009

my ideme tento krat len raz na 3D, este som nas ani neobjednala.... Ja by som chcela ist az okolo toho 21tt tak snad je este cas...

Miki tak som rada ze nie som jedina ktora zacitila babetko tak skoro. ja tiez citim od 11tt. tiez som si najprv myslela ze su to creva ale bolo to presne take iste ako pri malej... aspon viem ze mi nesibe...🙂)))

my sme sviatkovali uplne paradne asi ako vsetky.... uz sa velmi tesim na buduce vianoce s nasim polrocnym mimcom....
brusko sa krasne zvacsuje, zle mi byva stale ale uz si na to pomaly aj zvykam. teraz je super ked je muz doma. Mozem vela oddychovat🙂Tak pekny zbytok sviatkov vsetkym zelam!!!!

lucka_o
26. dec 2009

Ahojte, tak mne dnes kamoska povedala, ze nejako vybavia sono skor v nemocke, aby som si bola na istom....ze este do konca roka.a potom u dokiho si uz budem ista.tesim sa🙂
miki, ja mamtiez vyražky.....ale tajne verím že to bude dievcatko...aj ked v podstate to je jedno, len nech to je zdravucke 🙂
kenan, aj ja si skor myslím ze to budu skor tie vetry.....aj ja to mam🙂 a pohyby tazko.....
peppe....sak valibuk....kludne🙂 nech je babo ako sa patrí🙂)))))))))))))))))
krasne sviatky prajem

mojalili
26. dec 2009

MIki - gratulujem k pohybom, ja uz riadne citim...a najviac, ked hra hudba nazivo...tak citim, ako sa male vrti a kopka...🙂
Dnes som neoddolala a kupila som v Tescu bodynka s kratkym rukavom, no chlapcenske, i ked nemam potvrdene, uvidim, ci to bude pravda... 😀 Pridam potom fotos🙂

Dnes somskoro v kostole odpadla, tak som zbledla, ze ked som sla potom do TEsca, tak jedna pani ma tam zastavila a pytala sa ma, ci mi bolo zle v kostole, ze ked ma zbadala ako som zbledla, tak aj jej zostalo zle 😒 Dnes ma boli cely den hlava☹

erytrea
26. dec 2009

tak Vam teda DAKUJEM za privitanie 🙂

uz vas citam dlhsie ale az dnes som sa rozhodla ze sa sem nanominujem 😵

ako sledujem je tu vacsina kociek co cakate druhe babatko tak to nam prvocakatelkam aspon date z casu na cas nejake rady 😉

ked to tu tak citam tak sviatkujeme asi vsetky rovnako, od rodicov ku svokrovcom, svagrovcom, surodencom a zase dokola 😵

baby rada by som sa spytala ci niektoru z vas pali zaha? mna zo zaciatku strasne ale potom to nejako pominulo ale budem rada ked napisete co ste robili proti tomu 😖

inak tehu knizku uz mam a takto skoro pred tyzdnom som dostala aj dve fotecky s nasou malou machulkou 🙂

a chcem sa este spytat ze ci uz sa natierate nejakym speci tehu kremom?

mirka285
27. dec 2009

Eritrea vitaj medzi nami 🙂 ,mna tiez palila zaha,nedavala som si nic a preslo to samo od seba..a natieram sa en normanym teovym miekom aby som nemala vysusenu pokozku,pri prvom tehu som sa mazala vsetkymi moznymi drahymi kremami a ver mi,ze to nepomohlo ☹ ak mas sklony tvorbe strii,spravia sa ti tak ci tak ☹ baby tak ja varim kapustnicu az dnes,u nas je tradicia varit kapustnicu az na Silvestra,ale taku mam na nu chut,ze dnes som uz rezignovala a vyvoniava mi po celom byte..som dostala pod stromcek novu kuchynu,tak skusam sporak 😉 inac oddychujem a je mi luto troch,ze nie je sneh,bo strasne by sme chceli ist na hory lyzovat ☹

mojalili
27. dec 2009

Presne tak MIRKA , ani mne nepomohlo mazanie sa vsetkymi kremami proti striam......noc pred porodom som sa popraskala....takze teraz si ho vzdy namazem normalnym mlieckom....a mam ho veru riadne velke, tak uz musim. A stare strie sa mi pekne zviditelnuju....

eRYTREA - mna palievala zaha velmi casto pri prvom. Aj teraz pijem FATRU mineralku proti zahe.....a ver, aj v obchode si ju otvorim ak mam zahu a pomoze...samozrejme zaplatim ju🙂) NO a mozme vraj Tums v tehotenstve a este jeden liek je, ale ten ti napisem zajtra, ten je specialne v tehu odporucany....zajtra idem k lekarovi a ma to pri dverach napisane

lutsine
27. dec 2009

Mate niektora termin koncom jula 2010? moj je 28.7

miki060707
27. dec 2009

ahojte, tak ako??? mne mala zaspala konečne, už som si myslela, že spať zas nebude, sa jej prosiť,je taká pojašená, ked vstane ideme ešte na jednu návštevu...
no kenan, to sú neni vetry, čo som cítila, aj švagrina vravela, že jej nik nechcel veriť, ale toto bol taký jasný pohyb, ale sa aj čudujem ved to má len pár cm a už sa to takto hýbe 🙂 som zvedava, čo mi povie lekár, idem zajtra......
ja som žáhu nemala, ale viem, čo to je, lebo mama ju má bežne,som počula, že para orechy, či aké orechy, že to tlmia, a tiež aj tá voda Fatra....ja sa nenatieram, ja mam tolko strí až až .....

petrusk
27. dec 2009

ahojte, vidim, ze tu pisete o striach. kamaratkina mama pri oboch tehotenstvach pouzivala iba olivovy olej na brusko a nepopraskalo jej ani raz. ale asi je to trochu aj o tom, aku ma kto kozu. ja som sa zacala tiez natierat olivovym olejom, ale este to flakam, aj ked brucho mi uz trci. tak sa musim polepsit.

inak si uzivam dva tyzdne volna, ale vobec mi nechuti jest, na vahe som nic nepribrala, ale brucho mam uz dost viditelne.

a zacala ste niektora cvicit cviky na posilnenie panvoveho svalstva? vsade citam, ze uz by som mala zacat denne cvicit, len stale na to zabudam.

ericica
27. dec 2009

ahojte tak a mame pomaly ale isto po sviatkoch 😒 ako ste ich prezivali???podla mna presli staby dub... 😝
my sa mame fain ale este stale sme s malou trochu nachcipane...
inac to mravencenie v bruchu a take zblnkotanie ciim od zaciatku tyzdna aj ja ale som si len myslela ze to mam s toho ze mmi travi ale toto bolo akesi ine tak ste ma ukludnili ze to mozu byt zaciatocne pohyby...

lucka_o
27. dec 2009

Ahojte,
tak ja na palenie zahy si dam mandle...ale len tak 4-5 a pomoze to, a fatra zarucene.
inak pri druhom babätku je skor citit pohyby....
juj, ja dufam, ze sa coskoro dostanem k dokimu....este nemam knizku....

lucka_o
27. dec 2009

inak nany vy nemate zavraty? mna dnes az studeny pot oblial....dufam, ze to nic neznamena....bŕrŕŕ 🙂

mojalili
27. dec 2009

Lucka _O -ja som vcera skoro odpadla v kostole, takze mavam 😉

lucka_o
27. dec 2009

mojalili, mne sa to tiez stalo v kostole....akokeby tam bol vydychany vzduch alebo co.....

tinaaa
27. dec 2009

Ahojte, aj ja by sa rada pridala medzi Vas, kedze tiez cakame babatko v juli. 🙂

mojalili
27. dec 2009

Vitaj Tinaaa. 😉

Kocky, ja som dnes po 4 rokoch soferovala, no super som si jazdu uzivala, aj parkovanie nebol problem.Mame silne auto - sportove, tak som sa velmi bala,ale zvladla som som, huraaaaaaa 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre