Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
19. máj 2010

A za vysoke dioptrie sa povazuju 15-tky...

maxara
19. máj 2010

silvi myslim, ze to zavisi od toho, za aky kratky cas sa ti zrak zhorsil, resp ako dlho ti uz stoji na rovnakych dioptriach.. preto ked je to akoze odmalicka, tak najviac sa potom zmeni zrak v puberte a po nej by sa to malo ustabilizovat.. ale ked sa ti zhorsil az na VS a tak rapidne.. preto treba to vysetrenie..

mirka285
19. máj 2010

allexa presne tak ako hovoris

maxara
19. máj 2010

mirka, alexa tiez si myslim, ze to skor zavisi od toho tlaku.. vlastne aj tu operaciu robia iba ak ma ten adept dobry ocny tlak.. no ja pre istotu spomeniem toto, aby som mala klud, ze som ja nic nezanedbala, ak ma posle na ocne, tak pojdem, ale tiez budem trvat na spontannom ak nebudu problemy... inak mne ocny tlak asi ani nezmeraju, ja to neznasam 😀 😀 😀 mne lekarka merala asi na 10 krat vzdy, ale ja za to nemozem 😀

alllexa
19. máj 2010

maxi - to je to, ked Ti tak fuknu do oka?🙂

silvia.vesela
19. máj 2010

ano, radsej sa budem dr. pytat na vsetko, tiez nechcem nic zanedbat. 🙂
Mne to este nemerali.....

mirka285
19. máj 2010

ubezpecujem vas ze ak by ste nemali ocny tlak v poriadku urcite by ste o tom vedeli 😉 tak zbytocne nestresujte

maxara
19. máj 2010

allexa ano 😀 a najhorsie je, ze ja som potom na nu vypucala oko jak uderena, ale ona nikdy nepovedala kedy, tak ja som trebars zmurkla a zase vypulila, vzdy som sa mykla a prudko zavrela.. otras so mnou.. mi vravela, ze som horsia ako male decko, tak ale keby povedala, ze teraz, tak sa posnazim, nie? 😀

maxara
19. máj 2010

mirka ako? 😕 podla coho?

sisaa
19. máj 2010

ahojte baby

tak vas zas po dlhsej dobe citam. Posledne dni som mala take trochu hekticke. Okrem ineho ma doktor poslal skor na matersku kvoli maternici. Mam ju velmi drazdivu. Minuly vikend mi zacalo v noci tvrdnut kazdych 5 minut brusko aj s bolestami v podbrusku. Ako tak to preslo poobede, takze som sa vobec nevyspala. Doktor mi preto predpisal lieky a nariadil oddych. Z prace to bol skor utek ako odchod 🙂, nejako sme sa ani nerozlucili, hadam este stihnem. Aspon sa doma veci pohli a mm vymaloval, v izbe sme poprehadzovali nabytok (resp. povyhadzovali co sa dalo) a pribudla nam sem uz aj postielka.

mirka285
19. máj 2010

ked som mala zly ocny tlak mala som popraskane vsetky zilky v ociach a oci ma neskutocne boleli ☹

maxara
19. máj 2010

sisaa 😕 no toto? tak ale aspon sa tie veci pohli..
mirka takze to boli, hej? 😒
inak teraz sa mi viete co stalo? ma prist taky dement doniest nam videovratniky (nosi nam ich uz dva roky, ale dnes mu mm volal, ze okamzite, nech to donesie, ze si to namontujeme sami, lebo uz fakt potrebujeme zvoncek).. cosi buchlo vonku, znelo to ako take cudne zabuchanie na dvere, psi zacali tancovat, piskat a stekat, tak ze asi preskocil plot, ma napadlo.. tak som isla kuknut a vonku nikto.. tak ze aspon kuknem do schranky, cakam dobierku, ze ci nahodou tam uz nie je listocek, idem otvorit branku a ostala mi v rukach, opreta o zem a visiaca na jednom srobe.. akozeeee.. mohla ma aj privalit. Tak som rychlo vybrala schranku a potom som tu branku tazku kovovodrevenu davala naspat do zvislej polohy a nech sa akoze zavre, nech drzi.. tak dufam, ze som si nic nepototo.. akurat co sa mi dieta zobudilo a kopka si..

mojalili
19. máj 2010

KOCKYYY, MANZEL MI DONIESOL POPORODNY PAS, huraaa, uz mam skoro vseko, este podprdu kojaciu a mozem ist... 😀
Radsej este nie, az o 12 dni 🙂
Maxi - diiik 😉

sisaa
19. máj 2010

maxi cvicit ste boli alebo ste sa na to uz vykaslali? A tazke veci radsej uz nezdvihaj.

maxara
19. máj 2010

siska zatial sme sa na to uspesne vykaslali.. uvidim, mozno ked pojdem este do roboty buduci tyzden..

sisaa
19. máj 2010

ale inak uz si doma, nie?

maxara
19. máj 2010

siska no teraz mam dovolenku a este idem na 5 dni do roboty.. idem streda, stvrtok, piatok, utorok a streda naposledy a potom mozno uz nikdy..

luminkasp
19. máj 2010

ahojte, tak aj my sme uz poobede 😉 , nechcem provokovat, ale az bude na slovensku horuco a mali by ste zaujem o ladovu polievku, rada vam ho poskytnem, my dnes mame 26, na zajtra hlasia 29 a dokonca tyzdna stale teplejsie a teplejsie 😉 idem malej pustit aladina a ja idem natierat okenice 😉

alexa, mirka, radsej 2 hodinova prechadzka ako potom umrncane decko 😀 , my sme tak zvyknute a potom vecer pekne pri rozpravke bez frflania odkvecne.

Bezim, este ma dnes caka hodina v zahrade, musim ist polievat a potom este zmakneme park s malou.

Ja mam tiez strasne rada polievky a rybyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉

mirka285
19. máj 2010

luminka dobre hovoris,umrcane deti to veru radsej ta dlha prechadzka...tisko ti zavidime to pocasie,tu je o nicom stale ☹

maxara
19. máj 2010

ja luminke zavidim pocasie len po 26 stupnov.. 😀 ja viac nemusim..

janulienocka
19. máj 2010

ahojte kocky, ja som dnes mala behacky po uradoch, najskor poradnu - som vraj otvorena na spicku prsta, zevraj je to v pohode v tomto case, inak vsetko ok akurat som otrasne pribrala od tej poslednej - 3 kg za tri tyzdne 😒
potom na zivnostensky predlzit pozastavenu zivnost, socialku atd atd.
aspon ze to uz mam za sebou ....
este ma napadlo, musim sa opytat ohladom prihlasenia do duheho piliera, aby mi tam chodili peniaze aj pocas materskej, pri prvom som o tom nevedela a asi pol roka mi tam nic nechodilo, skoda toho ... tiez truby na tej socialke - mohli mi to povedat, ze aj na to treba nejaky papier vypisat a nemusela som o to prist. no nic uz si dam pozor

mojalili
19. máj 2010

Ja mam rada tepluuuuučko 😀 😀 😀 Jej kočky, uvidim, ako skoro sa dam do mojich letnych veci, ved okrem brucha som nikde nepribrala,tak by som mohla cim skor 🙂 🙂 🙂 Iba je zo mna Dolly Buster kvoli prsiskam, ta to budem musiet poriesit 🙂

No som ja normalna, este som neporodila a rozmyslam nad vecami po porode a chudnuti, hahahaha 😀 😀 😀
Asi mi uz riadne šibe 🙄

sisaa
19. máj 2010

baby, ktoru odsavacku by ste skor brali, rucnu ci elektricku?

sunnygirl
19. máj 2010

bábiky,
na koľkátke mám oprať plienky? 60-ka by mohla stačiť, či 90-ka?

mojalili
19. máj 2010

Staci 60tka, ked su nove....podla mna, ja davam prepieranie este raz, teda v cistej vode....ale netreba.

janulienocka
19. máj 2010

sisaa ja som si kupila rucnu, pakovu, zn. mam, mala by byt dobra ...

sunnygirl
19. máj 2010

mojalili, ďakujem 🙂

Bóóóóóže ja keď kukám tie naše týždne neverím vlastným očiam 😅 UFF

ja varím kyslú fazuľovicu, jééééééj ako mi slinky tečú 😵 😵 😵

sunnygirl
19. máj 2010

........................panika...........................veď za chvíľku RODIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIME 😨

mima89
19. máj 2010

janulienocka aky druhy pilier?? ja som v tychto veciach mimo...

mojalili
19. máj 2010

NO SUNNY - ja veru ano, este 31 dni do terminu, ale 12 dni do mozneho porodu....takze naozaj to mam za par 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre