Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
8. jún 2010

@maxi zurka urcite nie, sak ja uz som na rozpadnutie....a strasne ma niekedy boli spodok...kosti a vsetko dole..... skor v piatok pojdeme dakde s Lubkom a cez vikend mozno k svokrovcom,kedze u nasich sme boli tento vikend....ocino mal zas vcera narodky tak sme slavili 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

agika1982
8. jún 2010

@kafko ked si meras TK, mala by si mat pauzu aspom 5 minut........ 🙂 🙂 🙂 🙂

denisse
8. jún 2010

@tutifruti az ma prestrieklo ... toho sa asi bojim najviac ... ked dieta nemoze dychat, zakucka sa, zajde sa od placu, alebo ma nieco v dychacich cestach ... chvalabohu, ze to takto dopadlo ...

ja nele v aute nedavam ani cukrik, co sa bojim, ze prudsie zabrzdime a sa s nim zadusi ...

maxara
8. jún 2010

@denisse no ja viem asi ako sa citis.. ja som dnes spala do 3:19, potom som sla na WC a odvtedy nic.. bolel ma klb, lebo som na nom lezala skoro celu noc, teda do tej 3tej a potom som uz len cumela na stenu, na mm a tak az bolo zrazu 5:45 a on vstal, ze ide do roboty skor a autom, aby kupil cement (robi sa nam dvor) no a vtedy som nejako zaspala do 8mej..

@agika1982 ja mam tucne ruky paze stale, tak ja s tym mam vzdy problem.. podla mna mi to zle namerala.. a tie nohavice by mi dala usit, lenze ja som chcela nejaky strih a ona ze to nevie a tak.. tak to uz radsej pojdem k tej krajcirke sama.. ale samozrejme som sa na to vyprdla, kupila som si dvoje saty, tie co som sem aj davala na Bajzovej v ma-ma.. mam Lko a je mi to super.. nosim ich zatial vzdy na nejakom tricku, vzdy inom, mam modre a hnede.. a potom mam este riflove, ale tie moc nenosim, len tak na doma..

adelaine
8. jún 2010

@tutifruti 😲 kokso

agika1982
8. jún 2010

@maxi neviem, ktore saty myslis, asi som tu dlhsie nebola...alebo som kukala a nepametam....ja sa satam vyhybam, bo mam zilnate a dost silne lytka takze nehrozi.....

denisse
8. jún 2010

tak to ja saty nenosim, pretoze mam tucne vnutorne stehna a v satach sa mi tak suchaju jedno o druhe, ze po chvilke to mam uplne cervene a svrbi ma to a stipe ... takze ja mozem suknu alebo saty len so silonkami, naholo vooooobec .... ☹

denisse
8. jún 2010

@maxara ja som spala od 23 do 1.30 a potom od 4 do 6.20 😝 medzitym sme riesili dusivy kasel ...

maxara
8. jún 2010

@agika1982 tak na to som sa vysrala.. nebudem ja nosit veru ziadne nohavice a parit sa v neviem com.. ked je niekomu na grc, nech sa dogrca.. 😉 a su aj pekne dlhe saty.. ja som si objednala, ale neprisli mi.. 😖

jaaaj a ozaj, ze ako to ze chudnem? no ja neviem.. dr mi dal moduretic na odvodnenie, lebo som mala nohy jak mojalili pred porodom ale ja som si dala len asi 4 tabletky z toho.. no pekne pomohol, lebo hned som isla vycurat kopec stanky, co som mala niekde zhromazdenu, asi v nohach

maxara
8. jún 2010

@denisse tak to ja mam nastastie este tucnejsie stehna, lebo mne uz drzia pekne a vobec sa nesuchaju.. mam ich skratka spojene.. alebo len jemne sa tru.. mne na to zaberal puder. A ked som citila, ze sa moc potim tam, tak som si to vzdy umyla vodou a vysusila do sucha.. pri sedeni v kancli som sa luftovala 😀 .. a teraz tie leginy nechces vyskusat? su aj take silonkove pod kolena, alebo normalne hrubsie, ja ich mam aj nosim..

maxara
8. jún 2010

Baby isli by ste v mojom tt na tyzden do Tatier?

agika1982
8. jún 2010

@maxi aha no jasneee......tak sa nedivim.....bo ked sa odvodnis hned je to lepsie.....ja som tiez rozmyslala,ze mozno by mi dala dr nieco na odvodnenie,bo nohy mam desneee.......a tvar jaku mam spuchluuuuuu....... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denisse
8. jún 2010

@maxara leginy by mi asi pomohli 😉 mozno si nejake zaobstaram ... lebo fakt kvoli tomu som na sebe suknu nemala uz roky 😕

saperlipopette
8. jún 2010

@maxara ja asi nie. Ale myslim, ze to preto ze ja som od konca 5 mesiaca doma a este tento tyzden mam byt stale v klude...potom vraj uz mozem skakat aj po plafon, mala uz nic neriskuje 😉

denisse
8. jún 2010

@maxara ak ti doktor nepovie, ze tvoj stav nasvedcuju skorsiemu porodu, tak by som sla .. ved je tam zdravy vzduch, bude to pohoda, oddych ... to ti pred porodom len prospeje ... 😉

lulu1983
8. jún 2010

@maxara: agika to vystihla... uz ti je lepsie, vsak? 😉 co ti ja viem.... aby si nakoniec nerodila v kezmarku alebo poprade 🙂

tutifruti
8. jún 2010

No jasne, ze by som sla.... 😉 Nezobereš ma zo sebou?

janulienocka
8. jún 2010

vy ste sa zas rozpisali 🙂
@zuzik1983 presne ako pises, ja tiez co tyzden to kilo na sebe, uz mam +16, no porazi ma ☹
@alllexa my na dovolenku tiez tento rok nejdeme, buduci by som urcite chcela ale bez maleho ani zasvet, to sa cudujem ze tvoj brasko takto siel bez maleho 😕
@tutifruti mne toto spravil maly asi pred mesiacom, "mama pozri sa co mam dal si do nosa zrnko kavy, no skoro som zinfarktovala, nedalo sa mi to vybrat, az nakoniec nastastie to slo ...
inak teraz mame zas veselo - v nedelu chytil kliesta, ale este nebol poriadne prisaty tak svagrina vybrala, dnes rano som mu ja nasla vo vlasoch a uz napiteho, ale tiez sa mi dal nastastie vybrat, tak teraz trpnem ci nechyti encefalitidu, alebo boreliozu alebo neviemco to este prenasaju 😒
a to sme len boli u rodicov a v tescu, nechapem kde to nachytal. no a este ma zapalene ocka, uz druhy den a este mne sa urobili hemoroidy tak davam mast, hadam prejde, boli ma cela prdel ... no proste co vam budem hovorit, parada 🙄

agika1982
8. jún 2010

@maxi jednak by som sa poradila s dr a jednak zalezi to aj od toho,ako sa ty citis...

petrap001
8. jún 2010

@maxara jasne ze chod,ved sa nebudes predsa lyzovat 😀 😀 😀 ked sa citis ok,tak ja nevidim problem 😀
ved si tam ides oddychnut...potom uz ziadne tatry tak skoro nebudu 😕 😕

tutifruti
8. jún 2010

@janulienocka no ma nestras s tými kliestami.... My sme teraz ani moc von neboli... Dorotka má ten pásový opar.,.. ale som sa Dr, v pondelok pýtala, či môžeme chodit, tak že sa nemá moc namáhat... ale môže... tak sa teším... lebo piaty pekný den u nás a my doma sedíme... 😒

agika1982
8. jún 2010

no tak mne akurat volala mamina,ze zomrela krsna....bola to ocinova krsna,ale vsetci sme jej vraveli krsna......tento rok by mala 95rokov......

tutifruti
8. jún 2010

@agika1982 to mi je ľúto....

agika1982
8. jún 2010

@tutifruti aj mne, ale stava sa.....predsalen uz mala vysoky vek ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirka285
8. jún 2010

fuu baby vy ste sa ako rozpisali...ni tak gulicky v nose a cukrik zaseknuty v hrdle nao si aj ja spominam 😒 Maxi super,som ti hovorila ze maa je uz otocena 😉 a do Tatier by som nesla,ale len preto ze by som sa bala ze to na mna pride a nemohla by som rodit u mojho dokyho ale skoncila by som v niakej nemocke v Tatrach a mna by to psychicky polozilo 😠 Agi aspon ze sa dozila tak krasneho veku...boli sme na nakupe a urobili sme si nakoniec na obed salat s tuniakom...teraz idem k nasim,neviem ci mame napustit bazen,ci sa nevratia tie burky este...Kafko keby nieco volaj na mobil,ked nic vecer na Dulaku 😉 zatial sa majte

maxara
8. jún 2010

baby jeej, takze vsetky ma tam posielate 😀 😀 a viete ze to znamena pre mna oi tyzden bez konika? a pre vas tyzden bez maxinky? 😀 😀 😀 takze na vase pripomienky odpovedam:
dr mi povedal, ze mala je este pekne vysoko, nenalieha a je dole hlavkou konecne, takze keby aj nahodou, tak to nevyzera ani na ziadne komplikacie ani nic.. tak keby som aj hned rodila, tak pohodka..pre sitotu si zoberiem so sebou porodkovsku tasku. No a bolo by to az o tyzden vo stvrtok (ak to klapne), takze to uz budem o tyzden viac.. no a v neposlednom rade, neplanujem sa tam splhat na rysy alebo tak.. ja si to predstavujem tak, ze nasi a mm budu mat rozne vychadzky a vylety a ja sa budem valat v tom penzione.. prip blizkom okoli.. hm? Vlastne jedine riziko je cesta tam a cesta s5

agi to je mi luto.. mne tiez mama dnes povedala, ze jej sestry muza synovec, mlady chalan, asi tak stary ako ja sa vcera zabil, vraj vyskocil z okna v Petrzke. Este som nemala kedy hladat tuto info v spravach.. a vraj ani najblizsi netusili, ze by mohol mat nejaky dovod, ani o babach ani o praci, kariere nic.. nic nenasvedcovalo tomu, zeby mal nejake taketo stavy na samovrazdu.. ☹ ja som ho videla len raz, na bratrancovej svadbe sme spolu sedeli a celu svadbu sme sa prerehotali a to sme si boli cudzi.. tak ja neviem co sa to deje..

maxara
8. jún 2010

@mirka285 najskor hlasia dazd na nedelu.. tak smelo do bazena.. 🙂 no ale ja budem este ken 36tt o tyzden a aj to podla toho oficialneho, cize neoficialne este menej..tak hadam by to na mna prist nemalo a ked sa nebudem namahat.., hm?

maxara
8. jún 2010

@mirka285 ozaaaaaj, vy si idete po to co si myslim? 😀 dufam, ze este dnes vecer to tu bude visiet 😀

agika1982
8. jún 2010

@maxi to mi je luto a dakujem....inak vela ludi sa zabije a to by si na nich nikdy nepovedaLA...dostanu proste skrat....juj vedela by som ti rozpravat o vselicom,ale radsej som ticho......maxi inak trosku ti aj v dobrom zavidim ten vylet.-..si predstav ze my sme boli v sobotu na pstruhoch na duchonke....mne bolo tak desne zle od tej cesty autom...zle sa mi sedelo,mala ma tlacila....a ked sme dosli domov,normalne az na vracanie mi bolo

alllexa
8. jún 2010

Mne staci, ked idem pol hodinu v MHD, mam dost...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre