Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
12. jún 2010

@adelaine - ak sa do vecera neozve, tak jej napisem... ale podla mna je ok, keby to bola plodova voda, tak by jej bolo viac...

@silvia.vesela - vytoky su pocas tehotenstva normalne, musime to uz nejako vydrzat...
no to Ti verim, ze mate radost z postielky, my mame este cely byt v rozklade, lebo sa stahujeme... tak ani veci zatial neperiem, lebo by sa na ne len prasilo...

kafoditka
12. jún 2010

Baby, tak som si po doobednajsomupratovani pekne schrupla - 2 hodinky 😉

Inak to som tu jedina salamistka, ktora dnes volit nebola?? 😕

lulu1983
12. jún 2010

kafko: nie, nie si. Ja sa chystam volit az ked sa mm vrati z prace

zrzulka
12. jún 2010

@kafoditka ani nejdes? :O)

kafoditka
12. jún 2010

Nie baby, nepojdem..

zrzulka
12. jún 2010

ja som sa skoro rozplakala ako moj muz zacal malej ako ju vyberal zo sedacky hovorit: teraz ideme volit lebo je to velmi dolezite.... aby si sa ty aj Patko mali lepsie. Aby vas tato vlada nezadlzovala a nemuseli to splacat este vase pravnucata. nejaka som citliva stale... Tie hormony....

zrzulka
12. jún 2010

@kafoditka.......... je to tvoja volba, iste mas na to svoje dovody.......... ale ja som rada ze som to este "stihla" a teraz mozem ist rodit 😀 😀 😀 😀

mirka285
12. jún 2010

tak ja som si zdriemla trosku...Tinka on je uplny kreten,ani sa nerozculuj kvoli nemu,vsak on este bude doliezat za tebou..a tu poslednu skusku snad urobis,to uz by bol riadny hajzlik aj ten profak keby ta nechal vyletiet z poslednej...j by som si dala nieco chladenemniaku pomixovanu dren alebo co 😝

mirka285
12. jún 2010

Kafko nie nie si,ani ja nevolim 😎

zrzulka
12. jún 2010

@mirka285 daj si zamrazit nejaku vyzivu ....ja to tak lubim....

zrzulka
12. jún 2010

Inak ani vam nechuti v tomto teple jest?

alllexa
12. jún 2010

@zrzulka - presne tak to vnimam aj ja - som rada, ze som stihla odvolit pred porodom🙂
A pamatam si, ze mi na tom zalezalo od 10 rokov, vtedy som sla k volbam so starymi rodicmi a kibicovala, co maju volit🙂 Babka ma mala tak rada, ze volila to, co som chcela🙂)

mirka285
12. jún 2010

zrzulka ja nemam male deti takze ani vyzivu doma nemame 😀 idem zavolat Tomasovi nech mi kupi zmrzku

adka1311
12. jún 2010

pekny vikendik bruska... 😀
tak ja uz som odvolila...bola som aj s Lukaskom, ten hrdo hodil obalku do tej urny, potom sme boli na zmrzline /ja som si samozrejme kvoli cukrovke nedala, len som na vsetkych naokolo zavistilivo slintala.../ dopoludnia sme sa kupali na nasej zahradke v bazene...voda super teplucka, tak sme tam santili cela rodina, bolo to super, ani som necitila, ze mam brucho 😀

teraz maly spi a ked sa zobudi, tak ideme zasa do bazenu a budeme az do vecera.... ja som taka happy, ze nie som v nemocnici, ze mi ani to teplo nevadi, ani nic.... 😀 😀 😀

a vcera sme boli dokonca na romatickej veceri s mm - moja kolegnka nam prisla strazit maleho tak som sa pekne obliekla a isli sme len my svaja /nasim dvojmiestnym sportacikom/ na veceru - dala som si vynikajuc steak so zeleninkou....mali sme sa vyborne....fakt ma nic nebolelo, nepichalo...no kraaasa....
konecne si to tehu uzivam, ak teda vynecham dni, ked poslickujem a je mi blbo... 😀

monline gratulujem k Dankovi, Rzbanka ma tiez uz babo 100 percent pri sebe, tak snad sa nam ozve, ci su OK.../rodila 10.6. sekciou/ takze sa nam to rozbieha...ved jul sa blizi...
prajem vam krasny den, chladny vzduch a neopuchajuce nohy.. 😀

tinka - kasli na toho tvojho....a drz sa...

maxi - idem poprepinat telku, ci ta nahodou niekde neuvidim 🙂

kafoditka
12. jún 2010

@mirka285 ja som vedela, ze ma v tom nenechas samu 😵 😵 😵

vies, mne je jedno, ktore prasiatko je pri koryte, aj tak vsetci teraz len krasne slubuju a po volbach pride realita a to sa potom vsetci cuduju a nadavaju, ze sluby koza zožrala... Tieto nove politicke strany su mi sice sympaticke, ale ruku na srdce, nemaju sancu sa dostat do vlady.. Ficko, ktory ma za sebou Pentu aj JaT , si robi plany do buducnosti, lebo uz teraz vie, ze v tej vlade sediet bude...

zrzulka
12. jún 2010

@mirka285 jaaaaaaaaj ale ty mas doma aspon "pubertaka" ktory splni vsetko co vidi na ociach mamicky :O)))) neprovokuj so zmrzkou lebo ja von uz nejdem a mne nema kto priniest :O(((((((((((((((((((((((((

@alllexa zlateeeeeeeee, mala to zatial velmi nevnima tieto veci, ona tam len pobehovala, dostala tycinku od jednej pani z komisie. pani bola mila snazila sa s nou komunikovat ale mala ju mala na haku....tak sa jej to nezdalo ... potom sme isli na keramicke trhy. tam rozbila tri keramicke rybicky a pekny den za nami :o))))) Ale ved crepy prinasaju stastie a ten pan bol taky mily ze ani zaplatit to nechcel. Dokonca jej este jednu rybicku daroval. .... Vraj ked sa jej tak pacila:o)))) Skoro som odpadla ze este aj takyto ludia existuju :O)))))

kafoditka
12. jún 2010

@zrzulka tak to teda klobuk dole pred tym panom s rybickami..zlaty je

zrzulka
12. jún 2010

@kafoditka akoze ta jedna rybka stala len 1€ ale aj tak... Niektori ludia od teba vypytaju aj cent no nie????malokto vie pochopit to ze deti su ako zive striebra .... Zbytocne im povies aj sto krat aj tak nepocuvnu....

mirka285
12. jún 2010

zrzulka no pubertiaka ktory ma prave poslal do prdele,ze nemam byt leniva a mam si ist kupit sama lebo on je teraz v Devine a tak skoro nepride 😀 ☹ takze tak...musim vymysliet plan B

zrzulka
12. jún 2010

@mirka285 jaaaaaaaaaaaaaaj ☹ toto ma raz caka 😠 😠 😠 ked vymyslis plan B daj tip mozno sa hodi aj pre mna. Lebo ja kvoli nanuku teda von nejdem....

@kafoditka no snad sa tam Ficko nedostane, treba verit ... i ked posledne prieskumy velmi nedavaju sancu inym stranam. boze taka som napata z toho ako to dopadne....

alllexa
12. jún 2010

@kafoditka - praveze Fico to nema take iste, ze bude vo vlade - stale nie je iste, ze dokaze postavit koaliciu, nemusi mat nadpolovicnu vacsinu kresiel. Akurat vcera davali posledne prieskumy a podla nich by to bolo 74 (Smer, HZDS,SNS) ku 76 (SDKU, KDH, SMK, Most, SaS). Prave preto je kazdy hlas dolezity.

kafoditka
12. jún 2010

@zrzulka
ale z principu to bolo mile od neho..
@mirka285
budem provokovat, ked ti poviem, ze akurat tlacim do hlavy jahodovu dren z jahod z nasej zahrady?? 🤐 🤐 😵

zrzulka
12. jún 2010

Vies mas pravdu s tym co si napisala, ale ja to beriem tak ze aspon som sa vyjadrila k tomu co sa mi tu nepaci a nech tam je kto tam je som rada ze aj ked budu vsetci nadavat na to ake to tu je,aka mizerna je vlada a ako tu nic nefunguje... ja nebudem lebo som mala aspon snahu to tu zmenit.... A hlavne myslim na buducnost, na svoje deti. Vlastne hlavne kvoli nim som tam sla.... a som rada ze som to stihla :O))))))))

mirka285
12. jún 2010

Kafko ved si mi hovorili ze jahody sa uz v tomto stadiu tehu nemaju jest,tak aby sa ti nenarodil bodkovany Filipko 😕

zrzulka
12. jún 2010

@kafoditka tak to ano, bolo to uzasne... muz zacal malej dohovarat a on prisiel a dal jej tu rybicku ktora sa nerozbila....Muz uz vytahoval penazenku ze to zaplati a on ze nech to nechame tak....

ericica
12. jún 2010

@kafoditka ani ja som este nebola volit cakam na mm kym dojde z fusky a pojdeme spolu vsak do 10 casu dost 😉

zrzulka
12. jún 2010

@mirka285 to vazne? ja som dnes zhanala jahody lebo som mala taku chut na ne....

ericica
12. jún 2010

a aj mne su sympaticke tie nove strany hlavne SaS .ja som predobedom pozbierala jahodky na zahrade a teraz uch ladujem do seba,ped chvilou som mala vychladeny melon a teraz by som si aj ja dala zmrzku....ale pockam na malu kym sa dokupe a pojdeme do obchodu....

kafoditka
12. jún 2010

@mirka285 ale ked iny nanuk som doma nemala.. ☹ ☹ ☹

zrzulka
12. jún 2010

@ericica aj ja sa chcem ist kupat :o))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre