Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
29. jan 2010

katka king ak najdes pisli mi niaky recept na dobey kolacik,ktory nie je prilis sladky,a nema kremovu plnku..skor nieco ovocnealebo tvarohove,nieco co mi proste odporucis 🙂 Mirke a Harmony drzim palceky,musi to dopadnut dobre..babule vsetkym vam zelam aby ste nemuseli tehotenstvo travit po nemocniciach,a nech vas uz neotravuju ziadne bolesti 😉

sunnygirl
30. jan 2010

ahojte bábiky,
tak ja nejako nemôžem spať a ešte ma k tomu zobudil aj hlad, lebo včera mi nebolo dobre, tak som veľa ani nejedla. ☹
Trocha som si Vás prelúskala a popíšem.

Mirke a bojovnici Harmony držím palčeky, nech to dopadne dobre.

Ja som tiež užívala Hedelix, je to pre tehotné, aj pre dojčatá, pomohol (ťuk-ťuk) a to ja mávam niekedy priedušky a rozprávam ako starý fajčiar, tak ma to chytí. No urobím si aj ten Stankn cibuľovo-medový zázrak, aby sa mi to pre istotu ešte doliečilo, nieže sa to vráti. Ja cestujem do roboty z roboty autobusom a teraz je veľa chorích, tak ešte budem doliečovať.

Vidím, že ste sa tu rozpiekli, tak prajem veľké úspechy pri pečení, aby vám, vašim polovočkám a deťúrencom chutilo a pochvaľovali si 🙂 .
Ja osobne MILUJEM strúhaný tvarohový koláč a kysnutý slivkový. Nie som veľmi na tie krémové koláčiky (zákusky) 😢 😀

Oacka_a:
ani som nevedela, že si ťa nakoniec nechali v nemocnici, postrehla som, že si sa sťažovala na bolesti. Tak sa drž a oddychuj.

Všetky sa držte a oddychujte, aby bolo tak ako Mirka285 napísala v poslednej vete 🙂 😉 🙂 .

Tak už snáď zaspím, dobrú noc 🙂

mirka285
30. jan 2010

caute baby,idem upratovat,vy zatial piste co ste robili cely den nech mam vecer co citat 🙂

dugyna
30. jan 2010

dobre ranko dievcata
dievcata a musim sa pochvalit 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😎 😎 😀 😀 😝 😝 😅 😅 🤐 🤐 😵 😵 taka som stastna aj drahy...vcera ako sme kukali sumrak..som mala take pichanie aleboc o v podbrusku..atka..musela som sa vypodlozit vankusom..som si nasla polohu na boku..a pocas toho ako sme s drahym kukali sumrak 😉 😉 😉 😉 😉 jej hadajte co sa stalo asi som citila malinke na 90% myslim ze to bolo ono..akoby sa mi tam v podbrusku a trosku vysie mrvili cerva..alebo brusko vrtelo..to bolo paradne a trvalo to dost dlho s prestavkyami obacs ale inka to bol uzasny pocit..paradne nieco..to prajem kazdej zene aby to zazila..to sa neda opisat..ake je to krasne..aj s drahym sme sa tak vyteosvali.. asi sa malinkemu pacil film 😀 😀 😀 😀 😀

pepppe
30. jan 2010

dugyda,,,tak gratulujem 😉 ja som minule tiez nieco citila,len som si este nni ista,ci je to na co myslim 😉

stanka33
30. jan 2010

ahojte...

dugi gratulujem..ja som minule zacitila, ked sme pozerali knight rider...chapete????asi to bude chlapec 😀 😀 , ale od vtedy nic...uz cakam kazdym dnom....

sunnygirl aj ja lubim tvarohovy struhany..mnam ten aj zvladam upiect.. 😀 😀 😀

inak mna dne srano lomcovala zima...uz to preslo tak uvidime...vonku je super chceme sa ist posankovat..

prajem peknu sobotku vsetkym aj babatkam....majte sa..

karinnka
30. jan 2010

Ahojte....Vitam nove julovky,
gratulujem ku chlapcekom 😉 dufam,ze my sa coskoro dozvieme a bude to dievcatko 😉

Vitam oacku z nemocnice.Vcera ma tak divne zacal boliet chrbat v bedrovej casti,ze som sa bala,ze ked to neprejde tak budem musiet k lekarovi...

Inak mali ste niekdo kociar Kočík Neonato Reverso Sport Tris 2009?Teraz ho tu jedna kockapredava novy za uzastnu cenu...Granulka..poznate ju?Poloviciak sa certi,ze je este skoro,ale mne sa vzdy pacil a teraz je zlava viac ako 200eur...ja poverciva nie som...

Prajem krasny den 🙂 v Kosiciach krasne snezi....uz sme sa boli prejst ale chystame sa znovu...Inak KOSICANKY,kde predavaju kociky okrem OPTIMY?

Terina gratulujem k prvemu rocku dcerke 😉

A mirke a Harmony drzim palceky 😔

ericica
30. jan 2010

ahojte zelam pekny zasnezeny dnik 🙂
malinka isla spat s mojou maminou a a trochu vegetim 😉 miki drzime palce neboj bude vsetko ok 🙂
malinkej bojovnicke ze junoviek zelame aby sa aj s maminkou dali rychlo dokopy drzime im silno palceky 😝 😵
gratulujem vsetkym co cakaju chlapceka 🙂 samozrejme aj tym co cakaju dievcataka ale tych tu je dako pomenej 😵

dugyna
30. jan 2010

luan gratulujem k chlapcekovi 🙂

dugyna
30. jan 2010

stanka a peppe diky 😉
peppe..ja uz som toho pocitala a vcera aj byvala spoluziacka volalaa kecali sme o tom..a zrazu vecer som to zacitila.. 😉 asi si este raz pustim ten sumrak xixi ..aby som zase citila..sa mu asi pacil film

ak by stem mali recptik niektora na kolacik so smotanou a ovocim a na vrchu zelatina..prosim poslite.dakujem

bellablonde
30. jan 2010

tak sladke mozem aj ja. a vela 😝 ten struhany tvarohovnik robi vyborny moja mama, asi by som ju mala ist dakedy navstivit 😀 😀
mame siestu, synacik zabuval
oacka, veru som na teba myslela, ze si sa dlho neukazala, co je s tebou. Este som si myslela, ze ta nahanaju zo skoly kvoli znamkam 😲 No ale uz bude len lepsie. Budes pekne oddychovat.

Karinnka, ten kocik nepoznam, ale 200 euracov dole z ceny je pekna zlava. Ak sa ti paci a ma vsetko co ma podla teba mat, tak ho ber 🙂 Ta kocka co ho predava je z kosic?

Myslim aj ja na malicku Harmony. Moc drzim palce malej bojovnicke.

sunnygirl
30. jan 2010

jéj dugyna má fotečku, gratulujem, tak už nás je menej fialových nemých tvárí 🙂 🙂 🙂 Gratulujem k pohybom 😉

aj tu vo Zvolene pekne sneží. No my sme mali našťastie službu minulí týždeň, eraz nezávidím susedovi, dnes už asi 3x išiel odpratávať sneh 😅

Ja som dnes trocha mrzutá, ale to som vždy pred kontrolou, či je všetko okej 😨

sunnygirl
30. jan 2010

dugyna,
ty si bola taká šťastná z toho včerajšieho zážitky s maličkým, že ti v texte aj pííííísmenka veselo poskakujú 😅

sunnygirl
30. jan 2010

bellablonde,
ten tvarohový mi moja mamina pečie vždy, keď mám sviatok, lebo vie že tým si ma uchlácholí. Teraz neviem, lebo teraz keď som tehotná, tak mi veľa vecí nechutí, č som mala rada. 😒

sunnygirl
30. jan 2010

Priznajte sa, už ste si urobili riadnu zásobu malinkých vecičiek??????? 🙂 . Ja ešte nie, mám len tri oblečenia a keď som bola chorá, doma, tak som pre maličké ušila deku 😅

dugyna
30. jan 2010

sunnygirl dakujem a ten receptik si myslela asi ten co som ja pisala..ja mam ten mix v chladnicke a pekne ho papkam..len nezabudni aj citronik do toho vytlacit 😉

sunny no to som bola cela hepy z toho xixix..ale mne pismenka chybaju aj ked pisem normalne..ale rychlo 😨
ja robim tvarohy taky ze cesto..je take maslove a jemne..a potom sa dava tvaroh s zlatym klasom a na vrch ide zase cesto..mnamna.. 🙂

sunny ani mne nechuti..napry na sladke mavam teraz malo chut 😒

sunnygirl
30. jan 2010

tu vám pripájam link, často ste sa pýtali na tripl a tie iné testy, že kedy ich treba robiť, na tejto stránke je všetko dopodrobna http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=23

katkaking
30. jan 2010

Ahojte babulky, krasny zasnezeny dnik vam prajem...
Dnes sme boli trochu s malou vonku, taaak sa vytesila zo snehu...tato nas aj povozil na sankach...a vytesoval sa z toho viac, ako my dve dokopy. Mala si potom pobehala po snehu a teraz ju zalomilo, tak si asi aj ja pojdem trochu lahnut. 😔

mirka, poslem ti urcite nieco cez IP...len musim porozmyslat co by bolo vhodne... 😎

sunny, priznam sa, zatial si nerobim ziadnu zasobu veciciek, ak to bude baba, mam po malej plnu skrinu...a ak to bude chlap, tie malinke vecicky mam univerzalne farby, a potom nieco dokupim. zatial si s tym nelamem hlavu...

dugy, super ze si si dala foto 😉

katkaking
30. jan 2010

Dugy a gratulujem k pohybom...je to super pocit, vsak?

meruska
30. jan 2010

karinnka....
kociky predavaju v kosiciach na vela miestach,ja viem o tychto ...dam ti ch stranky, tam si najdes aj adresy, kde predajna sidli:
www.tegel.sk
www.maderna.sk
www.babetkovo.sk
www.bocianbaby.sk
www.babyport.sk

toto je stanok z blasaku, ma aj internetovu stranku
www.vasekociky.sk

karinnka...ja chcem neonato reverso sport tris..za kolko ho teraz predavaju? mne sa zda super

oacka
30. jan 2010

meruska, dík za tipy na kočíky. ja vidím pani na KVP chodiť s tým Neonato a príde mi dosť malý, ale aj mne sa páčia tieto kočíky.
Po návšteve nemocnice som sa poučila, že asi nebudem odkladať nákupy na poslednú chvíľu, nikdy neviem, čo sa može stať a oni si tam tehuľky vo vyššom štáddiu veľmi radi nechávajú. Lekárka mi povedala,že sa mi to môžu kvoli myomu opakovať a budem častejšie potrebovať infúzie, tak sa chcem radšej vopred pripraviť. A do starej nemocky rodiť nepojdem... 🙂)))

lucka_o
30. jan 2010

baby pekny vikend prajem.....
dugy a ja sa pripajam...blahozelam
meruska mrkala som tie stranky....ked skoda ten co ja chcem tam nieje a asi budem musiet objednavat z PL , alebo sa popytat po predajniach tu ci sa da objednat a som na 100 rozhodnuta ze ho chcem 😉

janejaku zasobu veciciek mam aj pre chlapca aj pre dievca.....ale vsetko take co mozem aj podarovat ak to nevyjde....
drzte sa idem ja pozriet neterku ....co mam mesiac 🙂

dugyna
30. jan 2010

katkaking dakujem za pochvalu 😉

lucka dakujem 😉 a neboj sa vyjde to

meruska
30. jan 2010

acka..neonato ma jedny z najvacsich vaniciek na trhu, vnutro ma az 83 cm... skus popozerat ostatne a zistis ze su obrovske 🙂

oacka
30. jan 2010

mne sa páči iný druh, nie ten čo vám, no prisahám ti, že moja švagriná mala na Jane Nomad určite väčšiu vaničku... Ale nie je to taký pekný kočík... uvidím... čoskoro pojdeme s mužom pozerať po obchodoch a pomeráme... 🙂
Baby, je tu taká, čo ešte nepribrala? Ja ešte nič.... no ja aj tak vážim 79 kg, takže viac ako niektoré pri porode. Bábo je vraj normálne veľké, tak neviem, ako to že nič nepriberám....

meruska
30. jan 2010

oacka ani ja som este nepribrala ani deko, a to uz vyse mesiaca negrckam 🙂

kafoditka
30. jan 2010

oacka.................... ahoj, no ja sa pridavam k tebe do klubu, este som nepribrala ani deko, dokonca mam -2kg 😉
Doki mi na poslednej poradni povedal, ze mam malo plodovej vody, ale ze to nejak nevadi, preto mam take malinke brusko. Hlavne, ze sa babatko dobre vyvija.

No kocik je u nas dost zlozita zalezitost, lebo som vyber menila kazdy tyzden 😀 , ale uz sme si konecne vybrali a pri tom aj ostaneme 😀 😀

katkaking
30. jan 2010

oacka...ja som najskôr schudla 1-2 kg, a teraz som to postupne zacala naberat ako som prestala grckat...ale stale mi to kolise niekedy mam 1, inokedy 2 kg navyse...ale som rada ze moc nepriberam,lebo tiez nie som z tych chudych ludi, nieco asi ako ty... praveze som inde schudla, len mam trochu vacsie brusko-ako keby som bola lepsie najedena 🙂

dugyna
30. jan 2010

katkaking nasla som nieco k tomu kojeniu v tehotenstve
Ak dojčiaca mamička znovu otehotnie, pôrodníci odporúčajú dojčiť len do ukončeného 6. mesiaca, pretože hormonálne zmeny vyvolané saním bábätka môžu vyvolať predčasné kontrakcie maternice. Môže sa tiež stať, že bábätko sa pri ďalšom tehotenstve mamičky samé odstaví (vplyvom hormónov sa môže meniť chuť materského mlieka)
katka je to pravda..lebo viem ze aj stimulacia pradaviek vedie vlastne ku kontrakciam maternice..a porodu..takisto ako spermie mozu v neskorsom satdiu vyvolat porod..

katkaking
30. jan 2010

dugy, dakujem veeeeeeelmi pekne...si mi pomohla. Ja sa snazim malu uz davnejsie odstavovat, vlastne ju kojim najma pred spanim a niekedy v noci ked sa zobudi...takze sa budem snazit ju uplne odstavit. Ved cez den jej davam sunar a celkom jej chuti...este raz vdaka!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre