Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
28. máj 2010

@kafoditka to im uz hovor hned ako tam prides pre istotu..a bud doterna
@ericica vadi najviac ak je Rh negat a RH pozit..ale moze to zhorsit ja pridruzenie ak je zena 0 a babo A alebo B

ericica
28. máj 2010

@dugyna tak ten hoorsi pripad som aj s mm....ja Onegativ mm O pozitiv....ale maxi pisala ze maju obaja 0 pozitiv a aj to vadi???

rybaanka
28. máj 2010

caute,

ericica praveze problem s krvou moze vzniknut aj ked nie si RH negativ, ja som toho jasnym dokazom, mam 0pozitiv, mm ma A pozitiv a maly mal problemy s vyskokym bilirubinom, kde sa nam nakoniec potvrdila hyperbilirubinemia a aloimunizacia v ABO systeme a presne ako popisovala dugyna hrozilo tam poskodenie mozgu a pod., takze to nie je sranda, nastastie v nasom pripade to dopadlo dobre a maly sa z toho pekne vylizal ale preto som musela byt teraz sledovana na hematologii, aj ked az po porode sa opat uvidi, ci bude mat krpcek problem alebo nie, cize nemaju problem len ti, ktori su RH negativni 😨

rybaanka
28. máj 2010

achojka hej budem rodit na antolskej, ja mam zazmluvneneho dr. Janaca 😉

dugyna
28. máj 2010

@ericica to nie ked su obaja pozit to nic vobec nic nehrozi
iba ak je zena negat..a mimi pozit

dugyna
28. máj 2010

@rybaanka
@rybaanka ale ty si ten prapad co som pripisala ze ak je matka 0 a dietatko je A alebo B

ericica
28. máj 2010

@rybaanka wau tak to je sila 😖 ale chvalabohu je vsetko ok a drzim palce aj pri druhom babetku aby bolo vsetko ok...
mna naplasila kamoska ked som ostala tehu a povedala som aku mame krvnu skupinu ,ona totiz robi v ba v zdravotnictve hovorila mi ze budem mat anemicke dieta a kadejake hrozostrasne scenare...ja som isla na prvu poradnu s placom ze co bude s babom ☹

dugyna
28. máj 2010

@rybaanka tak sa mozno stretneme na antolskej 😉

ericica
28. máj 2010

@dugyna takze to som mohla byt aj ja ten pripad nie???ja som 0- a mala je 0+????chvalabohu sme obe ok 😝

dugyna
28. máj 2010

@ericica by som ju kopla do riti..prepac..ano su katastroficke scenare..ktorym sa v dnesj dobe zabranuje tym ze zena je sledovana...a vie sa krvna skupina..atd...viem si presne predstavit ake scenare ti popisala..to je ta tazka forma o ktorej som pisala vyssie a presne preto som ju detailne nepisovala.....

rybaanka
28. máj 2010

@dugyna moze byt 😉

dugyna
28. máj 2010

@ericica teraz neviem co myslis...ty si ta vairanta ked nesedi Rh faktor...cize ty si Rh negat a riziko je ak je babatko Rh pozit..ale preto ti dr sleduje tie protilatky...
ta druha variata nemozes byt --teda ta co sa tyka ABO systemu..lebo vy ste s mm obaja 0..cize vy mozete mat deti iba 0 krvnou skupinou...

dugyna
28. máj 2010

@rybaanka len mi pojdeme asi sekciou..ak si to nasa Miska nerozmysli

ericica
28. máj 2010

aspon niekto ma chape 😉
bolo mi dost blbo dost som si poplakala aj dr som sa stazovala ze ja nechcem chore dieta ,ale on ma nastastie ukludnil a mala je klop klop v poriadku 🙂
a aj protilatky mam zatila fain 😝 sice dnes mi mala sestricka brat krv na pecenove testy a protilatky ,ale ani za boha mi nevedela pichnut do zily ihlu 😒 sa potrapila chuda,potom mi povedala ze odbery spravi nabuduce,,,dufam ze to sa uz bude dat....
moze to byt z toho ze som rano nepila ziadne tekutiny???

rybaanka
28. máj 2010

@dugyna aj ja idem sekciou, dokonca ja uz mam aj termin 14.6 😲

ericica
28. máj 2010

@dugyna hej ja som 0rh negativ a mala ma 0 rh pozitiv....cize keby to bolo aj teraz tak ze aj druha dcera by mala 0rh pozitiv to by bolo dobre nie???,moc sa do toho nerozumiem 😒

kafoditka
28. máj 2010

kocky dobru nocku...

ericica
28. máj 2010

@rybaanka takez ty by si mala byt medzi prvymi 🙂

ericica
28. máj 2010

@kafoditka aj tebe dobru 😉 😉 😉

rybaanka
28. máj 2010
rybaanka
28. máj 2010

@ericica no podla mna nebudem prva, ani druha, ale tak necham sa prekvapit 😉

dugyna
28. máj 2010

@ericica rano musis pit aspon 3dc vody..urcite to bolo z toho....
pri prvom babatku ak nie su koplikacie pocas tehu..nie skoro ziadne riziko...ono rasties pocotm tehotenstviev..ale tebe pihcli po porode injekciu a aj ta sledju teraz takze podla mna sa nemas tiez coho bat a vsetko bude ok..
@rybaanka a preco ak sa mozem opytat? ste KP?

rybaanka
28. máj 2010

idem aj ja hajat, bru noc 😎

dugyna
28. máj 2010

@ericica ale nie rybanka uz nemoze byt rpva..zevraj uz zajacik rodila..ze ona k nam chodial do temy na zaciatku..

dugyna
28. máj 2010

@rybaanka dobru

ericica
28. máj 2010

@rybaanka ale ked uz mas termin??? nebojis sa ked uz vies ze kedy ides...???

ericica
28. máj 2010

no ja som nepovedala ze prva ale medzi prvymi..... 🙂
ozaj a co je s monline?

dugyna
28. máj 2010

@ericica lespie by bolo keby tvoja dcreka bola Rh negat..ale potom by tiez musela byt sledovana pocas tehotenstva..tak ako ty teraz...
ak bude pozit tak je tam trsoku riziko..ale tebe dr sleduje protilatky pravidelnymi odbermi takze malo by byt vsetko ok..on zu by ti povedal ak by nieco nebolo ok...

ericica
28. máj 2010

@rybaanka aj tebe dobru... a asi aj ja pojdem 🙂 bru noc kazdemu 🙂

rybaanka
28. máj 2010

@dugyna nie sme KP, uzka panva je moja hlavna "diagnoza"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre