Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

pepppe
27. máj 2010

😉 @oacka ja mam kila aj za vas babenky,,,dilemu mam len stoho potom,ze uz ako slon som

oacka
27. máj 2010

neni to tak, ty si bola pred tehu štíhla,tak preto je to naberanie vidno,ale ja som nebola,tak ja nepotrebujem toľko pribrať,bábo si má aj tak odkiaľ brať. 🙂

pepppe
27. máj 2010

stihla??ale kdeze,,,ja som sla na poradnu moja so 77kilami,,,takze to je daleko odomna,,ja som vzdy bola plnsia,a ty si kolko pribrala?

oacka
27. máj 2010

ja som bola včera na poradni a kočka,čo vyzerala skoro ako ja zahlásila váhu o 15 kíl menej odomňa, som nechápala. ja mám 88 kg. a pred tehu som mala 87kg. takže dosť. ale ja už som na to zvyknutá,tak ja si asi v zrkadle nepripadám až taký tučo. preto má tá jej váha tak prekvapila, fakt sa mi zdalo,že je skoro taká široká ako ja... nehápem... 🙂

mirka285
27. máj 2010

myslim ze to kazdu z nas aspon trochu sere tie kila navyse,ja obdivujem kocky ktore za cele tehu priberu 6 kg...to by som aj ja brala...ja som normalne stihla,takze tiez ma obcas chyti depka kam sa podela moja pekna postavicka...no musim sa zmierit ze po dvoch detoch a v mojom veku uz jednoducho to take perfektne nebude 😒 ale aj tak hovorim ze ma mala omladi 😉

petrap001
27. máj 2010

no ja zajtra uvidim,kolko som pribrala...ani nechcem vediet..takych 15 kil uz urcite mam navyse.ale vsetko v riti a stehnach 😠 😠 😠 preco nie v hornych partiach??? 😀

oacka
27. máj 2010

určite, mirka, ak nemáte problém s priberaním,tak určite zas schudnete, ja to budem mať ťažšie. ale zaujímalo by ma to s tvarom brucha. niektoré baby majú potom takú zvraštenú kožu okolo pupka, od čoho to závisí? a tie strie nemôžu vyskočiť až po porode? že do porodu ich neni vidno?

pepppe
27. máj 2010

ty si pribrala oacka len kilo za cele mesiace????

oacka
27. máj 2010

neee, ja som to už 100krát spomínala - ja som prvé tri mesiace schudla osem kíl a zas som ich naspäť pribrala. 🙂 🙂 🙂 takže to vyzerá,že len jedno!

pepppe
27. máj 2010

ahaaaaaa,,no to som ja nevedela,,ale tak dobre to mas 😉 tak ja sa ale aj prezieram,,sladkosti a tak,,,u zaby bol mali vonku,,,pekne budem chudnut

mirka285
27. máj 2010

oack strie vybehnu pred porodom,po porode uz nie..no a ta koza,tp zalezi od toho aku mas elasticitu koze a treba samozrejme cvicit na brusne svaly potom aby sa to spevnilo...pozri si moje brucho v albume ked som otehotnela...ja som isla rodit ako skoro 90 kilova a potom som schudla na 53 kg a nemysim si ze by ta koza bola strasna,horsie to bolo s tymi striami...tie ostali na veky vekov 😠

adka1311
27. máj 2010

@mirka285
miri - ja som ten pripad, ze mam len +6 kg....a som rada, ze nechudnem, pretoze odkedy mam kvoli tehotenskej cukrovke dietu, tak je fakt problem, ze nepriberam /alebo len minimalne - za mesiac kilo/....ale vraj kym nechudnem je to OK...keby som zacala chudnut, meseli by mi pridat jedla v kedalnicku a dat inzulin 😖

pred tehu som mala 53kg...ale ani pri prvom synovi som vela nepribrala - len 8 kg a z toho 7 som dala dole porodom....a dalsie kila isli dole veeelmi rychlo, lebo som kojila a chudla...takze ked mal maly pol roka mala som o 3 kg menej ako pred tehu...
nebojte sa zhodite to vsetky dole.... 😀

pepppe
27. máj 2010

@mirka285 pekne si to schudla,,,kolko si nechala vtedy v porodnicic?

oacka
27. máj 2010

no ty máš brucho v perfektnom stave! si pribrala na 90 kíl? to by som neverila! ale vobec nemáš tie veľké strie,čo ženy zvyknú mať. tak to mám nádej,že sa ešte dám do formy! 😀

adka1311
27. máj 2010

@mirka285 to si pekne dala dole po prvom porode...super...aj brusko si mala krsne...
mne trochu ostalo take ovisnute, ale ja som vobec necvicila, cize same sa to nespevni...ale teraz po druhom /a poslednom dietati 😉 / uz cvicit chcem, nech sa dam do formy....

merikac
27. máj 2010

Caute koceny,,sa tu smejem ako ste nosalantne presli od sexu k hmotnosti,,,,,,,,,,, 😀

adka1311
27. máj 2010

miri - to malo byt, ze si mala brusko krasne...nie krsne...ach tie pismenka 😀

mirka285
27. máj 2010

adi v dobrom ti zavidim,ja som pri prvom tehu tiez mala cukrovku a pribrala som skoro 30 kg..tak teraz som pribrala 13 ale to mam z toho sladkeho co pojem,aj som si toho vedoma,lebo inak sa stravujem normalne ani vecer nejem vela,len proste stale nieco sladke sa mi ziada...nechapem lebo ja normalne sladkemu moc neholdujem..

pepppe
27. máj 2010

mozme ist zase k teme sex ; 😅 😀 😀 😀

mirka285
27. máj 2010

v porodnici som nechala 10 kil a ked mal maly asi 4 mesiace som zacala cvicit,skor som nemohla kvoli komplikovanemu porodu...ale cvicila som 6 krat do tyzdna,takze ja som si tu postavu vydrela doslova 😉

oacka
27. máj 2010

mirka,kojila si?

merikac
27. máj 2010

@pepppe- kalsi na to,,,co budeme med cez sklo lizat?????????..............ale ked sa bavime o tej hmotnosti,,ja som si kupila take "mamagatkovske" stahovacie nohavicky, ze si ich dam hned po porode,,,ale ja som v poslednej dobe taka ubolena, ze ked si predstavim, ze sa budem musiet do nich stahovat hned v nemocnici,,tak jajkam uz od bolesti teraz,,,,,,,,,,

mirka285
27. máj 2010

oacik ja som o mliecko prisla takze ja som nekojila..

kafoditka
27. máj 2010

Baby po porode sa budeme povzbudzovat a budeme si pisat opak - kolko ktora schudla 😀 😀

Ja sa necitim skareda, s kilami navyse som zmierena, sak som tehotna tak s tym musim ratat a +13 kg zasa nie je taka katastrofa.. Navyse mi manzel kazdy den hovori aka som pekna a ze sa mu pacim, dokonca aj ze som sexi (!!!) 😕 😕 lenze co z toho, ked ja by som presulozila aj dva dni v kuse ale NEMOZEM 😠 😠 😠 Som z toho taka nervozna jak hovado. Vlastne zo vsetkeho... pocasie ma sere, sexovat nemozem, svokrovci mi lezu na nervy, potrebujem ist surne ku kadernicke, prsa ma bolia prestrasne... no otras. Jedina pozitivna sprava tohto dna je, ze jej z mojej sestry oddnes Bc. 😉

kafoditka
27. máj 2010

sorry - nie ku kadernicke ale ku KOZMETICKE 😉

kafoditka
27. máj 2010

idem sa trochu prejst vonku a vyvetrat si hlavu, snad to pomoze 😉

oacka
27. máj 2010

kafko, držím palce, nech tá blbá nálada prejde. ja mám tiež voľajakú podozrivú chuť na sex... teraz som si čítala vo fóre o prirastenej placente,čo môže byť aj moj prípad a je mi z toho do revu... ale čo, vobec to nemusí tak dopadnúť... dúfam.

ericica
27. máj 2010

@kafoditka moja rec aj ja mam nenormalnu chut na sex ale mm sa boji a mne sa nechce doprosovat 🙂
ja mam na sebe+13 kg ale dufam ze to pojde pri kojeni dole 😉

ericica
27. máj 2010

@oacka preco si myslis ze to je aj tvoj pripad?

oacka
27. máj 2010

včera na poradni mi moj doki povedal, že ak nepojde placenta sama von, tak možno ju budú ručne vyberať. a sama možno nepojde,lebo je cievami spojená s mojím milovaným myómom debilným! ☹ ale vraj možno pojde aj sama. ale čo potom? tie cievy sa potrhajú? budem krvácať? no neviem,ako to bude.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre