Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

takyna
4. jan 2010

Zajko nuz krasny je skutocne 🙂

zajacik...
4. jan 2010

Taky ved vravim ze som sa do neho zamilovala... laska na prvy pohlad 😵 😵 😵

lenuliatko
4. jan 2010

Zajko, fakt dobrá akcia, všetko za 3€ 😕 A kočík chválim, kráááásny.
Lucka, no... krásne 🙂 Potom sa prídem pochváliť, keď budem vyzerať ako zombie od nevyspatia 😅

zajacik...
4. jan 2010

Lucka aj jedna znama mali normalnu drevenu komodu a dali si k nej u stolara urobit ten vrch na prebalovanie. Aj ja tak uvazujem ak neuvidim v obchode nejaku aj s tou vrchnou castou za prijatelnu cenu 🙂

lenuliatko
4. jan 2010

A poľské e-shopy ste nepozerali? Niektoré veci sa krásne oplatia.

zajacik...
4. jan 2010

Leni bola som pozriet presnu cenu na baleni, tak 3,31€ 🙂 A ked to budes brat po jednej tabletke, tak to mas na 2 mesiace 🙂 Ja som najprv brala po 2 tabletky asi do 12tt a teraz beriem uz len po jednej. A beries este utros a duphaston alebo si uz vysadila? Hredzi vravel ze vysadit v 14tt, ale mne este ostalo par tabletiek tak na tyzden, tak to este doberiem, ved uskodit by to nemalo, nie?

zajacik...
4. jan 2010

Lenuliatko a isla by si kupovat priamo do Polska alebo by si to objednala cez net? Ja velmi nechcem objednavat veci cez net, radsej mam ked danu vec vidim nazivo...

takyna
4. jan 2010

Zajko mne sa aj tento kocik paci http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=2692

zajacik...
4. jan 2010

Hod nejake linky, nech sa aspon pokocham nad vecickami 😵

lucka_o
4. jan 2010

tak ten vrch stoji nejakych 500Sk v polsku normalne v baby shope. nieje to take drahe.
mne sa paci tento kociar, ale v ciernej http://www.mamaaja.sk/uploads/forums/8/149153/f...

zajacik...
4. jan 2010

Taky ten Tako vyzera celkom dobre, tiez sa da dobre zlozit... na tom Neonate mi vadia len tie PVC kolieska, teda mne to este nevadi, ale co som citala, tak vraj gumenne su lepsie, ja to neviem posudit 😅

zajacik...
4. jan 2010

Lucka aj ten je pekny a mne sa paci prave v tej farbe ako na obrazku, ja by som cierny nechcela... 🤐

lenuliatko
4. jan 2010

Zajko, utroš neberiem už asi 3tt, a duphaston 3x1. Doktorka vraví, že do 20tt mám v pohode brať ďalej. Ešte jednu tabletu vysadím a už len po dve. Veď to je hrozné, akú spotrebu mám, nestíham chodiť predpisovať nové balenia a len 3 mi môže predpísať naraz 😝
A čo sa týka nakupovania, tak sú veci, ktoré si chcem "ochytať", ako kočík, snáď lehátka. Ale napr. nejaké oblečko, fusaky, perinky, hniezda, hraciu deku, fľašky, odsávačku by som kúpila aj cez e-shop. Včera som dosť obzerala, dajú sa kúpiť krásne veci, až na tie ceny. Oveľa výhodnejšie sa dajú nové veci nakúpiť napr. na mimibazáre, ako priamo v nejakom e-shope. Tak pomaly sondujem 🙂

zajacik...
4. jan 2010

Idem sa najest lebo som nejaka hladna ale este pridem 😵

lenuliatko
4. jan 2010

Takyna, mne zas hrozí tento:
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4475 Máme podobný vkus.

lenuliatko
4. jan 2010

Alebo tento, len na fotke nie sú vaničky. Ktorý sa vám páči viac?
Idem pozrieť tie e-shopy.

lucka_o
4. jan 2010

ja by som brala ten zeleny ale zda sa mi nejaky kriklavy...mozno este nejaka farba pribudne🙂
ja nejake vecicky nakupujem, ale to aj pre sestine babo...a co sa mi paci..odkladam🙂ale to len po trosku, nemalo by sa to tak skoro...ale niektorym kuskom neviem odolat 😀

lucka_o
4. jan 2010

lenuliatko krasny je🙂

lenuliatko
4. jan 2010

http://dino.sklep.pl/nowy/
http://www.bobowozki.com.pl/
Pre lepší prepočet 1zlt je asi 7.40,-Sk Ja stále ešte rátam na koruny, pre lepší prehľad 😅
Lucka, tiež pekný kočík. Ten krikľavý myslím môj zelený? Sú rôzne farby, toto mi len prvé prišlo pod ruky, ja radšej červený 🙂

takyna
4. jan 2010

Leni mne sa paci ten tvoj kocik 🙂 , mame veru podobny vkus 😉 , ja som si prave objednala pizzu 😀

nakupovanie veciciek, zacnem az niekedy po 25tt ak bude..., lebo ja sa bojim...
ak budeme v nemocnici, poverila som svagrinku tymto, a nastasie ako vravite, su internetove obchody, tak sa da aj tak kupit...

lucka_o
4. jan 2010

lenuliatko,myslela som moj kocik🙂ten tvoj je v cervenej super 😉

lenuliatko
4. jan 2010

Takyna, ja mám tiež dosť obavy, ako to s nami bude, či väčšinu času nepreležím v nemocke. Zatiaľ je všetko ok, tak snáď aj bude. Preto chcem mať teraz prehľad čo je, aké to je, ak by som to už nemohla kupovať ja. Len budem rozdávať inštrukcie 😀 A veru, ešte že máme e-shopy, tie to istia. Ja idem tiež niečo spapať a ešte snáď prídem.

lucka_o
4. jan 2010

leni, nemysli na to a vsetko bude ok. tak tie plske e shopy su dost lacne...len cena za dopravu a aj tak jeto sodt daleko.... ☹

ericica
4. jan 2010

taky diky uz viem zazila som to pri prvom porode a mam ich dost casto takze ocakavam aj pri druhom porode a zaujimave je ze nikto z nasej rodiny ich nemal (hemoroidy)...
aj ja mam prebalovaci pultik ktory si dam cez postielku a tam som prablovala asi do 4 mesiacov potom uz v phide na sedacke... 😵

lucka_o
4. jan 2010
lucka_o
4. jan 2010

ericica aj ja som rozmyslala ned tym co sa da cez postielku, ale potom tu komodu vyuzijem, tak je to pre mna praktickejsie🙂

zajacik...
4. jan 2010

Leni mne sa viac paci ten Tako nez ten Bumbleride 🙂

zajacik...
4. jan 2010

Lucka hej pekny je 🙂

oacka
4. jan 2010

Ahojte,kočky! Katka,bože, to si si teda vytrpela! 😲 😲 Uvidíš, teraz už sa to urovná. Ja sa normálne začínam báť toho svojho myomu...
K tomu prebaľovaniu: švagriná má taký pult a je strašne úzky - vobec ho nevyužíva. Ale kamoška má len takú podložku, ktoru ma na niečom položenú, neviem na čom - opýtam sa- a to je oveľa širšie.
Inak zajačik zdieľam tvoj názor na porody. načo sa odteraz plašiť, bude ako má byť, treba sa na to pozitívne naladiť. Ja sledujem na reality zone taký seriál o tehotných a o porodoch a normálne to tam zvládajú, tak aj my zvládneme. Hoci švagriná ma už teraz ľutuje a straší, že to bude príšerné a pod. ☹ A ja jej vždy poviem, že podľa mňa to bude super! 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre