Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
3. jún 2010

ja toho mojho nedokazem vykrmit, sa mi zda ze cim viacej je tak tym je chudsi 😠 Uz mam viac kilov jak on ☹ Mozem s hrdostou povedat ze som najtazsi clen rodiny ... "najvazenejsi" 😀

katarina7777
3. jún 2010

@maxara mame ta pod stalou kontrolou 😀 😝

agika1982
3. jún 2010

baby ja som na nervy z tych papierovaciek po porode....kukam to na nete...viem ze na matriku by sme mali ist asi obaja...vybavit rodny list ci nie????a ked budem slaba alebo co?? a ja mam nanic aj to, ze musim malu nahlasit v mieste trvaleho bydliska matky cize v seredi a to do treoch pracovnych dni od vydania rodneho listu...to pojde asi tatino.....hruza des kolko toho je...lebo moj drahy potrebuje vediet co vsetko moze vybavit on bezo mna.....

lenkaaninka
3. jún 2010

maxi naskočili na hlavnej obrazovke

katarina7777
3. jún 2010

na minulej priprave nam povedali ze do nemocnice mame detom priniest 5 obleceni na vymenu , cize oni nam nic na oblecenie pre babatka nedaju ... ja som tych malinkych veciciek vela nekupovala, lebo som cakala pokial sa narodi, ze aky bude velky a pod., plus tu od jula zacinaju zlavy a vsetko bude na polovicu.... teraz aby som naklusala do obchodu... neviem ale ci kupovat velkost 50 alebo 56, a ci kupit dupacky alebo dvojdielne komplety (v nemocnici bude klimatizacia cize oplovacky su podla mna malo)... co vy na to?

katarina7777
3. jún 2010

@agika1982 ja este vobec neviem ake papiere potrebujem vybavit.... budeme musiet ist pozistovat, len s tymito prerabkami v dome nemam na nic cas ☹

maxara
3. jún 2010

a co robite na hlavnej obrazovke??? 😕

krish
3. jún 2010

@katarina7777 ja som kupovala od 56 vyssie 🙂 50 nemam ani 1 vec 😕

maxara
3. jún 2010

@katarina7777 ja som tiez s prehladom najtazsi clen rodiny.. este aj ked zaratam celu nasu rodinu a vynecham len mojho otca 😖 ale srat na to.. za to som aj najkrajsi aj najmudrejsi clen rodiny 😀 😀 😀

stanka33
3. jún 2010

Ahojte,,,

maxi Valent ma dovolenku bud.tyzden a vcera ordinoval naposledy on robieva poradne v stredu doobeda, ja som mu zavolala na cislo co mal na dverach, bo v utorok som bola na poucenie o epi a zabehla som tam ale maju pozmenene ordinacne hodiny tak nerobil, sestricka ma objednala na 16.6 na 9hod. sice ideme na tu nauku pre oteckoy ale ked inokedy nerobi budem musiet dojst neskor muza tam necham a ja pridem ked ma vyserti

stanka33
3. jún 2010

miri a utz ti nerobil??? to sa nejako objednava????

bella a ked si mala na monitore tie kontrakcie dva dni mala si aj bolesti??? lebo ja som mala bolesti a kontrakcie nikde

maxara
3. jún 2010

@katarina7777 no ja tiez nemam ani jednu 50tku, vsetko mam 56 a viac a mirka pisala, ze na pupcek (na tu ranu, kym sa zahoji) je lepsie davat dupacky, aby ho ziadna gumicka netlacila na tej rane.. a takymto malinkym babatkam by si mala obliect vzdy o vrstvi viac ako mas ty na sebe

mima89
3. jún 2010

@agika1982 my ideme dnes spisat na matricny urad suhlasne vyhlasenie o otcovstve-lebo sme neni zobrati a potom moze ist otec sam vybavovat RL

lenkaaninka
3. jún 2010

kukám čo nové 😀

katka napr. u nás v nemocnici klíma nehrozí ale som aj rada a dávajú oblečenie pre bábo oni aj látkove plienky dostaneš tuším desať kusov a desať pri odchode musí ostať na izbe po tebe...

a vybaviť rodný list potom na sociálku sa prihlásiť s rodným listom do dôchodkového systému lebo ak máte md tak sa ráta do dôchodku...a ten príspevok pri narodení to tiiež s rodným listom...to by malo byť všetko neviem či som na niečo zabudla..

no ja tiež už neviem kde mm vybavoval RL lebo jednej v piešťanoch a druhej že už nepametá ale ked tam bude teta z matriky v nemocke tak sa jej spýtam...ale všetko je individuálne od prípadu ..

agika1982
3. jún 2010

@katarina 7777 no ja viem ze co musim vybavit... kukni http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-pri-por...... len ja to potrebujem vyclenit,ze co moze vybavit tatino bezo mna.......a co musi so mnou

maxara
3. jún 2010

@stanka33 😕 no dobre.. ved mne to neponahla, tak ja mam cislo na mobil, este skusim neskor a ked nic tak to v pohode necham na potom.. toho 16teho idem aj ja a mozno sa vtedy pridem spytat k nemu alebo co.. uvidim..

katarina7777
3. jún 2010

@krish ja som na tom tak isto, 50 tku nic nemam a 56 mam nejake 4 bodycka, opalovacky a nejake dupacky od svagrinej... nastvana som lebo o mesiac bude vsetko zlacnene na polovicu a v Chiccu tu maju nadherne vecicky pre novorodencov ale 25-30 eur za dupacky sa mi zda fest dost, so zlavou by sa hned lepsie nakupovalo ... a hlavne mam obavy ze keby sa maly skorej narodil tak kto by mu kupil oblecko kym som v porodnicic... na mm sa v tomto spolahnut nemozem 😒 takze asi jednu supravicku kupim aj v 50 i ked su to asi vyhodene peniaze ...

mima89
3. jún 2010

baby hlasim prirastok na vahe za posledne dva mesiace +1kg, takze dokopy +7kg....takze maximalna spokojnost...len aby to teraz nevyskocilo moc lebo jem furt....ale do 10tky sa zmestim hadam uz...ved uz len 43dni....
inak dnes je tak krasne, sme boli pozret na cervenom kameni-som mala na sebe nove leginky, suknu a balerinky 🙂 a skocili sme aj do modry na zmrzku.....a ked sme prisli domov uz som mala listok o zasielke z pampyshopu v schranke konecne tak idem si pre to, neviem sa dockat 😉

stanka33
3. jún 2010

maxi on robieva rano od 9h do 12 tej v stredu, tak Jandova ma smolu ked tam chvilu nebudem....
ja som mu vyskusala zavolat do ambulancie a v pohode ma zobral tak budem chodit k nemu...som necakala ze to tak dopadne, poradila mi to jedna baba co u neho rodila

katarina7777
3. jún 2010

@maxara maxi ja som tiez same naj ako clen rodiny 😀

krish
3. jún 2010

@katarina7777 ja mam tiez vsetko pokupovane vo vypredajoch a 25-30 eur je vaaazne vela. 😖 ja by som pockala na tie zlavy,sak aspon par veciciek mas.

maxara
3. jún 2010

@katarina7777 nekupuj zbytocne, je to fakt predrazene, ved u nas stoja dupacky okolo 6-7e a ty mas predsa dost neskoro v july termin, tak pokoj.. a 56tka ti staci, rukaviky vyhrnies, ked bude treba

katarina7777
3. jún 2010

@mima89 to mas super s tou vahou, ja som za posledny mesiac pribrala 3 kg, celkovo 12 kg ale utesujem sa ze ten narast vahy mozu moje Shrekovske nohy 😉

katarina7777
3. jún 2010

dneska pojdem na prieskum trhu oblecka do obchodov a uvidim ci nieco vyhodne kupim... ale aspon ste ma upokojili ze ani jedna nema 50 tky nakupene

lenkaaninka
3. jún 2010

mima hod potom fotky 😉

maxara
3. jún 2010

@stanka33 no ja pockam na toho 16teho teda a potom pojdem za nim, ved on o mne vie, tak ho nebudem zbytocne otravovat. Po tej priprave za nim zbehnem sa len dohodnut na termin, ze kedy pridem.. ved mne len buduci tyzden robi moj dr posledne sono, ale aj kultivaciu a krv mi berie, takze este aspon raz pojdem potom k mojmu po vysledky, takze fakt mam cas.. nestresujem, brusko mam vysoko a nejako necitim, ze by to malo byt uz uz.. uvidim v utorok, co mi povie moj dr, ze ako to vyzera a podla toho budem panikarit

mima89
3. jún 2010

@katarina7777 ale to aj zalezi kolko si mala pred tehu...ja 64 pri 172cm...takze keby priberiem to co vy - tych 12kil tak vyzeram jak gulicka 🙂

mima89
3. jún 2010

@lenkaaninka jasne hodim 🙂 idem uz pre to lebo o troch zavieraju postu tak sa majte zatial 😉

maxara
3. jún 2010

@katarina7777 ja si myslim, ze ta 50tka je pre take mensie deticky, co sa skor narodia alebo su celkovo mensie, napr dvojicky a viac-icky byvaju mensie..tak preto, ale ked je jedno babo a na termin, malo by byt akurat do 56tky 😉

katarina7777
3. jún 2010

kocky tu za detske oblecko nevedia co pytat, vsetko co je z lepsieho materialu a neni rozparane uz v obchode tu stoji od 20 eur vyssie (dupacky).... kebyze to tie babatka aspon vynosia 😒

strasska
3. jún 2010

Ahojte,
u nas doobedu slniecko a uz prsi, tak ja som sa tak tesila.
Ja som draheho vyslala tiez do lidl, ale uz teraz viem, ze polovicu veci nekupil...no proste hroza byt takto odkazana na MM. Jemu sa nic nezda dobre a dolezite.
Podla neho je kolotoc, mantinel, baldachyn, vysielacky, ... vsetko blbost, sak sa da zaobist aj bez toho. No ma ide porazit z neho.
Inak my mame ten usny teplomer, dostali sme ho pri Miskovi a tiez bol z LIDL a ja som spokojna...ako, vzdy musis pomerat viackrat, a vybrat najvyssiu hodnotu, ale napr. v noci super vec. A urcite sa oplati este aj digitalny do zadocku 😉

@maxara jeeeeeeeeeeej jake fotecky, krasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre