Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
6. máj 2010

Tak to Ti velmi pekne povedala🙂 Ale fakt je Tvoj manzel podla fotky fesi🙂
Mne sa paci, ked mi hovoria, ze urcite cakam chlapca, lebo dievcata beru krasu, tak to je take mile🙂 Ale aj tak je to povera🙂

maxara
6. máj 2010

Allexa vsak, je to mile od nej.. no ja som mala take zbaranele vlasy, take kucierky na ofine, z toho vlhka.. a kedze som pribrala len tri kila, tak som asi inde na tele trochu pochudla, hlavne na tvari to vidim, tak si myslim, ze to s tym nejako suvisi.. no moj krasnik je fesi 😉 on je hlavne vsetkym strasne sympaticky, vsetci ho hned zboznuju..az mi to niekedy vadi, ja zas opacne posobim

kafoditka
6. máj 2010

maxi 😀 preco nestretavame take zlate zeny castejsie? 😉

maxara
6. máj 2010

kafko no ja ju stretavam pomerne casto, ale az teraz mala slabu chvilku 😀

maxara
6. máj 2010

Idem babulky chrochnit..

kafoditka
6. máj 2010

bru nocku maxi..

alllexa
6. máj 2010

Dobru noc!

kafoditka
6. máj 2010

Babulky, dneska ste to nejak skoro zapichli 😕

tinka349
6. máj 2010

babulky co ste sa zaujimali o monitor - ja si urcite kupujem angelcare monitor, je jeden z najlepsich, a manzel povedal,z e do toho on zainvestuje....tu je nan stranka:

http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=2011

katarina7777
6. máj 2010

caute kocky, idem vas citat ale najskor vas pozdravim lebo vidim ze aj dneska ste sa cinili a zase pri vas zaspim kym vas preluskam 😅
Dneska som bola konecne kupit nejake vecicky na krmenie pre maleho, kupila som flasky a cumliky Tommee Tippee, rozmyslam aj nad rucnou odsavackou a sterilizatorom, mate niektora skusenost s touto znackou?
Inak cokolvek pre deti strasne vela stoji, normalne pod 5 eur hadam v obchode ani nebolo... okrem vaty a stetiek do usi... aku kozmetiky kupujete? Mali tam asi 6 znaciek a nevedela som co kupit 😒

Tinka ja som kupila video monitor od chicca lebo bol zlacneny na polovicu a chcem este kupit monitor dychu... ten mi hlavne prizvukuje moja mamina. Podla mna su to dobre veci, hlavne ked ma niekto rodinny dom a pre kludnejsi spanok.

tinka349
6. máj 2010

katusik- vsetky babule uz spia 😵 uz len ja som hore... aj ja som chcela flasky tomme tippee, ale tu na SK su straaasne drahe v porovnani s UK.....musim niekoho zohnat kto mi ich donesie 😝 ja rozmyslam ci kupit odsavacku, ci nie...ved este ani neviem ci budem mat mlieko, ale kamoska porodna asistentka mi radila, nech si kupim piestovu - je lacna a dobra...a sterilizator tu skoro nikto nekupuje, pride nam to ako zbytocne zaberanie miesta v byte/dome 😀

idem aj ja spinkat, tak dobruuu

katarina7777
7. máj 2010

Dobre rano.... to je divne ze dneska som tu prva.... tu je konecne po 5 dnoch slniecko tak sa hned ide do roboty s lepsou naladou 😉

Tinka ja mam presne take obavy ohladne sterilizatora, ale zase mame zverinec doma tak neviem.... tu existuje aj strerilizovanie za studena s roznymi pripravkami... viete o tom nieco?
Ja som rozmyslala nad rucnou odsavackou tommee tippee, stoji tu nejakych 25eur myslim... bude mi treba ked budem chciet na chvilu odbehnut do roboty a nestresovat sa ze maly doma trpi hladom.... pokial samozrejme budem kojit... co dufam ze ano.

Zelam vam pekny den, skocim sem zase vecer.

mirka285
7. máj 2010

dobre ranko,tak aj ja uz som hore...dnesny spanok o nicom,ale vsak co by som chcela dva dni po seba sa dobre vyspat?tusim aj u nas dnes bude fajn pocko,aspon zatial to tak vyzera 🙂 ani neviem co budem dnes robit,na obed zbuchnem len spagety a poobede pojdem asi na spacir do Tesca 🙂

maxara
7. máj 2010

Dobre ranko zlatusiky..
Vidim, ze som vas vcera pekne nakazila spavou nemocou.. 😀 Predstavte si, aka haluz.. normalne som dnes bola v robote za 35 minut aj s parkovanim..Normalne mi to autom trva vdaka zapcham aj hodinu.. No odpadavam.. No a kedze je rano, tak nic nove nemam.. Zakrikla som to dobre spanie, uz sa mi tak dobre nespi.. mm je nejaky prechladnuty, tak vecer kaslal, ale aj tak som od unavy zaspala, no v noci som bola hore pri kazdom otoceni.. bud reflex alebo kopanec alebo kasel.. uuuuzasne.

alllexa
7. máj 2010

Dobre ranko, ja som sa celkom fajn vyspala, ale od rana ma boli hrdlo:(

janulienocka
7. máj 2010

ahojte kocky, dobre ranko, ja som spala celkom ok, (samozrejme som bola asi 5x na wcku a pri kazdom otoceni som ochkala, co ma to zbolelo, ale inak fajn), akurat ze som asi nieco zle zjedla, je mi na zvracanie, hnacka ... tak uvidime co to zas bude. Pozeram ze kazdej nieco je, tieto posledne tyzdne budu vesele
😖

kafoditka
7. máj 2010

Caute kocky... No to bola hororova noc ☹ Spanok ziaden, krize boleli jak hovado, maly ma tlacil.... jaaaaaj 😢 Uz dlho som nemala take ukazkove podkovy pod ocami
Ale rysuje sa pekny dnik, aspon z toho sa tesim 😉

meruska
7. máj 2010

Ahojte.... tolke ste tu podavali tolko krasnych supraviciek z pampyschopu ze ste ma normalne nakazili 😀 a zacala som vyberat aj ja .... ja uz sice jedno hniezdo mam od brata, ale zas treba striedat nie? 🙂
chcem sa ale opytat...ked som z Kosic, da sa to vyzdvihnut osobne? alebo posielaju len postou?

inak dnes o 16-30 mam ultrazvuk...uz sa neskutocne tesim ze uvidim Timka... od 20-teho tyzdna sme sa nevideli, len citili 🙂 tie jeho kopance, presuny su neprehliadnutelne... a niekedy sa akoby natahoval a vtedy mi normalne trci nozicka alebo rucicka z bruska...takay tvrda vypuklinka ..je to srandovne...a ked sa jej dotknem tak sa stiahne, sa smejem ze ho asi steklim za nozku 🙂

katty17
7. máj 2010

ahojte babule. moja noc bola tiez dost onicom :( ako vzdy, presne o tretej som sa zobudila a opat som si musela dat cosi do bruska. tak tento krat padlo za obet Ovko jablckove 🙂 chichichi 🙂 .
ozaj, vcera som kupila monitor dychu, tak sa z neho vytesujem 🙂 . dnes sme objednali postielku, matrac, perinku, hniezdo, navliecky a prebalovaciu podlozku. tak som zvedavuckaaaaa. 🙂 vykseftila som 20 % zlavu 😀 .

bellablonde
7. máj 2010

ahojte dobre ranko 🙂
katty ty si hotova kseftarka 😀 to si normalka nadrzovku vypytas kolko su ochotni dat zlavu? 😕 😀

ja som tu teraz rano, co sa mi nikdy nestava, lebo si predstavte, ze maly este drichme! 😎 mm rychlo isiel do prace, co tiez zaspal...
ja som zasa do druhej rano stavala puzzle a potom som si lahla a spala ako drevo az doteraz... no proste cosi neuveritelne v nasom rodinnom rezime...

krish
7. máj 2010

ahojte a dobre ranko 🙂

tak tato noc stala za to... zobudila som sa na mokry pocit pod prsiami a taaaak vela mleziva mi vyslo ako este nikdy. normalne flak akoby som tam vyliala pol deci niecoho a stale to malicko tieklo tak som zobudila MM nech mi poda prsnu vlozku a s usmevom som sa ho spytala ci si nechce cucnut no mali ste ho vidiet ako sa zatvaril 😀 inak tuto noc uz konecne ziadne bolesti.

baby a mna chytila nakupna horucka. chcem drobcekovi nakupit dake fesacke opalovacky este a daku mikinku.

katty17
7. máj 2010

bella, jasne ze sa hned opytam ci sa neda cosi porobit s cenou 🙂 ved nemame co stratit, len ziskat 🙂
niekto sa tu pytal na tommee tippee, vsak? ja tiez objednavam flasky a odsavacku z tejto znacky. ceny su porovnatelne s avent. dokonca som nasla ceny este lepsie ako avent. tak idem dnes objednavat 🙂

alllexa
7. máj 2010

Katty, a je to lepsie ako Avent?
Inak, poslala som Ti IP.

krish
7. máj 2010

v Brendone je teraz akcia na tomme odsavacku za 27 eur myslim.

krish
7. máj 2010

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2102...

je to kuponova cena, kupony su v maminke

katty17
7. máj 2010

alexa citala som IP 🙂 tommee tippee je kvalitou porovnatelna aventu. neda sa povedat ktora je lepsia. uroven asi rovnaka. 🙂
krish, zohnala som sadu s odsavackou od TT za 28 eur 🙂

lenkaaninka
7. máj 2010

😉 😉 Dobré ráno teda už po ráne...

po ranajkách máme a teraz popíjam kafíčko a relax lebo mi oči padajú do polnoci vždy spím ok a potom do rána katastrofa...

mala prišla do postele tak som sa musela do jej odstahovať a tam stále hore aspon sto krát do rána...mm som počula cez dvere ako chrápe...tak tiež sa mi očičká zavieraju hádam kava to spraví...aj mna pobolieva hrdlo a to som dobrala antibiotíká ja som nejaká divná...
baby už som prišla na to čo som bola vyhádzaná včera sme boli večer aj s detmi na pizzu a deti včera vypili 3 dcl pom. džúšu a potom ešte krabičkový červený pomaranč a prídeme domov a Ninka ručky ako osypané...tak som jej to alpou natrela a do rána ok a rozmýšlam že či aj ja som niečo také a sobotu som mala taku multi šťavu z citrusov a tak som to mala asi z toho aj ked len deci som vypila máličko...ale asi to robia teraz nejaké silné ...tak budeme len jablčkový piť...

dior
7. máj 2010

ahojte 😵

neviete ako je to s materskou dovolenkou,ked som dobrovolne nezamestnana?

a kolko vazia vase babatka,chcem si porovnat -dakujem

krish
7. máj 2010

dior ja ti vahu prezradim az v utorok po poradni 😉

a s materskou...myslis ako je to s nastupom alebo s platenim? ja som bola posledne mesiace tiez dobrovolne nezamestnana ale platila som si dobrovolne nemocenske poistenie 47,70 mesacne tym mi vznikol narok na vyssiu matersku. ale velmi sa v tom nevyznam a myslim ze ani tetusky na socialke kedze mi kazda povedala nieco ine 😠

bellablonde
7. máj 2010

dior skus napisat cigaretke, ona sa vyzna v takychto zalezitostiach 😉

moja princezna ma teraz okolo 1300
lenkaaninka bud to robia silne alebo v reštike šmejdia a ponalievajú kadečo 😕
katty nabuduce vyskusam aj ja vypytat 😀 chceme ist kupit novu postielku + veci do nej ... bude velky nakup, teta davaj zlavu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre