Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
4. máj 2010

caute kocky, ani mi nespominajte kila dneska, som sa prave odvazila a zase dalsie pribudlo 😠 asi by som si mala zvyknut ...
kolko myslite ze este priberieme do porodu?

mirka285
4. máj 2010

Kati niekto hovori ze posledny mesiac sa nepribera a moja sestra zase posledny mesiac pribrala co tyzden to kilo ☹ uz teraz sa toho desim...

alllexa
4. máj 2010

To s tym tukom to som teda netusila, myslela som, ze akekolvek spalovanie kalorii je prospesne...

No, vsade sa pise, ze v posledne mesiace sa najviac pribera, ale v reali mi uz nejake kamosky povedali, ze najviac pribrali v takom 6 mesiaci.

mirka285
4. máj 2010

Allex tak ten uz mame za sebou to by nebolo zle 🙂 ja by som bola najradsej keby som do porodu pribrala max. este4 kila 😒

mirka285
4. máj 2010

vlastne najlepsie by bolo 2kila v 8 mesiaci a 2 kila v deviatom...

alllexa
4. máj 2010

No to by som aj ja brala!
Inak, zacinam byt hladna, pojdem asi spat, aby som to oklamala🙂

mirka285
4. máj 2010

🙂 dobru noc vsetkym,ja idem poprepinat telku

katarina7777
4. máj 2010

miri tie 4 kila navyse by som brala... dneska som mala v robote take tesnejsie vlnene saty a vsetci sa cudovali ze jak mi narastlo brucho... co si myslia ze maleho budem do porodu v taske nosit?

alllexa
4. máj 2010

Inak je pravda, ze v takom tesnejsom obleceni to brutal vidno. Ja teraz najradsej nosim take volne saty/tuniku a leginy.

Aj ja uz idem, dobru noc!

katarina7777
4. máj 2010

dobru noc , aj ja idem chrapkat a dufam ze konecne zaspi aj podnajomnik v bruchu 😉

monline
4. máj 2010

dobrú noc všetkým
ozaj- pridala som si aktuálne foto bruška 🙂

susane01
5. máj 2010

Dobre ranko prajem ako sa mate? 🙂 Vidím ze sa bavíte o kg no ja som pribrala zatial 5kg. No ale to najrychlejsie priberanie ma este len caka. 😀 Nuz hadam to do 39tt nebude az tak vela. Zajtra ideme na par dni do BA,lebo moja mamina mi uz vykrikuje ze ma 4m nevidela. Tak ideme dufam ze nebude az tak prsat a ze budeme moct byt viac vonku na zahrade ako v dome. 🙂

krish
5. máj 2010

Dobre ranko.

ja som mala tazku noc. vecer okolo 20tej ma zacalo pobolievat brusko. som si povedala ze poslickovia ze nejako predycham, lenze ono to pokracovalo, celu noc spala som mozno hodinu a teraz ma zacalo boliet znova. Je to taka menstruacna bolest az do chrbta tak neviem ci sa drobec len roztahuje alebo je to nieco vaznejsie? rozhodne nie som schopna nic robit. Aj "tam dole" som akoby strpnuta. Baby su to poslickovia, alebo sa len drobec roztahuje alebo mam volat gyndosovi? ☹

susane ja som teda uz pribrala 12kg 😅 ale nejako mi to neprekaza-zatial. 🙂

mirka285
5. máj 2010

ahojte,tak dnes bola cudna noc lebo ja som nespala skoro vobec...len som sa prehadzovala tiez ma vsetko bolelo,a spala som asi dve hodiny...Krish ak to neprestane zavolaj gyndosovi..

janulienocka
5. máj 2010

ahojte, dobre ranko dievcata, citate mi myslienky, akurat som sa chcela opytat ze ako ste spali, ja som do druhej chodila po dome, co ma tak bolela brucho az mi to slo do chrbta, no proste vsetko ma bolelo, tiez neviem ci to boli poslickovia ci co, ale teda nedalo sa mi spat od bolesti, chvilku povolilo a potom zas, do rana uz bolo dobre ... takze nie ste same, ono to uz asi nebude lesie, si pamatam ze par dni pred porodom bolo aj pol piatej rano a ja som nespala ani minutu, vsetko tlacilo, pobolievalo, bolo mi horuco a tak ... musime to vydrzat 😔

krish
5. máj 2010

mirka, janulienocka 😔 no asi to uz vazne lepsie nebude. ja skusim vydrzat, ved v utorok mam poradnu a okrem toho mam strach ze ma supne do nemocnice a ja doma nemam pre drobca nic pripravene. teda nakupene mam tak na 75% ale treba to poprat, pozehlit, poukladat atd...ved to poznate. 😉

mirka285
5. máj 2010

krish tak lez,ale keby sa to nezlepsovalo,zavolaj dokinu

janulienocka
5. máj 2010

Krish aj mne este treba poprat a pozehlit nejake veci, mam pocit ze sa na mna vsetko nejako zosyspalo, v pondelok ma pobolievalo pri moceni tak neviem ci som nechytila nejaky zapal mocovych ciest, kupla som si nejaky pripravok tak uz mam pocit ze je to lepsie, ale zas na lavej ruke, na predlakti sa mi urobil exem ci co, co som v zivote nemala, svrbi ma to a tak, no na porazenie, neviem ci alergia ci co to moze byt, a potom aj v noci tie bolesti, no skratka stale nieco, dufam ze to vsetko dobre dopadne a malicky bude v pohode. ked si predstavim co vsetko som toto tehotenstvo mala, tak sa aj bojim ci bude vsetko ok, herpes, teraz ten exem, aj nejake prechladnutia ... stale cosi

krish
5. máj 2010

mirka lezat mozem tak do 13tej, potom mi pridu robotnici dokoncit nejake drobnosti v byte - snad nebudu dlho 🙄

krish
5. máj 2010

janulienocka neboj 🙂 budeme mat krasne zdrave miminka. u mna je mnohokrat strach o drobceka vacsi ako samotna bolest tak zbytocne stresujem 😅

janulienocka
5. máj 2010

Krish 🙂 , mas pravdu, uz len cca. 2 mesiace a mame svojich milacikov

drievko
5. máj 2010

bree ranko!!

Krish: poslickovia nebolia ,len tvrdne brusko! lezkaj kolko sa ti da ! Hlavne na boku nie na chrbate!!papas magne?

katty17
5. máj 2010

ahojte zabky. 🙂 tak ja som opat pritomna a pofotena. musim povedat ze to bol pre mna neskutocny zazitok. uz teraz som zvedava na vsetky fotky. len skoda ze budu hotove az o mesiac :(
babulky, urcite budeme vsetky v poriadku a aj nase miminka. musime predsa 🙂

janulienocka
5. máj 2010

ale clovek sa boji, aj pri prvom som aj obcas plakala, ze co ak mu nieco bude, sa mi nechcelo verit ze sa mne moze narodit zdrave krasne babatko, a pritom sa narodia miliony krasnych babatiek, maly mal nakoniec 3770 g, dva tyzdne pred terminom a vsetko bolo ok. ALe zas, clovek ked vidi reflex a modre z neba co sa vsetko deje, tak je to strasne a bojime sa

krish
5. máj 2010

janulienocka tesim tesim tesim ale aj tak si myslim ze tieto posledne mesiace budu trvat dlhsie ako cele tehotenstvo 😀

drievko papkam magnezko a to som nevedela ze poslickovia nebolia 😕 no uz viem 🙂 lezat na chrbte sa mi ani poriadne neda, to je ako za trest musim naboku vtedy mi je najpohodlnejsie.

drievko
5. máj 2010

janulinka taky zapal m. ciest je nebespecný je natesno s pôrodnými c. !(najcastejsia pricina predcasných pôrodov! )

aj ja som mala a ani som nic necitila!

krish
5. máj 2010

janulienocka ja preto take teraz nepozeram ☹ aj teraz to beriem tak ze ja bolest vydrzim ale co ak je nieco s drobcekom? ale veselo si kopka v brusku tak verim ze mu je dobre a nic mu nechyba.

drievko
5. máj 2010

kris o babo sa neboj!!mozno si len vystresovana aj mna niekedy od strachu vsetko bolí a hlavne kríže!

kristip
5. máj 2010

ahojte, vcera vecer som absolvovala spominany vyletik do Tesca - a zaprisahala som sa, ze uz do obchodu nepojdem. Myslela som, ze tam odpadnem, hrozne som bola slaba. ale budem sa musiet pomaly rozchodit, ved ako to budem zvladat, ked sa drobec narodi???
v noci ma tiez bolelo brusko.
mne to nevadi, ked ma nieco boli, len sa bojim, ze nestihnem vsetko pripravit... aspon kocik je uz na ceste - vcera prisiel mail z Nemecka 🙂 juchuuuuu
pekny den

drievko
5. máj 2010

V ako pracom prasku periete pre babo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre