Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nika23t
22. máj 2010

Robika, ja som vsetko prala bez avivaze, a len trosilinku prasku som davala, mama mi tak radila, ved tie veci su ciste. A ze avivaz moze drazdit a ked vsetko vyperiem uz teraz s avivazou, moze sa drobec vyhadzat. A prala som podla stitkov, takmer vsetko na 40, len par ks na 30. Nic take ako ze 90 na vsetko pre babatko.

mirka285
22. máj 2010

nika lebo ten pas je taky ze tam je rozpetie este asi 15 cm ktore sa moze posuvat,takze po porode ked este bude brusko vacsie tak to budes mat zapnute viac na konci a postupne s so zmensovanim bruska zmensovat aj zapnutie pasu 🙂

mojalili
22. máj 2010

JA ho mam doma ten pas a mam M, nakolko ja som bola plnostihla a myslim, ze bude dobry, MAderna je pisany tiez pas pred tehotenstvom, na tom je to priamo pisane...i ked na stranke je mozno inak...

NO dovarila som, dopiekla.....kuk.........a mam zajtra pokoj. Dnes som cely den na nohach a citim sa OK....az na opuchliny...

Pozrite,co som piekla, su to vianocky pudingove (nugetove).jednoducheeee....

...a ja som davala avivaz ten LEnor s tym babatkom, len trosku a dala som dvojite plachanie....prala som veci po LILINKE, tak aj preto, neboli vsetky nove......a verte, pri dcerke som prala tiez takto s LEnorom a nic...nema ziadnu alergiu....

nika23t
22. máj 2010

Mojalili, posli adresu, ked vies robit chutky 🙂

Ja tie, co som nemala nove, som prala dvakrat 😒 Sice neviem, ci to ma nejaky efekt, ale tak nedalo mi... A to som ich uz oprane dostala...

nika23t
22. máj 2010

O tomto pase sa bavime, ze? Nech uz objednam a mam pokoj. Len sa ujistujem...

http://www.maderna.sk/katalog/product/3922/

mojalili
22. máj 2010

@nika23t ano, presne tento mam doma.... 😉 😉 😉

http://www.mimibazar.sk/tisk_receptu.php?id=271...

tu je recept na tie vianocky, naozaj velmi jednoduchy a chutnyyyyyyy 😉 😉 😉

nika23t
22. máj 2010

Mojalili, tak si vypiekla aj so mnou... No ja som myslela adresu k Tebe domov, na hotove 😀 Ale aj takto sa to da 😉

mojalili
22. máj 2010

este raz, ak by sa vam predchadzajuci recept neukazal.....http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27182 😉 😉 😉

mojalili
22. máj 2010

@nika23t to bolo dobréééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27182 este raz, lebo mi to blbne ten odkazovy link....

nika23t
22. máj 2010

😀

Uz to citam a mam na to taku chut, ze konec.... Idem si dat aspon nanuk 😉

katarina7777
22. máj 2010

Caute kocky, mam za sebou narocny pracovny tyzden, takze som nemala velmi cas na konika.... dneska som vas zbezne prebehla aby som bola trosku "v obraze".
mojalili tie kolace vyzeraju uzasne... chvalabohu ich nemam doma, lebo zas by som mala o kilo viac 😉
Ten pas z Chicca som si kupila aj ja , kupila som S-ko, predavacka mi ho ukazala na sebe a je tam velka rezerva, cize podla mna sa moze kupovat podla toho aky bol pas pred porodom.... a ked bude trosku tesny aspon bude lepsia motivacia na navrat do povodnej formy 😉 .... ja hlasim skoro +10 kilov viac, no po dnesnej vydatnej veceri urcite 10 kg!
Kocky vsetky ste uz kupili odsavacku alebo kupite az po porode?

katarina7777
22. máj 2010

nika ja idem na zmrzlinu!
mojalili tvoje kolece vyzeraju lepsie nez tie z receptu!

nika23t
22. máj 2010

Katarina, ja som kupila zo zdrav. potrieb, ale v tescu mali o 10 eur lacnejsiu a este aj lepsie vyzerala 😒 Tak skor ako kupis, poobzeraj sa, kde a za kolko. Lebo ja zatial vsetko len drahsie kupujem. Nie umyselne, ale mam na seba uz nervy 🙄

nika23t
22. máj 2010

@mojalili A pekac si nevymastila nicim? Len tak si dala na cisty? Zajtra idem skusat, ci aj mne sa take podari 😅

maxara
22. máj 2010

Ahojte krasulky,
tak som si dala spominany vylet k nasim a ani som necakala, ze sa tak nazerem.. straaasne ☹ ale bolo to take dobreeeee, to sa nedalo nezjest. Zistila som, ze najviac mi chuti jedlo, ktore nevarim ja, nech je to cokolvek. No a potom som dala este kaufland, isla som pre jednu vec a kupila som zase za 30e 😒 nastastie bol so mnou jeden z prdosov a poctivo vsetko ukladal, nakladal, vykladal.. Ale ledva som fucala aj napriek tomu. Tak ja neviem ako vydrzim, ale snad nejako ano.. inak sa citim dobre, takze hadam to je len taky sobotny poobedny spleen..
mojalili ty uz nedrazdi s tym pecenim 😀

robika
22. máj 2010

my sme boli dnes s mm na nakupe takom tyzdnovom, predtym som mala moznost zehlit a este sme behli kupit pre mna nove nohavice, lebo akosi som zistila ze si uz nemam co obliect a posledny tyzden som nosila jedny tehulkovske stale dokola... no a teraz ma tak boli cele telo, ako keby som mala svalovicu...a to ako chodila, ja si neviem predstavit ako sa mi bude svizne chodit par dni pred porodom,....
akurat dnes som zistila ze uz mi az tak vela jest nechuti... to neviem ci je dobre alebo nie ale predtym som bola stale hladna a teraz sa ma kazdy pyta, ze ci nie som hladna, ze velmi malo jem...

katty17
22. máj 2010

babule, ten stahovaci pas si kedy zacnete davat? este v porodnici alebo az ked pridete domkov z porodnice?
Maxi, nepridala si nejake nove umelecke fotos? 😉

katty17
22. máj 2010

ja sa tak tesim. buduci tyzden by uz mala dorazit postielka s hniezdom, perinkou, matracom, prebalovacou podlozkou... som velmi velmi zvedavucka ako to bude vyzerat ked to zlozime 🙂

maxara
22. máj 2010

robi mozno mas babo tak, ze ti trsku stlaca zaludok a mas pocit nasytenia.. aj ja som to tak mala asi dva tyzdne.. potom to preslo, ale zas uz nie som zvyknuta.. dnes rano som sa zobudila zase lahsia. som schudla pol kila..

robika
22. máj 2010

baby naco sa tak ponahlate s tym pasom, viem ze to nebude s mojou postavou velmi dobre, ale asi budem po porode rada ze je maly zdravy, ze existujem a vobec ma nejaky pas ani nenapadne, uvidim neskor co bude treba urobit s postavou...

maxara
22. máj 2010

katty nepridala, mam len jednu dalsiu fotku, teda mam spolu 5, dve su v albume, dve som vyhodnotila tak, ze ich sem radsej nedam, kedze na jednej vyzeram ako downica no a dnes mi poslala dalsiu, uz upravenu, ale je strasne velka a ja ju nemam ako zmensit, som na NB, komp mam pokazeny... 😒 mozno v pondelok uz bude komp a mozno bude aj dalsia foto

robika
22. máj 2010

maxi Ty si pribrala velmi malicko a ked chudnes, urcite babatko z Teba berie co sa da 🙂, ja som pribrala velmi vela, teraz som sa uz 2 tyzdne nevazila, lebo naposledy som mala +15 a ja priberam turbo rychlostou...

katty17
22. máj 2010

milujem kukat rozne fotky. tak sa uz tesim na dalsie ktore pridas 😉 prave som si kukla maxi tvoje albumy a vidim ze viacere sme si pokupili emitexky do vajicok 🙂 ja som v piatok priniesla domov cervenu 🙂 je velmi hebucka. som sa vytesovala ako mimino.
joooooj, prave si tu kukame slunce seno a erotika a otvorila som si pivecko corgona . tak velmi sa potrebujem vygrgat ze som si urobila chut na pivko 😀 . ked ma risi zbadal s plnym kryglom piva v ruke na teraske, hned ma musel nafotit 😀

robika
22. máj 2010

maxi prave som si pozrela Tvoje fotky, cez tyzden som tu velmi nebola a tak som ani nevedela ze si sa dala fotit... mas velmi pekne fotky a vyzeras velmi dobre, normalne mam pocit, akokeby som Ta poznala uz aj osobne (asi v minulom zivote 🙂 )... a s mm sa velmi k sebe hodite na tej fotke, kde si sama vyzeras sa velmi podarene tvaris 🙂

maxara
22. máj 2010

😀 babyyy vy lichotnicky.. no tak sa mi ju podarilo zmensit, tak vam ju tu prisupnem
robi tak ti este ozrejmim, ze tie foto su este neupravene, su to take prve lastovicky 😉 tato co sem teraz davam je uz upravena
no neda sa mi to pripojit, tak ju za sekundu pichnem do albumu 😉

katty17
22. máj 2010

maxi, mm aky zvodny pohlad nahodil 😀 . vyzera akoby si to uzival viac ako ty 😀

maxara
22. máj 2010

@katty17 uz si ju objavila? ved mi tam nesla dat, tak som to musela vypnut a znova zapnut.. ty si rychla

maxara
22. máj 2010

@katty17 😀 😀 ze mm.. ved ja som sa fotila s mojim nie s tvojim 😀 😀 mm=moj manzel (tm=tvoj manzel) 🙂

robika
22. máj 2010

maxi: velmi dobra fotka, naozaj vyzerate skvelo, velmi sa mi k sebe hodite 😉 , mojho by som urcite nedostala na ziadne fotenie... budes mat velmi peknu pamiatku

katty17
22. máj 2010

maxi, az teraz mi to docvaklo ze som tam supla mm 🙂))))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre